FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17796
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 23 maj 2019, 11:50

FCBAYERN je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:slika
Taj je vezni je li tako? Sta ce nam vise veznih, pet godina samo vezne igrace dovode. Imamo ih i previse, dok se paradoksalno najosjetljivija i najvaznija, kao i nanepopunjenija pozicija konstantno zanemaruje. Zato smo i propustili s onom super generacijom uzeti bar jos jednu Ligu prvaka, jer nismo planski krila mijenjali. Ali zato smo uvijek imali viska veznog...
Atletikov Rodrigo je u pitanju i navodno je Hasan radi njega isao u Madrid.
Zadnji vezni a Javi ostaje kao backup za veznog i stopera.

Popunice se i ostatak ekipe, tri sigurna odlaska imamo plus Boateng, Renato i James koji su najblizi tome.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 23 maj 2019, 11:53

Koji glupani, imamo Tolissoa, Javia, Goretzku, Thiaga i Kimmicha koji mogu igrati tu a oni hoce jos i Rodriga dovesti. Atletico yebe ne vadi a nase budale i dalje nasjedaju :rol:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 23 maj 2019, 11:54

Omerbavarac je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:
Omerbavarac je napisao/la:slika
Taj je vezni je li tako? Sta ce nam vise veznih, pet godina samo vezne igrace dovode. Imamo ih i previse, dok se paradoksalno najosjetljivija i najvaznija, kao i nanepopunjenija pozicija konstantno zanemaruje. Zato smo i propustili s onom super generacijom uzeti bar jos jednu Ligu prvaka, jer nismo planski krila mijenjali. Ali zato smo uvijek imali viska veznog...
Atletikov Rodrigo je u pitanju i navodno je Hasan radi njega isao u Madrid.
Zadnji vezni a Javi ostaje kao backup za veznog i stopera.

Popunice se i ostatak ekipe, tri sigurna odlaska imamo plus Boateng, Renato i James koji su najblizi tome.
A sta mislis da ako se ovaj dovede, posto vidim da je i Pepun zagrizao za njega (a to znaci da je tehnicki potkovan itekako), i bude neka vrsta DLP da Thiaga zamijene za Sanea?
Spamm

Avatar
sljivo
Postovi: 14324
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 23 maj 2019, 12:01

FCBAYERN je napisao/la:A sta mislis da ako se ovaj dovede, posto vidim da je i Pepun zagrizao za njega (a to znaci da je tehnicki potkovan itekako), i bude neka vrsta DLP da Thiaga zamijene za Sanea?
Pa nije ni Pepun vesla siso. Zašto bi on uzeo Thiaga sa dva ACL-a i 28 godina, a ovaj drugi 22. i igračina u najavi?

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 23 maj 2019, 12:06

sljivo je napisao/la:
FCBAYERN je napisao/la:A sta mislis da ako se ovaj dovede, posto vidim da je i Pepun zagrizao za njega (a to znaci da je tehnicki potkovan itekako), i bude neka vrsta DLP da Thiaga zamijene za Sanea?
Pa nije ni Pepun vesla siso. Zašto bi on uzeo Thiaga sa dva ACL-a i 28 godina, a ovaj drugi 22. i igračina u najavi?
Samo neka kombinacija. On ima izlaznu klauzulu, te ako insistira da hoce u Bayern kojim slucajem (procijeni da mu je bolje) onda Pepun ostaje bez prve mete i mora uzeti alternativu, a od Thiaga nema bolje, jer je adaptiran i svakako jedan od Pepovih najdrazih igraca.
Spamm

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 23 maj 2019, 14:28

Bundesliga je napisao/la:Koji glupani, imamo Tolissoa, Javia, Goretzku, Thiaga i Kimmicha koji mogu igrati tu a oni hoce jos i Rodriga dovesti. Atletico yebe ne vadi a nase budale i dalje nasjedaju :rol:
Zaboravio si Renata, momak je zvijer :zzz:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 23 maj 2019, 15:20

harden je napisao/la: Zaboravio si Renata, momak je zvijer :zzz:
Njega su trebali prodati cim je dosao :mrgreen:

Ovaj odnos Atletica i Bayerna me podsjeca na ono kad cura iskoristava prijatelja koji je odlijepio za njom. Nasmijesi mu se i kaze nesto u stilu jesi sladak a onda mu trazi da uradi test za nju. A ovaj sav sretan jos joj i zadacu uradi. Tako i Bayern, uvaljali im Hernandeza prijateljski za 80 miliona, a sad hoce i Rodriga. Jos bi i da Bayern otkupljuje Jamesa za njih :rol:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 23 maj 2019, 15:26

Bundesliga je napisao/la:
harden je napisao/la: Zaboravio si Renata, momak je zvijer :zzz:
Njega su trebali prodati cim je dosao :mrgreen:

Ovaj odnos Atletica i Bayerna me podsjeca na ono kad cura iskoristava prijatelja koji je odlijepio za njom. Nasmijesi mu se i kaze nesto u stilu jesi sladak a onda mu trazi da uradi test za nju. A ovaj sav sretan jos joj i zadacu uradi. Tako i Bayern, uvaljali im Hernandeza prijateljski za 80 miliona, a sad hoce i Rodriga. Jos bi i da Bayern otkupljuje Jamesa za njih :rol:
Opisujes jednog naseg kobasicara sa foruma, khm :mrgreen:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la mirgerr » 23 maj 2019, 16:58

harden je napisao/la:
Bundesliga je napisao/la:
harden je napisao/la: Zaboravio si Renata, momak je zvijer :zzz:
Njega su trebali prodati cim je dosao :mrgreen:

