OKK Spars

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 30 maj 2019, 23:19

Sparsi su prosjek bh. i ABA 2 lige i nista vise. ABA 2 je isto tako smijesno takmicenje i njihovo polufinale nije nikakav uspjeh.

Igokea ne bi meca izgubila u ovom jadu od lige kad bi ozbiljno usla u takmicenje.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 30 maj 2019, 23:23

bombaysaphire je napisao/la: To si u pravu , to jedino i zamjeram Širokom.
Međutua , vaši košarkaši koje izbacite su nažalost "ograničeni " igrači, i zato nam košarka nikad nije bila gora , što se tiče kvalitete...
Znam ja da se vi trudite , dajete sve od sebe, radite super stvari u mlađim kategorijama, ali zbog vaših "ograničenih" trenera, igrači koje izbacite teško da mogu napraviti veliku karijeru...
Niti radim u klubu niti imam neke veze sa istim. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la konjicanin01 » 30 maj 2019, 23:47

Ljudi zar ocito je problem u struci kad je spars u pitanju.Godinama vedri i oblaci Trbic..Samo jednom otisao na odmor koji mjesec mjenjao ga Opacak.Lik je los trener to je ocito.Za razliku od Sirokog koji dovede strucnjake u pravom smismu rijeci..Nadam se da ce Selimovic skontati kuda ide ovj tim ako ovako nastavi.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 31 maj 2019, 01:50

Trbic je solidan trener, najveci problem Sparsa je to sto je Kenan Bajramovic za klasu najbolji igrac ekipe.

Guraju se antitalenti kao sto su Vrabac, Zahiragic, Glogovac i Durmo po reprezentacijama pa neko i pomisli da su igraci, a ustvari u našoj ligi ne mogu imati prosjek veći od 10pts po utakmici.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la DaVinci » 31 maj 2019, 03:18

konjicanin01 je napisao/la:Ljudi zar ocito je problem u struci kad je spars u pitanju.Godinama vedri i oblaci Trbic..Samo jednom otisao na odmor koji mjesec mjenjao ga Opacak.Lik je los trener to je ocito.Za razliku od Sirokog koji dovede strucnjake u pravom smismu rijeci..Nadam se da ce Selimovic skontati kuda ide ovj tim ako ovako nastavi.
Pa ne moze vazda bit do trenera a nikad nesto do i igraca ... valja Trbicu svake sezone pravit pitu od gov@n@ ... Nihad je dobro skonto da trenere ne treba mjenjati ko carape, kontinuitet se trazi ... jos sad samo da skonta da Hasandica treba shutnut nazad u Tuzlu a Adija dozivotno ustupit Kaknju i mozda nesto i bude sljedece sezone ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 31 maj 2019, 14:18

DaVinci je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:Ljudi zar ocito je problem u struci kad je spars u pitanju.Godinama vedri i oblaci Trbic..Samo jednom otisao na odmor koji mjesec mjenjao ga Opacak.Lik je los trener to je ocito.Za razliku od Sirokog koji dovede strucnjake u pravom smismu rijeci..Nadam se da ce Selimovic skontati kuda ide ovj tim ako ovako nastavi.
Pa ne moze vazda bit do trenera a nikad nesto do i igraca ... valja Trbicu svake sezone pravit pitu od gov@n@ ... Nihad je dobro skonto da trenere ne treba mjenjati ko carape, kontinuitet se trazi ... jos sad samo da skonta da Hasandica treba shutnut nazad u Tuzlu a Adija dozivotno ustupit Kaknju i mozda nesto i bude sljedece sezone ... :kafa:
:lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

konjicanin01
Postovi: 654
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la konjicanin01 » 31 maj 2019, 22:08

DaVinci je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la:Ljudi zar ocito je problem u struci kad je spars u pitanju.Godinama vedri i oblaci Trbic..Samo jednom otisao na odmor koji mjesec mjenjao ga Opacak.Lik je los trener to je ocito.Za razliku od Sirokog koji dovede strucnjake u pravom smismu rijeci..Nadam se da ce Selimovic skontati kuda ide ovj tim ako ovako nastavi.
Pa ne moze vazda bit do trenera a nikad nesto do i igraca ... valja Trbicu svake sezone pravit pitu od gov@n@ ... Nihad je dobro skonto da trenere ne treba mjenjati ko carape, kontinuitet se trazi ... jos sad samo da skonta da Hasandica treba shutnut nazad u Tuzlu a Adija dozivotno ustupit Kaknju i mozda nesto i bude sljedece sezone ... :kafa:
Valjda se i Trbic pita za dovodjenje igraca..???

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la miky_hz » 02 jun 2019, 11:27

Kako sam cuo vecini ovih "iskusnijih" istice ugovor i nece biti produzen,ostavljaju se neki mladici(Kamenjas,Jovanovic,Durmo itd) i njima se prikljucuju juniori .
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 02 jun 2019, 11:32

miky_hz je napisao/la:Kako sam cuo vecini ovih "iskusnijih" istice ugovor i nece biti produzen,ostavljaju se neki mladici(Kamenjas,Jovanovic,Durmo itd) i njima se prikljucuju juniori .
Pa ta ekipa ce ispasti 99,9%. Nece dobiti 5 utakmica u našoj ligi.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kovacic » 02 jun 2019, 11:44

