Liverpool FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Captain4 » 16 maj 2019, 02:24

Cijenim tvoje mišljenje, ali Pjanić je igrač koji će ostatak tima činiti boljim za 30%. Dok trenutno u sredini nemaš takvih igrača u Liverpoolu, eventualno Keita ali on definitivno još nije i pitanje je da li će ikada biti na nivou Miralema.

Svim srcem se nadam da će Jurgen napasti Juve oko toga, red bi bio da se stvari još jača ekipa kako bi moj drugi najdraži klub konačno uzeo ligašku titulu.

Sretno u finalu i YNWA!
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
europeanroyalty
Postovi: 92
Pridružen/a: 10 maj 2019, 03:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la europeanroyalty » 16 maj 2019, 02:27

29 mu je godina, koštao bi preko 60 miliona, zahtjevao platu preko 200 K funti sedmično, hvala ali ne. Uprava kluba je konačno progledala i počela donositi odlične odluke, nadam se da to nece pokvariti dovodjenjem Pjanića :mrgreen:
Ovoj ekipi ne treba igrača koji bi se ušetali u prvih 11, nego igrača koji bi se ušetali na klupu, a vjerujem da tako i Jurgenn razmišlja.

Zahvaljujem. :salut:
Grab your things, It's time to take you home.

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12783
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la nerkolfc » 16 maj 2019, 02:52

Ne vjerujem ni da ce se puno trositi ako ne ode koji bolji igrac. Origi i Shaqiri i Brewster plus jedno krilo da se dovede, nazad lijevog beka i ostalo ne treba ni dirati.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
Rosicky
Postovi: 8296
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Rosicky » 16 maj 2019, 03:03

Liverpool i jest dobar zato sto nema igraca kao pjanica.
Zatvori jednog takvog igraca i zatvorio si protok lopte cijele ekipe.

celikmilan
Postovi: 2954
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la celikmilan » 16 maj 2019, 03:50

Samo da napomenem ako to već neko nije napisao da prelazni rok počinje danas.

Ako bi se moglo svakako treba probati dovesti de Ligta koji bi bio pravi tandem sa Virgilom. Došao bi u tim sa važnim sunarodnjacima iako bi možda i on volio da ode zajedno sa de Jongom u Barcelonu.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13325
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 16 maj 2019, 09:57

Pored Gomeza koji je uz VVD bio perfektan ove sezone pa i Matipa koji se pokazao kao odlična backup opcija nema šanse da klub da 70 miliona za de Ligta. Njega tek čeka adaptacija na novi klub i ligu a budući da ima samo 19 godina treba očekivati podosta oscilacija u kvalitetu njegove igre. Problem je i u tome što klub ove sezone ne planira trošiti kao prošle, gledat će se igrači za rotaciju pogotovo na bekovskim i krilnim pozicijama.
slika
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 18227
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 16 maj 2019, 11:03

Mislim da ni spekulacije nece biti dok se ne zavrsi finale. Treba da zavrsimo De Lighta pa da Matip/Lovren sami sebi zabijaju golove u finalu :rol:
Svaka cast Origiju, Sturidge mi je drag, ali Liverpool mora dovesti kvalitetnog napadaca. Ta pozicija nam je uz bekove ( backup ) najveci hendikep. Sto se tice sredine, Keita je previse staklen, doduse Ox se vraca pa bi se to moglo krpiti. Sto se mene tice vratio bih Wilsona umjesto Lallane.

Alisson ( Dovesti zamjenu za Mignoleta koji se mora ispostovati ukoliko izrazi zelju da ide, strasan profesionalac! )
Taa ( Gomez )
De Light ( Matip )
Dijk ( Gomez )
Robertson ( Sessegnon )
Fabinho ( Henderon )
Wijnaldum ( Ox/Wilson )
Keita ( Fekir/Milner )
Salah ( Shaqiri )
Mane ( Ox, Shaqiri, Sessegnon mogu ulijetati )
Firmino ( ovdje nam je isto potreban ubica, ala Werner, Wilson i sl. )

Avatar
StevieG8
Postovi: 13325
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 16 maj 2019, 11:13

OTNYS_YNWA je napisao/la:Mislim da ni spekulacije nece biti dok se ne zavrsi finale. Treba da zavrsimo De Lighta pa da Matip/Lovren sami sebi zabijaju golove u finalu :rol:
Svaka cast Origiju, Sturidge mi je drag, ali Liverpool mora dovesti kvalitetnog napadaca. Ta pozicija nam je uz bekove ( backup ) najveci hendikep. Sto se tice sredine, Keita je previse staklen, doduse Ox se vraca pa bi se to moglo krpiti. Sto se mene tice vratio bih Wilsona umjesto Lallane.

