FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Saurman
Postovi: 29493
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Saurman » 27 maj 2019, 20:46

Ovo je dostiglo vrhunac, prvo sezona je završena katastrofalno a sad i oduzeta licenca.Kompletna uprava sa predsjednikom treba momentalno podnijeti ostavke.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 20:46

Mozda i jeste Siljak najvise kriv, ali svi su lagali. Hajd sad fino pokupite stvari zajedno sa Majom, pm i fino napustite klub. Ko ce im vjerovati sad bilo sta da kazu kad su spremni ovako krupno lagati? Sad im je svaka izgovorena rijec i tvrdnja dosad sumnjiva.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2019, 20:47

let3 je napisao/la:@Azpi
Drug, da ne bude da nešto branim ove nove debile koji ne znaju popuniti uplatnice, Bože sacuvaj, ne pada mi na kraj pameti.

Ali realno, objektivno, onako pošteno - ovo sranje oko licence je 90% krivica prethodne Misketove bande koja je imala mnogo vremena da sve to izmiri sa Petrovićem, da se uopšte ne prica o ovome u 2019-toj. Petrović je bio njihov covjek, njihov izbor, oni su ga doveli, oni su mu dali ugovor, oni su ga nogirali, oni su trebali izmiriti sve dugove prema njemu. A ne ostavljati svoje dugove ovim novim debilima.
To je prava prica.
Znam da nisi jedna od ovih borova dugo smo tu bas, ali nema te teoretske sanse da je tako bar meni, pa yebote dosao si preuzeo si sva prava i obaveze, isto kao da ja nesto za yebem na poslu i kazem ma kriv je onaj prije jako eto neki njegov posao nedovršeni ostao

Jos je to sica pare, kao plate par igraca, nisu milioni, yebote nisi nesposoban, a znao si za dug znao si za rok, ja sam to znao ali sam konto da imaju trbku mozga pa da ce na vrijeme uplatiti

Ma bruka i sramota, ako imaju imalo obraza veceras nek idu jer ovo je milion ski gubitak
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2019, 20:49

REGISTROVANI je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Je l' Šiljak bio zadužen da izvrši uplatu?
DA
Fino, još da se nekako kazne oni sa konferencije što su javno lagali i eto bar sa te moralne strane možemo biti mirni.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 20:56

Njihova jedina “kazna” treba da bude noga. Sta mi imamo sto ce neko mozda biti kaznjen novcano ili sta vec kad ce isto ili slicno uyebati i sljedece sezone jer su nesposobni ocigledno? Jednom ste debelo uyebali mars, dosta su oni prosli se natovarili na kosti. Sitne propuste okej za oprostti, razumijeti desava se, ali ovako krupni sasjeci odmah u startu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

idevlak
Postovi: 187
Pridružen/a: 24 maj 2018, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la idevlak » 27 maj 2019, 20:59

Treba da je stid i staru a i novu upravu, u decembru na skupštini govorili da se dug mora platiti i morali su čekati zadnji dan, svi su krivi bas svi, svi ste nesposobni voditi jedan klub kao sto je Željo, i ove prije i ove sad sto prije udaljiti od kluba
“Ne trebamo se mi brinuti, šta će biti kada se taj čovjek vrati u klub, niko od nas, al’vratit će se, nek to moja poruka bude.”
A.O.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2019, 21:00

LjoZee je napisao/la:Njihova jedina “kazna” treba da bude noga. Sta mi imamo sto ce neko mozda biti kaznjen novcano ili sta vec kad ce isto ili slicno uyebati i sljedece sezone jer su nesposobni ocigledno? Jednom ste debelo uyebali mars, dosta su oni prosli se natovarili na kosti. Sitne propuste okej za oprostti, razumijeti desava se, ali ovako krupni sasjeci odmah u startu.
Ma eto ne znam sad trebaju li svi letiti zbog ovoga, nisu se sigurno svi bavili ovim, ne mogu ni svi biti krivi al' ne znam fakat, prvo čekam zvanično saopštenje iz kluba pa ćemo vidjeti šta će biti dalje.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:00

Nek bar ostave brojeve telefona da im javimo kad treba sta uplatit. Njihovo je samo da sjede u foteljama, ni slucajno da rade nesto korisno za klub
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 27 maj 2019, 21:03

Ovo je čista politučka odluka i treba bojkotovat i savez i ligu dok se uefa ne oglasi. Dosta je više.

idevlak
Postovi: 187
Pridružen/a: 24 maj 2018, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la idevlak » 27 maj 2019, 21:04

Kakva na politička, sami smo krivi
“Ne trebamo se mi brinuti, šta će biti kada se taj čovjek vrati u klub, niko od nas, al’vratit će se, nek to moja poruka bude.”
A.O.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2019, 21:04

HongKong je napisao/la:Nek bar ostave brojeve telefona da im javimo kad treba sta uplatit. Njihovo je samo da sjede u foteljama, ni slucajno da rade nesto korisno za klub
Sreca pa struju plate na vrijeme nesposobni majmuni

