Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la jasmin10 » 04 jun 2019, 00:30

DaVinci je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Sta ti je kvalitet. Bravo Mato to je dokaz da se danas ne prodaju muda pod bubrege. Istruhnut ce Zubanovi puleni u Turskoj dzaba reprezentacija i placanje poziva, Hadise bolje na racun stavi nego ovako niz vodu.
Sace se ovi raspisati kako nije nista pokazao na utakmici protiv slabasne Belgije. :roll:
Robi ga se prelagano odreko ... mogo je Mato jos sta pokazat ...
Besic, Cimirot, Loncar pa i Prcic.
Ako si sarkastičan onda halali na uletu. :mrgreen:

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ponos Torina » 04 jun 2019, 00:35

Damjanovic je jos mogao nesto pokazat a Robi ga tek tako prekrizi :nedam: :nedam:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la rishovski » 04 jun 2019, 01:06

Pa i Hrvati i Srbi imaju bolje uslove za trening mladih,pa i terene na kojima igraju omladinske lige... Kod nas ne valjaju tereni ni u seniorskoj konkurenciji,dalje je suvisno bilo sta komentarisat.. dovoljno pogledat prijenos iz Gabele,ogadi ti se fudbal... i jos u pozadini kad vidis one plastenike ko ce te shvatit ozbiljno....
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Raonffa » 04 jun 2019, 01:45

Bazinga12345 je napisao/la:Jebote, Jajalo nije spominjan na forumu dvije godine i sad kad se pojavila mogućnost da predje u Udineze, odjednom ga treba vratiti u reprezentaciju. :lol:
I da, Loncar je duplo bolji od Jajala.
A **** mater i Meši i Jajalu u vakat, al' evo sad je igračina :lol:

PS: Nije problem talenta, imamo mi talenta k'o i komšije sigurno, al' nemamo nikakav sistem za razvijanje. Nije to stvar fudbala, to je stvar države i naroda, u ovoj državi mi imamo apsolutno sve al' ne znamo to da iskoristimo, ovdje je najbitnije koje si nacionalnosti i u šta vjeruješ, tako je nažalost i u sportu.

Sportski kolektivi su normala, pokušavaju koliko mogu, problem je u savezima, tu još igra ulogu nacionalni ključ, sve ide po toj proceduri, to sranje se uvijek gleda ispred kvaliteta.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Varg
Postovi: 2609
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 04 jun 2019, 14:05

zamisli citav zivot bit isfrustriran oko stvari na koje nikako ne mozes imat uticaj
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 04 jun 2019, 14:30

Lončar bolji od Jajala :urnebes:

Nece on ni u pola imat Matinu karijeru.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Salih1984 » 04 jun 2019, 14:36

Wandelanoite je napisao/la:Lončar bolji od Jajala :urnebes:

Nece on ni u pola imat Matinu karijeru.
Jovic prije 3 godine igro u Zvijezdi a danas u Realu,sta mislis jel iko tada ocekivao da ce on doci do Reala?
Znam da je Jovic puno puno veci talent od Loncara ali opet ne treba nikog podcjenjivati
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Wandelanoite » 04 jun 2019, 14:57

Salih1984 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Lončar bolji od Jajala :urnebes:

Nece on ni u pola imat Matinu karijeru.
Jovic prije 3 godine igro u Zvijezdi a danas u Realu,sta mislis jel iko tada ocekivao da ce on doci do Reala?
Znam da je Jovic puno puno veci talent od Loncara ali opet ne treba nikog podcjenjivati
Jovic je bio wonderkid, a Lončar ****.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Varg
Postovi: 2609
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 04 jun 2019, 15:03

Lončar će imati sigurno zavidnu karijeru, i ja bih ga odma stavio protiv Finske u prvi sastav
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Bassha » 05 jun 2019, 15:42

Haskić je na meti šampiona Grčke, solunskog PAOK-a. Radnički bi 30-godišnjeg golgetera pustio za obeštećenje od 500.000 evra, što nije preveliki izdatak za klub sa „Tumbe“.

