HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la 96BadBoy » 16 maj 2019, 22:24

:salut:
Igraj Široki ti si najbolji!

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la DaVinci » 23 maj 2019, 22:13

DaVinci je napisao/la:a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:
Sto bi reko 1 mrski konstitutivni narod: Allahimanet vam je ... :wave:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 24 maj 2019, 00:25

DaVinci je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:
Sto bi reko 1 mrski konstitutivni narod: Allahimanet vam je ... :wave:
Tukli smo mi i Bosnu u duboke punoj Skenderija a ne da strahujemo od umjetnog kluba kakav je Spars ... Mi na treningu igramo pred 600 ljudi gore a ako bude milja biće odlično
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Mancini » 24 maj 2019, 00:36

UstanikSBII je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:a sad dosla vremena da valja vama strahovat od polovnih Sparsa ... i jos cete izgubit finale od njih ... :mrgreen:
Sto bi reko 1 mrski konstitutivni narod: Allahimanet vam je ... :wave:
Tukli smo mi i Bosnu u duboke punoj Skenderija a ne da strahujemo od umjetnog kluba kakav je Spars ... Mi na treningu igramo pred 600 ljudi gore a ako bude milja biće odlično
:lol: :lol: :lol: Kada ne znaju ništa pametno smisliti i napisati onda pišu o nekakvim umjetnim klubovima. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 24 maj 2019, 09:50

Pa kakvo je to klub? Dolaze iz glavnog grada ne mogu u dvorani imati više od 2000 gledatelja! Pa nitko živ za njih ne navija u njihovom gradu! A Široki je uz Bosnu (nekadašnju) institucija bh košarke! Ima široku bazu na navijača u čitavoj zapadnoj Hercegovini! Osvajač je 9 prevenstava i 9 kupova BiH! Te samim time najtrofejniji momčadski klub u BiH!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Mancini » 24 maj 2019, 12:34

UstanikSBII je napisao/la:Pa kakvo je to klub? Dolaze iz glavnog grada ne mogu u dvorani imati više od 2000 gledatelja! Pa nitko živ za njih ne navija u njihovom gradu! A Široki je uz Bosnu (nekadašnju) institucija bh košarke! Ima široku bazu na navijača u čitavoj zapadnoj Hercegovini! Osvajač je 9 prevenstava i 9 kupova BiH! Te samim time najtrofejniji momčadski klub u BiH!
:lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 24 maj 2019, 14:23

Mancini je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Pa kakvo je to klub? Dolaze iz glavnog grada ne mogu u dvorani imati više od 2000 gledatelja! Pa nitko živ za njih ne navija u njihovom gradu! A Široki je uz Bosnu (nekadašnju) institucija bh košarke! Ima široku bazu na navijača u čitavoj zapadnoj Hercegovini! Osvajač je 9 prevenstava i 9 kupova BiH! Te samim time najtrofejniji momčadski klub u BiH!
:lol: :lol: :lol:
Demantiraj nešto argumentima :salut: Sparsi su umjetni klub isto kao i Cedevita a klub bez navijača ne može NIKAD biti stabilan!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la konjicanin01 » 24 maj 2019, 19:21

Siroki jeste institucija al osim sto se takmici u BH ligi nema nista sa BH kosarkom.Baza KS Hrvatske..Sparsi jesu umjetni klub al koliko toliko spasavaju BH kosarku jer povremeno izbace mladog kosarkasa za BH repke.Vjerovatno je odluka da igraju na grbavici ..ima uporiste u tome da se u buducnosti ocekuje fuzija sa KK Zeljeznicar koji je egzistirao u proslosti..pa ce tu i traziti navijacku bazu.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Mancini » 24 maj 2019, 22:14

Šta vam znači "umjetni"? I kakve veze ima ta riječ sa sportom? I ko je znao za Široki u bivšoj Jugoslaviji?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la konjicanin01 » 25 maj 2019, 09:47

Mancini je napisao/la:Šta vam znači "umjetni"? I kakve veze ima ta riječ sa sportom? I ko je znao za Široki u bivšoj Jugoslaviji?
Umjetni je zbog toga sto je DJL..pojavio se odjednom i ,dok gazada bude raspolozen da ulaze do tada ce i postojati.Iskreno meni bi bio drago da opstanu i da ,narastu" u buducnosti..kad su vec krahirali giganti Bosna i Dita.Al za to se moraju osloniti na Zeljeznicar tek tada bi imali smisla.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 25 maj 2019, 19:45

Mancini je napisao/la:Šta vam znači "umjetni"? I kakve veze ima ta riječ sa sportom? I ko je znao za Široki u bivšoj Jugoslaviji?
Znači isto kao i Olimpic ... nikog ne zanimaju samo su sebi svrha! Sutra da se ugase nikog ne bi bilo briga! Nije bitno tko je kad za koga znao, al opet ti kažem ne stavlja Sparse u istu rečenicu sa Širokim! Vi imate 0 osvojenih prvenstava, 0 osvojenih Kupova, 0 nastupa u ABA ligi ... Sa druge strane mi imamo 9 TITULA, 9 KUPOVA, u ABA ligi smo igrali dugi niz godina osvojili 5 mjesto itd. itd. Velika je razlika između Širokog i Sparsa!!!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Mancini » 25 maj 2019, 20:38

konjicanin01 je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Šta vam znači "umjetni"? I kakve veze ima ta riječ sa sportom? I ko je znao za Široki u bivšoj Jugoslaviji?
Umjetni je zbog toga sto je DJL..pojavio se odjednom i ,dok gazada bude raspolozen da ulaze do tada ce i postojati.Iskreno meni bi bio drago da opstanu i da ,narastu" u buducnosti..kad su vec krahirali giganti Bosna i Dita.Al za to se moraju osloniti na Zeljeznicar tek tada bi imali smisla.
Šta će im Željezničar? Čovjek da daje pare a ovi da ime dodaju džaba. Baš pametno. :roll:
I oni su već narasli. I ne brini si ti za njih. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la DaVinci » 25 maj 2019, 21:35

