Podfurmi (propalih) ''velikana''

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la LuisCarlo » 03 jun 2019, 23:47

Počeo sam ovu temu na topiku o Širokom ali ovdje nastavljam da pitam moderatore zašto bivši šampioni BIH Borac i Široki nemaju svoje podforume i uklonjeni su im, a manje uspješni klubovi koji u BIH ništa osim federalne lige nisu osvojili imaju?

Borac - jednom pampion BIH, par puta učesnik u evropskim natjecanjima
Široki - dva puta šampion BIH i klub koji je najviše učestovao na evropskim natjecanjima od svih beha klubova


:bih:

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1239
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Kulesza » 04 jun 2019, 00:10

Borac ima pdf na temi Prva liga RS :facepalm:

Navijači Širokog su se bunili na čestim upadima, admin je nudio da neko bude interni moderator ali najobjektivniji njihovi navijači su neaktivni. Ovako je i nekako najbolje rješenje.

4/10 na loži, trudi se dalje i bit će bolje drugi put
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5551
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Hajdeee » 04 jun 2019, 00:44

Ma trebali su ostaviti i podforum SB...i prebaciti ovaj za Borac. Pa ko hoce da pise od njih neka pise, ko nece...Boze moj.
J bih naprabio pdf.za sve klubove u ligi. Pa bujrum
Mozda bi se vremenom kako tece liga skupila ekipa simpatizera svih tih klubova. A ako i nebi sta ima veze.
- FKS -

Avatar
rodjak
Postovi: 2252
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la rodjak » 04 jun 2019, 02:30

mislim da bi bilo dobro da svi timovi u PL dobiju svoje podforume,nema veze ako su neki neaktivni.A Podforume redati po posjecenosti i po aktivnosti ,oni koji su najaktivniji u vrh,oni gdje nema neke aktivnosti na zacelje
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
SarajevskaHunta
Postovi: 161
Pridružen/a: 23 apr 2019, 12:19
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la SarajevskaHunta » 04 jun 2019, 05:24

Sramota forumske administracije, Borac i Široki itekako zasluzuju svoje podforume, jedan Velež koji je godinama dugoligaš ima svoj podforum za razliku od Borca i Širokog, ekipe koje su zadnjih desetak godina osvajale i titule i KUP-ove te izlazili u Evropu za razliku od prvih :facepalm:

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Alminjo99 » 04 jun 2019, 06:45

Ti nabrojani nemaju nesto aktivnih forumasa pa i podforum je nepotreban.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la ElCartel11 » 04 jun 2019, 07:00

Kakve veze imaju titule i kupovi sa forumom i pdf pojedinih ekipa? Tu se iskljucivo gleda aktivnost clanova za laksi pregled, te da nema upada drugih navijaca na tu temu.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54241
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la MortemHz » 04 jun 2019, 10:16

SarajevskaHunta je napisao/la:Sramota forumske administracije, Borac i Široki itekako zasluzuju svoje podforume, jedan Velež koji je godinama dugoligaš ima svoj podforum za razliku od Borca i Širokog, ekipe koje su zadnjih desetak godina osvajale i titule i KUP-ove te izlazili u Evropu za razliku od prvih :facepalm:
Pa tek su jučer prebačeni ovdje a imaju dosta postova za razliku od Širokog ili Borca. Borac još nije prebačen a Široki je uklonjen jučer mada ja njih ne bi dirao jer imaju ok broj postova iako nemaju veliki broj aktivnih navijača.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la FSB » 04 jun 2019, 10:23

Velikan jesmo, propali nismo.

Što se tiče podforuma, ja bih na ovih 6 dodao još Široki i Borac pa da bude 8 podforuma.

Lijep pozdrav.

nekoIzMostara
Postovi: 4078
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la nekoIzMostara » 04 jun 2019, 10:25

MortemHz je napisao/la:
SarajevskaHunta je napisao/la:Sramota forumske administracije, Borac i Široki itekako zasluzuju svoje podforume, jedan Velež koji je godinama dugoligaš ima svoj podforum za razliku od Borca i Širokog, ekipe koje su zadnjih desetak godina osvajale i titule i KUP-ove te izlazili u Evropu za razliku od prvih :facepalm:
Pa tek su jučer prebačeni ovdje a imaju dosta postova za razliku od Širokog ili Borca. Borac još nije prebačen a Široki je uklonjen jučer mada ja njih ne bi dirao jer imaju ok broj postova iako nemaju veliki broj aktivnih navijača.
Po svim vasim kriterijima Zrinjski izbaciti. niti imaju postova niti clanova, niti su velikan. :urnebes:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
SarajevskaHunta
Postovi: 161
Pridružen/a: 23 apr 2019, 12:19
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la SarajevskaHunta » 04 jun 2019, 10:29

