Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Denchi » 28 maj 2019, 17:30

ne možete nikako tvrditi da bi Hajrović trebao ulaziti zadnjih 10-15 min. da napravi nešto i zbog toga je greška ne pozvati ga???
to je onda samo sa luzerskog mentaliteta greška...
ako Robi razmišlja tipa vodit ćemo do 60te pa ću uvest nekoga da dobije iskustva, lako je zaključiti da bi Hajrović tu bio višak i nezadovoljan vjerovatno i negativno uticao na atmosferu....

i ne znam zašto je postalo opsesija ko je tu a ko nije tu, mene više brine to što Džeko je totalno van forme, ponaša se kao da je u penziji već...uopšte se ne trudi da uđe u formu, sigurno mjesto u Romi, sigurno u Repci...klupa bi mu godila samo tako i po 15-20 minuta...nadati se da se probudi malo u Interu gdje neće biti jedini špic vrijedan spomena...

vrijedi i razmislit o nekoj formaciji sa 3 stopera, pogotovo kad nam pogledaš bekove i njihove defanzivne osobine(nepostojeće), čak i nadolazećih stopera ima popriličan broj, a bekova i ne baš...to bi volio vidjet da se isproba u nekoj prijateljskoj, a opet to otvara novi problem kud s krilima?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
DaVinci
Postovi: 2834
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DaVinci » 29 maj 2019, 00:26

Denchi je napisao/la:i ne znam zašto je postalo opsesija ko je tu a ko nije tu, mene više brine to što Džeko je totalno van forme, ponaša se kao da je u penziji već...uopšte se ne trudi da uđe u formu, sigurno mjesto u Romi, sigurno u Repci...klupa bi mu godila samo tako i po 15-20 minuta...nadati se da se probudi malo u Interu gdje neće biti jedini špic vrijedan spomena...
+1
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DrFilgud » 01 jun 2019, 19:16

U razgovoru za N1 iskusni golman je kazao da bi i dalje želio biti član Zmajeva te da nije u nikakvom kontaktu sa Robertom Prosinečkim ili nekim od predstavnika NFSBiH.

"Što se tiče kontakta, to ne postoji. Situacija je kakva jeste, ne igram u klubu i nisam dobio poziv za reprezentaciju. Ne mogu ja to promijeniti u ovom trenutku", rekao je Begović te dodao:

"Šta će biti u budućnosti, vidjet ćemo. Kontakt treba - ako se želi, to je njihova odluka i nije problem. Želim da budem dio reprezentacije, volio bih da pomognem kada bude vrijeme. Tu sam da razgovaramo."


Gospodin i sportista.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 jun 2019, 19:26

DrFilgud je napisao/la:U razgovoru za N1 iskusni golman je kazao da bi i dalje želio biti član Zmajeva te da nije u nikakvom kontaktu sa Robertom Prosinečkim ili nekim od predstavnika NFSBiH.

"Što se tiče kontakta, to ne postoji. Situacija je kakva jeste, ne igram u klubu i nisam dobio poziv za reprezentaciju. Ne mogu ja to promijeniti u ovom trenutku", rekao je Begović te dodao:

"Šta će biti u budućnosti, vidjet ćemo. Kontakt treba - ako se želi, to je njihova odluka i nije problem. Želim da budem dio reprezentacije, volio bih da pomognem kada bude vrijeme. Tu sam da razgovaramo."


Gospodin i sportista.
Kako je Ovo zalosno procitat, kakav odnos prema Nasem najboljem golmanu :puke: sta je stoka uradila to je nevjerovatno ...prava momcina uvjek bio i veliki profesionalac..kad vidis na treningu trener golmana kojem je kruna karijere bila turska i to klubovi u donjem dijelu tabele, prvi golman ispao iz turske kupus lige , a vamo golman koji brani godinama u najboljoj ligi svijeta, branio za jedan chelsea. On im svima skupa moze da bude ucitelj i trener sto se tice golmanske pozicije, onda vidis ovo amatersko ponasanje prema njemu, sve ti bude jasno o kakvim ljudima i o kakvoj amaterskoj repki se ovdje radi. Ali sve se vraca , onaj gore sve gleda ... pravda uvijek na kraju pobjedi ! Nedaj se asmire mi znamo ko nas je odveo na svjetsko i mi znamo ko ovdje laze i manipulira. Asmir Begovic ministar odbrane :bih: :bih: :bih:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Tekashi » 01 jun 2019, 19:27

Tuga jbt. Asmir ovo nije zasluzio

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Rokoko87 » 01 jun 2019, 19:30

E čuj najbolji naš golman ovo nije zaslužio
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Wandelanoite » 01 jun 2019, 19:30

Asmire moras sarajevskim sugama dati koji dinar da te pozovu, ovako cekaju transfer Ibrahima i nadaju se nekoj pari.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Osim13 » 01 jun 2019, 19:34

:lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhfanatic14 » 01 jun 2019, 19:34

Wandelanoite je napisao/la:Asmire moras sarajevskim sugama dati koji dinar da te pozovu, ovako cekaju transfer Ibrahima i nadaju se nekoj pari.
Tako je !
Zadnja izmjena: bhfanatic14, dana/u 01 jun 2019, 22:32, ukupno mijenjano 1 put.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Sarmelino » 01 jun 2019, 19:35

