Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

RealnoGledano
Postovi: 877
Pridružen/a: 28 apr 2014, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la RealnoGledano » 13 maj 2019, 13:59

da bi momak našao bogatu curu moras:
bit oličenje ljepote,perfekcija,veci zavodnik od kazanove,zvijer u krevetu (inače ćeš vrlo lako bit zamjenjen nekim drugim)

da bi djevojka našla bogatog frajera:
dovoljno je samo da je on glup ili da je ona mlađa od njeg jedno 30-40 godina

Avatar
Kaunas
Postovi: 13297
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kaunas » 13 maj 2019, 17:34

Prosjecna ckapi, ima ovakvih koliko hoces.
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DaVinci » 13 maj 2019, 21:14

Believe je napisao/la:Haha, kako su smiješni komentari klasičnog zatucanog bošnje koji je pun predrasuda. Šta ti je reć zatucan čovjek, samo leti pred rudu, mora bit sponzoruša čim je u vezi sa košarkašem koji igra u NBA.

Djevojka je inače jedna od najbogatijih u svom gradu, i sa i bez Muse, tako da...
Lijep su par, to definitivno. :thumbup:
Ovaj Bosnjo nije zatucan plaho ... vise je da nije upucen u sve vase Gracanicko varoshke omjere snaga ... dodjel' sta Shirbegu i Humicu ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Believe » 15 maj 2019, 14:55

Nemoj pricati gluposti kad nisi upucen. :)
Nikakve to veze nema sa tim sto pricas. Nego samo realno govorim da sigurno nije s njim zbog para i to zna svako iz Gracanice ko je malo bolje upucen, jer zna o kakvoj se djevojci radi.
Ovaj brat sto kaze "a sto nije s onim sto ima platu 1000KM"... Pobjeda. :rol:
You'll never walk alone.

Janjicar
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 nov 2011, 14:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Janjicar » 15 maj 2019, 20:42

Believe je napisao/la:Nemoj pricati gluposti kad nisi upucen. :)
Nikakve to veze nema sa tim sto pricas. Nego samo realno govorim da sigurno nije s njim zbog para i to zna svako iz Gracanice ko je malo bolje upucen, jer zna o kakvoj se djevojci radi.
Ovaj brat sto kaze "a sto nije s onim sto ima platu 1000KM"... Pobjeda. :rol:
Danas Sara a "jučer" Munira ( promijenila ime, bilo je nekakvo slično Munira )....

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Raonffa » 15 maj 2019, 22:31

Ma hajde ljudi sebi je našao, nije nama, bezveze mi je što se ovome daje toliki medijski prostor :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17783
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la akisarajevo92 » 15 maj 2019, 22:46

Believe je napisao/la:Nemoj pricati gluposti kad nisi upucen. :)
Nikakve to veze nema sa tim sto pricas. Nego samo realno govorim da sigurno nije s njim zbog para i to zna svako iz Gracanice ko je malo bolje upucen, jer zna o kakvoj se djevojci radi.
Ovaj brat sto kaze "a sto nije s onim sto ima platu 1000KM"... Pobjeda. :rol:
Mene prihvatila na insta prije dva-tri mjeseca i blokala kad sam se javio, nikad to prije ne dozivjeH :rol: Mozda je tad vec usla u vezu ko zna :lol:

J3bao i ljepse, odbijale me i ruznije
Don't believe the hype.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DaVinci » 15 maj 2019, 23:54

Believe je napisao/la:Nemoj pricati gluposti kad nisi upucen. :)
Nikakve to veze nema sa tim sto pricas. Nego samo realno govorim da sigurno nije s njim zbog para i to zna svako iz Gracanice ko je malo bolje upucen, jer zna o kakvoj se djevojci radi. :
A vi Gracanlije ko nesto nekom bitni pa nam svima ovdje nesto znaci sta vi znate o nekom ... ;)
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Believe » 16 maj 2019, 00:41

@Janjicar
U čemu je problem sa promjenom imena? Bila je Hanifa, kad već vidim da te interesuje. I šta je sad problem što je promijenila ime?

@akisarajevo
Zavisi šta si napisao kod tog javljanja. :mrgreen:
Šalim se nego naravno da je moguće da je već tada bila s ovim u nečemu ozbiljnom, pa je redom sve ignorisala. Yebiga može joj se realno.

@DaVinci
Ostat ćemo zatucani, a?
Ne znam prijatelju kakve ti ovo gluposti pišeš u zadnja 2 svoja posta ovdje, gubiš se skroz. :nene:

Al da im se daje medijski prostor bespotrebno, to da, ali to je danas tako, nemaju o čemu novinari da pišu.
You'll never walk alone.

Fudbalbr1
Postovi: 442
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Fudbalbr1 » 16 maj 2019, 06:58

Vodite svoju brigu sta vas brigu koga Musa kar@

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4752
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la LlullSergio » 16 maj 2019, 07:01

E aferim ako je promijenila ime.

I ti roditelji, u 21. vijeku dati ime Hanifa :crazy:

Janjicar
Postovi: 79
Pridružen/a: 09 nov 2011, 14:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Janjicar » 16 maj 2019, 10:52

Believe je napisao/la:@Janjicar
U čemu je problem sa promjenom imena? Bila je Hanifa, kad već vidim da te interesuje. I šta je sad problem što je promijenila ime?

