HKK Široki

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 26 maj 2019, 18:55

[*]
mma_hz je napisao/la:Nekom rat ,nekom brat
Pusti mi te priče ... Široki u finalu državnog prvenstva od 12 igrača ima čak 10 iz svoje škole što je dokaz kvalitetnog rada. Nadi mi klub u svijetu koji igra finale (ili je prvaka države) u bilo kojem sportu a da ima toliki omjer igrača iz vlastitog pogona u svom kadru! Lako je napraviti dvoranu, stadion, ali sistem rada i pravilno funkcioniranje je to što daje rezultate!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2019, 19:10

UstanikSBII je napisao/la:[*]
mma_hz je napisao/la:Nekom rat ,nekom brat
Pusti mi te priče ... Široki u finalu državnog prvenstva od 12 igrača ima čak 10 iz svoje škole što je dokaz kvalitetnog rada. Nadi mi klub u svijetu koji igra finale (ili je prvaka države) u bilo kojem sportu a da ima toliki omjer igrača iz vlastitog pogona u svom kadru! Lako je napraviti dvoranu, stadion, ali sistem rada i pravilno funkcioniranje je to što daje rezultate!
Nema se šta dodati , igrao sam protiv vas , odlična publika , ljudi vole košarku , čista suprotnost onim degenima što predstavljaju fudbal.

Svakako da sistem mora raditi , zato je Bosna i propala , ja mislim da nisu nijednog reprezentativca izbacili od rata, a vi bruku , doduše "pogrešnih" :nene:

Lijepo je što kod vas ima ljudi koji vole košarku , i ulažu u nju , svaka vam čast.


Sad ste favoriti , samopouzdanje je na vašoj strani , opet 5 utakmica , iskustvo može odigrati veliku ulogu.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2019, 19:30

UstanikSBII je napisao/la:[*]
mma_hz je napisao/la:Nekom rat ,nekom brat
Pusti mi te priče ... Široki u finalu državnog prvenstva od 12 igrača ima čak 10 iz svoje škole što je dokaz kvalitetnog rada. Nadi mi klub u svijetu koji igra finale (ili je prvaka države) u bilo kojem sportu a da ima toliki omjer igrača iz vlastitog pogona u svom kadru! Lako je napraviti dvoranu, stadion, ali sistem rada i pravilno funkcioniranje je to što daje rezultate!
Pa upravu je čovjek, hoćeš reći da vam nije valjalo što dole nije bilo rata, što ste mogli neomateno voditi normalan život (normalan u odnosu na skoro sve druge sredine u ovoj državi), blizu vam granica, uzeli keš u ratu i malo poslije rata dok je šverc još radio, nemoj zajebavati Ustaniče.

Kako vi, tako i svi ostali gradovi po zapadnoj Hercegovini gdje nije bilo ratnih razaranja.

Zato i jeste dole niknulo sportskih kolektiva od Širokog, Izviđača, jedno vrijeme Brotnja, Zrinjskog itd.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

mma_hz
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la mma_hz » 26 maj 2019, 19:43

Ne spori niko da Siroki ima sistem,tesko se održati tolike godine tu gdje je Siroki bilo u fudbalu ili u košarci.
Fenner i Karacic su danas najzaslužniji za danasnju pobjedu.Kao i naravno nevjerojatne amaterske greske igraca Sparsa.
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 26 maj 2019, 19:43

Raonffa je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:[*]
mma_hz je napisao/la:Nekom rat ,nekom brat
Pusti mi te priče ... Široki u finalu državnog prvenstva od 12 igrača ima čak 10 iz svoje škole što je dokaz kvalitetnog rada. Nadi mi klub u svijetu koji igra finale (ili je prvaka države) u bilo kojem sportu a da ima toliki omjer igrača iz vlastitog pogona u svom kadru! Lako je napraviti dvoranu, stadion, ali sistem rada i pravilno funkcioniranje je to što daje rezultate!
Pa upravu je čovjek, hoćeš reći da vam nije valjalo što dole nije bilo rata, što ste mogli neomateno voditi normalan život (normalan u odnosu na skoro sve druge sredine u ovoj državi), blizu vam granica, uzeli keš u ratu i malo poslije rata dok je šverc još radio, nemoj zajebavati Ustaniče.

Kako vi, tako i svi ostali gradovi po zapadnoj Hercegovini gdje nije bilo ratnih razaranja.

Zato i jeste dole niknulo sportskih kolektiva od Širokog, Izviđača, jedno vrijeme Brotnja, Zrinjskog itd.
Toga je svagdje bili i uvijek ima u ratu al 20 i kusur godina se vaditi na to je smiješno! Pa Bosna je sve imala, ime, dvoranu, navijače, ogromne finacije al su je uništili "domaći" ljudi. Nije nitko doša iz Širokog pa bas pokrao i u minus bacio. Sistem rada je bitan a toga kod većine klubova nema traže se instant rezultati a to je loše!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Raonffa » 26 maj 2019, 19:50

UstanikSBII je napisao/la:
Toga je svagdje bili i uvijek ima u ratu al 20 i kusur godina se vaditi na to je smiješno! Pa Bosna je sve imala, ime, dvoranu, navijače, ogromne finacije al su je uništili "domaći" ljudi. Nije nitko doša iz Širokog pa bas pokrao i u minus bacio. Sistem rada je bitan a toga kod većine klubova nema traže se instant rezultati a to je loše!
Ma bilo je svugdje, al' nigdje nije moglo biti veliko kako je bilo dole kod vas, nećemo se lagati jbg.

