FK Željezničar (opšte diskusije)

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 24 maj 2019, 01:14

Bukvalno si ti isto uradio u istom postu :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 24 maj 2019, 11:14

Osim13 je napisao/la:Bukvalno si ti isto uradio u istom postu :lol:
Navijaci olimpika sprat nize
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 24 maj 2019, 12:20

belosevic28 je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Bukvalno si ti isto uradio u istom postu :lol:
Navijaci olimpika sprat nize
Čučevac niže :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la belosevic28 » 24 maj 2019, 12:22

Krepali konacno.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
samirr
Postovi: 8872
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la samirr » 25 maj 2019, 23:29

sretno u Evropi.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la duplakruna46 » 27 maj 2019, 08:00

Pozdrav, evo malo pozitivnih vijesti! Maid Delic ce vam dati glas za licencu i zbog toga ce vjerovatno imati problema kod UEFA-e. Ogroman broj prijetnji je dobio u zadnjoj sedmici. Cak mu se i kuci dolazilo iako se covjek samo vodio UEFA-inim pravilnikom. U slucaju da vam se da licenca, komisija sa srpskim i jednim hrvatskim predstavnikom ce otvoreno propricati o prijetnjama koje su upucivane!

Ne prilici bas ovaj put rijesavanja licence klubu kao sto je Zeljeznicar!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 27 maj 2019, 08:17

duplakruna46 je napisao/la:Pozdrav, evo malo pozitivnih vijesti! Maid Delic ce vam dati glas za licencu i zbog toga ce vjerovatno imati problema kod UEFA-e. Ogroman broj prijetnji je dobio u zadnjoj sedmici. Cak mu se i kuci dolazilo iako se covjek samo vodio UEFA-inim pravilnikom. U slucaju da vam se da licenca, komisija sa srpskim i jednim hrvatskim predstavnikom ce otvoreno propricati o prijetnjama koje su upucivane!

Ne prilici bas ovaj put rijesavanja licence klubu kao sto je Zeljeznicar!
Šta je tu pozitivno jadan ne bio? :facepalm:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la duplakruna46 » 27 maj 2019, 14:10

SarajevoJeBordo je napisao/la:
duplakruna46 je napisao/la:Pozdrav, evo malo pozitivnih vijesti! Maid Delic ce vam dati glas za licencu i zbog toga ce vjerovatno imati problema kod UEFA-e. Ogroman broj prijetnji je dobio u zadnjoj sedmici. Cak mu se i kuci dolazilo iako se covjek samo vodio UEFA-inim pravilnikom. U slucaju da vam se da licenca, komisija sa srpskim i jednim hrvatskim predstavnikom ce otvoreno propricati o prijetnjama koje su upucivane!

Ne prilici bas ovaj put rijesavanja licence klubu kao sto je Zeljeznicar!
Šta je tu pozitivno jadan ne bio? :facepalm:
Za mene je pozitivno. Ne znam sa koje strane gledas? :D
Ne zalijeci se, nema potrebe!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2561
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la StrikeWarzone » 27 maj 2019, 14:57

Bas me zanima da li bi se vodio UEFINIM pravilnikom da je vijetnamskoj prciji bila upitna licenca ;)
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la alacious » 27 maj 2019, 14:59

StrikeWarzone je napisao/la:Bas me zanima da li bi se vodio UEFINIM pravilnikom da je vijetnamskoj prciji bila upitna licenca ;)
Svi protiv vas, kmeee kmeee kuknjava :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la duplakruna46 » 27 maj 2019, 15:00

StrikeWarzone je napisao/la:Bas me zanima da li bi se vodio UEFINIM pravilnikom da je vijetnamskoj prciji bila upitna licenca ;)
Samo posteno.
Navikli ste da jasete. E sad ste “uzjahani”!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 27 maj 2019, 15:12

duplakruna46 je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
duplakruna46 je napisao/la:Pozdrav, evo malo pozitivnih vijesti! Maid Delic ce vam dati glas za licencu i zbog toga ce vjerovatno imati problema kod UEFA-e. Ogroman broj prijetnji je dobio u zadnjoj sedmici. Cak mu se i kuci dolazilo iako se covjek samo vodio UEFA-inim pravilnikom. U slucaju da vam se da licenca, komisija sa srpskim i jednim hrvatskim predstavnikom ce otvoreno propricati o prijetnjama koje su upucivane!

Ne prilici bas ovaj put rijesavanja licence klubu kao sto je Zeljeznicar!
Šta je tu pozitivno jadan ne bio? :facepalm:
Za mene je pozitivno. Ne znam sa koje strane gledas? :D
Ne zalijeci se, nema potrebe!
Recimo s jedne strane je pozitivno što ću sad sebi napravit kahvu, primać' sok, kolač, pepeljaru, pustit kake muzike malo, navuć roletne i čitat temu FK Željezničar. Popodnevni merak. :kafa:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

mma_hz
Postovi: 10625
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la mma_hz » 27 maj 2019, 15:25

