Igre - Kako, gdje, šta...?

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Koja izdavačka kuća ima najbolje igrice?

Electronic Arts
240
42%
Activision Blizzard
67
12%
Konami
168
29%
CapCom
12
2%
Take-Two
9
2%
Square Enix
12
2%
Sony
39
7%
Nintendo
27
5%
 
Ukupno glasova: 574

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la ItsRamiz » 03 jun 2019, 19:39

igraj black flag mozda ti on moze ja ga imam na uplay free ga pokupio nikad jos da ga igram
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Derdiyok » 03 jun 2019, 19:44

ItsRamiz je napisao/la:igraj black flag mozda ti on moze ja ga imam na uplay free ga pokupio nikad jos da ga igram
Mogao mi je ali štopao ponekad. Ma mislio sam općenito ima li šta da se može igrati sa tom konfiguracijom, da ubijam dosadu
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la MElloo » 03 jun 2019, 19:45

Black flag mi je poslije originsa i odiseja najbolji ac.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 jun 2019, 19:46

Derdiyok je napisao/la:
Azpi je napisao/la: Iskreno ne znam sta ti moze, znam da su sad igra na PC bas zahtjevne, ja na PS4 sam presao :mrgreen:
Odigraj AC Ezia on sigurno moze, ja ga sam odigrao prije Odiseje na PS4, grafika razlika nebo i zemlja, ali nevazno kako je dobra prica
To su bili kod mene AC 2, Relevation i Broterhood, Istanbul je prelijep :ljepota:
Navedene sam prešao sve tako da yebaji ga :mrgreen: Hvala u svakom slučaju.
e jbg ne znam nisam puno igara presao vidi Heavy Rain? :mrgreen:
ovo ostalo sto sam odigrao i ti si sigurno, GTA 5, Last of us mislim da nema na PC (vrh igra :ljepota: ), Mafia 3 je fuj jedina igra od koje sam odustao :thumbdown:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 03 jun 2019, 21:56

Azpi je napisao/la: Ma iskreno ni ne znam do kojeg levela se moze ici, ali jbg na PS4 je pa sam miran bez bugova :mrgreen:

Eh što se mene tice ja obisao prije Atene baš dosta toga, evo sad bas pogleda mapu i osim one Kephalonie odakle se krene zavrsio još Phokis, Lokris, Megaris, Andros i Euboea :mrgreen: ali u svakom regionu sam baš sve završio ništa nisam ostavljao, čisto ih baš :mrgreen:

Kampovi se dosta ponavljaju a i face ljudi, mislim haj yebo facu, ali mi nije jasno na ovako jaku igru da ih vise nisu mogli ubaciti, pa da se tako cesto ne ponovi :damn:

Ma ja ubio par kultista tek, jbg na toliko ih naišao tek, ali hajde polako ne zurim :mrgreen:

Quest sa onim Daggerima mi je bio dobar pravo, neki dan ga igrao :tokralju:

A i mene brod nervira, da ima ko sa konjem ono sam da plovi super bi bilo :thumbup:
Dagger to the Heart jel? Ja taj nisam ni odradio jer je side quest negdje. Možda i jesam, ali se ne sjećam.

A inače što se tiče daggera, to mi je omiljeno oružje. Do 30. levela koristio koplja, i onda nabavio od nekog plaćenika dagger sa poison damage. Od tad samo njeg koristim. A kad upgraduješ ono koplje Leonide na level 5, Ring of Chaos postane brutalan. :mrgreen:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 03 jun 2019, 22:17

TonySosa je napisao/la:
Azpi je napisao/la: Ma iskreno ni ne znam do kojeg levela se moze ici, ali jbg na PS4 je pa sam miran bez bugova :mrgreen:

Eh što se mene tice ja obisao prije Atene baš dosta toga, evo sad bas pogleda mapu i osim one Kephalonie odakle se krene zavrsio još Phokis, Lokris, Megaris, Andros i Euboea :mrgreen: ali u svakom regionu sam baš sve završio ništa nisam ostavljao, čisto ih baš :mrgreen:

Kampovi se dosta ponavljaju a i face ljudi, mislim haj yebo facu, ali mi nije jasno na ovako jaku igru da ih vise nisu mogli ubaciti, pa da se tako cesto ne ponovi :damn:

Ma ja ubio par kultista tek, jbg na toliko ih naišao tek, ali hajde polako ne zurim :mrgreen:

Quest sa onim Daggerima mi je bio dobar pravo, neki dan ga igrao :tokralju:

A i mene brod nervira, da ima ko sa konjem ono sam da plovi super bi bilo :thumbup:
Dagger to the Heart jel? Ja taj nisam ni odradio jer je side quest negdje. Možda i jesam, ali se ne sjećam.

