FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 18:19

Pomjerena je sjednica upravnog odbora za 19:00 a Amar i Nijaz su kod Begića i Džemidžića , sastanak nema veze sa clanovima drugostepene komisije odnosno ne sastaju se sa njima
Zadnja izmjena: REGISTROVANI, dana/u 27 maj 2019, 18:20, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 18:20

Mogu oni sad zasjedati do Bajrama
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 27 maj 2019, 18:21

Za sta je imao vremena, ne kontam? Kakve veze ima Selimovic, Amar s ovim? Pare bile na racunu, a Šiljak i djevojka koja radi tu su bili zaduzeni za te stvari.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15710
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BosniaBoston » 27 maj 2019, 18:23

REGISTROVANI je napisao/la:Pomjerena je sjednica upravnog odbora za 19:00 a Amar i Nijaz su kod Begića i Džemidžića , sastanak nema veze sa clanovima drugostepene komisije odnosno ne sastaju se sa njima
Nema veze sa clanovima ali sigurno ima veze sa slucajem.Vjerovatno lobiraju jedan posljedni put pa sta bog da
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15834
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2019, 18:24

Osim13 je napisao/la:Mogu oni sad zasjedati do Bajrama
Mora se pricati i sutra zakazati sjednicu
Poslije prespavane noci

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 18:26

Prošla uprava je imala 1,5 godinu da Slavki sve plate i da se riješe duga , dug kojeg su oni napravili i iznos kojeg su mu oni stavili u ugovor i na kraju i obecali , umjesto da to rijese prvi covjek kluba tada zarad svoje licne sujete i ega to odbija i tuzaka se po sudu sa covjekom , na kraju klub puši foru i Slavki mora uz dug jos isplatiti i zatezne kamate , od silne frke i previranja u klubu sve ostalo stavilo se u stranu a tri glavna krivca svakako da su prosla uprava - Mirsad Siljak i Srpski lobi koji podrzava Radnik !

Sam Nihad Selimovic je nekoliko puta javno iznio da ih bivsa uprava koci , ometa i opstruira u radu i nakon par sedmica u javnost izadje ovo sa licencom , pametnom dosta ;)

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15834
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la svrakino1921 » 27 maj 2019, 18:28

BosniaBoston je napisao/la:
REGISTROVANI je napisao/la:Pomjerena je sjednica upravnog odbora za 19:00 a Amar i Nijaz su kod Begića i Džemidžića , sastanak nema veze sa clanovima drugostepene komisije odnosno ne sastaju se sa njima
Nema veze sa clanovima ali sigurno ima veze sa slucajem.Vjerovatno lobiraju jedan posljedni put pa sta bog da
Sve zavisi kako je doslo do sastanka

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 27 maj 2019, 18:28

Jedini krivci u cjeloj pricu su ljudi koji su odavno u klub, prije ove uprave. Ko nece da to shvati ili je glup ili retardiran.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 18:39

...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 18:42

Ja Amara spomenuo nisam vec sam mislio na Uprave. Jedino ako sam sta propustio pa da nisam pokopcao da je i on clan Uprave.
U cijem mandatu smo popusili licencu treba da fino idu. Od Selimovica do Siljka i one Maje. Kriva je i prosla Uprava i njima treba od do sve sto su uopste napravili dug. Ovi napravili i nisu platili, a ovi nastavili da budu tako mangupi pa prekrsili rok kao oprostit ce nama neko 3-4 dana i evo nam ga na sad. Najvise pusi klub, ali to ove u foteljama ocigledno i ne zanima previse.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 18:48

REGISTROVANI je napisao/la:Prošla uprava je imala 1,5 godinu da Slavki sve plate i da se riješe duga , dug kojeg su oni napravili i iznos kojeg su mu oni stavili u ugovor i na kraju i obecali , umjesto da to rijese prvi covjek kluba tada zarad svoje licne sujete i ega to odbija i tuzaka se po sudu sa covjekom , na kraju klub puši foru i Slavki mora uz dug jos isplatiti i zatezne kamate , od silne frke i previranja u klubu sve ostalo stavilo se u stranu a tri glavna krivca svakako da su prosla uprava - Mirsad Siljak i Srpski lobi koji podrzava Radnik !

