Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Moderator/ica: GracanicaAA

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la fudbalfudbal » 27 maj 2019, 21:43

KonjicBOY je napisao/la:
fudbalfudbal je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Klis svakako napada titulu, sa ili bez premija. E sad, jedini problem bi mogao biti ta zadnja utakmica sa Troglavom u Livnu ako bi Posušje htjelo da uđe pa da plate sudijama i Troglavu da povale Klis,inače će Klis osvojiti ligu jer je dosta kvalitetniji od Troglava.
Mislim da dosta pratim tu ligu, a prije svega te pozdravljam. Troglav kao i grad Livno dozivljava najgoru sezonu u historiji kluba. Nazalost ovi momci sto sada igraju za Troglav su veoma lose kvalitete da ublazim. Oni se bore to stvarno stoji ali Klis je puno puno ispred Troglava igrački. Nedavno sam pogledao utakmicu istog Troglava i bas se vidi taj bojkot predsjednika njihovog tj. napustanjem igraca, napustanjem glavnog urednika njihove stranice, i odlaskom bilo koga kvalitetnog.
Jedan Vila, Kudra, Ramić golman i ostali igraci sa iskustvom prve lige stvarno prave razliku između Klisa i ostalih ekipa.
Pa da, baš sam i ja vidio neki dan kad nisu otputovali na utakmicu jer su bojkotovali trenera. Baš su u rasulu, kao one sezone kada su odustali u pola sezone u Prvoj ligi,možda čak i gore. Ja se sjećam Troglava kada je bio redovan u Prvoj ligi. Baš mi je žao ekipa kao što su Troglav,Branitelj,Posušje,itd. koji su bili standardni u Prvoj ligi pa neki od njih igrali i Premijer ligu ali novac učini svoje,džaba je.
Zapravo kad skontaš sve tri ekipe su doživile krah. Moguće Troglav i najveći. Iskreno da su na pocetku sezone istupili, bolje bi se puno nosili sa svim. Klis je jedna postena ekipa i mislim da se ne bi trebali brinuti za ispadanje ako su svi (a jesu gore dobili licence). Posusje nema kvalitet, pogotovo otkako nema onog napadaca Begica. Glavina im glavni igrac ali nekako kad skontas oni i da udju treba im 15 novih dobrih igraca. Mislim kad bi usli da bi ih zadesila sudbina Posusja. Sve u svemu ovisite o Klisu i o nama (Velezu), pa cemo da vidimo sta ce biti.

Inace ova prva liga federacije je strasno nezahvalna i za igrace i za klubove, jer se mesetari stalno. Npr. igrac odigra dvije utakmice dobro i trecu dodje predsjednik i kaze nemamo ambicije neko dao pare i pustas, ubijas igrace u pojam, ubijas navijace a samo jedan covjek profitira.
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la josipmusa2 » 28 maj 2019, 07:23

Čovke sve pare usmjerio u hšk međugorje, logičnim slijedom dolazi do gašenja ili potpunog kraha Brotnja, Posušja, Troglava ( koji je mislim ponovo osnovan ), Branitelja, Viteza i sl.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 28 maj 2019, 20:19

Gledam sad snimak sa utakmice Bratstvo - Čapljina. Pa mogli su ovi Čapljinci malo manje ofirni bit. Zabiješ 2 gola u gostima i imaš pobjedu koja ti znači opstanak niko ne slavi, svi nastavljaju hodat po terenu ko da se ništa nije desilo.
Support your local club !