A inače što se tiče daggera, to mi je omiljeno oružje. Do 30. levela koristio koplja, i onda nabavio od nekog plaćenika dagger sa poison damage. Od tad samo njeg koristim. A kad upgraduješ ono koplje Leonide na level 5, Ring of Chaos postane brutalan. :mrgreen:
Odradi taj quest fina ono prica od svih onih generickih ubij medu/vuka/ajkulu ili odnosi nesto, ili ubij bandite/kapetane, ova ima ono pricu, na onoj euboena tako nesto :mrgreen: ne znam kako se zove, uglavnom skupina Dagger se zove Kingfish glavni :D

ma ja sam izmjenjo oruzja malo je reci, stalno mjenjam sad udaram ih onom palicom (Staff), milina kad udaris sa R2 kod mene onaj Heavy udarac pa ih odbaci, ili super kombo onaj sto tri crtice one koristi opali ga kilometar :rol:

Koplje, mislis ono skupljanje od kultista dijelova pa tamo u onoj vanzemaljskoj pecini? Mislim da mi je 3/4 level isao sam par puta nadograditi ga :mrgreen:
A ring of chaos imam R1+O mi je, fino dodje kad se okupe oko mene, cekam onda da mi koplje dede dodje na taj 5 level da vidim kakv cu upgrade dobiti :mrgreen:

Ma ja one Abillity poene cuvak ko kreten mislim da ih imam 5-6 opet neiskoristenih, popunio 4 ona super dodatka za luk i ono inace to su mi tipke na joystiku X, O, kocka i trokut i ne znam sta dalje raditi, otrov nisam ni uzeo :mrgreen:

Ma igra je prezarazna, yebote 37 sati provedenih i i dalje mi nije dosadila, u mafia 3 mislim da sam proveo 3-4 sata i vise nisam mogao, GTA sam zavrsio ali onako vise reda radi, a ovo me bas drzi, nisam F1 upalio ne pamtim samo ovo igram :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Sveti
Postovi: 10196
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Sveti » 05 jun 2019, 10:51

Nista se ne moze mjerit sa geraltom
naprijed rejal

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 07 jun 2019, 16:12

Azpi je napisao/la:
TonySosa je napisao/la:
Azpi je napisao/la: Ma iskreno ni ne znam do kojeg levela se moze ici, ali jbg na PS4 je pa sam miran bez bugova :mrgreen:

Eh što se mene tice ja obisao prije Atene baš dosta toga, evo sad bas pogleda mapu i osim one Kephalonie odakle se krene zavrsio još Phokis, Lokris, Megaris, Andros i Euboea :mrgreen: ali u svakom regionu sam baš sve završio ništa nisam ostavljao, čisto ih baš :mrgreen:

Kampovi se dosta ponavljaju a i face ljudi, mislim haj yebo facu, ali mi nije jasno na ovako jaku igru da ih vise nisu mogli ubaciti, pa da se tako cesto ne ponovi :damn:

Ma ja ubio par kultista tek, jbg na toliko ih naišao tek, ali hajde polako ne zurim :mrgreen:

Quest sa onim Daggerima mi je bio dobar pravo, neki dan ga igrao :tokralju:

A i mene brod nervira, da ima ko sa konjem ono sam da plovi super bi bilo :thumbup:
Dagger to the Heart jel? Ja taj nisam ni odradio jer je side quest negdje. Možda i jesam, ali se ne sjećam.

A inače što se tiče daggera, to mi je omiljeno oružje. Do 30. levela koristio koplja, i onda nabavio od nekog plaćenika dagger sa poison damage. Od tad samo njeg koristim. A kad upgraduješ ono koplje Leonide na level 5, Ring of Chaos postane brutalan. :mrgreen:
Odradi taj quest fina ono prica od svih onih generickih ubij medu/vuka/ajkulu ili odnosi nesto, ili ubij bandite/kapetane, ova ima ono pricu, na onoj euboena tako nesto :mrgreen: ne znam kako se zove, uglavnom skupina Dagger se zove Kingfish glavni :D

ma ja sam izmjenjo oruzja malo je reci, stalno mjenjam sad udaram ih onom palicom (Staff), milina kad udaris sa R2 kod mene onaj Heavy udarac pa ih odbaci, ili super kombo onaj sto tri crtice one koristi opali ga kilometar :rol:

Koplje, mislis ono skupljanje od kultista dijelova pa tamo u onoj vanzemaljskoj pecini? Mislim da mi je 3/4 level isao sam par puta nadograditi ga :mrgreen:
A ring of chaos imam R1+O mi je, fino dodje kad se okupe oko mene, cekam onda da mi koplje dede dodje na taj 5 level da vidim kakv cu upgrade dobiti :mrgreen:

Ma ja one Abillity poene cuvak ko kreten mislim da ih imam 5-6 opet neiskoristenih, popunio 4 ona super dodatka za luk i ono inace to su mi tipke na joystiku X, O, kocka i trokut i ne znam sta dalje raditi, otrov nisam ni uzeo :mrgreen:

Ma igra je prezarazna, yebote 37 sati provedenih i i dalje mi nije dosadila, u mafia 3 mislim da sam proveo 3-4 sata i vise nisam mogao, GTA sam zavrsio ali onako vise reda radi, a ovo me bas drzi, nisam F1 upalio ne pamtim samo ovo igram :mrgreen:
Overpower abilities i hero strike, ti su najbolji ability za jače protivinike.

