FK Igman Konjic

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la FORZZA » 31 maj 2019, 16:06

nekoIzMostara je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Malo ljudi prati --> mala zainteresovanost za klub --> ljudi u upravi rade šta hoće

Koliko znam i vi u Veležu ste imali sličan problem i kada se narod probudio i kada su se digli ljudi kojima je stalo do kluba,krenulo se naprijed.

Tako bi bilo i u Igmanu samo da se narod pokrene,ali neće.
Od lokalnih klubova raja navija za Igman, a od evropskih za Velez :bih:
KONJIC ZIVI ZA VELEŽ :bih: :bih: :bih:

BestijeKonjic
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 mar 2014, 19:20
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la BestijeKonjic » 31 maj 2019, 16:10

Nikad necu razumiti kako neko moze navijati za klub koji nije iz tvog grada.Ja Sam iz Konjica, ok sve simpatisem Velez Ali ne moze se porediti s Tim koliko volim Igman. Volio bi da znam kako neko iz Konjica kraj svog kluba moze volit neki drugi, I onda ti isti dodju I seru kako je igman ovakav,onakav.Tacno je sve to da klub nije uredjen, Ali zapitajte se koliko ste puta dosli na stadion podrzati klub, ili sta ste uradili da klub krene naprijed? Nemam obicaj pisati na forumu Ali ovaj put Sam morao

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la FSB » 31 maj 2019, 16:59

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:25, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 31 maj 2019, 19:18

BestijeKonjic je napisao/la:Nikad necu razumiti kako neko moze navijati za klub koji nije iz tvog grada.Ja Sam iz Konjica, ok sve simpatisem Velez Ali ne moze se porediti s Tim koliko volim Igman. Volio bi da znam kako neko iz Konjica kraj svog kluba moze volit neki drugi, I onda ti isti dodju I seru kako je igman ovakav,onakav.Tacno je sve to da klub nije uredjen, Ali zapitajte se koliko ste puta dosli na stadion podrzati klub, ili sta ste uradili da klub krene naprijed? Nemam obicaj pisati na forumu Ali ovaj put Sam morao
Jako postujem tvoj lokal patriotizam i svaka cast brato. Velez je kroz svoju istoriju ne samo u Konjicu nego u mnogim mjestima izgradio tu ljubav s koljena na koljeno i svaka mu cast za to. Bez obzira sto smo to uradili raduje me to sto si lojalan Igmanu. Svaka cast care samo tako nastavi
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

BestijeKonjic
Postovi: 94
Pridružen/a: 13 mar 2014, 19:20
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la BestijeKonjic » 31 maj 2019, 19:58

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
BestijeKonjic je napisao/la:Nikad necu razumiti kako neko moze navijati za klub koji nije iz tvog grada.Ja Sam iz Konjica, ok sve simpatisem Velez Ali ne moze se porediti s Tim koliko volim Igman. Volio bi da znam kako neko iz Konjica kraj svog kluba moze volit neki drugi, I onda ti isti dodju I seru kako je igman ovakav,onakav.Tacno je sve to da klub nije uredjen, Ali zapitajte se koliko ste puta dosli na stadion podrzati klub, ili sta ste uradili da klub krene naprijed? Nemam obicaj pisati na forumu Ali ovaj put Sam morao
Jako postujem tvoj lokal patriotizam i svaka cast brato. Velez je kroz svoju istoriju ne samo u Konjicu nego u mnogim mjestima izgradio tu ljubav s koljena na koljeno i svaka mu cast za to. Bez obzira sto smo to uradili raduje me to sto si lojalan Igmanu. Svaka cast care samo tako nastavi
Ma naravno Velez je gigant, drago mi je sto se vratio tamo gdje pripada I zelim mu da I u PL bude u vrhu.Kazem I ja Sam simpatizer Veleza , Ali Igman mi je broj 1 I ne mogu da shvatim da na utakmicu igmana dodje 50 ljudi pa to je bruka I sramota.Da je veca posjeta sigurno bi mnoge stvari krenule na bolje.Konjicani I ne zasluzuju nista bolje s ovakvim odnosom prema klubu. Nadam se da ce se nekad I to promijeniti, a vama cestitam na ulasku I aBd da vas gledamo u Evropi iduce God

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la LuisCarlo » 31 maj 2019, 20:23

Ostajete. Sutra komšijski x. Zato su odgodili slavlje za nedjelju, jer znaju da neće pobjediti a glupo je slaviti nakon toga.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Alminjo99 » 31 maj 2019, 20:25

LuisCarlo je napisao/la:Ostajete. Sutra komšijski x. Zato su odgodili slavlje za nedjelju, jer znaju da neće pobjediti a glupo je slaviti nakon toga.
Čuj proslava u nedjelju :lol:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la FORZZA » 31 maj 2019, 21:42

