Ljubav & Sex - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Da li neko stvarno vjeruje da Rio govori istinu?

Ne
193
49%
Da
199
51%
 
Ukupno glasova: 392

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 30 maj 2019, 03:19

Lijepo je kad ti znas da je za mene nesto astrofizika. Dobar inzinjer elektrotehnike il masinstva zna radit 90% stvari koji majstori rade al dobro ti izgleda te ljude dozivljavas ko strebere koji nisu sposobni sebi guzicu oprat. Ja nigdje ne pisem da je neki posao ispod mene, samo sam se referirao na tvoje ograniceno rezonovanje da je neko kreten jer je dao djeci po tvom misljenju glupa imena.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 30 maj 2019, 03:47

Epidaurus je napisao/la:Lijepo je kad ti znas da je za mene nesto astrofizika. Dobar inzinjer elektrotehnike il masinstva zna radit 90% stvari koji majstori rade al dobro ti izgleda te ljude dozivljavas ko strebere koji nisu sposobni sebi guzicu oprat. Ja nigdje ne pisem da je neki posao ispod mene, samo sam se referirao na tvoje ograniceno rezonovanje da je neko kreten jer je dao djeci po tvom misljenju glupa imena.
Ma daj ba tis ici u skolu do 40e, znam ja takve. Pola moje generacije samo idu da se vodi da idu. Nikad nista nije zavrseno, ispite spremaju od 2010e. Ali haj nek ti je sa srecom. Kako ne smatras hoces nekog da ponizis zbog profesije :rol: u ovom dijalogu jedini ogranicen si ti, sam sebe kontradiktiras a ni svjestan nisi. E moj inzinjeru, nisi mogao provalit da je covjek nazvan kreten iz zaje. bancije pitaj @Justina kad smo danas pricali da ne mozemo da vjerujemo da neko ko se predpostavlja mozgom ne moze provalit obicno trolanje. :rol: gledaj dokle si se doveo, spominje profesije , gramatiku, motore, zene :rol:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la AshburtonG » 30 maj 2019, 04:05

Epidaurus je napisao/la:
AshburtonG je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Davanje imena djeci je inace presudni faktor da li je neko kreten ili ne.
Naravno da nije presudni faktor, ali moze biti ogromna prepreka i bitan faktor u vise sfera buducnosti tog djeteta.
Moze bit prepreka samo na nasim zatucanim prostorima. Ako si u svojoj profesiji odlican strucnjak tebe ce cijenit i postovat svako pa taman se zvao Kar.ina. Takav je slucaj s ovom porodicom sto imaju indijanska imena, sumnjam da ih iko s dva grama mozga dozivljava kretenima il idiotima. Ima naravno tih sto ih dozivljavaju kretenima jer imaju takva imena il njihovog oca smatraju kretenom sto im je dao takva imena al njima realno puca ku.rac za misljenje takvih ljudi jer su prilicno iznad njih. Bas ce jednog vrhunskog sudiju, doktora il inzinjera pogadjat to sto neki nepismeni stolar misli da je kreten.
:crazy:

Gdje zivis ti?

Ako si obrazovan i cijenjen, to uopce ne iskljucuje mogucnost da si u nekim sferama zivota glup i nesposoban. Tebe cijene upravo zbog obrazovanja, a to je samo jedan plast u sijenu zivota. ;) Evo npr., u Austriji, tesko da te iko isto gleda, ako se naprimjer zoves nekim modernim imenom(internacionalnim) Hana, Ema, Ana, Denis, Benjamin, Armin, i slicna, da sad dalje ne nabrajam, i s druge strane Hajrija, Remzija, Mehmedalija, Lutvija, Muzafer, Husnija. Ne uklapas se uopce, i samim tim diskvalificiras sebe u slucaju istih kvaliteta na papiru/praksi.

