Podfurmi (propalih) ''velikana''

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la UstanikSBII » 04 jun 2019, 17:34

SarajevoJeBordo je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
admin je napisao/la:Podforumi nisu Hall of Fame vec sluze da olaksaju I unaprijede diskusije.

Generalno su osmisljeni da bi se moglo zabraniti navijacima drugih klubova da unistavaju teme, sto se konstantno desava na svim dijelovima foruma. Nisu nagrada za rezultate i uspjehe ili nas nacin da odredimo koji klub je velik, a koji nije. Ne ukazuju cast klubu, vec olaksavaju rad moderaciji i diskusije forumasima.

Da bi klub imao podforum, treba da ima dovoljno forumasa koji navijaju za taj klub da bi se isplatilo zabraniti ostalima da pisu, a da taj potez unaprijedi a ne osakati diskusije.

Borac ima podforum na 1. Ligi RS gdje trenutno nastupa (ostalo je jos jedno kolo, nema veze sto su osigurali promociju). Bice premjeste nakon sto se zavrsi sampionat isto kao i Velez.

Siroki je imao podforum najvise iz razloga sto je bio cesta meta zlonamjernih I nekorektnih forumasa koji navijaju za druge klubove. Na zalost, takvih je znalo biti vise od onih normalnih. U neka doba, forumasima koji navijaju za Siroki je dosadilo da ih ovi troluju i organizovano su odlucili da ne pisu na tom forumu.

Posto navijaci Sirokog ne zele pisati o klubu, a navijaci drugih klubova zele, nema logike da mi zabranimo onim koji hoce pisati.

Tako da je sad ta tema u opstem dijelu, sa temama ostalih klubova koji na nasem forumu nemaju puno navijaca. Ukoliko se ukaze potreba, rado i lako cemo je vratiti gore.
Može se vratit PDF kluba i dozvoliti svima da pišu gdje žele! Bila to tema Širokog, Želje ili Borca itd. Al ako je to normalna diskusija a ne ono što su nama radili navijači Sarajeva! Šireći fašizam, izljeve mržnje dok mi nismo napisali ni posta na njihovoj temi! I onda je velika većina navijača bojkotirala forum jel i administracija nas bojkotira! Nitko nije dobio ban! Moderator našeg foruma nije maknut sa te pozicije itd. Znači kolektivni nerad u vrhu moderatora!
:rol: :rol:
Možeš se ti smijati do sutra al kad pobiješ argumente onda se javi. Pozivali ste na našem PDF na ubojstva, gaženja ustaša, Lištičana, itd. I za to nitko nije dobio ban! Ja da s tako izrugujem sa pokojnim V. P. Bio bih isti sat banovn! Srećom kultura mi ne dopušta da se spuštamo na takav nivo! Pa vi Tuzlu nazivate RS i spominjete Mladića toliko o vašem patriotizmu i kulturi!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la MortemHz » 04 jun 2019, 19:39

A nije mu lako
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Ponos Torina » 04 jun 2019, 20:10

Sta se ovaj buni ?? Sam logo tvog kluba vrijedja sve ljude u BIH da ne spominjem vase ne postivanje Himne i Drzave u kojoj zivite,ponasanje na utakmicama itd...Budi sretan sto uopste imate temu na kojoj mozete prosipati vase gluposti vezano za vas vjestacki klub "vas 5-6" kvazi navijaca..

Nakon toliko godina jos mi nije jasno zasto ste ovdje i zasto se takmicite u drzavi koju ne smatrate svojom,preselite se tamo gdje mislite da trebate biti i uzivajte.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la MortemHz » 04 jun 2019, 20:33

Ponos Torina je napisao/la:Sta se ovaj buni ?? Sam logo tvog kluba vrijedja sve ljude u BIH da ne spominjem vase ne postivanje Himne i Drzave u kojoj zivite,ponasanje na utakmicama itd...Budi sretan sto uopste imate temu na kojoj mozete prosipati vase gluposti vezano za vas vjestacki klub "vas 5-6" kvazi navijaca..

Nakon toliko godina jos mi nije jasno zasto ste ovdje i zasto se takmicite u drzavi koju ne smatrate svojom,preselite se tamo gdje mislite da trebate biti i uzivajte.
Pa neće ih oni, to je problem
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la miki651 » 04 jun 2019, 20:38

gdje... u tursku.. pa neće vas ni oni...

