FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 30 maj 2019, 13:48

Vidim Radnik nije podnio nekakav finansijski izvještaj koji je također bio uslov za dobijanje licence za europska takmičenja. Baš me interesuje hoće li ih Savez kazniti i "uzeti" im licencu??? Što bi onda značilo da Mladost ide u ligu europe...

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 30 maj 2019, 16:46

Ma ni Mladost nije objavila nikakav finansijski izvještaj, niti ima službenu web stranicu. Neozbiljno za klub kojem je malo falilo da "zakači" evropu!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 jun 2019, 22:00

Kod nas sve mirno i tiho. Ne stadionu još nema radova. Od odlazaka samo Asani sad za sad.
Ljijepo je vidjeti Hasagica, Boju i Nikolića u opremi reprezentacije. Koliko god bili nezadovoljni nekim stvarima ovaj mali klub je prevalio veliki put u zadnjih sedam osam godina. Od lokalnog kluba do stabilnog premijerligasa.
Naredna sezona:
Velic
Bek-Isaković-Horic-Nikolic
Welbeck-Bojo
Atajic-Arezina-Andjusic
Gedi
Vjerovatno će neki od ovih prvotimaca ići. Prije svega mislim na Andjusica koji je po statistici nas najbolji igrač. Probat uzeti sta para za njeg. Dovesti dva tri igrača i dobrog trenera i za nas nema zime.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la redbull93 » 02 jun 2019, 22:02

Posto Arezina i Andjusic? :D
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 jun 2019, 22:10

redbull93 je napisao/la:Posto Arezina i Andjusic? :D
Hahaha budući da ste sad sa parama morat će te se dobro potruditi haha. Samo nek zvanična vaša ne objavljuje da si pitao za njih.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la prisonbreak » 02 jun 2019, 22:12

Wolffire je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Posto Arezina i Andjusic? :D
Hahaha budući da ste sad sa parama morat će te se dobro potruditi haha. Samo nek zvanična vaša ne objavljuje da si pitao za njih.
:urnebes: dobri su momci, al nista nije nemoguce pogotovo za prvog :mrgreen:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 02 jun 2019, 22:15

prisonbreak je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Posto Arezina i Andjusic? :D
Hahaha budući da ste sad sa parama morat će te se dobro potruditi haha. Samo nek zvanična vaša ne objavljuje da si pitao za njih.
:urnebes: dobri su momci, al nista nije nemoguce pogotovo za prvog :mrgreen:
Prvi je lud ko struja. Da je malo bolji u glavi prekucao bi ligu vjeruj mi. Drugi mislim da ipak ide vani.
Ali vidjet ćemo tek sad ludilo počinje.
Inače Andjusic 8 golova i dvije asistencije. Guzina 7 golova i 5 asistencija. Ne bi bilo loše Guzinu možda probati na krilu ili neka malo povučenija pozicija a naći nekog špica koji može dati 10+golova.

Avatar
redbull93
Postovi: 14408
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la redbull93 » 02 jun 2019, 22:19

Andjusic postao pravi Čelikovac od kako je igrao za nas. Za Arezinu cemo angazovati tim psihologa i motivatora, ima da bude novi Kaka.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 06 jun 2019, 10:24

Kod nas i dalje sve tiho. Sad za sad sigurni odlasci Asani i Pjevač Muslimovic.

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la nekoIzMostara » 06 jun 2019, 10:39

Wolffire je napisao/la:Kod nas i dalje sve tiho. Sad za sad sigurni odlasci Asani i Pjevač Muslimovic.
Ostaje li vam Welbeck???
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 06 jun 2019, 11:09

nekoIzMostara je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Kod nas i dalje sve tiho. Sad za sad sigurni odlasci Asani i Pjevač Muslimovic.
Ostaje li vam Welbeck???
Ima ugovor još godinu dana sa nama. Nadam se da neće još nigdje.

