odjeca, patike etc etc

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Monolog » 02 maj 2019, 22:14

slika
:thumbup:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 02 maj 2019, 22:32

Ja se navukao na parfeme, mogao bih sad 10 kupiti. Gdje imaju dekant orginala u Sa?
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Rauber33
Postovi: 518
Pridružen/a: 27 jun 2018, 13:16
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Rauber33 » 02 maj 2019, 22:43

Nitro je napisao/la:Tobacco Vanille sletio, perverzija od parfema :ljepota:
Koliko košta?

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2554
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la StrikeWarzone » 03 maj 2019, 09:35

Joop je Joop, sto se tice parfema,bar meni. :)
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Puma » 03 maj 2019, 12:14

Jeste da je toaletna voda ali mirise odlicno. :thumbup:


slika
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 03 maj 2019, 14:10

Ne znam sto hugo boss bottled night na forumima ima lose ocjene. Za mene fin ljetni i nenametljiv miris. Aqua di Gio Profumo je sila (ali možda previše ozbiljan za moje godine i status). Nikako da isprobam dior sauvage ili bleu de chanel.

Planiram jos jedan all rounder uzeti, ali malo intenzivniji i jedan slatkasti za dejtove i hladnije dane.
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
anonymousHD
Postovi: 8674
Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la anonymousHD » 19 maj 2019, 23:38

Air force 1, bijele boje, ima li neko stranicu odakle da naručim, na buzz nema mog broja, pa sad tražim dalje, hmm?!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 20 maj 2019, 00:31

Trenutno rotiram Versace Dylan Blue i The One EDP, i uzmem ovaj Club de Nuit Intense cisto da probam, vidim da ga hvale svi ovi po yt...

Parfem razbija, nakon jedno 15ak minuta malo preostrog uvoda, koji se meni licno dopada, ali ako ste u krugu osjetljivih ljudi, mozda ce vam zamjerit sto ih zasjenite bas previse. Sve mi je jasno, ali da parfem od 40ak eura traje 10+ sati mi je :bow:

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 21 maj 2019, 16:32

AshburtonG je napisao/la:Trenutno rotiram Versace Dylan Blue i The One EDP, i uzmem ovaj Club de Nuit Intense cisto da probam, vidim da ga hvale svi ovi po yt...

Parfem razbija, nakon jedno 15ak minuta malo preostrog uvoda, koji se meni licno dopada, ali ako ste u krugu osjetljivih ljudi, mozda ce vam zamjerit sto ih zasjenite bas previse. Sve mi je jasno, ali da parfem od 40ak eura traje 10+ sati mi je :bow:
Imas turske i arapske kopije isto tako traju. Sad da li pogode notu, sve zavisi od parfema do parfema. Također ne znam mozes li dobiti rak kože od toga... Vidiš da raja po forumu masovno uzima tobaco vanille :D

Dylab Blue i DG The One su mi na wish listi, ali eto nisam jos kupio. Mislim i ja uzeti taj CDNI na slijepo, samo ne znam odakle da narucim. Jesu li ti naplatili carinu i ostale troškove?
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13172
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la StevieG8 » 21 maj 2019, 16:36

Poslije čitanja zadnjih nekoliko postova stid me više koristit ove parfeme iz Zare :lol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 21 maj 2019, 16:57

StevieG8 je napisao/la:Poslije čitanja zadnjih nekoliko postova stid me više koristit ove parfeme iz Zare :lol:
Sto?, zarini parfemi lijepu midisu samo nemaju postojanost. Cesto klonovi velikih imena
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la alemsa » 21 maj 2019, 17:42

AshburtonG je napisao/la:Trenutno rotiram Versace Dylan Blue i The One EDP, i uzmem ovaj Club de Nuit Intense cisto da probam, vidim da ga hvale svi ovi po yt...

Parfem razbija, nakon jedno 15ak minuta malo preostrog uvoda, koji se meni licno dopada, ali ako ste u krugu osjetljivih ljudi, mozda ce vam zamjerit sto ih zasjenite bas previse. Sve mi je jasno, ali da parfem od 40ak eura traje 10+ sati mi je :bow:
E bas cu taj probat.

Gucci mi se svidio u zadnje vrijeme i YSL otkida, YSL mi je "najprimetniji".

@hd

Kolko su para airforce 1?
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 21 maj 2019, 21:18

Bosniacum Lilium je napisao/la:
AshburtonG je napisao/la:Trenutno rotiram Versace Dylan Blue i The One EDP, i uzmem ovaj Club de Nuit Intense cisto da probam, vidim da ga hvale svi ovi po yt...