Počevši od toga nastajali su vam klubovi i nikli su vam gradovi. Imali ste pole poziciju u svemu tome, zato i jeste kroz par godina došli rame uz rame sa najjačim sportskim kolektivima u državi, u svim sportovima.

Što se konkretno tiče košarke, realno je da su i Široki i Bosna kvalitetno pali qurcu za uši zadnjih godina, Bosna je ugašena, a Široki je životario po ovoj kukuruz ligi, u pet deka je to kako danas izgleda u odnosu na ono kako je izgledalo prije 10-15 godina.

A propadanje Bosne je nešto drugo, totalno nevezano za ovu priču.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la DaVinci » 26 maj 2019, 22:17

Nadam se da Bosnic gleda ove tekme i da ce Hrvatima otet Dreznjaka & co. ... bolje biti A nego U20 reprezentativac ... :pray:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bombaysaphire » 26 maj 2019, 22:42

DaVinci je napisao/la:Nadam se da Bosnic gleda ove tekme i da ce Hrvatima otet Dreznjaka & co. ... bolje biti A nego U20 reprezentativac ... :pray:

Ovog Matea? Uh baš bi dobro bilo , piše nacionalnost BIH , a vidim da je nastupao za Hrvatsku...
Onaj drugi Drežnjak nije loš, ali gledam ga večeras 3 puta ide na lijevi dvokorak i završava polaganjem desnom rukom ili šutom , jednom ga Keno blokirao , ostala 2 puta fulio...
Pa yebem ti školu košarke ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

mma_hz
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la mma_hz » 26 maj 2019, 23:35

bombaysaphire je napisao/la:
DaVinci je napisao/la:Nadam se da Bosnic gleda ove tekme i da ce Hrvatima otet Dreznjaka & co. ... bolje biti A nego U20 reprezentativac ... :pray:

Ovog Matea? Uh baš bi dobro bilo , piše nacionalnost BIH , a vidim da je nastupao za Hrvatsku...
Onaj drugi Drežnjak nije loš, ali gledam ga večeras 3 puta ide na lijevi dvokorak i završava polaganjem desnom rukom ili šutom , jednom ga Keno blokirao , ostala 2 puta fulio...
Pa yebem ti školu košarke ...
O tom zadnjem sam ti ja pricao.
Amaterizam..
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la TheNorthFace » 27 maj 2019, 15:00

kontao sam da sam jedini iz sarajeva kojem je draže da široki uzme nego sparsi, al' vidim da ipak nisam :mrgreen:

biće zanimljivo pogledati majstoricu, čestitke :thumbup:
1946

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Sebulba » 27 maj 2019, 16:28

Čuo sam da će doći veliki broj navijača Sparsa, a pridružit će im se i navijači Olimpika, hoće te li ih moći smjestiti tolike? :shock:......... :rol:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bombaysaphire » 28 maj 2019, 22:07

Sebulba je napisao/la:Čuo sam da će doći veliki broj navijača Sparsa, a pridružit će im se i navijači Olimpika, hoće te li ih moći smjestiti tolike? :shock:......... :rol:

Zašto bi navijači Olimpika dolazili ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 30 maj 2019, 12:32

Dvorana Pecara danas će primiti više od 5 500 gledatelja, možda i više ... Ipak se radi o najvećem najtrofejnijem klub BiH :cool: samo za napomenu ima titula više nego što Sparsi postoje godina!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Hum94
Postovi: 655
Pridružen/a: 22 jan 2016, 16:03
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Hum94 » 30 maj 2019, 15:28

Koliki je kapacitet Pecare,negdje oko 4500 ?

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la UstanikSBII » 30 maj 2019, 16:13

Hum94 je napisao/la:Koliki je kapacitet Pecare,negdje oko 4500 ?
Da oko 4, 500 ali oko partera će biti postavljeno više od 400 stolica a sigurno će veliki dio navijača stajati na "balkonu" koji spaja dvije tribine tako da će sigurno biti više od 5 tisuća navijača večeras u dvorani.
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
kovacic
Postovi: 1322
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la kovacic » 30 maj 2019, 18:01

UstanikSBII je napisao/la:
Hum94 je napisao/la:Koliki je kapacitet Pecare,negdje oko 4500 ?
Da oko 4, 500 ali oko partera će biti postavljeno više od 400 stolica a sigurno će veliki dio navijača stajati na "balkonu" koji spaja dvije tribine tako da će sigurno biti više od 5 tisuća navijača večeras u dvorani.
Pod uslovom da neki ne odustanu jer neće moći povesti djecu. Mislim svakako će vam biti puno, ali moguće da se neki ne snađu po pričama sa FB.

Grbavica786
Postovi: 604
Pridružen/a: 21 jun 2017, 23:34
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Grbavica786 » 30 maj 2019, 20:43

Dobra atmosfera. Svaka čast

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la bombaysaphire » 30 maj 2019, 21:03

Neko neko javi braći Drežnjak kada se ide na lijevi dvokorak sa lijeve strane , treba da se završi LIJEVOM rukom ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
avenija
Postovi: 13495
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la avenija » 30 maj 2019, 21:06

Svaka cast na popunjenosti dvorane
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: HKK Široki

Post Postao/la Mig_Mig » 30 maj 2019, 21:23

Sto ovaj mali siluje veliku sarajevsku nadu Buzu
Max Allegri 300 💪💪💪

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.