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la nekoIzMostara » 06 jun 2019, 11:12

Wolffire je napisao/la:
nekoIzMostara je napisao/la:
Wolffire je napisao/la:Kod nas i dalje sve tiho. Sad za sad sigurni odlasci Asani i Pjevač Muslimovic.
Ostaje li vam Welbeck???
Ima ugovor još godinu dana sa nama. Nadam se da neće još nigdje.
Aha aha top fudbaler. :salut:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 06 jun 2019, 11:23

Ja sam izuzetno sretan :D Ode ono cudo od igrača, izuzetan talenat :lol: Muslimović. Nek ide, nek mu je sretno i nikad se više ne vratio u Mladost. Ono što je ulazio u igru, trčao je on, trudio se, ali slab je ono igrač. Ako će i u narednom periodu iz Mladosti odlaziti igrači poput njega ja ću biti veoma sretan :) . Nadam se samo da će se pitanje trenera riješiti što prije (ja bih volio ili Nermina Bašića ili Zlatana Nalića (a na kraju bi nam Varešanović mogao doći :) ). Iako vidim da se drugi klubovi pojačavaju, dešavaju se neke stvari, ja sam baš miran, vjerujem u Mušiju i njegov tim :cool: .

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samoposteno » 06 jun 2019, 18:14

Ostaje vam Beganovic trener sto je i naj pametnije nista ovi drugi nisu bolji od njega a dobro poznaje ekipu

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 06 jun 2019, 18:55

:zzz:
samoposteno je napisao/la:Ostaje vam Beganovic trener sto je i naj pametnije nista ovi drugi nisu bolji od njega a dobro poznaje ekipu
Po meni losa odluka vidjeli smo mi ranije njegove trenerske sposobnosti. Opet greška uprave kao i sa Sabom.
Umjesto da tražimo nekog mladog da napravi nesto od ove ekipe sad ćemo da kuburimo sa kvazi stručnjakom.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la samoposteno » 06 jun 2019, 18:58

Wolffire je napisao/la::zzz:
samoposteno je napisao/la:Ostaje vam Beganovic trener sto je i naj pametnije nista ovi drugi nisu bolji od njega a dobro poznaje ekipu
Po meni losa odluka vidjeli smo mi ranije njegove trenerske sposobnosti. Opet greška uprave kao i sa Sabom.
Umjesto da tražimo nekog mladog da napravi nesto od ove ekipe sad ćemo da kuburimo sa kvazi stručnjakom.
Ne znam drug ali svi gore nabrojani nista nisu bolji od njega moje misljenje

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 06 jun 2019, 23:25

Slazem se da je odluka losa, od sabe ne moze bit gori...vrijeme ce opet pokazat...treba pod hitno vratit vedu dovest jos jednog napadaca , stopera i bekove. Prva liga bi trebala bit nas fokus za trazit igrace. Primjer te price je guzina. Sto ne znaci da ne treba nac pravo pojacanje iz vana. Forca Mladost.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 07 jun 2019, 09:19