Parfem razbija, nakon jedno 15ak minuta malo preostrog uvoda, koji se meni licno dopada, ali ako ste u krugu osjetljivih ljudi, mozda ce vam zamjerit sto ih zasjenite bas previse. Sve mi je jasno, ali da parfem od 40ak eura traje 10+ sati mi je :bow:
Imas turske i arapske kopije isto tako traju. Sad da li pogode notu, sve zavisi od parfema do parfema. Također ne znam mozes li dobiti rak kože od toga... Vidiš da raja po forumu masovno uzima tobaco vanille :D

Dylab Blue i DG The One su mi na wish listi, ali eto nisam jos kupio. Mislim i ja uzeti taj CDNI na slijepo, samo ne znam odakle da narucim. Jesu li ti naplatili carinu i ostale troškove?



Ma ovaj ARMAF je legitimna marka, imaju dosta svojih kreacija, ali mislim da su prodali ovog CDNI vise nego ukupno cijelog ostalog asortimana, jer je bukvalno parfem, koji bi kostao 100e+ da ga pravi Armani, Prada ili neki od jacih dizajnerskih kompanija. Jedini mu je problem, sto se osjeti da nije prefinjen parfem, da je divlji i vjestacki. Ali note i postojanost su brutalne. Nisam probao nikad Creed Aventus, ali ovaj mi svi hvale. Htio kupit sa par kolega 500ml, pa da podijelimo, jer bi nas duplo jeftinije tako izaslo, 100ml u Austriji je oko 250-300e, a u FRA narucis pola litra za 600e. I odustanemo, ja narucim ovaj i njemu dam da proba, i danas me zove kaze brate oprao 2x kosulju, i dalje se osjeti. :crazy:
Narucio ga sa ebaya, od provjerenog shopa. Sa postarinom iz Njem u Austriju 42e, ali ne salju za nas region dole.
Imas ovaj isto shop https://www.ebay.at/itm/Armaf-Club-De-N ... Swjkxbj6nz, kako procitah, oni salju po cijelom svijetu, a vjerovatno ti nece ni naplatit puno postarine, jer je ovaj parfem tamo jeftiniji, nego kod nas mnogo. Nesto slicno sa americkim pc komponentama i racunarima. :arrow:

Npr. ja sam najvise komplimenata dobio na Economic parfeme. Bez zajebancije, jest da sam se kupao u njima, ali npr onaj 212vip mislim da je broj 125 gdje god sam isao s njim, pitali su me koji je. Sjecam se jednom, ujutro mrtav pijan se vracam sa izlaska, neka dva turcina idu za mnom, nesto muntaju, joj reko valja se sad posorat u ovakvom stanju. I ja se spremam za to, kad mi frajer iza ledja govori :" Brate, koji je to parfem?" :lol:

The One sam nekad nosio EDT, i bio mi je prebrutalan, a ovaj EDP je nekako dublji parfem, pa sam malo bio razocaran, jer sam mislio da ce bit samo intenzivnija kopija EDTa. I uopce nema neku dugotrajnost i sillage u projekciji. Zenama je panty dropper, a ja od 150ml nisam ni 20ml potrosio. Nije mi legao toliko.

Dylan blue je odlican, samo sto je bukvalno kopija svih poznatijih parfema u jednom. :mrgreen: Ali opet ima nesto to svoje zanimljivo. Mirises kao da si se istusirao, dakle frisko, a i dalje ima te neke slatkoce i dubine.

Meni vazda bio problem preko ljeta nac parfem, jer volim jake i slatke parfeme. Sjecam se tamo negdje prvog razreda srednje skole, i prvih dodira sa parfemima, kad sam furao Joop Homme onaj rozi, na +30C. Isparava iz tebe, sto se znojis to vise mirise i gusi. :urnebes:

@alemsa

koji YSL? Meni sva raja koristi onaj La nuit de l´homme, a meni uopce nije nesto parfem, jos sam cuo da su ga reformulacijom unakazili. Dok sam onaj Y probao, i brutalan je, samo mislim da nije bas za ljeta. Njega cu za jesen/zimu pikirat.