Pored PAOK-a, za Haskića je interesovanje pokazao i Dinamo iz Bukurešta, kao i neki turski klubovi.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 05 jun 2019, 20:01

emir79 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Varg je napisao/la:ovaj poceo ko fanatic
Majstore, danas su Hrvati prodali Palversu (18) u M City za 5 miliona, Srbi Pavlovica (18) u Juventus za 5 miliona, Slovenci Šošku (16) u RB za 2.5 miliona. Mi danas treba da se uhvatimo za glavu i placemo, a ne da se pravimo da je sve super. Ali dobro, @Emir79 ti si dobar kao i nas fudbal ;)
Za mene je moja liga najbolja na svijetu. Kada se otarasimo toga da guramo svakog iole polovnjaka iz dijaspore, a na njegovo mjesto stavimo mladog igraca iz domace lige, doce vrijeme kada cemo i mi uspjeti da ih prodamo za lijepe cifre. Ti bi da ih ignorises, a u istom momentu se cudis sto ne mozemo kao komsije.

Komsije su na startu gurale domace igrace i radile ispravno, pa su promovisale domacu ligu, pa sad nemaju problema.
Ja kad sam spomenuo Mujakica ti si zinuo na sav glas sto. Otisao za dobar novac, u dobru ligu i bolje on nego nekakav 30. godisnjak kojem treba 100 utakmica da se dokaze. Et samo jedan primjer.
I ovi u PL rade ispravno, guraju mlade domace igrace poput Nebojse Gavrica. Mlad, domaci igrac, samo se ovako moze uspijeti, dobro je i za repku jer ovi mladi domaci igraci poput Gavrica mogu biti okosnica repke za koju godinu.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 05 jun 2019, 20:52

soko je napisao/la: I ovi u PL rade ispravno, guraju mlade domace igrace poput Nebojse Gavrica. Mlad, domaci igrac, samo se ovako moze uspijeti, dobro je i za repku jer ovi mladi domaci igraci poput Gavrica mogu biti okosnica repke za koju godinu.
Samo budala ili nedobronamjeran covjek, moze tvrditi da domace igrace generalno ne treba pozivati u reprezentaciju.
Ono sto nas nekoliko ovdje pokusava reci, je da je krajnje vrijeme da se napravi iskorak u kvalitetu domace lige i da pocnemo proizvoditi igrace koji ce moci biti nosioci igre reprezentacije. Da se to ne desava jednom u 10 ili 15 godina. Da se jednom plasiramo u yebenu EL.
Nas fudbal vode ljudi koji su baždareni na ovaj nivo kvaliteta, oni bolje niti znaju, niti žele. Ovoje po njihovoj mjeri. Na te ljude jednom mora biti izvrsen neki oblik pritiska ili cemo vjecno ostati na ovom sramotnom nivou.
Yebi ga, kad ne znam smisliti nista pametnije, ja kazem - bojkot, ako postoji laksi nacin i jeste dobro. Cinjenica je da ovako vise ne bi smjelo da se radi, medju najgorim smo, a ne bi trebali biti. Ne mogu shvatiti da navijci ovo mogu tolerisati..

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la emir79 » 05 jun 2019, 20:53

soko je napisao/la:
I ovi u PL rade ispravno, guraju mlade domace igrace poput Nebojse Gavrica. Mlad, domaci igrac, samo se ovako moze uspijeti, dobro je i za repku jer ovi mladi domaci igraci poput Gavrica mogu biti okosnica repke za koju godinu.
Od toliko klubova u ligi, nasao si klub koji je bukvalno 7 akademaca imao u ekipi.
Mujakic, Kovacevic, Pidro, Sabanovic, Resic, Mustafic, Kurdic, i klub koji uveliko svojoj djeci daje profesionalne ugovore, pa cak momcima i od 15 godina.

Normalno da ce klub dovoditi i sa strane igrace.
Niti jedan klub u drzavi ne daje proiliku mladima kao
FK Sarajevo. Tako da ti je ovaj komentar cist promasaj.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 05 jun 2019, 20:58

