Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la KK_Bosna » 15 maj 2019, 12:20

JHam je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Jel ima neki legitiman razlog sto ovi debili iz Denvera nisu uparili Juku I Jokica? Govore isti jezik, mogli su se nadopunjavat kao u prici? Ne znam to mi nikad nije bilo jasno?
Zato sto:
1) U to vrijeme nisu bili dovoljno pametni da mogu igrati zajedno na terenu
2) Maloneu se nije trosilo vrijeme na kreiranju akcija za njih dvojicu, lakse za jednog
3) Zato sto Nurkic nije htio igrati s klupe iako je ekipa igrala bolje s Jokicem na parketu
4) Zato sto je ekipa tad bila bolje sastavljena za Jokica i bolje igrala s njim na parketu
ili ukratko: bilo je mjesta samo za jednog, a jokic je mnogo bolji pa nije bilo dileme kojeg ce se rijesiti
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Denchi » 15 maj 2019, 12:39

JHam je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Jel ima neki legitiman razlog sto ovi debili iz Denvera nisu uparili Juku I Jokica? Govore isti jezik, mogli su se nadopunjavat kao u prici? Ne znam to mi nikad nije bilo jasno?
Zato sto:
1) U to vrijeme nisu bili dovoljno pametni da mogu igrati zajedno na terenu
2) Maloneu se nije trosilo vrijeme na kreiranju akcija za njih dvojicu, lakse za jednog
3) Zato sto Nurkic nije htio igrati s klupe iako je ekipa igrala bolje s Jokicem na parketu
4) Zato sto je ekipa tad bila bolje sastavljena za Jokica i bolje igrala s njim na parketu
Po meni ogromna fula trenera, I sve zvuci kao da trener nije htio uloziti vrijeme, kao da je basket igrica pa ti je posao samo odrediti ko pocinje...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 15 maj 2019, 12:45

KK_Bosna je napisao/la:
JHam je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Jel ima neki legitiman razlog sto ovi debili iz Denvera nisu uparili Juku I Jokica? Govore isti jezik, mogli su se nadopunjavat kao u prici? Ne znam to mi nikad nije bilo jasno?
Zato sto:
1) U to vrijeme nisu bili dovoljno pametni da mogu igrati zajedno na terenu
2) Maloneu se nije trosilo vrijeme na kreiranju akcija za njih dvojicu, lakse za jednog
3) Zato sto Nurkic nije htio igrati s klupe iako je ekipa igrala bolje s Jokicem na parketu
4) Zato sto je ekipa tad bila bolje sastavljena za Jokica i bolje igrala s njim na parketu
ili ukratko: bilo je mjesta samo za jednog, a jokic je mnogo bolji pa nije bilo dileme kojeg ce se rijesiti

da,a sa dva teska centra danas mislim da niko ne igra

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 15 maj 2019, 23:57

Zato što je tad krenuo yebeni small ball , i Malone je čak pokušao da igra sa obojicom, ali nisu dobro izgledali na terenu...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

filip13
Postovi: 38041
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 17 maj 2019, 08:38

bombaysaphire je napisao/la:Zato što je tad krenuo yebeni small ball , i Malone je čak pokušao da igra sa obojicom, ali nisu dobro izgledali na terenu...
:thumbup:

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la SPY » 17 maj 2019, 16:08

Previše su soft u ovim odlučujucim trenutcima.. Ova serija plače za jusufom :((

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 18 maj 2019, 21:36

“Zar se trebamo stidjeti naših heroja, zašto bismo ih se stidjeli i bilo kome opravdavali, za to nemamo razloga”
:bih: :bih: :bih: :kralj: :kralj:
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Tekashi
Postovi: 15941
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 18 maj 2019, 22:18

Kralj. :thumbup:


Jos da portali u Srbiji shvate koliko Jusufu puca **** za njihovom kuknjavom. :bih:

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la wobly92 » 19 maj 2019, 03:46

Jel moguće da naš Jusuf ovako hoda bez štake, bez ikakvih problema, sam? Kao da je malo izvrnuo nogu, a ne lomio. Imam osjećaj kad bi zapelo, da bi bio spreman i zaigrati, da im zafali za finala :)
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15941
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 19 maj 2019, 03:51

Serija kao rodjena za Jusufa. E, **** te zivote!

Brat prije mjesec dana slomio obje kosti u podkoljenici i ovako hoda, bez staka. :shock: :salut: Medicinski fenomen.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la TonySosa » 19 maj 2019, 04:32

Pa ne liječi se u Bosni.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."


lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 20 maj 2019, 11:52

Tekashi je napisao/la:

:tokralju:

Došao Jaran iz Zagreba.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 22 maj 2019, 19:45

nisam siguran da ce nurkic ponovo imat ovakvu priliku, sve tri ekipe u playoff-u su bile one protiv kojih nurkic igra dobru kosarku... adamsa i okc je redovno punio, dosadasnje tekme protiv denvera pokazale su da nurkic moze zaustavit jokica, a trpao je i gsw ove sezone

nema sumnje da bi pokazao da je top 5 centar lige, al jbg... strasan uspjeh blazersa, plasman u konferencijsko finale bez nurkica, a ja kao navijac te fransize, ocekivao sam poraz u svakoj od serija... vlasnik paul allen umre, nurkic polomi nogu, a blazersi nakon 20-ak godina odu u konferencijsko finale... to moze biti samo sudbina

neil olshey kaze da je na dobrom putu kad je rijec o oporavku, al da nece zurit s vracanjem nurkica na parket... takodjer je rekao da nurkic ima samo 24 godine i da je fakticki dio jezgra kad je rijec o buducnsoti

Avatar
Tekashi
Postovi: 15941
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 25 maj 2019, 12:45



:cry: :salut:


Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 30 maj 2019, 11:39


Juka je odigrao ekstru sezonu, kada se pogleda ovaj video moze se primjetiti da je jedan od kompletnijih igraca u ligi. Kako bih volio da doda tu trojku u svoju igru, a znam provjereno da ima suterski dodir, pa odma bi mu porasla cijena nenormalno.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tesnjak1991 » 30 maj 2019, 12:29

Ziggs je napisao/la:

Juka je odigrao ekstru sezonu, kada se pogleda ovaj video moze se primjetiti da je jedan od kompletnijih igraca u ligi. Kako bih volio da doda tu trojku u svoju igru, a znam provjereno da ima suterski dodir, pa odma bi mu porasla cijena nenormalno.
Vjerovatno da će biti već od sljedeće i ta trojka, bar sad ima vremena za to. A kad se pogleda ovako na kratkom snimku vidi se koliko je jak u odbrani. Ne sumnjam uopće da bi im puno značio u PO, al' eto. Desilo se šta se desilo, nadamo se da ono nikad više nećemo vidjeti. :bih:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 30 maj 2019, 14:38

da su jos dodali malo suteva s poludistance ,bio bi kompletniji recap

Avatar
Tekashi
Postovi: 15941
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 30 maj 2019, 17:42

Nisu stavili dvije clutch blokade nad Irvingom, asistencija za prvi triple double u karijeri...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.