nekoIzMostara je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
SarajevskaHunta je napisao/la:Sramota forumske administracije, Borac i Široki itekako zasluzuju svoje podforume, jedan Velež koji je godinama dugoligaš ima svoj podforum za razliku od Borca i Širokog, ekipe koje su zadnjih desetak godina osvajale i titule i KUP-ove te izlazili u Evropu za razliku od prvih :facepalm:
Pa tek su jučer prebačeni ovdje a imaju dosta postova za razliku od Širokog ili Borca. Borac još nije prebačen a Široki je uklonjen jučer mada ja njih ne bi dirao jer imaju ok broj postova iako nemaju veliki broj aktivnih navijača.
Po svim vasim kriterijima Zrinjski izbaciti. niti imaju postova niti clanova, niti su velikan. :urnebes:
Za vas svakako velikani, još su iz grada Mostara a ne kao vi sa periferije :kafa:

Tracy1
Postovi: 243
Pridružen/a: 16 mar 2019, 22:11
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Tracy1 » 04 jun 2019, 10:50

Ima i drugih nacina lizanja sa škutorima, okani se Veleža.
MUSVDG

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la admin » 04 jun 2019, 11:09

Podforumi nisu Hall of Fame vec sluze da olaksaju I unaprijede diskusije.

Generalno su osmisljeni da bi se moglo zabraniti navijacima drugih klubova da unistavaju teme, sto se konstantno desava na svim dijelovima foruma. Nisu nagrada za rezultate i uspjehe ili nas nacin da odredimo koji klub je velik, a koji nije. Ne ukazuju cast klubu, vec olaksavaju rad moderaciji i diskusije forumasima.

Da bi klub imao podforum, treba da ima dovoljno forumasa koji navijaju za taj klub da bi se isplatilo zabraniti ostalima da pisu, a da taj potez unaprijedi a ne osakati diskusije.

Borac ima podforum na 1. Ligi RS gdje trenutno nastupa (ostalo je jos jedno kolo, nema veze sto su osigurali promociju). Bice premjeste nakon sto se zavrsi sampionat isto kao i Velez.

Siroki je imao podforum najvise iz razloga sto je bio cesta meta zlonamjernih I nekorektnih forumasa koji navijaju za druge klubove. Na zalost, takvih je znalo biti vise od onih normalnih. U neka doba, forumasima koji navijaju za Siroki je dosadilo da ih ovi troluju i organizovano su odlucili da ne pisu na tom forumu.

Posto navijaci Sirokog ne zele pisati o klubu, a navijaci drugih klubova zele, nema logike da mi zabranimo onim koji hoce pisati.

Tako da je sad ta tema u opstem dijelu, sa temama ostalih klubova koji na nasem forumu nemaju puno navijaca. Ukoliko se ukaze potreba, rado i lako cemo je vratiti gore.

alfheim
Postovi: 55
Pridružen/a: 12 maj 2019, 18:46
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la alfheim » 04 jun 2019, 11:13

SarajevskaHunta je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
SarajevskaHunta je napisao/la:Sramota forumske administracije, Borac i Široki itekako zasluzuju svoje podforume, jedan Velež koji je godinama dugoligaš ima svoj podforum za razliku od Borca i Širokog, ekipe koje su zadnjih desetak godina osvajale i titule i KUP-ove te izlazili u Evropu za razliku od prvih :facepalm:


Za vas svakako velikani, još su iz grada Mostara a ne kao vi sa periferije :kafa:
Jes vidio moj Hunta. Rodjen u Medjugorju preselio u Mostar i sad iz Mostara. Ovi drugi rodjeni u Mostaru, žive u Mostaru, nisi iz Mostara, tobejarqbi.

To ti je isto moj hunta ko ti, rodjen u Svinjarevu, preselio se u Sarajevo, nema većeg Sarajlije od tebe. Sta ovaj rat uradi. Svi seljaci postalo najveći građani.

Bogami ja razumijem Rodjene, odu malo van grada odigraju tekmu, po pravim evropskim standardima. :kafa:

nekoIzMostara
Postovi: 4078
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la nekoIzMostara » 04 jun 2019, 11:17

Za vas svakako velikani, još su iz grada Mostara a ne kao vi sa periferije :kafa:
Tako je kralju. Sta tek reci da su za Vas kada primite 3 gola u 5 minuta u mecu za titulu.