DrFilgud je napisao/la:
soko je napisao/la: I ovi u PL rade ispravno, guraju mlade domace igrace poput Nebojse Gavrica. Mlad, domaci igrac, samo se ovako moze uspijeti, dobro je i za repku jer ovi mladi domaci igraci poput Gavrica mogu biti okosnica repke za koju godinu.
Samo budala ili nedobronamjeran covjek, moze tvrditi da domace igrace generalno ne treba pozivati u reprezentaciju.
Ono sto nas nekoliko ovdje pokusava reci, je da je krajnje vrijeme da se napravi iskorak u kvalitetu domace lige i da pocnemo proizvoditi igrace koji ce moci biti nosioci igre reprezentacije. Da se to ne desava jednom u 10 ili 15 godina. Da se jednom plasiramo u yebenu EL.
Nas fudbal vode ljudi koji su baždareni na ovaj nivo kvaliteta, oni bolje niti znaju, niti žele. Ovoje po njihovoj mjeri. Na te ljude jednom mora biti izvrsen neki oblik pritiska ili cemo vjecno ostati na ovom sramotnom nivou.
Yebi ga, kad ne znam smisliti nista pametnije, ja kazem - bojkot, ako postoji laksi nacin i jeste dobro. Cinjenica je da ovako vise ne bi smjelo da se radi, medju najgorim smo, a ne bi trebali biti. Ne mogu shvatiti da navijci ovo mogu tolerisati..
Vi iz dijaspore trebate da izvrsite pritisak sto nikad niste krocili na stadion.

Naravno da trebaju bolji tereni, bolji igraci, bolji treneri, bolje uprave, masta je ipak besplatna, realnost nije.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 05 jun 2019, 21:03

ASD je napisao/la: Vi iz dijaspore trebate da izvrsite pritisak sto nikad niste krocili na stadion.
Ja svakih 15 dana, na pomocnom, gledam Bracu gumenu glavu i Vrbanjusu. To je puno interesantnije od BHPL.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 05 jun 2019, 21:09

Vjeruj mi na rijec, jako je tesko upravljati fudbalskim timom, pogotovo u BiH.
Navijaci Sarajeva, Zelje, Zrinjskog i sta ja znam cega traze ligu, kup, Evropu.
Zadnja izmjena: ASD, dana/u 05 jun 2019, 22:19, ukupno mijenjano 1 put.

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 05 jun 2019, 22:15

ASD je napisao/la:Vjeruj mi na rijec, jako je tesko upravljati fudbalskim timom, pogotovo u BiH.
Normalno da je tesko, al valjda je bolje gurati igrace koji su odrasli u BiH nego ove tipa ovog Nebojse Gavrica. Posto nema uslova da se dovede solidan stranac onda je bolje gurati momke od 18-19 godina.
A ako se ima malo para, treba uloziti i dovesti neke nase igrace koji su igrali za repku. Problem je sto vecina njih nece da se vrate da igraju.

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 05 jun 2019, 22:18

Pa zavisi, ako mislis gurnuti 3-4 juniora u vatru, naravno da nije bolje. Rezultati ce ispastati.

soko
Postovi: 3744
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la soko » 05 jun 2019, 22:32

ASD je napisao/la:Pa zavisi, ako mislis gurnuti 3-4 juniora u vatru, naravno da nije bolje. Rezultati ce ispastati.
Pa treba valjda neki plan, kao i za sve u zivotu.

Bilo koji tim, recimo Sarajevo ili Zeljo. 2-3 najbolja juniora, polako im dajes prilike.
Normalno ce poceti sa klupe, protiv ovi slabiji timova pogotovo ako je utakmica vec rijesena, ubacis jednog ili dvojicu juniora neki pola sata.
Ako se tu pokaze onda moze cak i startati utakmice.

Od ovih polovnjaka iz Srbije, Hrvatske itd nema nista

Avatar
ASD
Postovi: 26224
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 05 jun 2019, 22:39

soko je napisao/la:
ASD je napisao/la:Pa zavisi, ako mislis gurnuti 3-4 juniora u vatru, naravno da nije bolje. Rezultati ce ispastati.
Pa treba valjda neki plan, kao i za sve u zivotu.

Bilo koji tim, recimo Sarajevo ili Zeljo. 2-3 najbolja juniora, polako im dajes prilike.
Normalno ce poceti sa klupe, protiv ovi slabiji timova pogotovo ako je utakmica vec rijesena, ubacis jednog ili dvojicu juniora neki pola sata.
Ako se tu pokaze onda moze cak i startati utakmice.

Od ovih polovnjaka iz Srbije, Hrvatske itd nema nista
Pa zavisi, ovi stranci sto igraju u Sarajevu Crepulja, Stanojevic, Lazic, Velkoski bas odskacu.
U Zelji stranci na bekovima, mozda i najjace karike im.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brazzzoo123, CAZIN, faruk993 i 47 gostiju.