@akisarajevo
Zavisi šta si napisao kod tog javljanja. :mrgreen:
Šalim se nego naravno da je moguće da je već tada bila s ovim u nečemu ozbiljnom, pa je redom sve ignorisala. Yebiga može joj se realno.

@DaVinci
Ostat ćemo zatucani, a?
Ne znam prijatelju kakve ti ovo gluposti pišeš u zadnja 2 svoja posta ovdje, gubiš se skroz. :nene:

Al da im se daje medijski prostor bespotrebno, to da, ali to je danas tako, nemaju o čemu novinari da pišu.
Ko je rek'o da je problem kakav ?
Hoćeš info eto ti info, boli me tuKi šta ko je*e i ko šta vodi sa sobom...

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Justin » 17 maj 2019, 01:22

akisarajevo92 je napisao/la:
Believe je napisao/la:Nemoj pricati gluposti kad nisi upucen. :)
Nikakve to veze nema sa tim sto pricas. Nego samo realno govorim da sigurno nije s njim zbog para i to zna svako iz Gracanice ko je malo bolje upucen, jer zna o kakvoj se djevojci radi.
Ovaj brat sto kaze "a sto nije s onim sto ima platu 1000KM"... Pobjeda. :rol:
Mene prihvatila na insta prije dva-tri mjeseca i blokala kad sam se javio, nikad to prije ne dozivjeH :rol: Mozda je tad vec usla u vezu ko zna :lol:

J3bao i ljepse, odbijale me i ruznije
Koliko ljudi te prati na instagramu?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Oikamid
Postovi: 3208
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Oikamid » 17 maj 2019, 01:47

Gledaj ovog gore što brani Hanifinu čast na forumu. Aferim momčino :clap:

Avatar
Believe
Postovi: 3181
Pridružen/a: 16 mar 2013, 18:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Believe » 17 maj 2019, 06:37

Ne, nego se radi o tome da je ovo još jedan razlog zašto ljudi sve više odlaze i odlazit će iz BiH.
Zato što pojedinim ljudima nema pomoći, toliko su zatrovani mržnjom, zavidni da to jednostavno nije više normalno. I to je naravno odavno tako.

Kao što neko napisa, umjesto da svi požele sreću našem bosanskom djetetu, ipak je našao našu curu, za koju svi iz Gračanice mogu reći samo najbolje, bitno je odmah letiti pred rudu, nazivati je sponzorušom, trubiti o promjeni imena (meni je to više za pohvalu što je uradila), s druge strane komentarisat kako Musu nije stid što je toliko ofirno izbijelio zube, smije se na dženazama, bla bla..

Jer ipak je ovo Bosna i Hercegovina. :salut:
You'll never walk alone.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Justin » 17 maj 2019, 14:49

Sta joj je sa obrvama?

slika
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17783
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la akisarajevo92 » 17 maj 2019, 19:59

Justin je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:
Believe je napisao/la:Nemoj pricati gluposti kad nisi upucen. :)
Nikakve to veze nema sa tim sto pricas. Nego samo realno govorim da sigurno nije s njim zbog para i to zna svako iz Gracanice ko je malo bolje upucen, jer zna o kakvoj se djevojci radi.
Ovaj brat sto kaze "a sto nije s onim sto ima platu 1000KM"... Pobjeda. :rol:
Mene prihvatila na insta prije dva-tri mjeseca i blokala kad sam se javio, nikad to prije ne dozivjeH :rol: Mozda je tad vec usla u vezu ko zna :lol:

J3bao i ljepse, odbijale me i ruznije
Koliko ljudi te prati na instagramu?
1000+, nije sigurno do toga :mrgreen:
Believe je napisao/la:
@akisarajevo
Zavisi šta si napisao kod tog javljanja. :mrgreen:
Šalim se nego naravno da je moguće da je već tada bila s ovim u nečemu ozbiljnom, pa je redom sve ignorisala. Yebiga može joj se realno.
Copy paste poruka :D koja vecina prolazi, kad mi se neka bas svidi potrudim se smisliti nesto bolje i spontanije

Sad mi je ova privlacnija kako je izasla u javnost, slj. put bih se sigurno vise potrudio :lol:
Don't believe the hype.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Justin » 17 maj 2019, 20:24

akisarajevo92 je napisao/la: Copy paste poruka :D koja vecina prolazi, kad mi se neka bas svidi potrudim se smisliti nesto bolje i spontanije

Sad mi je ova privlacnija kako je izasla u javnost, slj. put bih se sigurno vise potrudio :lol:
Ma nebitno je kako se javis. Sve gledaju kako izgledas, a neke gledaju i koliko si "popularan". To vazi za ove mladje. One 25+ gledaju cime se bavis i koliko kesa imas. Prvo pitanje im je gdje radis.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 17 maj 2019, 23:35

Na insta poslao sliku sebe u dresu BiH da li ce igrati u septembru kvalifikacije za EP
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ziggs » 18 maj 2019, 07:21

BosniaBoston je napisao/la:Na insta poslao sliku sebe u dresu BiH da li ce igrati u septembru kvalifikacije za EP
Sto ce igrati eno Nurkic se bacao u septembru po parketu par dana prije trening kampa, pa opet patriote pisaju po njemu.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.