Ja završio odiseju glavnu priču sinoć, level 49.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 07 jun 2019, 16:54

TonySosa je napisao/la: Overpower abilities i hero strike, ti su najbolji ability za jače protivinike.

Ja završio odiseju glavnu priču sinoć, level 49.
Owerpower najjaci, jos kazem ti sa onim stapom sto sam koristio odleti frajer u drugu drzavu :rol: jos mi da opciju da vezem udarce :ljepota:

Ma ja bio na Keosu ona Xenia ispricala mu ono za mamu, odradio za nju ono razbijanje brodova i sad sam mislim 31 level :mrgreen:

Trebam opet na otok neki ici, onaj pe.der sto je rekao Korink nekakav i ostane mi i treci u Argolis tako nesto odlazak od tih zadataka :mrgreen:

Ma pomalo ufatim i odigram, za ramazan je to dosta brze islo, ali hajde zavrsit cu je valjda do zime :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 07 jun 2019, 21:34

Imate baš jakih popusta na igre za PS4 :tokralju: :tokralju:

RDR2 i Days Gone oko 70
Spiderman oko 35
Fifa oko 40
NBA 3 dolara :tokralju: :tokralju:
AC Odyseya oko 40
Detroit manje od cvaje
Zadnja izmjena: Azpi, dana/u 07 jun 2019, 21:40, ukupno mijenjano 1 put.
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la ItsRamiz » 07 jun 2019, 21:39

Azpi je napisao/la:Imate baš jakih popusta na igre za PS4 :tokralju: :tokralju:
kupi rocket league da igramo :mrgreen: ona ti je cross-platform :D

imamo i regionalnu ligu koja je tek na pocetku ali strasno napreduje :D
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 07 jun 2019, 21:45

ItsRamiz je napisao/la:
Azpi je napisao/la:Imate baš jakih popusta na igre za PS4 :tokralju: :tokralju:
kupi rocket league da igramo :mrgreen: ona ti je cross-platform :D
a 20€, igra na koju nema popusta :sick: :thumbdown:

haj vidjeti cu demo kakav da ufatim da vidim hoce li mi leci :mrgreen:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la ItsRamiz » 07 jun 2019, 21:50

Azpi je napisao/la: a 20€, igra na koju nema popusta :sick: :thumbdown:

haj vidjeti cu demo kakav da ufatim da vidim hoce li mi leci :mrgreen:
postavim sutra link od twitcha kad mi budemo igrali imamo i komentatore pa gledaj 3. kolo lige :mrgreen:

suki i ja u istoj ekipi :mrgreen: uno rezerva haha

https://www.ligaraketa.com/team/eagles/
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Brokula
Postovi: 30955
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Brokula » 07 jun 2019, 22:20

Imal kakva fajterska 1 na 1 da je na popustut :mrgreen:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Derdiyok » 07 jun 2019, 23:20

Ma nije ovaj FM normalan. Patim se sa Krupom, Čelikom i sličnim a u Evropi kidam ccc.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Azpi » 07 jun 2019, 23:40

Brokula je napisao/la:Imal kakva fajterska 1 na 1 da je na popustut :mrgreen:
Dragonball :ljepota:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la Osim13 » 07 jun 2019, 23:43

Treba Activisionu dat da uradi jedan AC, recimo radnja u Las Vegasu, godina 3416-ta. :ljepota:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la ItsRamiz » 08 jun 2019, 21:02



evo ako hoce neko da gleda bujrum :D
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la GracanicaAA » 09 jun 2019, 22:16

Special Events
Twitch @ E3 Day 1 | Xbox, Bethesda, Devolver, and more

:opaopa: :opaopa: :tokralju: Trenutno igre predstavljaju.



Cyberpunk 77 :tokralju: :tokralju: :tokralju:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: Igre - Kako, gdje, šta...?

Post Postao/la TonySosa » 09 jun 2019, 22:40

Hoće li šta od tog biti za PC?

Ima li šta zanimljivo da se igra, a da nije Assassin's Creed?
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hightower i 10 gostiju.