Sam Nihad Selimovic je nekoliko puta javno iznio da ih bivsa uprava koci , ometa i opstruira u radu i nakon par sedmica u javnost izadje ovo sa licencom , pametnom dosta ;)
Sve je to super i **** mater staroj upravi zajedno s poltronima i internet botovima, ali oni su zbog svoje nesposobnosti napustili klub prije pola godine. Zasto ovi nisu rijesili stvar jer im je to posao? Sta sad svaka pogreska ce biti opravdana onim bivsim, a te bivse je takav nacin rada i otjerao. Ako su mislili da je sve med i mlijeko i da ce se sve samo rijesavati onda su dobro zalutali.
Ne trebaju nam vise izgovori i pranje nekim bivsim. Da vidimo rezulate rade sadasnjih. Za sad su gori od onih prije.
Isti taj Selimovic nikad nije javno, jasno i glasno rekao na sta misli pod tim opstrukcijama. Nek kaze ko gdje i kako ih koci pa da svi znamo.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 27 maj 2019, 18:48

Jedno je sigurno da klub najvise gubi. Onaj koje odgovaran treba da snosi sankcije a uprava koje je tu ima zadatak da taj novac nadomjesti kako umije i zna.
Ali pisati da je Selimovic kriv nema veze s mozgom. Koliko je on kriv, kriv je onda Badzak, po toj logici.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

idevlak
Postovi: 187
Pridružen/a: 24 maj 2018, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la idevlak » 27 maj 2019, 18:49

A uvijek mi, mi koji živimo Željezničar na.****...
“Ne trebamo se mi brinuti, šta će biti kada se taj čovjek vrati u klub, niko od nas, al’vratit će se, nek to moja poruka bude.”
A.O.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 18:50

REGISTROVANI je napisao/la:Uzećete najbolje mlade igrace ovog ljetnog prelaznog roka a i zainteresovani ste za Vladimira Bradonjića iz Radnika
REGISTROVANI je napisao/la:Završili ste Irfana Hadžića iz Radnika gotova stvar :D
Jesi ti uopste navijac Zelje? :roll:
Cuva Bog Zelju svog!

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 27 maj 2019, 18:51

Šiljak GOVEDO.

A nije mi jasno, šta pitari ovoliko likuju. Pa Amar ce vas satrat sa i bez licence, namazite zadnjice.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 18:52

LjoZee je napisao/la:Ja Amara spomenuo nisam vec sam mislio na Uprave. Jedino ako sam sta propustio pa da nisam pokopcao da je i on clan Uprave.
U cijem mandatu smo popusili licencu treba da fino idu. Od Selimovica do Siljka i one Maje. Kriva je i prosla Uprava i njima treba od do sve sto su uopste napravili dug. Ovi napravili i nisu platili, a ovi nastavili da budu tako mangupi pa prekrsili rok kao oprostit ce nama neko 3-4 dana i evo nam ga na sad. Najvise pusi klub, ali to ove u foteljama ocigledno i ne zanima previse.
Ma sve se svelo na lična prepucavanja. Fuj.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 18:54

HongKong je napisao/la:
REGISTROVANI je napisao/la:Prošla uprava je imala 1,5 godinu da Slavki sve plate i da se riješe duga , dug kojeg su oni napravili i iznos kojeg su mu oni stavili u ugovor i na kraju i obecali , umjesto da to rijese prvi covjek kluba tada zarad svoje licne sujete i ega to odbija i tuzaka se po sudu sa covjekom , na kraju klub puši foru i Slavki mora uz dug jos isplatiti i zatezne kamate , od silne frke i previranja u klubu sve ostalo stavilo se u stranu a tri glavna krivca svakako da su prosla uprava - Mirsad Siljak i Srpski lobi koji podrzava Radnik !