UstanikSBII je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Šta vam znači "umjetni"? I kakve veze ima ta riječ sa sportom? I ko je znao za Široki u bivšoj Jugoslaviji?
Znači isto kao i Olimpic ... nikog ne zanimaju samo su sebi svrha! Sutra da se ugase nikog ne bi bilo briga! Nije bitno tko je kad za koga znao, al opet ti kažem ne stavlja Sparse u istu rečenicu sa Širokim! Vi imate 0 osvojenih prvenstava, 0 osvojenih Kupova, 0 nastupa u ABA ligi ... Sa druge strane mi imamo 9 TITULA, 9 KUPOVA, u ABA ligi smo igrali dugi niz godina osvojili 5 mjesto itd. itd. Velika je razlika između Širokog i Sparsa!!!
To si u pravu ... Siroki je ime za razliku od Sparsa koji to tek postaju ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Mancini » 26 maj 2019, 00:49

UstanikSBII je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Šta vam znači "umjetni"? I kakve veze ima ta riječ sa sportom? I ko je znao za Široki u bivšoj Jugoslaviji?
Znači isto kao i Olimpic ... nikog ne zanimaju samo su sebi svrha! Sutra da se ugase nikog ne bi bilo briga! Nije bitno tko je kad za koga znao, al opet ti kažem ne stavlja Sparse u istu rečenicu sa Širokim! Vi imate 0 osvojenih prvenstava, 0 osvojenih Kupova, 0 nastupa u ABA ligi ... Sa druge strane mi imamo 9 TITULA, 9 KUPOVA, u ABA ligi smo igrali dugi niz godina osvojili 5 mjesto itd. itd. Velika je razlika između Širokog i Sparsa!!!
To "šupljiranje" ostavi za tamo gdje ti prolazi. Kod mene ne. E čuj Olimpik povezuje sa košarkaškim klubom!? :lol:
Prije rata dvorane nisu imali. I on nekoga omaložava. :roll:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 26 maj 2019, 08:17

Mancini je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Šta vam znači "umjetni"? I kakve veze ima ta riječ sa sportom? I ko je znao za Široki u bivšoj Jugoslaviji?
Znači isto kao i Olimpic ... nikog ne zanimaju samo su sebi svrha! Sutra da se ugase nikog ne bi bilo briga! Nije bitno tko je kad za koga znao, al opet ti kažem ne stavlja Sparse u istu rečenicu sa Širokim! Vi imate 0 osvojenih prvenstava, 0 osvojenih Kupova, 0 nastupa u ABA ligi ... Sa druge strane mi imamo 9 TITULA, 9 KUPOVA, u ABA ligi smo igrali dugi niz godina osvojili 5 mjesto itd. itd. Velika je razlika između Širokog i Sparsa!!!
To "šupljiranje" ostavi za tamo gdje ti prolazi. Kod mene ne. E čuj Olimpik povezuje sa košarkaškim klubom!? :lol:
Prije rata dvorane nisu imali. I on nekoga omaložava. :roll:
Pa vi od rata niste napravili poštenog sportskog objekta U Sarajevu! Koševo, Grbavica, Skenderija, itd. Sve su to objekti koje ste naslijedili od bivše države i većinom devastirali! Dok i sam kažeš mi do rata ništa nismo imali i sve smo napravili, a vi i dalje u prošlosti živite! Od stare slave zajedničke države! Dok sami niste sposobni ništa uraditi!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2019, 17:23

Kakav ugovor ima Drežnjak ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

mma_hz
Postovi: 10623
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la mma_hz » 26 maj 2019, 17:50

Nekom rat ,nekom brat
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

bordobijeli
Postovi: 14251
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bordobijeli » 26 maj 2019, 18:42

Nisam vas simpatizer al siroki u košarci radi dobre stvari. Spars plastika od kluba, nema košarke u Sarajevu bez Bosne.

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la avenija » 26 maj 2019, 18:43

eto vratili ste im za silovanje u nogometu :lol:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Sebulba » 26 maj 2019, 18:45

UstanikSBII je napisao/la:
Pa vi od rata niste napravili poštenog sportskog objekta U Sarajevu! Koševo, Grbavica, Skenderija, itd. Sve su to objekti koje ste naslijedili od bivše države i većinom devastirali! Dok i sam kažeš mi do rata ništa nismo imali i sve smo napravili, a vi i dalje u prošlosti živite! Od stare slave zajedničke države! Dok sami niste sposobni ništa uraditi!
Pa upravo ti koji stvaraju kult "plastičnih" klubova su nam i uništili sve u Sarajevu, košarkaške, rukometne i odbojkaške klubove koji su bili prvaci bivše države i ko će onda ulagati u novu dvoranu koja će zjapiti prazna. Iskreno drago mi je da ste ih uzeli, samo nemojte usr.ti sada u majstorici! :salut:

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.