Ma ovo je katastrofa nema druge rijeci, nemas se sta vadit na savez bicse uprave i slicno, imas 4 mjeseca da uplatis 20 milja i nesposoban si

Joj zemlji otvori se proguta ih sviju
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:05

Raonffa je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Njihova jedina “kazna” treba da bude noga. Sta mi imamo sto ce neko mozda biti kaznjen novcano ili sta vec kad ce isto ili slicno uyebati i sljedece sezone jer su nesposobni ocigledno? Jednom ste debelo uyebali mars, dosta su oni prosli se natovarili na kosti. Sitne propuste okej za oprostti, razumijeti desava se, ali ovako krupni sasjeci odmah u startu.
Ma eto ne znam sad trebaju li svi letiti zbog ovoga, nisu se sigurno svi bavili ovim, ne mogu ni svi biti krivi al' ne znam fakat, prvo čekam zvanično saopštenje iz kluba pa ćemo vidjeti šta će biti dalje.
Ma jok brate samo haman svi clanovi izasli u novine da dobijamo licencu 100% pa cak i taj Badzak sto se kune u Zelju. Svjesno da se operu lagali su svi. Morali su bar nakon prve sjednice znati da necemo dobiti i da je nasa greska u datumu, ali ih to nije sprijecilo da razglase da cemo dobiti
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:05

A cekaj sad Siljak otkaz i tuzba jer nije uplatio na vrijeme a u isto vrijeme i tuzimo savez jer nam nije dao licencu iako svi sad znamo da Siljak nije na vakat to odradio i s pravom nam nisu dali licencu :lol:
Ovaj nas trola 100% :clap:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 27 maj 2019, 21:05

Ajmo bit pozitivni, legitimacije za Bracin Bajramski turnir su prošle, info iz prve ruke POZZZZ
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

idevlak
Postovi: 187
Pridružen/a: 24 maj 2018, 14:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la idevlak » 27 maj 2019, 21:06

Korak naprijed, Nazad pet
“Ne trebamo se mi brinuti, šta će biti kada se taj čovjek vrati u klub, niko od nas, al’vratit će se, nek to moja poruka bude.”
A.O.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2019, 21:07

LjoZee je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Njihova jedina “kazna” treba da bude noga. Sta mi imamo sto ce neko mozda biti kaznjen novcano ili sta vec kad ce isto ili slicno uyebati i sljedece sezone jer su nesposobni ocigledno? Jednom ste debelo uyebali mars, dosta su oni prosli se natovarili na kosti. Sitne propuste okej za oprostti, razumijeti desava se, ali ovako krupni sasjeci odmah u startu.
Ma eto ne znam sad trebaju li svi letiti zbog ovoga, nisu se sigurno svi bavili ovim, ne mogu ni svi biti krivi al' ne znam fakat, prvo čekam zvanično saopštenje iz kluba pa ćemo vidjeti šta će biti dalje.
Ma jok brate samo haman svi clanovi izasli u novine da dobijamo licencu 100% pa cak i taj Badzak sto se kune u Zelju. Svjesno da se operu lagali su svi. Morali su bar nakon prve sjednice znati da necemo dobiti i da je nasa greska u datumu, ali ih to nije sprijecilo da razglase da cemo dobiti
To jeste, sad ne znam je li to za otkaza, al' za nekakvih sankcija jeste. Najgore je što su sa ovim izgubili povjerenje kod navijača.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 27 maj 2019, 21:08

Osim13 je napisao/la:Ajmo bit pozitivni, legitimacije za Bracin Bajramski turnir su prošle, info iz prve ruke POZZZZ
Je li tacna informacija ko ova nase Uprave da dobijamo licencu ili ipak neki veci nivo?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

REGISTROVANI
Postovi: 129
Pridružen/a: 29 mar 2019, 07:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la REGISTROVANI » 27 maj 2019, 21:09

HongKong je napisao/la:A cekaj sad Siljak otkaz i tuzba jer nije uplatio na vrijeme a u isto vrijeme i tuzimo savez jer nam nije dao licencu iako svi sad znamo da Siljak nije na vakat to odradio i s pravom nam nisu dali licencu :lol:
Ovaj nas trola 100% :clap:
Ko je rekao i gdje sam rekao da tuzimo savez ?

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 27 maj 2019, 21:10

Haj na dosta je i tebe mars na poste diskusije yebo te Selimović i spars cijeli, yebem ti insajdere po forumima najveca ****
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 27 maj 2019, 21:10

Znaci vako
Fejza, Stanic, Bogi, Sipovic, Bajic, Hajdar, Dado, A.Zec, Ramovic, Veselinovic i E.Zec ako ode Krpic. Klupa: Ceman, Osmankovic, par Sehica, Osmanovic, Dacic, Zajmovic, Zubanovic
Nije lose uigrali smo ovu ekipu
Cuva Bog Zelju svog!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.