OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la babino » 26 maj 2019, 18:30

baloni spremni:-)

jao kosarkasa,ubise ih ova dica.

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bordobijeli » 26 maj 2019, 18:33

Nema košarke u Sarajevu bez Bosne!!! Spars plastika mogu bit i prvaci al nije to to
Zadnja izmjena: bordobijeli, dana/u 26 maj 2019, 18:33, ukupno mijenjano 1 put.

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la dundee » 26 maj 2019, 18:33

ko ih jbe, nikad nece biti sarajevski klub, serija je namjestena od pocetka, da izgleda napeto, da se napuni ovdje dvorana, a spars nikad nece biti blizu nivoa sirokog niti ce biti ozbiljan kosarkaski projekat

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la babino » 26 maj 2019, 18:33

L-Train je napisao/la:Jbte sramota me obuzme kad skontam da su Hasandic,Zahiragic i Vrabac reprezentativci.
generalno, u nase repke se tesko ulazi a jos teze ispada:-)

te levate nekad neka budala stavila na prosireni spisak i od tada pod unesco zastitom:-)

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 26 maj 2019, 18:35

bordobijeli je napisao/la:Nema košarke u Sarajevu bez Bosne!!! Spars plastika mogu bit i prvaci al nije to to
Promašio si temu!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 26 maj 2019, 18:39

dundee je napisao/la:ko ih jbe, nikad nece biti sarajevski klub, serija je namjestena od pocetka, da izgleda napeto, da se napuni ovdje dvorana, a spars nikad nece biti blizu nivoa sirokog niti ce biti ozbiljan kosarkaski projekat
Odavno nije slabija konkurencija bila u play-offu. Ne znam o kakvom ti nivou pišeš?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2019, 18:40

Mancini je napisao/la:
bordobijeli je napisao/la:Nema košarke u Sarajevu bez Bosne!!! Spars plastika mogu bit i prvaci al nije to to
Promašio si temu!

Pa kakvi su nam jadni fudbalski klubovi , rukometni isto , odbojkaški ne znam da li postoje , Sparsi odlično predstavljaju grad Sarajevo.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la dundee » 26 maj 2019, 18:41

Mancini je napisao/la:
dundee je napisao/la:ko ih jbe, nikad nece biti sarajevski klub, serija je namjestena od pocetka, da izgleda napeto, da se napuni ovdje dvorana, a spars nikad nece biti blizu nivoa sirokog niti ce biti ozbiljan kosarkaski projekat
Odavno nije slabija konkurencija bila u play-offu. Ne znam o kakvom ti nivou pišeš?
o nivou koji se vidi u ovoj utakmici i koji ce se vidjeti u sljedecoj al hajd, vidjet cemo, inace kosarka ko kosarka u nasoj zemlji treba ozbiljan remont, jer je ovo na nivou kantonalnih liga sto djeca igraju

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15880
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la svrakino1921 » 26 maj 2019, 18:42

Sparsi su super

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 26 maj 2019, 18:44

dundee je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
dundee je napisao/la:ko ih jbe, nikad nece biti sarajevski klub, serija je namjestena od pocetka, da izgleda napeto, da se napuni ovdje dvorana, a spars nikad nece biti blizu nivoa sirokog niti ce biti ozbiljan kosarkaski projekat
Odavno nije slabija konkurencija bila u play-offu. Ne znam o kakvom ti nivou pišeš?
o nivou koji se vidi u ovoj utakmici i koji ce se vidjeti u sljedecoj al hajd, vidjet cemo, inace kosarka ko kosarka u nasoj zemlji treba ozbiljan remont, jer je ovo na nivou kantonalnih liga sto djeca igraju
Ali nijedan od vas se nije javio nakon utakmice u četvrtak navečer. Očigledno se čekali poraz pa da možete svašta pisati.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la dundee » 26 maj 2019, 18:48

ne pisem svasta samo kazem da je citava serija ocekivana da ne kazem namjestena u cilju povecanja interesovanja publike za nizerazrednom kosarkom u nasoj zemlji, a da spars ko spars nije blizu sirokog kvalitetom

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2019, 18:50

dundee je napisao/la:ne pisem svasta samo kazem da je citava serija ocekivana da ne kazem namjestena u cilju povecanja interesovanja publike za nizerazrednom kosarkom u nasoj zemlji, a da spars ko spars nije blizu sirokog kvalitetom

Lave ako ti stvarno vjeruješ u to što pišeš , nisi ti nikada u životu odigrao profesionalni meč .