Wandelanoite je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Kako sam cuo vecini ovih "iskusnijih" istice ugovor i nece biti produzen,ostavljaju se neki mladici(Kamenjas,Jovanovic,Durmo itd) i njima se prikljucuju juniori .
Pa ta ekipa ce ispasti 99,9%. Nece dobiti 5 utakmica u našoj ligi.
Čisto sumnjam da će baš tako biti jer igraju i ABA2, a ljudi u Sparsima imaju dovoljno iskustva da ako ništa nahvataju nekoliko igrača koji će igrati za 800-1000 maraka i biti tu negdje u borbi za ligu 6, a onda prije nje dovesti još igrača. To je recept koji koriste sve iskusne ekipe, i Sloboda i Zrinjski i Mladost MG i ostali. :)

Avatar
miky_hz
Postovi: 23132
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la miky_hz » 26 jul 2019, 19:21

kovacic je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Kako sam cuo vecini ovih "iskusnijih" istice ugovor i nece biti produzen,ostavljaju se neki mladici(Kamenjas,Jovanovic,Durmo itd) i njima se prikljucuju juniori .
Pa ta ekipa ce ispasti 99,9%. Nece dobiti 5 utakmica u našoj ligi.
Čisto sumnjam da će baš tako biti jer igraju i ABA2, a ljudi u Sparsima imaju dovoljno iskustva da ako ništa nahvataju nekoliko igrača koji će igrati za 800-1000 maraka i biti tu negdje u borbi za ligu 6, a onda prije nje dovesti još igrača. To je recept koji koriste sve iskusne ekipe, i Sloboda i Zrinjski i Mladost MG i ostali. :)

https://sportsport.ba/kosarka/okk-spars ... ade/327346


Ipak sam izgleda tacno cuo,ev i nakon 2 mjeseca skoro kako napisah potvrda toga.Sta ce vidio da nema smisla davati onim letvama od "reprezentativaca" bilo sta.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Raonffa » 26 jul 2019, 19:25

Ovo mi se svakako više sviđa nego davanje šanse onim starohanima, još kada bi nekako mogli dovesti nekoga od ovih mladih igrača koji su zapeli u inostranstvu ala Čampara ili Sikiraš, bilo bi odlično.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 26 jul 2019, 20:28

Nemaju oni kome dati tu šansu ako misle na svoj pogon. Jedino Kamenjas ako se trgne možda dobaci do Eurokupa.

Baš me zanima gdje ce završiti Vrabac i Zahiragic uz Durmu tri najgora igraca u historiji nacionalne A vrste.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 26 jul 2019, 21:13

Wandelanoite je napisao/la:Nemaju oni kome dati tu šansu ako misle na svoj pogon. Jedino Kamenjas ako se trgne možda dobaci do Eurokupa.

Baš me zanima gdje ce završiti Vrabac i Zahiragic uz Durmu tri najgora igraca u historiji nacionalne A vrste.
Možda bi im ti bankar mogao naći aganžman?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Mancini » 26 jul 2019, 21:15

Raonffa je napisao/la:Ovo mi se svakako više sviđa nego davanje šanse onim starohanima, još kada bi nekako mogli dovesti nekoga od ovih mladih igrača koji su zapeli u inostranstvu ala Čampara ili Sikiraš, bilo bi odlično.
I biti zadnji ili predzadnji na tabeli.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4223
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 26 jul 2019, 21:30

Ne mozes Durmu u isti kos s njima dvojicom, jer on zasad ima mizernu minutazu u reprezentaciji. Volio bih da dovedu prvenstveno Buzu (mislim da mu je istekao ugovor s Ostendeom), zatim Sikirasa, Camparu i Mutica. Vjerujem da Gegic moze igrati na vecem nivou i da se moze izboriti za minutazu u nekom solidnom abaligasu, ali ako se ne izbori takav ugovor, ni njemu ne bi bilo lose da odigra jednu sezonu za Sparse s 25+ minuta u prosjeku. Isto mislim i za Penavu, koji bi mogao doci jedino na posudbu.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Raonffa » 27 jul 2019, 02:12

Mancini je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ovo mi se svakako više sviđa nego davanje šanse onim starohanima, još kada bi nekako mogli dovesti nekoga od ovih mladih igrača koji su zapeli u inostranstvu ala Čampara ili Sikiraš, bilo bi odlično.
I biti zadnji ili predzadnji na tabeli.
Ma toliko loš nećeš biti sigurno, nađi 2-3 iskusna košarkaša, ostalo daj priliku ovoj mladosti i to ti je to, razvijaj igrače, rezultat će doći kad tad.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kovacic
Postovi: 1324
Pridružen/a: 27 jul 2009, 10:36
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la kovacic » 28 jul 2019, 15:47

miky_hz je napisao/la: https://sportsport.ba/kosarka/okk-spars ... ade/327346


Ipak sam izgleda tacno cuo,ev i nakon 2 mjeseca skoro kako napisah potvrda toga.Sta ce vidio da nema smisla davati onim letvama od "reprezentativaca" bilo sta.
Pazi članak samo kaže da nisu pod ugovorom ostali, dovest će se mlađi igrači koji igraju za trocifrene sume i potvrditi moju tezu :mrgreen:

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4223
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: OKK Spars

Post Postao/la Ghuraba » 07 avg 2019, 15:23

Djekic i Memic prva pojacanja Sparsa za novu sezonu. Drago mi je zbog Enisa. :thumbup:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: OKK Spars

Post Postao/la Wandelanoite » 08 avg 2019, 00:06

Jedva cekam da vidim Enisa na djelu, nekada davno sam u njega polagao nade :)
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.