@StevieG8

Pa Zari parfeme kreiraju ozbiljni parfume makeri, jedino sto oni ne idu na visok kvalitet, nego na konkurentske cijene i odlicne notne kombinacije, uglavnom inspirisane niche ili top dizajnerskim brendovima. Alberto Morillas, tip koji je kreirao neke legendarne parfeme, poput Aqua di Gio, CK One, Kenzo Flower, Gucci Guilty, Versace pour Homme..., je napravio isto 2-3 parfema za Zaru.

Da stave vecu koncentraciju parfemskog ulja unutra, ne bi niko dao 3x vise para za Zarin parfem, jer im strategija i ime ne prate taj put, iako bi onda imali brutalnu projekciju i postojanost. Njima je svakako veca zarada, da prodaju 1000 komada po 20e, nego 100 komada po 60-70e.
Zadnja izmjena: AshburtonG, dana/u 21 maj 2019, 21:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MirsoNi
Postovi: 1378
Pridružen/a: 11 jul 2012, 22:04
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la MirsoNi » 21 maj 2019, 21:25

Zna li neko gdje mogu povoljno zamijeniti kaiš za Fossil sat? Išao u radnju gdje sam kupio, kaže 40 ili 50 KM (ne sjećam se tačno) i da čekam 40 dana dok naruče :crazy:

Drugo pitanje, kakav je ovaj parfem Joop, vrijedi li isprobat ga?
Sometimes it's only madness that makes us what we are.

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 21 maj 2019, 21:31

MirsoNi je napisao/la:Zna li neko gdje mogu povoljno zamijeniti kaiš za Fossil sat? Išao u radnju gdje sam kupio, kaže 40 ili 50 KM (ne sjećam se tačno) i da čekam 40 dana dok naruče :crazy:

Drugo pitanje, kakav je ovaj parfem Joop, vrijedi li isprobat ga?
Pa idi kod nekog sahadzije brate. Nece ti stavit originalni Fossil kais, ali ces dobit koznu narukvicu za 20ak KM. Meni bivsa cura zamijenila u HR za 100kn, kod nas je sigurno i jeftinije.

Koji Joop?

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la alemsa » 21 maj 2019, 22:37

slika

Ovaj ash

Na cijeni je ali je jak
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 21 maj 2019, 23:06

Eh pa da, na taj sam i mislio. Brutalno mirise. Kolika mu je trajnost?

U Evropi je malo jeftiniji, na snizenju bude 70e 100ml. :)

Avatar
alemsa
Postovi: 23818
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la alemsa » 21 maj 2019, 23:28

AshburtonG je napisao/la:Eh pa da, na taj sam i mislio. Brutalno mirise. Kolika mu je trajnost?

U Evropi je malo jeftiniji, na snizenju bude 70e 100ml. :)
Kako mislis, kad se namirises koliko traje ili koliko vremenski traje boca?

U paketu sam uzeo malu i veliku bocu za $150, trajalo mi je dugo te dvije.

slika

I ovaj je dobar pravo, a i jeftiniji
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la AshburtonG » 21 maj 2019, 23:45

@alemsa

Na kozi koliko ostane?

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18607
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: odjeca, patike etc etc

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 22 maj 2019, 00:31

AshburtonG je napisao/la:
Bosniacum Lilium je napisao/la:
AshburtonG je napisao/la:Trenutno rotiram Versace Dylan Blue i The One EDP, i uzmem ovaj Club de Nuit Intense cisto da probam, vidim da ga hvale svi ovi po yt...

Parfem razbija, nakon jedno 15ak minuta malo preostrog uvoda, koji se meni licno dopada, ali ako ste u krugu osjetljivih ljudi, mozda ce vam zamjerit sto ih zasjenite bas previse. Sve mi je jasno, ali da parfem od 40ak eura traje 10+ sati mi je :bow:
Imas turske i arapske kopije isto tako traju. Sad da li pogode notu, sve zavisi od parfema do parfema. Također ne znam mozes li dobiti rak kože od toga... Vidiš da raja po forumu masovno uzima tobaco vanille :D

Dylab Blue i DG The One su mi na wish listi, ali eto nisam jos kupio. Mislim i ja uzeti taj CDNI na slijepo, samo ne znam odakle da narucim. Jesu li ti naplatili carinu i ostale troškove?