Ako to ne primijetis, onda nisi u velikom kontaktu sa domacim stanovnistvom ili ignorises tu cinjenicu, sto je isto ok sa jedne strane. Manje se nerviras. :)

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 30 maj 2019, 04:13

Ko ga cijeni? Teze djete od 10 godina nalozit nego njeg :kafa:

Cuj ne moze inzinjer biti kreten u nekim sferama zivota :urnebes:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 30 maj 2019, 04:21

Ja koliko vidim, ti si se nakacio na moj odgovor forumasu iznad tebe. Ko sto se vec neko vrijeme ti i haver ti Grevis kacite na moje postove. Nit znam ko je Necko nit se referenca nepismeni stolar odnosila na tebe al lijepo je da si se pronasao. Ja tebe nigdje direktno ne vrijedjam kao ti mene i onda sam ja taj koji se lozi il sta vec. Ti slobodno vjeruj da si me nalozio il koji vec pojam za tu radnju koristis ako ce te to uciniti sretnim. Pozz.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 30 maj 2019, 04:32

Epidaurus je napisao/la:Ja koliko vidim, ti si se nakacio na moj odgovor forumasu iznad tebe. Ko sto se vec neko vrijeme ti i haver ti Grevis kacite na moje postove. Nit znam ko je Necko nit se referenca nepismeni stolar odnosila na tebe al lijepo je da si se pronasao. Ja tebe nigdje direktno ne vrijedjam kao ti mene i onda sam ja taj koji se lozi il sta vec. Ti slobodno vjeruj da si me nalozio il koji vec pojam za tu radnju koristis ako ce te to uciniti sretnim. Pozz.
kako jeb.o ga ti, jedini sam ja rekao da je covjek kreten na sto si ti napisao ovo:
Epidaurus je napisao/la:E nek sam vidio da neki prosjecni Bosnjo jednog visoko obrazovanog i jako uglednog covjeka smatra kretenom jer je dao djeci cudna imena :rol:
Valjda aludirajuci na mene, jer sam jedini rekao da je kreten. Poceo si i lagat jebte, i nekoliko dana to nesto indikretno potenciras :rol: Vidi kako okrece pricu, u svakom nasem argumentu vazda si povlacio licne stvari, tipa motori, zene, pica itd. :rol: Ja sve striktno drzo u sportu, lako i to dokazivo
Zadnja izmjena: alemsa, dana/u 30 maj 2019, 04:43, ukupno mijenjano 1 put.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Epidaurus » 30 maj 2019, 04:39

Da, taj post se odnosio na tvoj post al ja raspravu nisam nastavio iako si to trazio. Nakacio si se na moj naknadni post koji nije tebi bio upucen. Nit znam ko je Nele nit znam cime se bavis u zivotu. Realno i ne zanima me.

Ako mislis da je to pominjanje motora i ostalih gluposti bilo ista vise od zaje.bancije i trollanja onda svaka cast.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 30 maj 2019, 04:46

Epidaurus je napisao/la:Da, taj post se odnosio na tvoj post al ja raspravu nisam nastavio iako si to trazio. Nakacio si se na moj naknadni post koji nije tebi bio upucen. Nit znam ko je Nele nit znam cime se bavis u zivotu. Realno i ne zanima me.

Ako mislis da je to pominjanje motora i ostalih gluposti bilo ista vise od zaje.bancije i trollanja onda svaka cast.
Pa kako ovdje ne pomislit da je indicija upucena ka meni izmedju redova kad sam ga jedini nazvao kretenom:
Epidaurus je napisao/la: Moze bit prepreka samo na nasim zatucanim prostorima. Ako si u svojoj profesiji odlican strucnjak tebe ce cijenit i postovat svako pa taman se zvao Kar.ina. Takav je slucaj s ovom porodicom sto imaju indijanska imena, sumnjam da ih iko s dva grama mozga dozivljava kretenima il idiotima. Ima naravno tih sto ih dozivljavaju kretenima jer imaju takva imena il njihovog oca smatraju kretenom sto im je dao takva imena al njima realno puca ku.rac za misljenje takvih ljudi jer su prilicno iznad njih. Bas ce jednog vrhunskog sudiju, doktora il inzinjera pogadjat to sto neki nepismeni stolar misli da je kreten.
Dobro i nebitno, halali ako nije, udure je s moje strane
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la xaviesta » 30 maj 2019, 04:48

Ma samo stara bosanska imena.
Grgur, Hlepac, Klut, Veseoko, Muven, Trtiša, Oloje i naravno Džej.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 30 maj 2019, 11:42

rob do bagro je napisao/la:Sta fali Alenu i Denisu, zamislite da vam se sin zove Kan :rol:

Dzingis ili Oliver :urnebes:
Ima ono umjetno gnojivo Kan.