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Ponos Torina » 04 jun 2019, 20:49

MortemHz je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Sta se ovaj buni ?? Sam logo tvog kluba vrijedja sve ljude u BIH da ne spominjem vase ne postivanje Himne i Drzave u kojoj zivite,ponasanje na utakmicama itd...Budi sretan sto uopste imate temu na kojoj mozete prosipati vase gluposti vezano za vas vjestacki klub "vas 5-6" kvazi navijaca..

Nakon toliko godina jos mi nije jasno zasto ste ovdje i zasto se takmicite u drzavi koju ne smatrate svojom,preselite se tamo gdje mislite da trebate biti i uzivajte.
Pa neće ih oni, to je problem
Normalno da nece,ovde su se uhljebili a tamo bi morali od 0 krenuti..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la samirr » 04 jun 2019, 21:03

admin je napisao/la:Podforumi nisu Hall of Fame vec sluze da olaksaju I unaprijede diskusije.

Generalno su osmisljeni da bi se moglo zabraniti navijacima drugih klubova da unistavaju teme, sto se konstantno desava na svim dijelovima foruma. Nisu nagrada za rezultate i uspjehe ili nas nacin da odredimo koji klub je velik, a koji nije. Ne ukazuju cast klubu, vec olaksavaju rad moderaciji i diskusije forumasima.

Da bi klub imao podforum, treba da ima dovoljno forumasa koji navijaju za taj klub da bi se isplatilo zabraniti ostalima da pisu, a da taj potez unaprijedi a ne osakati diskusije.

Borac ima podforum na 1. Ligi RS gdje trenutno nastupa (ostalo je jos jedno kolo, nema veze sto su osigurali promociju). Bice premjeste nakon sto se zavrsi sampionat isto kao i Velez.

Siroki je imao podforum najvise iz razloga sto je bio cesta meta zlonamjernih I nekorektnih forumasa koji navijaju za druge klubove. Na zalost, takvih je znalo biti vise od onih normalnih. U neka doba, forumasima koji navijaju za Siroki je dosadilo da ih ovi troluju i organizovano su odlucili da ne pisu na tom forumu.

Posto navijaci Sirokog ne zele pisati o klubu, a navijaci drugih klubova zele, nema logike da mi zabranimo onim koji hoce pisati.

Tako da je sad ta tema u opstem dijelu, sa temama ostalih klubova koji na nasem forumu nemaju puno navijaca. Ukoliko se ukaze potreba, rado i lako cemo je vratiti gore.
molim vas da trola Admin-a prijavljujete odmah čim se pojavi, da ne ulazite u diskusije s njim. Lik vas namjerno podjebava, vi ko djeca nasjedate.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la UstanikSBII » 04 jun 2019, 21:43

Ponos Torina je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
Ponos Torina je napisao/la:Sta se ovaj buni ?? Sam logo tvog kluba vrijedja sve ljude u BIH da ne spominjem vase ne postivanje Himne i Drzave u kojoj zivite,ponasanje na utakmicama itd...Budi sretan sto uopste imate temu na kojoj mozete prosipati vase gluposti vezano za vas vjestacki klub "vas 5-6" kvazi navijaca..

Nakon toliko godina jos mi nije jasno zasto ste ovdje i zasto se takmicite u drzavi koju ne smatrate svojom,preselite se tamo gdje mislite da trebate biti i uzivajte.
Pa neće ih oni, to je problem
Normalno da nece,ovde su se uhljebili a tamo bi morali od 0 krenuti..
Daj te malo kulture u razgovoru ne bi vam škodilo! Ovo sve što ste naveli nema veze sa forumom! Kad ja ovdje budem vrijeđao državu, himnu, zastavu itd slobodno me prijavite! Navodite događaje sa stadiona, navedi mu postove na ovom forumu gdje su naši navijači prosipali taj vaš već mitski fašizam! A vi ste našu temu zasuli fašizmom pozivajući na ubojstva itd! To je vaš obraz i obraz moderatora što nitko nije dobio ban nakon toga! Logo mog kluba vrijeda nekoga? Pa ako vrijeda neka prijavi nadležnim organima pa nek rade svoj posao!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Hajdeee » 04 jun 2019, 21:51

Niko od vas iz SB nije htio preuzeti ulogu moderatora za vas pdf. Da jeste, mogao je brisati sve upade i tu bi sve stalo.
Generalno mozda da sam 2-3 puta usao u taj pdf., ali govorim uopsteno i tehnicki vezano za problematiku.