Sam Nihad Selimovic je nekoliko puta javno iznio da ih bivsa uprava koci , ometa i opstruira u radu i nakon par sedmica u javnost izadje ovo sa licencom , pametnom dosta ;)
Sve je to super i **** mater staroj upravi zajedno s poltronima i internet botovima, ali oni su zbog svoje nesposobnosti napustili klub prije pola godine. Zasto ovi nisu rijesili stvar jer im je to posao? Sta sad svaka pogreska ce biti opravdana onim bivsim, a te bivse je takav nacin rada i otjerao. Ako su mislili da je sve med i mlijeko i da ce se sve samo rijesavati onda su dobro zalutali.
Ne trebaju nam vise izgovori i pranje nekim bivsim. Da vidimo rezulate rade sadasnjih. Za sad su gori od onih prije.
Isti taj Selimovic nikad nije javno, jasno i glasno rekao na sta misli pod tim opstrukcijama. Nek kaze ko gdje i kako ih koci pa da svi znamo.
Nova uprava kada je došla vladao je opšti haos u klubu i to svi znamo , jesu li do marta pocetka aprila javno govorili kako se stara uprava nije udostojila da im vrati dokumentaciju , Selimovic je par puta rekao kako imaju problema i da im se rad opstruira i podmece noga , na to dodaš Šiljka koji je vec jasno radio po nalogu i dobiješ to sto dobiješ , zna se ko placa racune i ko je zaduzen za te stvari u klubu , ne moze pet ljudi to raditi vec jedan a to je direktor kluba

Nova uprava gora od prethodne ? po cemu ?

Prosla uprava im je ostavila milione dugova , ovi su obezbjedili 1.5 miliona maraka da jedan dio vrate i obezbjede normalno funkcionisanje kluba , zatekli su klub skoro pa bez administracije i nije se znalo ko sta radi , i ono najbitnije ova uprava nema sest uzastopnih poraza za razliku od prethodne , pametnom druze dosta ;)

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 18:56

HongKong je napisao/la:
REGISTROVANI je napisao/la:Uzećete najbolje mlade igrace ovog ljetnog prelaznog roka a i zainteresovani ste za Vladimira Bradonjića iz Radnika
REGISTROVANI je napisao/la:Završili ste Irfana Hadžića iz Radnika gotova stvar :D
Jesi ti uopste navijac Zelje? :roll:
nisam , nisam clan kluba , ne idem na utakmice , tu sam da za dnevnicu od 80 KM kontriram lobotomiji , imas problem sa tim ?

Avatar
invincible1921
Postovi: 10118
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 27 maj 2019, 18:56

Jbt misimovic u pet godina skrsio milione na igrace i strucne timove, na kraju uspjeli uzet kup, doci do 6 poraza u nizu prvi put u historiji, raspast se igracki, i ostat bez licence jer oni nisu platili dug koji su napravili sami....i kae dobri su bili.

Eto rekli su transparentno poslovanje ja osim karata tj zarade od istih nista drugo nisam vidio. Sfa sad trebam vjerovat da su vratili milione poreza koji smo duzni, a nisu u stanju bili da plate nekoliko hiljada slavki,?

Za njihovo vrijeme nikad veci retardi a za vise para nisu igrali u zelji...hvala im za pozitivne stvari ali nemoj ih vise ni da se spominju uopste.

Ova uprava je kriva jer se brukamo za sicu ko da smo gosk. Pa jbt ba da nemate para mogli ste kredit dic. Druga stvar kako tj jel moguce da niko nije znao da smo duzni...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 18:57

Sve divno, krasno u klubu sad, a ostali bez licence. De Boga vam vise. Ovo i jeste problem nas. Svi nesto vucete da je jedna strana sveta tbjrbi, a druga nista ne valja. I teglite se vi, a Zeljo u k.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 16 gostiju.