I kad god jedan cica naidje sa unukom Kanom, ovaj jedan pajdo prokomentarise: Kan, dedino gov. no :mrgreen:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la kraljttbvb » 30 maj 2019, 11:55

alemsa je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Meni je gori kreten prvi Bošnjo kojem se učinilo dobrom idejom da djetetu da ime Murat il Muhamed.
Ne moze biti veci kreten od onog sto mu da Ognjen, Sladjan, Sasa a Bosnjo. Takvih pola Tuzle, kaze Sladjan, kontam vlah ono nije :kafa:
2000. godine otišli mi na neko takmicenje izvidjaca u Tuzlu. Predstavljaju organizatore, te Igor, te Marko, te Ivan.
Ono 5 godina iza rata, još sve svježe. Samo se po Federaciji hodalo, a ko da smo došli u Trebinje...

Kontamo gdje ovo dodjosmo, nigdje muslimana za lijeka :D
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
JHam
Postovi: 9048
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la JHam » 30 maj 2019, 12:19

Zar vam nista nije sveto...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 30 maj 2019, 12:32

Ja mislim da su alemovi upisi od onih za žene i licemjerstva pa onda za imena jer nisu torovska (tora kojem porodica pripada) totalno kretenski.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Derdiyok » 30 maj 2019, 12:40

JHam je napisao/la:Zar vam nista nije sveto...
Dođeš samo kada teško ti je, odavno ti ništa sveto nijeeee
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
legenda reala
Postovi: 33810
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la legenda reala » 30 maj 2019, 12:41

Penaltiky je napisao/la:Ja mislim da su alemovi upisi od onih za žene i licemjerstva pa onda za imena jer nisu torovska (tora kojem porodica pripada) totalno kretenski.
kad gledamo ova imena ti si najveći musliman u Tz :mrgreen:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Penaltiky » 30 maj 2019, 12:53

legenda reala je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Ja mislim da su alemovi upisi od onih za žene i licemjerstva pa onda za imena jer nisu torovska (tora kojem porodica pripada) totalno kretenski.
kad gledamo ova imena ti si najveći musliman u Tz :mrgreen:
Otac i mati nisu ni znali šta znači :rol:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
rob do bagro
Postovi: 7913
Pridružen/a: 08 mar 2009, 10:41
Lokacija: Uzavreli grad
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la rob do bagro » 30 maj 2019, 14:18

kraljttbvb je napisao/la:
rob do bagro je napisao/la:Sta fali Alenu i Denisu, zamislite da vam se sin zove Kan :rol:

Dzingis ili Oliver :urnebes:
Ima ono umjetno gnojivo Kan.

I kad god jedan cica naidje sa unukom Kanom, ovaj jedan pajdo prokomentarise: Kan, dedino gov. no :mrgreen:
:tokralju: :rol:
,,DUSA BOGU...TIJELO ZEMLJI...SRCE CELIKUUU,,

SMRT FASIZMU!!!

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Fowl95 » 30 maj 2019, 14:51

U Americi je lik koji se zove Barack bio 8 godina predsjednik.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la alemsa » 30 maj 2019, 15:34

Penaltiky je napisao/la:Ja mislim da su alemovi upisi od onih za žene i licemjerstva pa onda za imena jer nisu torovska (tora kojem porodica pripada) totalno kretenski.
Svakom svoje

I tvoj pogled ka religiji odnosno odnos prema ljudima koji vjeruju je totalno kretenski, pa sta ima veze :kafa:

@fowl

Ma to da Amerika pokaze da nea rasizma :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18624
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Ljubav & Sex

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 30 maj 2019, 16:05

Prolazi ramazan, spremajte prangije
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: RobertHrkac555 i 49 gostiju.