Zbog tih upada, nemanja moderatora da to u startu sasjece, glavni Mod. I Adm.ocitoimaju previse posla i ne mogu stici sve, nastalo je stanje gdje su se forumasi iz SB kolektivno povukli. Cijela poenta je bila postaviti vaseg moderatora koji bi u startu na tom pdf. prekinuo zaplet.
- FKS -

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Whiteredangel » 04 jun 2019, 21:58

Prijatelju moj ti tražiš od pitara da budu kulturni, pa kako će on biti kulturan kad je iz vukojebine gdje vuk poštu nosi došao u grad i ne zna ništa nego jufke razvlačiti i krafne pržiti ko šiptar.. Zna se za koga Sarajlije navijaju...
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Ponos Torina » 04 jun 2019, 21:58

UstanikSBII je napisao/la:
Daj te malo kulture u razgovoru ne bi vam škodilo! Ovo sve što ste naveli nema veze sa forumom! Kad ja ovdje budem vrijeđao državu, himnu, zastavu itd slobodno me prijavite! Navodite događaje sa stadiona, navedi mu postove na ovom forumu gdje su naši navijači prosipali taj vaš već mitski fašizam! A vi ste našu temu zasuli fašizmom pozivajući na ubojstva itd! To je vaš obraz i obraz moderatora što nitko nije dobio ban nakon toga! Logo mog kluba vrijeda nekoga? Pa ako vrijeda neka prijavi nadležnim organima pa nek rade svoj posao!
Govorim opcenito i opsirno,srz problema znas i sam u cemu lezi a to ima itekako velike veze sa Tvojim timom i Sirokim..Ti vrlo dobro znas o cemu govorim i o cemu se radi.Umjesto da svima bude dobro i da nema nikakvih problema mi zaostajemo za civilizacijom 150 godina iz razloga sto tamo neke zatucane seljacine velicaju neke ljude i vrijedjaju DRZAVU u kojoj zive na svaki moguci nacin.Mlad zivot je izgubljen zbog tamo nekih zatucanih seljacina koji ni sami ne znaju za sta zive itd da ne zalazim u neku dublju tematiku ipak je ovo sportski forum prvenstveno..

Trazim postovanje drugih ? zar mislis/te da zasluzuje bilo sta sa onakvim ponasanjem?Mislim da ne..
Da postujete druge i da ste "normalni"(ovo se ne odnosi na tebe)sigurno bi mogli doci na bilo koji stadion i niko vas nebi dirao ni vrijedzao,mogli bi prosetati kroz te gradove i imati takve avanture,druzenja svaki drugi vikend sto je i cilj neke navijacke skupine,da podrzava svoj tim da putuje i da imaju dobro druzenje..

Krenite prvo od sebe pa onda zasluzite to pravo da zahtjevate to"nesto" od drugih..
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5576
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Hajdeee » 04 jun 2019, 22:08

Whiteredangel je napisao/la:Prijatelju moj ti tražiš od pitara da budu kulturni, pa kako će on biti kulturan kad je iz vukojebine gdje vuk poštu nosi došao u grad i ne zna ništa nego jufke razvlačiti i krafne pržiti ko šiptar.. Zna se za koga Sarajlije navijaju...
Lazni mostarac o porijeklu, i ko za koga navija.
:mrgreen: :lol:
Dedo ti i tata, proslavili povratak Veleza u PL. Barem kriomice, u dubini duse. Prva ljubav se ne zaboravlja.
- FKS -

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la admin » 04 jun 2019, 22:13

ovu temu sam ostavio samo da ne bi bilo price da mi nesto gusimo slobodu govora I imamo neki skriveni plan protiv navijaca Sirokog i Borca. Ako je pretvorite u price o fasizmu, ko je kakav i ko voli koju drzavu, ko odakle potice... ugasicu je.