I da ne zaboravim
Popunite uplatnicu :rol:
Poyyy :beba:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

VolimVelez
Postovi: 497
Pridružen/a: 19 maj 2019, 21:15
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la VolimVelez » 04 jun 2019, 11:17

alfheim je napisao/la:
SarajevskaHunta je napisao/la:Sramota forumske administracije, Borac i Široki itekako zasluzuju svoje podforume, jedan Velež koji je godinama dugoligaš ima svoj podforum za razliku od Borca i Širokog, ekipe koje su zadnjih desetak godina osvajale i titule i KUP-ove te izlazili u Evropu za razliku od prvih :facepalm:


Za vas svakako velikani, još su iz grada Mostara a ne kao vi sa periferije :kafa:
[/quote]

Jes vidio moj Hunta. Rodjen u Medjugorju preselio u Mostar i sad iz Mostara. Ovi drugi rodjeni u Mostaru, žive u Mostaru, nisi iz Mostara, tobejarqbi.

To ti je isto moj hunta ko ti, rodjen u Svinjarevu, preselio se u Sarajevo, nema većeg Sarajlije od tebe. Sta ovaj rat uradi. Svi seljaci postalo najveći građani.

Bogami ja razumijem Rodjene, odu malo van grada odigraju tekmu, po pravim evropskim standardima. :kafa:[/quote]




Nije on kriv druze alfheim. Vidis da je dijete zaostalo, neskolovano, bez kucnog odgoja. Velica one koji su Velezu sve oduzeli i pobili , a blati Velez. E zamisli da mi sad velicamo cetnike sto su zapalili Grbavicu i pobili citavo to naselje i htjeli ugasiti sve vezano za Grbavicu. Pa zamisli koji debil trebas biti da to uradis. Koji maloumnik, neandertalac, seljacina, olos, i jos mnogo toga. Njemu na dusu svaki njegov post. A ja mu zelim dug zivot ali na postelji da provede.
Stidi se maloumnice retardirani, stidi se normalnog naroda. Zaostala seljacino
Mostar u srcu Velež do groba !

nekoIzMostara
Postovi: 4078
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la nekoIzMostara » 04 jun 2019, 11:21

Nije on kriv druze alfheim. Vidis da je dijete zaostalo, neskolovano, bez kucnog odgoja. Velica one koji su Velezu sve oduzeli i pobili , a blati Velez. E zamisli da mi sad velicamo cetnike sto su zapalili Grbavicu i pobili citavo to naselje i htjeli ugasiti sve vezano za Grbavicu. Pa zamisli koji debil trebas biti da to uradis. Koji maloumnik, neandertalac, seljacina, olos, i jos mnogo toga. Njemu na dusu svaki njegov post. A ja mu zelim dug zivot ali na postelji da provede.
Stidi se maloumnice retardirani, stidi se normalnog naroda. Zaostala seljacino
Ma ovo je Mancini levat napravio profil novi. Zaboravio password od blueSevera, pa sad napravio drugi. Doduse nije ni cudo koliko profila ima zaboravili bi i pametniji od njega.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la UstanikSBII » 04 jun 2019, 15:18

MortemHz je napisao/la:
SarajevskaHunta je napisao/la:Sramota forumske administracije, Borac i Široki itekako zasluzuju svoje podforume, jedan Velež koji je godinama dugoligaš ima svoj podforum za razliku od Borca i Širokog, ekipe koje su zadnjih desetak godina osvajale i titule i KUP-ove te izlazili u Evropu za razliku od prvih :facepalm:
Pa tek su jučer prebačeni ovdje a imaju dosta postova za razliku od Širokog ili Borca. Borac još nije prebačen a Široki je uklonjen jučer mada ja njih ne bi dirao jer imaju ok broj postova iako nemaju veliki broj aktivnih navijača.
Naš forum su uništili navijači Sarajeva nakon Kupa nakon što su 5/6 dana silovali naš PDF! Admin nije htjeo da nam dodjeli moderatora a sam sam se osobno nudio! Al ok njima na čast a i velika većina navijača Sarajeva je bila malo je reći bezobrazna! Na vaš PDF kad se ude odmah se briše post! Na naš se ulazilo po 5/6 dana ni jedna budala nije dobila ban! Toliko od objektivnosti administracije!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la UstanikSBII » 04 jun 2019, 15:23

admin je napisao/la:Podforumi nisu Hall of Fame vec sluze da olaksaju I unaprijede diskusije.