Ma ovaj ARMAF je legitimna marka, imaju dosta svojih kreacija, ali mislim da su prodali ovog CDNI vise nego ukupno cijelog ostalog asortimana, jer je bukvalno parfem, koji bi kostao 100e+ da ga pravi Armani, Prada ili neki od jacih dizajnerskih kompanija. Jedini mu je problem, sto se osjeti da nije prefinjen parfem, da je divlji i vjestacki. Ali note i postojanost su brutalne. Nisam probao nikad Creed Aventus, ali ovaj mi svi hvale. Htio kupit sa par kolega 500ml, pa da podijelimo, jer bi nas duplo jeftinije tako izaslo, 100ml u Austriji je oko 250-300e, a u FRA narucis pola litra za 600e. I odustanemo, ja narucim ovaj i njemu dam da proba, i danas me zove kaze brate oprao 2x kosulju, i dalje se osjeti. :crazy:
Narucio ga sa ebaya, od provjerenog shopa. Sa postarinom iz Njem u Austriju 42e, ali ne salju za nas region dole.
Imas ovaj isto shop https://www.ebay.at/itm/Armaf-Club-De-N ... Swjkxbj6nz, kako procitah, oni salju po cijelom svijetu, a vjerovatno ti nece ni naplatit puno postarine, jer je ovaj parfem tamo jeftiniji, nego kod nas mnogo. Nesto slicno sa americkim pc komponentama i racunarima. :arrow:

Npr. ja sam najvise komplimenata dobio na Economic parfeme. Bez zajebancije, jest da sam se kupao u njima, ali npr onaj 212vip mislim da je broj 125 gdje god sam isao s njim, pitali su me koji je. Sjecam se jednom, ujutro mrtav pijan se vracam sa izlaska, neka dva turcina idu za mnom, nesto muntaju, joj reko valja se sad posorat u ovakvom stanju. I ja se spremam za to, kad mi frajer iza ledja govori :" Brate, koji je to parfem?" :lol:

The One sam nekad nosio EDT, i bio mi je prebrutalan, a ovaj EDP je nekako dublji parfem, pa sam malo bio razocaran, jer sam mislio da ce bit samo intenzivnija kopija EDTa. I uopce nema neku dugotrajnost i sillage u projekciji. Zenama je panty dropper, a ja od 150ml nisam ni 20ml potrosio. Nije mi legao toliko.

Dylan blue je odlican, samo sto je bukvalno kopija svih poznatijih parfema u jednom. :mrgreen: Ali opet ima nesto to svoje zanimljivo. Mirises kao da si se istusirao, dakle frisko, a i dalje ima te neke slatkoce i dubine.

Meni vazda bio problem preko ljeta nac parfem, jer volim jake i slatke parfeme. Sjecam se tamo negdje prvog razreda srednje skole, i prvih dodira sa parfemima, kad sam furao Joop Homme onaj rozi, na +30C. Isparava iz tebe, sto se znojis to vise mirise i gusi. :urnebes:

@alemsa

koji YSL? Meni sva raja koristi onaj La nuit de l´homme, a meni uopce nije nesto parfem, jos sam cuo da su ga reformulacijom unakazili. Dok sam onaj Y probao, i brutalan je, samo mislim da nije bas za ljeta. Njega cu za jesen/zimu pikirat.

@StevieG8

Pa Zari parfeme kreiraju ozbiljni parfume makeri, jedino sto oni ne idu na visok kvalitet, nego na konkurentske cijene i odlicne notne kombinacije, uglavnom inspirisane niche ili top dizajnerskim brendovima. Alberto Morillas, tip koji je kreirao neke legendarne parfeme, poput Aqua di Gio, CK One, Kenzo Flower, Gucci Guilty, Versace pour Homme..., je napravio isto 2-3 parfema za Zaru.

Da stave vecu koncentraciju parfemskog ulja unutra, ne bi niko dao 3x vise para za Zarin parfem, jer im strategija i ime ne prate taj put, iako bi onda imali brutalnu projekciju i postojanost. Njima je svakako veca zarada, da prodaju 1000 komada po 20e, nego 100 komada po 60-70e.
Hvala ti na ovako detaljnom postu.

Ma znam za Armaf, istrazio sam, jos samo da pomorisem :D

Haj kad probam taj the one edp mozda se i dogovorimo ako bi ga se riješio.

Gdje kupujes Economic? Ja sam jednom dobio jedan "flert", zaboravio sam koji je broj, ali je uglavnom bio PR invictus. Na hladnim danima bas dobar, dosta sam dobio komplimenata, iako je ta vrsta economica. Trebalo mi je duze vremena da skontam koji je parfem, ali uglavnom radio je posao. Kupio bih opet neki, ali ne znam gdje (ne sjecam se od koga sam dobio tih 20 ml)
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Licniznanstvenik i 15 gostiju.