Krivac za problem na temi Sirokog sam ja sto nisam dovoljno pratio temu, al sta sad mogu. Svako ima pravo da pise ili ne pise. Isto tako, cini mi se ko da se jedva docekalo da se napravi problem, nije nam prvi put I nije nesto sto je vezano iskljucivo za Siroki.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 04 jun 2019, 22:23

admin je napisao/la:ovu temu sam ostavio samo da ne bi bilo price da mi nesto gusimo slobodu govora I imamo neki skriveni plan protiv navijaca Sirokog i Borca. Ako je pretvorite u price o fasizmu, ko je kakav i ko voli koju drzavu, ko odakle potice... ugasicu je.

Krivac za problem na temi Sirokog sam ja sto nisam dovoljno pratio temu, al sta sad mogu. Svako ima pravo da pise ili ne pise. Isto tako, cini mi se ko da se jedva docekalo da se napravi problem, nije nam prvi put I nije nesto sto je vezano iskljucivo za Siroki.
Kao prvo ti bi trebao promjeniti naziv teme jer je napravljena iz licnog kompleksa nekog forumasa. Ako ces je vec ostavljati preimenuj u npr "rasprave o podforumima" . Previse je patetike i ovako a ne im jos dozvoljavati da postavljaju imena tema po njihovim zeljama a ne normalnim raspravama
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la UstanikSBII » 04 jun 2019, 22:24

Ponos Torina je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:
Daj te malo kulture u razgovoru ne bi vam škodilo! Ovo sve što ste naveli nema veze sa forumom! Kad ja ovdje budem vrijeđao državu, himnu, zastavu itd slobodno me prijavite! Navodite događaje sa stadiona, navedi mu postove na ovom forumu gdje su naši navijači prosipali taj vaš već mitski fašizam! A vi ste našu temu zasuli fašizmom pozivajući na ubojstva itd! To je vaš obraz i obraz moderatora što nitko nije dobio ban nakon toga! Logo mog kluba vrijeda nekoga? Pa ako vrijeda neka prijavi nadležnim organima pa nek rade svoj posao!
Govorim opcenito i opsirno,srz problema znas i sam u cemu lezi a to ima itekako velike veze sa Tvojim timom i Sirokim..Ti vrlo dobro znas o cemu govorim i o cemu se radi.Umjesto da svima bude dobro i da nema nikakvih problema mi zaostajemo za civilizacijom 150 godina iz razloga sto tamo neke zatucane seljacine velicaju neke ljude i vrijedjaju DRZAVU u kojoj zive na svaki moguci nacin.Mlad zivot je izgubljen zbog tamo nekih zatucanih seljacina koji ni sami ne znaju za sta zive itd da ne zalazim u neku dublju tematiku ipak je ovo sportski forum prvenstveno..

Trazim postovanje drugih ? zar mislis/te da zasluzuje bilo sta sa onakvim ponasanjem?Mislim da ne..
Da postujete druge i da ste "normalni"(ovo se ne odnosi na tebe)sigurno bi mogli doci na bilo koji stadion i niko vas nebi dirao ni vrijedzao,mogli bi prosetati kroz te gradove i imati takve avanture,druzenja svaki drugi vikend sto je i cilj neke navijacke skupine,da podrzava svoj tim da putuje i da imaju dobro druzenje..

Krenite prvo od sebe pa onda zasluzite to pravo da zahtjevate to"nesto" od drugih..
Ja ne zahtjevam ništa vezano za navijače nego poštivanje pravila ovog foruma! Da li je svako vrijedanje zabranjeno? Je, a mene ipak stalno vrijedaju (a ja rijetko odgovorim jedino ako pojedinci predu svaku mjeru!) Upadanje na PDF kluba za koji ne navijaš je zabranjeno! A kad to konstantno činiš red je da netko bude banovan! Vi povlačite paralele izmedu navijača, al nikad navijači Sarajeva ne kažu pa da ima problema i medu HZ! Da prave oni ispade i po Jablanici, uljecu u teren i na Kosevu i na Taušnju! Prave nerede i na B. Polju itd. Onda se od tih običnih huligana prave heroji i uzor ponašanja! Kad netko skrene na to priču onda je on fašista kao i svi to je uvijek najlakša obrana proglasiti drugog fašistom! Onda si miran!
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Whiteredangel
Postovi: 333
Pridružen/a: 24 apr 2018, 14:32
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Whiteredangel » 04 jun 2019, 22:31