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
BestijeKonjic je napisao/la:Nikad necu razumiti kako neko moze navijati za klub koji nije iz tvog grada.Ja Sam iz Konjica, ok sve simpatisem Velez Ali ne moze se porediti s Tim koliko volim Igman. Volio bi da znam kako neko iz Konjica kraj svog kluba moze volit neki drugi, I onda ti isti dodju I seru kako je igman ovakav,onakav.Tacno je sve to da klub nije uredjen, Ali zapitajte se koliko ste puta dosli na stadion podrzati klub, ili sta ste uradili da klub krene naprijed? Nemam obicaj pisati na forumu Ali ovaj put Sam morao
Jako postujem tvoj lokal patriotizam i svaka cast brato. Velez je kroz svoju istoriju ne samo u Konjicu nego u mnogim mjestima izgradio tu ljubav s koljena na koljeno i svaka mu cast za to. Bez obzira sto smo to uradili raduje me to sto si lojalan Igmanu. Svaka cast care samo tako nastavi
Druze ja sam isao u Hrasnicu onda kad je trebalo igmanu da uđe u prvu ligu...Niko od nas RED ARMY KONJIC nema nista protiv kluba ..nit ce kad imati..uvijek smo tu za svoj grad...Jednostavno VELEŽ SE VOLI za ostale klubove navija...svi smo mi isli na utakmice kad su igrali Đemo-Đapo-Kudra-Kamaco-i druga konjicka raja..Evo pokrenite nesto da se sredi stanje u Igmanu imate našu podrsku i pomoc...KONJIC U SRCU VELEŽ DO GROBA...i za IGMAN SMO UVIJEK TU.. :bih: :bih: :bih:

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 01 jun 2019, 13:58

Sretno danas raja, nadam se pobjedi Veleza zbog atmosfere na stadionu i u gradu, ali volio bih da ostanete u ligi iako ste radili to sto ste radili. Bujrum u Mostar na utakmicu ko god moze iz Konjica, bit ce predobra atmosfera, kisa je prestala padati jutros, valjda ce ispostovati i za vrijeme utakmice.
Forzza Velez

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la shaman7 » 02 jun 2019, 13:11

Rodrigo vam je najbolji igrac, ne bi gola dali 2 dana da nije onih penala bilo. Jedan penal je bio, drugi i nije. Kasic dozivio vrhunac karijere :)

fudbalfudbal
Postovi: 2501
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la fudbalfudbal » 02 jun 2019, 13:21

Dobri ste bili, mislim zapeli ste kao i prvi put protiv nas, ocigledno da vam je stalo bas kad igrate protiv nas. Ali dobro samim tim ucinilo ste utakmicu boljim. Zvonic oba penala skrivio, ruku na srce oba su bila, jednom mu noga a drugi put ruka ostala na igracu.

Kasic vam je bio dobar sve dok nije uradio ono kod proslave, a od tada pa dalje uopste se nije vidio jer je pao pod pritisak raje sa tribina koja ga je vidno izbacila iz utakmice. Tatar gospodski ne proslavi gol. Mi smo imali problema u vezi sve dok nije gospodin Zeljkovic dosao i stao na zadnjeg.

Realno razlika u kvaliteti je bila ogromna, kao sto su i vasi napisali pojedini Igman je birao pogresne saveznike ali izgleda da vas nece kostati. Puno srece dalje uz velike zelje da izbacite iz uprave ljude koji kupuju i prodaju.
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 02 jun 2019, 13:27

fudbalfudbal je napisao/la:Dobri ste bili, mislim zapeli ste kao i prvi put protiv nas, ocigledno da vam je stalo bas kad igrate protiv nas. Ali dobro samim tim ucinilo ste utakmicu boljim. Zvonic oba penala skrivio, ruku na srce oba su bila, jednom mu noga a drugi put ruka ostala na igracu.

Kasic vam je bio dobar sve dok nije uradio ono kod proslave, a od tada pa dalje uopste se nije vidio jer je pao pod pritisak raje sa tribina koja ga je vidno izbacila iz utakmice. Tatar gospodski ne proslavi gol. Mi smo imali problema u vezi sve dok nije gospodin Zeljkovic dosao i stao na zadnjeg.

Realno razlika u kvaliteti je bila ogromna, kao sto su i vasi napisali pojedini Igman je birao pogresne saveznike ali izgleda da vas nece kostati. Puno srece dalje uz velike zelje da izbacite iz uprave ljude koji kupuju i prodaju.
Šta je uradio Kašić jučer? Nisam gledao utakmicu..
Support your local club !

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7976
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la *p!p!t@* » 02 jun 2019, 13:28

KonjicBOY je napisao/la:
fudbalfudbal je napisao/la:Dobri ste bili, mislim zapeli ste kao i prvi put protiv nas, ocigledno da vam je stalo bas kad igrate protiv nas. Ali dobro samim tim ucinilo ste utakmicu boljim. Zvonic oba penala skrivio, ruku na srce oba su bila, jednom mu noga a drugi put ruka ostala na igracu.