budimo_realni je napisao/la:Ja sam izuzetno sretan :D Ode ono cudo od igrača, izuzetan talenat :lol: Muslimović. Nek ide, nek mu je sretno i nikad se više ne vratio u Mladost. Ono što je ulazio u igru, trčao je on, trudio se, ali slab je ono igrač. Ako će i u narednom periodu iz Mladosti odlaziti igrači poput njega ja ću biti veoma sretan :) . Nadam se samo da će se pitanje trenera riješiti što prije (ja bih volio ili Nermina Bašića ili Zlatana Nalića (a na kraju bi nam Varešanović mogao doći :) ). Iako vidim da se drugi klubovi pojačavaju, dešavaju se neke stvari, ja sam baš miran, vjerujem u Mušiju i njegov tim :cool: .
Bašić dok je vodio Metaleghe, skoro svaku utakmicu je dobro odradio, borbeno, gledljivo, a na kraju utakmice mu nije jasno kako je zijani.
Taj njegov pristup utakmicama, bez ikakve taktike, glavom kroz zid (možda da bi sebe afirmisao) je i kumovao ispadanju Metaleghe-a iz PL.
Nalić i Varešanović su ok, imaju rezultat iza sebe.
Beganović nema nekog širokog (internacionalnog) trenerskog iskustva, vodio je kao pomočnik ili kao trener: Čelik, Travnik, Rudar i Mladost.
Baziran je na lokalne timove, a najviše utakmica na klupi je bio upravo u Mladosti.
To može po meni biti prednost u odnosu na ostalu dvojicu. Poznaje sve do u detalje u i oko kluba, poznaje tim, prošlu sezonu je u kompletu bio tu, doprinio je trenutnoj poziciji na tabeli, zna prednosti ali zna i nedostatke, poznaje PL, snagu i kvakitet protivnika. Zašto mu ne dati šansu da pokaže svoje ambicije i stečeno znanje (normalno, pod određenim uslovima). Valjda mu je cilj napraviti korak naprijed u karijeri i zaigrati to famozno pretkolo EL, a ne ostati bez angažmana ili vratiti se na klupu u prvu ligu FBiH.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 07 jun 2019, 10:33

[/quote]Bašić dok je vodio Metaleghe, skoro svaku utakmicu je dobro odradio, borbeno, gledljivo, a na kraju utakmice mu nije jasno kako je zijani.
Taj njegov pristup utakmicama, bez ikakve taktike, glavom kroz zid (možda da bi sebe afirmisao) je i kumovao ispadanju Metaleghe-a iz PL.
Nalić i Varešanović su ok, imaju rezultat iza sebe.
Beganović nema nekog širokog (internacionalnog) trenerskog iskustva, vodio je kao pomočnik ili kao trener: Čelik, Travnik, Rudar i Mladost.
Baziran je na lokalne timove, a najviše utakmica na klupi je bio upravo u Mladosti.
To može po meni biti prednost u odnosu na ostalu dvojicu. Poznaje sve do u detalje u i oko kluba, poznaje tim, prošlu sezonu je u kompletu bio tu, doprinio je trenutnoj poziciji na tabeli, zna prednosti ali zna i nedostatke, poznaje PL, snagu i kvakitet protivnika. Zašto mu ne dati šansu da pokaže svoje ambicije i stečeno znanje (normalno, pod određenim uslovima). Valjda mu je cilj napraviti korak naprijed u karijeri i zaigrati to famozno pretkolo EL, a ne ostati bez angažmana ili vratiti se na klupu u prvu ligu FBiH.[/quote]
Iskreno ne znam. Možda bi stvarno trebalo dati priliku Beganoviću da pokuša nešto uraditi. Možda mi svi, koji bi kao voljeli da dobijemo novog trenera, griješimo. Uostalom na kraju prethodne sezone je dobro vodio ekipu, dobro poznaje sve u i oko kluba. Samo po meni ne treba pogriješiti s njim kao sa Šabićem u "vremenskom dijelu". Evo pokazao se kao dobar nekoliko utakmica, imat će pripreme i prijateljske utakmice tako da ako nakon tri kola budu loši rezultati odmah ga smijeniti, a ne ko sa Šabom (ako se uopće dobro sjećam osam kola nas vodio) da previše bodova izgubimo. Evo ja sam za da nam Beganović bude trener :D

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 07 jun 2019, 10:40

A kada su igrači u pitanju (ukoliko niko od bitnijih ne ode) treba nam dobar lijevi bek čak šta više i dobra rezerva jer Delić je po meni skroz loš, ako Nikolić ostane desna strana je sa njim i Hreljićem više nego dobra, dobar štoper koji će sa Isakovićem igrati ako se Horić malo ne probudi jer ovo što je odigrao je katastrofa, i jedan solidan i isusan napadač koji ne može odigrati 90 minuta ali koji će kao rezerva moći ući u igru i riješiti utakmicu, uostalom pjevač nam je otišao :D

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.