Ahahahahha
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Rokoko87 » 01 jun 2019, 19:37

Realno Boruc, a ni Šehić mu ne mogu uzeti mjesto
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
LlullSergio
Postovi: 4751
Pridružen/a: 10 dec 2018, 23:16
Lokacija: Chamartin
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la LlullSergio » 01 jun 2019, 19:38

:urnebes:

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15661
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la BosniaBoston » 01 jun 2019, 19:44

Asmir je nesiguran bio poslije SP u Brazilu i to je to.Ibrahim je odlicno dosad igrao zasto mu ne nastaviti davati povjerenje?Jedino Pitari i oni koji ne prate repku mogu biti protiv ove odluke.Postovanje za legendu,ali Seha prikazuje odlicnu igru.Ako i on ofali naravno i njega zamjeniti
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 01 jun 2019, 19:46

bhfanatic14 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Asmire moras sarajevskim sugama dati koji dinar da te pozovu, ovako cekaju transfer Ibrahima i nadaju se nekoj pari.
Tako je ! Danas sam sazno da su trazili pare od izeta i Sanjina za ove dvije utakmice ! 100% Info od naseg bivseg igraca ...i radi se na transferu celavca hijene iz koreje, u mls hoce da ga uguraju. Igra obje utakmice sada... sve ce se vratit ovim ciganima ! Zato nas i nema nigdje vec 20 godina!
Šta kaže, igra li Vrana od prve u Finskoj?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la dubrovnik » 01 jun 2019, 19:59

Robi je nakon deugog Begovicevog poziva i pitanja za preskakanje poziva ostao zatecen. Sa takvim stvarima se nikad u karijeri nije susretao.
Asmir je svojim bezobrazlukom zam sebe zakopao.
I nakon svega je opet bio pozvan da bi njegova sljedeca glupost bila sazeta u komentarima na drustvenim mrezama. Ponasao se kao Vranjes i tako i zavrsio. Makar za sada.
Valjda ce se dozvati u dogledno vrijeme.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la AirRamiz » 01 jun 2019, 20:08

sad kad je na ledini i ganja da zaradi jos jedan ugovor prije penzije, odjednom se Asko uzelio reprezentativnih akcija

ko to ne vidi slijep je pored ociju...nema vise biranja...danas bi dotrcao i na Kirin kup da ga pozovu

neki se novinari svojski trude da miniraju repku i Robija...sramota

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JohnCleese » 01 jun 2019, 20:11

bhfanatic14 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Asmire moras sarajevskim sugama dati koji dinar da te pozovu, ovako cekaju transfer Ibrahima i nadaju se nekoj pari.
Tako je ! Danas sam sazno da su trazili pare od izeta i Sanjina za ove dvije utakmice ! 100% Info od naseg bivseg igraca ...i radi se na transferu celavca hijene iz koreje, u mls hoce da ga uguraju. Igra obje utakmice sada... sve ce se vratit ovim ciganima ! Zato nas i nema nigdje vec 20 godina!
Kazi nam koliko je onda Vrana iskesir'o za poziv?
Fuj Mario, pa cijeli zivot si proveo vani ali mito i korupcija ostali u genima :thumbdown:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DrFilgud » 01 jun 2019, 20:12

dubrovnik je napisao/la:Robi je nakon deugog Begovicevog poziva i pitanja za preskakanje poziva ostao zatecen. Sa takvim stvarima se nikad u karijeri nije susretao.
Asmir je svojim bezobrazlukom zam sebe zakopao.
I nakon svega je opet bio pozvan da bi njegova sljedeca glupost bila sazeta u komentarima na drustvenim mrezama. Ponasao se kao Vranjes i tako i zavrsio. Makar za sada.
Valjda ce se dozvati u dogledno vrijeme.
To je tvoja slobodna interpretacija, cinjenice govore drugacije.
Asmiru je dozvoljen izostanak, da bi ga selektor kaznio nakon tri mjeseca.
Obrazlozenje je bio lakonski komentar, da misli da razlozi nisu bili opravdani i da Begovic bira utakmice.
Ako je neko imao razloga da ostane zatecen, to je bio Begovic kada mu je saopsteno da je kaznjen nakon tri mjeseca.
Bez da je kontaktiran, da mu je javljeno i obrazlozeno nepozivanje.
Cjelokupno ponasanje selektora govori da se ovdje, izgleda, radi o onom "losem" i kontraverznom Prosineckom, o kom smo imali priliku citati posljednjih decenija.
Nema ni primisli o nekom karakternom selektoru, koji uvodi red i utjeruje u suru nestasne Bosance. On je, cini mi se, poprimio ono nase najgore.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Ponos Torina » 01 jun 2019, 20:15

slika
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JohnCleese » 01 jun 2019, 20:16

Cjelokupno ponasanje govori da klasicni Bosnjo postaje nebitan i frustriran.
Dakle, na pravom smo putu.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: greenwood, has, hurem i 13 gostiju.