Hajdeee je napisao/la:
Whiteredangel je napisao/la:Prijatelju moj ti tražiš od pitara da budu kulturni, pa kako će on biti kulturan kad je iz vukojebine gdje vuk poštu nosi došao u grad i ne zna ništa nego jufke razvlačiti i krafne pržiti ko šiptar.. Zna se za koga Sarajlije navijaju...
Lazni mostarac o porijeklu, i ko za koga navija.
:mrgreen: :lol:
Dedo ti i tata, proslavili povratak Veleza u PL. Barem kriomice, u dubini duse. Prva ljubav se ne zaboravlja.
Kao prvo nigdje se nisam predstavio za mostarca, jer to nisam, a kao drugo otac mi je možda čuo za velež, za borac isto(barem tvornicu) , a djed sigurno ne... Dakle nije stvar u tome ko za koga navija i odakle je nego za šta se predstavlja... ;).
Na prvo mjesto stani i ostani!

Avatar
Galion
Postovi: 2771
Pridružen/a: 06 jun 2010, 15:50
Lokacija: Široki Brijeg
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Galion » 04 jun 2019, 22:32

Ponos Torina je napisao/la:Sta se ovaj buni ?? Sam logo tvog kluba vrijedja sve ljude u BIH
:crazy:

Avatar
Rigoletto
Postovi: 8044
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Rigoletto » 04 jun 2019, 22:34

Treba više ovakvih tema u svakom slučaju, kvalitetno se raspravlja
goveđigulašmajka

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Demi » 04 jun 2019, 23:32

UstanikSBII je napisao/la:Može se vratit PDF kluba i dozvoliti svima da pišu gdje žele! Bila to tema Širokog, Želje ili Borca itd. Al ako je to normalna diskusija a ne ono što su nama radili navijači Sarajeva! Šireći fašizam, izljeve mržnje dok mi nismo napisali ni posta na njihovoj temi! I onda je velika većina navijača bojkotirala forum jel i administracija nas bojkotira! Nitko nije dobio ban! Moderator našeg foruma nije maknut sa te pozicije itd. Znači kolektivni nerad u vrhu moderatora!
Zbog otprilike slicnog smo mi otisli sa ovog foruma tamo prije 9 godina
" "!
1926

Avatar
Vanja8
Postovi: 10217
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Podfurmi (propalih) ''velikana''

Post Postao/la Vanja8 » 04 jun 2019, 23:47

admin je napisao/la:ovu temu sam ostavio samo da ne bi bilo price da mi nesto gusimo slobodu govora I imamo neki skriveni plan protiv navijaca Sirokog i Borca. Ako je pretvorite u price o fasizmu, ko je kakav i ko voli koju drzavu, ko odakle potice... ugasicu je.

Krivac za problem na temi Sirokog sam ja sto nisam dovoljno pratio temu, al sta sad mogu. Svako ima pravo da pise ili ne pise. Isto tako, cini mi se ko da se jedva docekalo da se napravi problem, nije nam prvi put I nije nesto sto je vezano iskljucivo za Siroki.
Da ti kažem odmah nesto...
Najbolja stvar sto si uradio jeste da si onu njihovu temu eliminisao...
Pred sami revans protiv Sarajeva,kakvih bljuvotina,kakvih vrijedjanja je bilo i onda oni ocekuju da im se ne uzvrati...
Evo cak i ovdje opet pocinju sa vrijedjanjem navijaca Sarajeva...
Ti navijaci i klub nikada nece dobiti od nas AMIN i zbog VEDRANA i zbog svih onih stvari cime su provocirali koristeci njegovo ime...
Izvini molim te...
Generalno i prije ta tema je bila leglo neke mržnje prema ostalim klubovima i mjesto gdje se pozivalo na zviždanje državnoj himni...
Necu da kažem da su svi bili takvi,ali sigurno 70 % jeste...
Neka pisu gdje hoce,ali sa onom retorikom sigurno i ne trebaju ovdje...
Nije mi samo jasno zasto se sad treba nesto pravdati floskulom o "gusenju slobode govora (pisanja)",kad je onakva tema zaista bila sazrila upravo za gasenje...

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: feniksptica, Giuseppe1, held9 i 51 gost.