Generalno su osmisljeni da bi se moglo zabraniti navijacima drugih klubova da unistavaju teme, sto se konstantno desava na svim dijelovima foruma. Nisu nagrada za rezultate i uspjehe ili nas nacin da odredimo koji klub je velik, a koji nije. Ne ukazuju cast klubu, vec olaksavaju rad moderaciji i diskusije forumasima.

Da bi klub imao podforum, treba da ima dovoljno forumasa koji navijaju za taj klub da bi se isplatilo zabraniti ostalima da pisu, a da taj potez unaprijedi a ne osakati diskusije.

Borac ima podforum na 1. Ligi RS gdje trenutno nastupa (ostalo je jos jedno kolo, nema veze sto su osigurali promociju). Bice premjeste nakon sto se zavrsi sampionat isto kao i Velez.

Siroki je imao podforum najvise iz razloga sto je bio cesta meta zlonamjernih I nekorektnih forumasa koji navijaju za druge klubove. Na zalost, takvih je znalo biti vise od onih normalnih. U neka doba, forumasima koji navijaju za Siroki je dosadilo da ih ovi troluju i organizovano su odlucili da ne pisu na tom forumu.

Posto navijaci Sirokog ne zele pisati o klubu, a navijaci drugih klubova zele, nema logike da mi zabranimo onim koji hoce pisati.

Tako da je sad ta tema u opstem dijelu, sa temama ostalih klubova koji na nasem forumu nemaju puno navijaca. Ukoliko se ukaze potreba, rado i lako cemo je vratiti gore.
Može se vratit PDF kluba i dozvoliti svima da pišu gdje žele! Bila to tema Širokog, Želje ili Borca itd. Al ako je to normalna diskusija a ne ono što su nama radili navijači Sarajeva! Šireći fašizam, izljeve mržnje dok mi nismo napisali ni posta na njihovoj temi! I onda je velika većina navijača bojkotirala forum jel i administracija nas bojkotira! Nitko nije dobio ban! Moderator našeg foruma nije maknut sa te pozicije itd. Znači kolektivni nerad u vrhu moderatora!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 04 jun 2019, 15:43

UstanikSBII je napisao/la:
admin je napisao/la:Podforumi nisu Hall of Fame vec sluze da olaksaju I unaprijede diskusije.

Generalno su osmisljeni da bi se moglo zabraniti navijacima drugih klubova da unistavaju teme, sto se konstantno desava na svim dijelovima foruma. Nisu nagrada za rezultate i uspjehe ili nas nacin da odredimo koji klub je velik, a koji nije. Ne ukazuju cast klubu, vec olaksavaju rad moderaciji i diskusije forumasima.

Da bi klub imao podforum, treba da ima dovoljno forumasa koji navijaju za taj klub da bi se isplatilo zabraniti ostalima da pisu, a da taj potez unaprijedi a ne osakati diskusije.

Borac ima podforum na 1. Ligi RS gdje trenutno nastupa (ostalo je jos jedno kolo, nema veze sto su osigurali promociju). Bice premjeste nakon sto se zavrsi sampionat isto kao i Velez.

Siroki je imao podforum najvise iz razloga sto je bio cesta meta zlonamjernih I nekorektnih forumasa koji navijaju za druge klubove. Na zalost, takvih je znalo biti vise od onih normalnih. U neka doba, forumasima koji navijaju za Siroki je dosadilo da ih ovi troluju i organizovano su odlucili da ne pisu na tom forumu.

Posto navijaci Sirokog ne zele pisati o klubu, a navijaci drugih klubova zele, nema logike da mi zabranimo onim koji hoce pisati.

Tako da je sad ta tema u opstem dijelu, sa temama ostalih klubova koji na nasem forumu nemaju puno navijaca. Ukoliko se ukaze potreba, rado i lako cemo je vratiti gore.
Može se vratit PDF kluba i dozvoliti svima da pišu gdje žele! Bila to tema Širokog, Želje ili Borca itd. Al ako je to normalna diskusija a ne ono što su nama radili navijači Sarajeva! Šireći fašizam, izljeve mržnje dok mi nismo napisali ni posta na njihovoj temi! I onda je velika većina navijača bojkotirala forum jel i administracija nas bojkotira! Nitko nije dobio ban! Moderator našeg foruma nije maknut sa te pozicije itd. Znači kolektivni nerad u vrhu moderatora!
:rol: :rol:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Cernica22, Hajdeee, Kamaga11, MrkiMedo i 67 gostiju.