Bez uvrede.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

dundee
Postovi: 510
Pridružen/a: 19 jan 2017, 11:25
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la dundee » 26 maj 2019, 18:54

bombaysaphire je napisao/la:
dundee je napisao/la:ne pisem svasta samo kazem da je citava serija ocekivana da ne kazem namjestena u cilju povecanja interesovanja publike za nizerazrednom kosarkom u nasoj zemlji, a da spars ko spars nije blizu sirokog kvalitetom

Lave ako ti stvarno vjeruješ u to što pišeš , nisi ti nikada u životu odigrao profesionalni meč .

Bez uvrede.
nije belaj, svak ima pravo na svoje misljenje, daj Boze da ste u pravu i da sparsi dole mogu ponoviti proslu utakmicu, uvijek cu navijati za bilo koji tim koji predstavlja moj grad, ali bojim se da kod nas sve to ide drugacije

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la DaVinci » 26 maj 2019, 18:54

Jesmo li i jednu tekmu gdje odlucuje 1 pobjeda, bilo klupsku jal reprezentativnu, dobili kad smo vec slavlje, balone, i zastavice pripremili unaprijed ... ja se sjecam samo poraza i popishanog filinga ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15880
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la svrakino1921 » 26 maj 2019, 18:55

Dobro
Vecini je drago sto je rezultat ovakav

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 26 maj 2019, 18:59

Prvo trebaju da budžet napune pa onda ostalo. Ako ne možeš naći sponzora a igraš ABA2 ligu onda je suvišno i igrati istu.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la fera » 26 maj 2019, 19:01

Ne da se selimovicima sportski uspijeh ove godine :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la UstanikSBII » 26 maj 2019, 19:01

dundee je napisao/la:ko ih jbe, nikad nece biti sarajevski klub, serija je namjestena od pocetka, da izgleda napeto, da se napuni ovdje dvorana, a spars nikad nece biti blizu nivoa sirokog niti ce biti ozbiljan kosarkaski projekat
Pa kad si znao danas da je namještena i da Široki dobiva mogo si staviti pare i dobiti! Kvota je bila od 3,5 do 4 zavisno od kladionice ... Ja sam igro navijački sa kolegom i digo milju a ti vjerujem marke nisi stavio a sve si znao :crazy: baš si humanitarac
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 26 maj 2019, 19:01

svrakino1921 je napisao/la:Dobro
Vecini je drago sto je rezultat ovakav
Kojoj većini?
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 26 maj 2019, 19:05, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2019, 19:03

dundee je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:
dundee je napisao/la:ne pisem svasta samo kazem da je citava serija ocekivana da ne kazem namjestena u cilju povecanja interesovanja publike za nizerazrednom kosarkom u nasoj zemlji, a da spars ko spars nije blizu sirokog kvalitetom

Lave ako ti stvarno vjeruješ u to što pišeš , nisi ti nikada u životu odigrao profesionalni meč .

Bez uvrede.
nije belaj, svak ima pravo na svoje misljenje, daj Boze da ste u pravu i da sparsi dole mogu ponoviti proslu utakmicu, uvijek cu navijati za bilo koji tim koji predstavlja moj grad, ali bojim se da kod nas sve to ide drugacije

Ma ja pišem onako , i ja sam za Sparse , ali veoma cijenim Široki jer ljudi vole košarku , i bome ulažu.

Sad ide utakmica biti ili pakuj se ,Široki ima izgleda puno bolje fizički spremno , opet iskustvo dosta igra ulogu , Keno mora uzeti sve na sebe.


Treba nam ovakva serija , pune dvorane , košarka je najbolji sport , valja sutra djecu sa nargila otjerati.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.