Kasic vam je bio dobar sve dok nije uradio ono kod proslave, a od tada pa dalje uopste se nije vidio jer je pao pod pritisak raje sa tribina koja ga je vidno izbacila iz utakmice. Tatar gospodski ne proslavi gol. Mi smo imali problema u vezi sve dok nije gospodin Zeljkovic dosao i stao na zadnjeg.

Realno razlika u kvaliteti je bila ogromna, kao sto su i vasi napisali pojedini Igman je birao pogresne saveznike ali izgleda da vas nece kostati. Puno srece dalje uz velike zelje da izbacite iz uprave ljude koji kupuju i prodaju.
Šta je uradio Kašić jučer? Nisam gledao utakmicu..
Slavlje sa rukama prema ušima kao ne čuje navijače sad kad je Igman zabio... Dobro je prošlo sve... Nije ni svjestan koliki je hajvan
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mancini » 02 jun 2019, 22:24

Jučer ih "pokušali izbaciti" iz lige ali im nije uspjelo. A danas nekima žao. ;)
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 03 jun 2019, 06:26, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 02 jun 2019, 22:48

Mancini je napisao/la:Jučer ih pokušali "izbaciti" iz lige ali im nije uspjelo. A danas nekima žao. ;)
Svak ima svoje misljenje i ima puno pravo da ga kaze. Dosta raje iz Mostara je gotivilo Igman sve dok nisu izabrali pogresne saveznike. Da nisu bili u dogovoru sa vama, vjerujem da se vecina ne bi bunila da se dogovorilo da ide svima po bod i svak zadovoljan. Klub se drzi svojih principa i samo lud covjek bi pustio utakmicu pred onoliko raje nakom svega sto se desilo. Isto kao sto ste se ti i tebi slicni nasladjivali lakrdiji u Gorazdu, tako se mi nasladjujemo sto cete vi opet igrat Prvu ligu FBIH. Pozdrav :salut:
Forzza Velez

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 02 jun 2019, 23:16

I sta ste vi postigli ovim opstankom ako vam ostanu ti ljudi i ako iduce godine bude ista prica. Stadioni ce biti prazni jer ko zeli da dolazi na namjestenu utakmicu ili da ide na gostujucu jer zna da mu klub mora izgubiti zbog 3 za 3 :crazy: ono haj drago mi je sto smo vas dobili a isto jer je Igman ostao radi raje a ne uprave. Ali brato nista vi niste postigli. Na istom ste osim pojedinaca koji ce cuknut preko Igmana koji dinar mesetarenjem
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la shaman7 » 03 jun 2019, 00:02

Ja cu vam cestitati na opstanku, samo pazite ko vam je pravi prijatelj. Oni sto su vam posudili veznjaka kakvog nikad niste imali ili oni koji su onjadu zabavili sve moguce ekipe i klubove u ovoj ligi. Nadam se da cete iduce sezone malo ranije obezbijedifi opstanak, neka raje oz Konjica, vazda ste simpa bili :)

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Scout1921 » 03 jun 2019, 00:17

Dobro je Igman odigrao protiv Veleza.Ipak nisu se prepali atmosfere i svega,zapeli su dobro prvih sat vremena,kasnije su pali.Nije bas razlika u kvaliteti bila ogromna,kao sto rece neko,iako se radi o prvaku i ekipi iz dna tabele.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 03 jun 2019, 00:22

Scout1921 je napisao/la:Dobro je Igman odigrao protiv Veleza.Ipak nisu se prepali atmosfere i svega,zapeli su dobro prvih sat vremena,kasnije su pali.Nije bas razlika u kvaliteti bila ogromna,kao sto rece neko,iako se radi o prvaku i ekipi iz dna tabele.
Dva puta do gola dosli i dva penala dobili. Velez bez Behrama,Markeza i sa malim Osmicem u sredini igrao. Kad se uveo Markez i Zeljkovic prebacio na Osmicevo mjesto pojeli ih. Ipak je ekipa Veleza bila glavom na proslavi ali su na poluvremenu dobro naribani. Drugo poluvrijeme ih satrali
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Scout1921
Postovi: 316
Pridružen/a: 28 jun 2016, 19:11
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Scout1921 » 03 jun 2019, 00:32

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
Scout1921 je napisao/la:Dobro je Igman odigrao protiv Veleza.Ipak nisu se prepali atmosfere i svega,zapeli su dobro prvih sat vremena,kasnije su pali.Nije bas razlika u kvaliteti bila ogromna,kao sto rece neko,iako se radi o prvaku i ekipi iz dna tabele.
Dva puta do gola dosli i dva penala dobili. Velez bez Behrama,Markeza i sa malim Osmicem u sredini igrao. Kad se uveo Markez i Zeljkovic prebacio na Osmicevo mjesto pojeli ih. Ipak je ekipa Veleza bila glavom na proslavi ali su na poluvremenu dobro naribani. Drugo poluvrijeme ih satrali
Sve to Ok,kazem da su ipak dobro odigrali ako se sve uzme u obzir,sva desavanja.I ja kazem da su u drugom dijelu pali i eto.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: aimar21, Direktorcic, Tatamata1946, voltron30 i 57 gostiju.