Ovaj odnos Atletica i Bayerna me podsjeca na ono kad cura iskoristava prijatelja koji je odlijepio za njom. Nasmijesi mu se i kaze nesto u stilu jesi sladak a onda mu trazi da uradi test za nju. A ovaj sav sretan jos joj i zadacu uradi. Tako i Bayern, uvaljali im Hernandeza prijateljski za 80 miliona, a sad hoce i Rodriga. Jos bi i da Bayern otkupljuje Jamesa za njih :rol:
Opisujes jednog naseg kobasicara sa foruma, khm :mrgreen:
Opisuje FCBAYERNA :rol: :rol: :rol:

Jel tako?
FCBAYERN je napisao/la:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
harden
Postovi: 23572
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 23 maj 2019, 16:58

Uli potvrdio da se radi na transferu Sanea, hajde zavrsite to :ljepota:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 23 maj 2019, 17:09

mirgerr je napisao/la:
Opisuje FCBAYERNA :rol: :rol: :rol:

Jel tako?
FCBAYERN je napisao/la:
Ja gore nisam vidio da prica o zauzetim djevojkama, tako da se ne pronalazim. Kad napise "izgleda mi kao djevojka koja ima decka 3+ godine a htjela bi izlaziti s tobom" onda cu se pronaci. :kafa:
Spamm

Avatar
farinelli123
Postovi: 1278
Pridružen/a: 06 jul 2011, 19:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la farinelli123 » 23 maj 2019, 17:14

Bundesliga je napisao/la:
..a sad hoce i Rodriga. Jos bi i da Bayern otkupljuje Jamesa za njih :rol:
Rodrigo nema potencijal Havija Martineza u trenucima prelaska u Bajern. Vise deluje kao neki Atletikov krljač specijalizovan da spoljnim delom stopala izbije loptu iz nogu protivnika i da je ćušne napred u livadu jer mu tim igra na kontre. I Hernandez igra tako, ali on obećava vise. Neka ga Pepu.
Zadnja izmjena: farinelli123, dana/u 23 maj 2019, 17:15, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la mirgerr » 23 maj 2019, 17:15

FCBAYERN je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:
Opisuje FCBAYERNA :rol: :rol: :rol:

Jel tako?
FCBAYERN je napisao/la:
Ja gore nisam vidio da prica o zauzetim djevojkama, tako da se ne pronalazim. Kad napise "izgleda mi kao djevojka koja ima decka 3+ godine a htjela bi izlaziti s tobom" onda cu se pronaci. :kafa:
Pa dobro, polovican opis :lol:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 23 maj 2019, 17:17

mirgerr je napisao/la:[
Ja gore nisam vidio da prica o zauzetim djevojkama, tako da se ne pronalazim. Kad napise "izgleda mi kao djevojka koja ima decka 3+ godine a htjela bi izlaziti s tobom" onda cu se pronaci. :kafa:
Pa dobro, polovican opis :lol:[/quote]

Da, ali druga polovica bi bila: "... a ako je bas odlijepio, i sve ide prema planu, cak i rjesenje za momka se nadje, onda mu je rodica i to blize koljeno, sto se sazna u trenutku kad treba posljednji korak uciniti" :mrgreen:
Spamm

Bundesliga
Postovi: 11484
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 23 maj 2019, 17:45

Hardene Goretzka je j.ebach :kafa:

@Farinelli
Popunjavaju šta ne treba, jedino ako Thiago ode ima smisla. Atletico ima dosta polovnjaka ali izgledaju dobro zbog Simeonovog sistema, nešto slično kao Klopp i Liverpool. Ali naši nisu dovoljno pametni da to uvide. Od toliko klubova oni se zakačili Atletica :lol:

Hoćemo Sanea.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17796
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Omerbavarac » 23 maj 2019, 18:31

Neuer spreman za RBL.

Za Berlin sa ekipom nisu otputovali Goretzka i Kimmich s tim da ce se ovaj drugi naknadno pridružiti ekipi i bice spreman za mec dok ce Goretzka propustiti finale.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Saurman
Postovi: 29506
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 23 maj 2019, 18:55

Ako dođe Sane ovdje će biti posla za kardiologa, nekim osobama će teško pasti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

FCBAYERN
Postovi: 765
Pridružen/a: 17 jun 2017, 00:57
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la FCBAYERN » 23 maj 2019, 20:03

.
Zadnja izmjena: FCBAYERN, dana/u 02 jun 2019, 00:03, ukupno mijenjano 2 puta.
Spamm

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 23 maj 2019, 20:19

Saurman je napisao/la:Ako dođe Sane ovdje će biti posla za kardiologa, nekim osobama će teško pasti.
Misliš zbog cifre koja se pominje, ili? :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Huseinagic
Postovi: 337
Pridružen/a: 18 sep 2015, 15:50
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Huseinagic » 23 maj 2019, 20:54

ledar je napisao/la:Bilo bi interesantno vidjeti kako bi forumaši odigrali igru "Da sam ja Ulli". Imaš budžet 180-200 milki, opcije su sljedeće (konačne cijene):

Griezmann 120
Dybala 100
Sane 90
Havertz 90
Hernandez 80
Pepe 45
Odoi 25 (ali zbog povrede igrao bih tek od 2020-te)

Ko se ne uzme, iduće sezone više nije dostupan (prodat će se sad ili nagodinu produžit sa sadašnjim klubom).

Kako potrošit novce?
Ovdje ne nemoguce ispravno odgovoriti, i ovo bi da se izabere nesto, cisto sreca bila..Sane je prema mom misljenju najvise potreban, zatim Havertz, a ni Lucas Hernandez nije nista manje potreban. Dybala i Griezmann mislim da bi bile bacenw pare, gledajuci to na duze staze.

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.