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 28 maj 2019, 21:20

KonjicBOY je napisao/la:Gledam sad snimak sa utakmice Bratstvo - Čapljina. Pa mogli su ovi Čapljinci malo manje ofirni bit. Zabiješ 2 gola u gostima i imaš pobjedu koja ti znači opstanak niko ne slavi, svi nastavljaju hodat po terenu ko da se ništa nije desilo.
Joj nemoj mislit da ti sad kontriram il te podje.avam ali toga kod igmanovih utakmica ima najviše, baš sam to primjetio. Sve se može zakljucit koja je utakmica 3 za 3. Sjećam se rudar igman kad je penal vas golman napravio, nit se rudarovi raduju kod golova nit sta.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 29 maj 2019, 00:01

HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Gledam sad snimak sa utakmice Bratstvo - Čapljina. Pa mogli su ovi Čapljinci malo manje ofirni bit. Zabiješ 2 gola u gostima i imaš pobjedu koja ti znači opstanak niko ne slavi, svi nastavljaju hodat po terenu ko da se ništa nije desilo.
Joj nemoj mislit da ti sad kontriram il te podje.avam ali toga kod igmanovih utakmica ima najviše, baš sam to primjetio. Sve se može zakljucit koja je utakmica 3 za 3. Sjećam se rudar igman kad je penal vas golman napravio, nit se rudarovi raduju kod golova nit sta.
Nemaš šta kontrirat, primjetio sam i ja to ali opet Igmanove utakmice su bile na pola sezone pa onda i da tolerišeš nekako. Al ovo ti je kolo do kraja,pobjedom ostaješ u ligi i oni mrtvi hladni.
Support your local club !

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 29 maj 2019, 00:59

KonjicBOY je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Gledam sad snimak sa utakmice Bratstvo - Čapljina. Pa mogli su ovi Čapljinci malo manje ofirni bit. Zabiješ 2 gola u gostima i imaš pobjedu koja ti znači opstanak niko ne slavi, svi nastavljaju hodat po terenu ko da se ništa nije desilo.
Joj nemoj mislit da ti sad kontriram il te podje.avam ali toga kod igmanovih utakmica ima najviše, baš sam to primjetio. Sve se može zakljucit koja je utakmica 3 za 3. Sjećam se rudar igman kad je penal vas golman napravio, nit se rudarovi raduju kod golova nit sta.
Nemaš šta kontrirat, primjetio sam i ja to ali opet Igmanove utakmice su bile na pola sezone pa onda i da tolerišeš nekako. Al ovo ti je kolo do kraja,pobjedom ostaješ u ligi i oni mrtvi hladni.
Sta ce, boli ih briga, znaš kad će se u nas promijeniti nesto, kad padne mrtva glava i prvenstvo se ukine na nekoliko godina, a možda ni tada kriminalcima ne bi došlo iz guzice u glavu. Najkriminalnija smo liga na svijetu, Goražde Velež na onu lakrdiju daju mu prolaznu ocjenu, prošlo kolo golmana naziva majmunom, konjem niko mu ne smije nista, pola lige 3 za 3, prosle godine travnik igrao cijelo prvenstvo sa 10 posuđenih igrača a može 3+1 kako su dozvolili i registrovali ih, u svlačionice na poluvremenu ulaze s pištoljima i prave preokret, osiguranja potežu pištolje na navijače, golman nokautira sudiju dobije 300KM kazne u eno gledam na pregledu opet brani, treneri iznajmljuju licence sjede ko pijuni a načelnici vode klub, u orasju mančester ne može pobijediti ukoliko ti nisu pustili, u jajcu teren od koride nema trave na pola terena, sudije prave lakrdije svako kolo pratnja, probusene gume, treneri sudije i igraci daju 20KM i piše se o njima na str. Prva liga ko da su ucesnici lige prvaka...

I milion stvari ima još za napisati Al iznerviran se ne mogu više.. nikad nećemo napredovati, dok klub u ovoj usranoj ligi mora davati pare sudijama za pošteno sudjenje, dok nahranis 4 sudije, delegata kontrolora sve ih zakitis, sta ostane klubovima. Za koga se igra, vjeruj ni sekunde mi neće bit žao kad TOŠK ispadne iz lige, kad čovjek vidi sta se radi i u sta se uslo, bolje i da nije....