Alisson ( Dovesti zamjenu za Mignoleta koji se mora ispostovati ukoliko izrazi zelju da ide, strasan profesionalac! )
Taa ( Gomez )
De Light ( Matip )
Dijk ( Gomez )
Robertson ( Sessegnon )
Fabinho ( Henderon )
Wijnaldum ( Ox/Wilson )
Keita ( Fekir/Milner )
Salah ( Shaqiri )
Mane ( Ox, Shaqiri, Sessegnon mogu ulijetati )
Firmino ( ovdje nam je isto potreban ubica, ala Werner, Wilson i sl. )
Brewster će pokrivat Firmina. Werner ne želi da bude druga opcija a ni od Fekira nema ništa iz poznatih razloga.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 16 maj 2019, 11:34

Sessegnon će u Spurse a Wilsonu ode vjerovatno nova posudba
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
sve5
Postovi: 308
Pridružen/a: 24 feb 2017, 13:12
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la sve5 » 16 maj 2019, 11:52

Osim13 je napisao/la:Sessegnon će u Spurse a Wilsonu ode vjerovatno nova posudba
Ne ide, za njega su već javili da će ići na pripreme sa ekipom. Ako zadovolji Kloppa ostaje, ako ne ide prodaja jer se fine pare mogu za njega uzeti.

Do prodaje teško dođe jer su ga cijelu godinu pratili i tražili od njega da radi na off ball kretnji i defanzivi što je on itekako popravio ove sezone. Pogledaj drugi gol Derby-a, on je upravo ukrao loptu izvukao se u sredinu i asistirao za gol. Michael Edwards je redovno bio (pogotovo zadnjih mjeseci) na utakmicama Derbija..

Kako rekoše i ako se budu dovodila pojačanja to će biti prava pojačanja, a ne neki squad player ala Shaqiri. Devetku možete zaboraviti jer svi vjeruju malom Brewster-u, a ništa neobično ne bi bilo i da polivalentno pojačanje bude upravo Wilson.

Poznavajući Kloppa teško da će dovesti igrača koji može igrati samo lijevog beka kao back up Robertsonu, prije nekog poluvalentnog poput Fabinha. Nekog ko primarno igra lijevog beka, ali može poslužiti i na stoperu/zadnjem veznom ili krilu..

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Osim13 » 16 maj 2019, 12:14

E ne znam onda :mrgreen:
Liverpool could generate £100million from selling fringe stars this summer.

Liverpool will consider offers for the Harry Wilson and are also open to the idea of a Premier League loan for the 22-year-old winger (James Pearce)
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 16 maj 2019, 12:20

Samo da Harry ostane. :pray:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la Fowl95 » 16 maj 2019, 12:46

Rezervni lijevi bek i neki vezni isto kao backup. Volio bih ja da dovedemo neku zvijer u napad, ali treba bit realan.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
StevieG8
Postovi: 13325
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 16 maj 2019, 19:52

Ako nekog zanima gdje su pare..
The evolution of the club’s strategy under owners Fenway Sports Group means where once they spent to buy, now money is spent to retain. The contract extensions of eight players since last April, including Mo Salah, Sadio Mané and Roberto Firmino means the combined incremental cost of wage rises alone is between £150 million and £200 million. Virgil van Dijk should be among the next group of players to be rewarded given his impact.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

KpbKaka22
Postovi: 1231
Pridružen/a: 31 jan 2015, 23:24
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la KpbKaka22 » 21 maj 2019, 15:07

Zna li mozda netko, gdje se moze pogledati cijeli mec nanaizmedu na netu izmedu liverpoola I barce? Gledo sam na fotballiji ali tamo kao nije snimak jos dosao

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 21 maj 2019, 17:34

KpbKaka22 je napisao/la:Zna li mozda netko, gdje se moze pogledati cijeli mec nanaizmedu na netu izmedu liverpoola I barce? Gledo sam na fotballiji ali tamo kao nije snimak jos dosao
https://hdmatches.com/2019/05/07/video- ... ay-2019/#0
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13325
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 22 maj 2019, 17:55

Šteta za Brandta, toliko sam priželjkivao njegov dolazak u Liverpool ali eto ne dade nam se. Cijena za trenutno stanje na tržištu je ništa ali vjerujem da mu nismo mogli obećati da će igrati onoliko koliko on to zaslužuje. Generalno gledano Klopp će se namučiti da nađe backup opciju za napadački trio jer je upitno na koliko rotiranja smo uopšte spremni.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la fera » 22 maj 2019, 22:37

StevieG8 je napisao/la:Šteta za Brandta, toliko sam priželjkivao njegov dolazak u Liverpool ali eto ne dade nam se. Cijena za trenutno stanje na tržištu je ništa ali vjerujem da mu nismo mogli obećati da će igrati onoliko koliko on to zaslužuje. Generalno gledano Klopp će se namučiti da nađe backup opciju za napadački trio jer je upitno na koliko rotiranja smo uopšte spremni.
i ja sam ga prizeljkivao
You are someone else I am still right here

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la mirgerr » 22 maj 2019, 23:42

Brandt manje-vise, ja iz Levera vise prizeljkujem Kaia i Baileya.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
StevieG8
Postovi: 13325
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Liverpool FC

Post Postao/la StevieG8 » 23 maj 2019, 13:51

mirgerr je napisao/la:Brandt manje-vise, ja iz Levera vise prizeljkujem Kaia i Baileya.
Cijena Brandta i Kaia nebo i zemlja.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Zaključano

Natrag na “Liverpool FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.