Iako svi znamo da je bilo lobiranja da Zeljo ne ide u Evropu nmg da se nacudim upravi koja se dovela u tu situaciju da se desi sto se desilo.
Pa sto se cekao eto i taj 28 famozni a Bgm ja onom Ustamujicu i Selimovicu ne vjerujem,pa kad ste vec imali tolike pare sto ste cekali zadnji trenutak.
Oni ko da vode neki prcvarnik a ne Zelju Boze sacuvaj.Armija ljudi stoji iza tog kluba i na kraju 5 ljudi sve usere a vala i Amar nasao koga ce dovesti u klub. Ko kaze da ne zna da ih je Amar doveo taj ne prati Zelju.Ovo ako bude kako novine pisu je ravno katastrofi i ja ne znam kako svi ovi ljudi sutra imaju obraza tu doci,sjesti na svoja radnja mjesta i raditi kao da nista nije bilo.Shvatam ja da je Zeljo veci od svih njih i da ce se ovo pregurati ali ovakva nonsalancija i samo puko prebacivanje odg a ne reci pa dobro ima i nase greske itd itd.Uzas je ovo ljudi uzas a vi kako hocete ,rekao je i Amar da zavisi od Evrope kakve ce te igrace dovoditi,vi sad bez euro utakmica nemate niti da zadrzite postojece jestel toga svjesni?
FK SARAJEVO.

MUSTAFIC MIRZA!

SLOBODNA PALESTINA,BEZ CIONISTA!!

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 15:31

Svjesni smo jarane i nije nam dobro.
Cuva Bog Zelju svog!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la zagor1987 » 27 maj 2019, 16:06

Evo posto vidim krivite savez,mozda nebi bilo lose da vam neko iz uprave objasni da ovo nije slucaj saveza vec UEFE jer vas je covjek tj Slavko i tamo tuzio preko advokata. Zamolio bi jos onog vaseg forumasa da nam objasni u kakvim je to velikim gov,,,,,nima Sarajevo jer me je prepao svojim postom,mislim da se i mi raspadamo kao Zeljkan

fks74
Postovi: 9247
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la fks74 » 27 maj 2019, 16:46

Ma bit ce to u dure, bes sekirancije. :kralj: :kralj:

Avatar
samirr
Postovi: 8872
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la samirr » 27 maj 2019, 18:03

sretno u evropi !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la drakensang » 27 maj 2019, 18:11

Spin doktorr samo reci mi kol'ko hoces ds te voleeee...


Krajnje vam je vrijeme da se skupite i da shvstite da Miske nije Zeljo, a Boga mi ni Amar. Rastalise vam klub i Selimovici i Misimovici, a vi se odluciye stat jel na jednu il na drugu stranu, a najvise trpi ZELJO. Najgora vam je stvar sad da vas uvjeravaju i uperuju prste jedni u druge, nit vam je ova uprava sposobna a nit ona prije nje.

Najveci neprijstelji kluba su ovi sto dtaju iza Amara/Misketa a ne iza Zelje. Vama treba udruzenje navijaca, istinskih navijaca, koje ce stat iza Kluba i trazit nsjbolja rjesenja za isti.

Okrivljavst Radnik, Misketa, Amara je preglupo. Svi ste krivi, Radnik uvidio propust(vjerovstno u ssradnji s Misketom) i iskoristio rupu i cica mica. Samo sto se nekad moglo na "ugled" Zelje progledat kroz prdte, al obzirom da sad zivimo u vrrmenu tehnologije, UEFA bi sve saznala za tili cas a to Savezu ne odgovara.

Jesnostavno, stanite iza ZELJE a ne Amara ili Misketa, jer ovo je financijski ozbiljan udarac za koji ce trebat vremena, zivaca i ljubavi da se prebrodi. Sretno!
Zadnja izmjena: drakensang, dana/u 27 maj 2019, 18:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 18:13

drakensang je napisao/la:Spin doktorr samo reci mi kol'ko hoces ds te voleeee...


Krajnje vam je vrijeme da se skupite i da shvstite da Miske nije Zeljo, a Boga mi ni Amar. Rastalise vam klub i Selimovici i Misimovici, a vi se odluciye stat jel na jednu il na drugu stranu, a najvise trpi ZELJO. Najgora vam je stvar sad da vas uvjeravaju i uperuju prste jedni u druge, nit vam je ova uprava sposobna a nit ona prije nje.

Najveci neprijstelji kluba su ovi sto dtaju iza Amara/Misketa a ne iza Zelje. Vama treba udruzenje navijaca, istinskih navijaca, koje ce stat iza Kluba i trazit nsjbolja rjesenja za isti.

Okrivljavst Radnik, Misketa, Amara je preglupo. Svi ste krivi, Radnik uvidio propust(vjerovstno u ssradnji s Misketom) i iskoristio rupu i cica mica.

Jesnostavno, stanite iza ZELJE a ne Amara ili Misketa, jer ovo je financijski ozbiljan udarac za koji ce trebat vremena, zivaca i ljubavi da se prebrodi. Sretno!
Bravo. To ja pišem mjesecima na temi, naša najveća greška i poraz je što su nas podijelili u torove. To je sramota, velika sramota.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la drakensang » 27 maj 2019, 18:16

Ma eno vidis samo sta npr. Bezideja pise. U trenutku kad mu klub prozivljava najgore posljeratne dane, on se zamara nekim megamixom, misketom piccckkhama materinama.
Zasto? Pa zato da bi zastitio ovu upravu ili svoj neki interes, 90% postova mu je o Misketu. Ok, bili su uzasni, proslost su, hajmo dalje.

Al nekom je ocito u interesu da spinuje, i obrce na svoj mlin stvari. Teska borba ce bit, najteze je taldzije iz kluba otjerat

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, holyman i 47 gostiju.