Avatar
holyman
Postovi: 8219
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la holyman » 29 maj 2019, 02:44

Potpisujem. Samo bih dodao da je 70% 3 za 3 a preostalih 30% kupi/prodaj.
NEMA NAZAD

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la ASD » 29 maj 2019, 06:53

KonjicBOY je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Gledam sad snimak sa utakmice Bratstvo - Čapljina. Pa mogli su ovi Čapljinci malo manje ofirni bit. Zabiješ 2 gola u gostima i imaš pobjedu koja ti znači opstanak niko ne slavi, svi nastavljaju hodat po terenu ko da se ništa nije desilo.
Joj nemoj mislit da ti sad kontriram il te podje.avam ali toga kod igmanovih utakmica ima najviše, baš sam to primjetio. Sve se može zakljucit koja je utakmica 3 za 3. Sjećam se rudar igman kad je penal vas golman napravio, nit se rudarovi raduju kod golova nit sta.
Nemaš šta kontrirat, primjetio sam i ja to ali opet Igmanove utakmice su bile na pola sezone pa onda i da tolerišeš nekako. Al ovo ti je kolo do kraja,pobjedom ostaješ u ligi i oni mrtvi hladni.
Da Igman ima bolji raspored, i oni bi se sigurno nagodili.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 29 maj 2019, 19:30

Klis 2/3. Zadnja utakmica u Livnu protiv Troglava u nedjelju odlučuje,pošto je Posušje pobjedilo Slogu 0-1.
Support your local club !

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la fudbalfudbal » 29 maj 2019, 19:41

KonjicBOY je napisao/la:Klis 2/3. Zadnja utakmica u Livnu protiv Troglava u nedjelju odlučuje,pošto je Posušje pobjedilo Slogu 0-1.
Zavrseno ;)
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 29 maj 2019, 19:45

fudbalfudbal je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Klis 2/3. Zadnja utakmica u Livnu protiv Troglava u nedjelju odlučuje,pošto je Posušje pobjedilo Slogu 0-1.
Zavrseno ;)
Šta je završeno? Pobjeda Klisa ili ?

Mislim ja sam čuo neke priče da Posušje neće da uđe u Prvu ligu ali eto opet ne znam,milion je tih nekih nagađanja da ne možeš nikome vjerovat.
Support your local club !

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la fudbalfudbal » 29 maj 2019, 19:48

KonjicBOY je napisao/la:
fudbalfudbal je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Klis 2/3. Zadnja utakmica u Livnu protiv Troglava u nedjelju odlučuje,pošto je Posušje pobjedilo Slogu 0-1.
Zavrseno ;)
Šta je završeno? Pobjeda Klisa ili ?

Mislim ja sam čuo neke priče da Posušje neće da uđe u Prvu ligu ali eto opet ne znam,milion je tih nekih nagađanja da ne možeš nikome vjerovat.
Klis je novi prvak Druge lige jug 101%.
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 29 maj 2019, 19:52

Okej,fino onda,ostaje Igman u ligi.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 02 jun 2019, 12:04

Danas utakmica odluke u Livnu,bit će prenos na youtube.
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la Mig_Mig » 02 jun 2019, 13:14

KonjicBOY je napisao/la:Danas utakmica odluke u Livnu,bit će prenos na youtube.
Pada li vladavina Ramzesa i sina mu?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 02 jun 2019, 13:15

Nemam pojma iskreno,mislim da ne.
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la Mig_Mig » 02 jun 2019, 13:20

Jel im dzahid dao malo sirotinje da odnesu u Livno?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 02 jun 2019, 13:28

Mig_Mig je napisao/la:Jel im dzahid dao malo sirotinje da odnesu u Livno?
Po svemu sudeći jest, čini se da je već završena stvar dolje.
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12681
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la Mig_Mig » 02 jun 2019, 13:31

KonjicBOY je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Jel im dzahid dao malo sirotinje da odnesu u Livno?
Po svemu sudeći jest, čini se da je već završena stvar dolje.
Cini mi se da nije, Troglav nece uzet pare od Igmana, igrat ce za svoje. Jedino sudije. Ramzese ramzese.. moleru konjicki :) hoces li sta danas ofarbat ? ;)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 02 jun 2019, 14:14

A ne znam onda,milion priča,jedni kažu da je završeno,drugi da nije... Čekam pola 6 danas.
Support your local club !

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.