RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 05 jun 2019, 21:49

ASD je napisao/la:Mogao bi vam doci jedan mladi talentovani igrac iz Slavena. Koliko cujem sve je skoro dogovoreno.
Faruk Gogic

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ASD » 05 jun 2019, 22:14

DembaBa21 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Mogao bi vam doci jedan mladi talentovani igrac iz Slavena. Koliko cujem sve je skoro dogovoreno.
Faruk Gogic
Da. 99-to godiste. Prosao skolu Slobode gdje je doslo do nekih nesuglasica pa je kao junior bio standardan u Buducnosti, a godinu kasnije standardan u Slavenu, tako da vec igra 2 godine konstantno.
Tehnicki jak i ima fin sut.

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 05 jun 2019, 22:27

ASD je napisao/la:
DembaBa21 je napisao/la:
ASD je napisao/la:Mogao bi vam doci jedan mladi talentovani igrac iz Slavena. Koliko cujem sve je skoro dogovoreno.
Faruk Gogic
Da. 99-to godiste. Prosao skolu Slobode gdje je doslo do nekih nesuglasica pa je kao junior bio standardan u Buducnosti, a godinu kasnije standardan u Slavenu, tako da vec igra 2 godine konstantno.
Tehnicki jak i ima fin sut.
Koju poziciju igra? Taj bi mogao u PL igrati lijevog spica klupe :D
Forzza Velez

Avatar
ASD
Postovi: 26220
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ASD » 05 jun 2019, 22:32

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
Koju poziciju igra? Taj bi mogao u PL igrati lijevog spica klupe :D
Centralni i ofanzivni vezni.

Pa nije za prve postave u PL, ali da je dobar prospect za narednih sezona u PL, to jeste.

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 05 jun 2019, 22:47

ASD je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
Koju poziciju igra? Taj bi mogao u PL igrati lijevog spica klupe :D
Centralni i ofanzivni vezni.

Pa nije za prve postave u PL, ali da je dobar prospect za narednih sezona u PL, to jeste.
Momak nije nista slabi od Zeljkovica a tek mu je 19 god.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la shaman7 » 05 jun 2019, 23:06

Brandao na meti hajduka, mladen zeleni ima dobre veze s njima

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 06 jun 2019, 07:24

fudbalfudbal je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la:Seid na desnom krilu = Goražde
Znam šta govoriš, ali ne mora značit jedna utakmica to. Igrao je Seid citav omladinski pogon na spicu i na krilu. Vjeruj mi nije do Seida taj poraz bio, ni najmanje.
Trebas ti imati dobru odbranu, i vezni red da mozes njega na krilo gurnut jer, jedan Seidov centarsut je nenormalno dobar, ali i dribling igra, pas igra, zavrsnica, momak sve ima. I iskreno ne znas gdje bi ga stavio.
Ne može se porediti nešto prije 5 godina i smatrati napretkom ako je to nešto potpuno zanemareno, činjenica je da nije dobar na krilu i to je to. Sredina i kapak, treba stopera dovesti, za naprijed ćemo lako, ima tu još puno prostora za napredak

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 06 jun 2019, 18:09

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:14, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 06 jun 2019, 21:20

kakvo pojačanje, 29 tekmi i cijela jedna asistencija :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 06 jun 2019, 21:46

josipmusa2 je napisao/la:kakvo pojačanje, 29 tekmi i cijela jedna asistencija :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ovo je zadnji vezni, nesto kao Zeljkovic, dobro ce nam doci. Zestoka konkurencija u veznom redu. :opaopa:
Forzza Velez

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 06 jun 2019, 21:53

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la:kakvo pojačanje, 29 tekmi i cijela jedna asistencija :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ovo je zadnji vezni, nesto kao Zeljkovic, dobro ce nam doci. Zestoka konkurencija u veznom redu. :opaopa:
Valjda treba dovest igrače koji su bolji od trenutnih, ovaj je bolji od Osmića malog jedino, a i to možda. Zadnji vezni koji je dobio petnaestak žutih kartona, služi samo kao prepona na terenu al' hajd šta ja znam

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ANTIFA ! » 06 jun 2019, 21:55

josipmusa2 je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la:kakvo pojačanje, 29 tekmi i cijela jedna asistencija :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ovo je zadnji vezni, nesto kao Zeljkovic, dobro ce nam doci. Zestoka konkurencija u veznom redu. :opaopa:
Valjda treba dovest igrače koji su bolji od trenutnih, ovaj je bolji od Osmića malog jedino, a i to možda. Zadnji vezni koji je dobio petnaestak žutih kartona, služi samo kao prepona na terenu al' hajd šta ja znam

Dobro te strucnjak ti znas sve preko foruma. :roll:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 06 jun 2019, 21:56

U malom noktu više nego što češ ti pogledat fudbala za života skupa sa TV prenosima :kafa:

ANTIFA !
Postovi: 6637
Pridružen/a: 05 mar 2011, 21:26
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ANTIFA ! » 06 jun 2019, 21:59

Problem je to sto ti jedino gledas preko TV prenosa, a najmanje si na stadionu. Klaune forumski bolje da ne izvlacimo tvoje izjave kontra Ibre, uprave i svega trenutnog u Velezu tu si pokazao kakav si sa mozgom i razmisljanjem. :wave:
MOSTAR U SRCU VELEŽ DO GROBA !

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 06 jun 2019, 22:01

Puši ga komunjaro, kad skidamo petokraku ? :opaopa:

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 06 jun 2019, 22:06

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:14, ukupno mijenjano 1 put.

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 06 jun 2019, 22:10

josipmusa2 je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la:kakvo pojačanje, 29 tekmi i cijela jedna asistencija :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Ovo je zadnji vezni, nesto kao Zeljkovic, dobro ce nam doci. Zestoka konkurencija u veznom redu. :opaopa:
Valjda treba dovest igrače koji su bolji od trenutnih, ovaj je bolji od Osmića malog jedino, a i to možda. Zadnji vezni koji je dobio petnaestak žutih kartona, služi samo kao prepona na terenu al' hajd šta ja znam
Jesi li ga gledao pa znas da nije bolji? Ono sto je Osmic odigrao u ovih nekoliko utakmica, mogu slobodno reci da bi nas pola sa foruma bolje odigralo.
Forzza Velez

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 06 jun 2019, 22:14

Cisto sumnjam da ce doci Hasanovic, bukvalno se nista ne moze iz kluba izvuci, pa se i lupa dosta. Adukor, Stevanovic, Letic a niko sem ljudi u klubu ne zna s kim se pregovara.

Npr. Za Fajica apsolutno niko nije ni u snovima pomislio da ce doci, pa bum izleti na fkvelez da je potpisao. Jednostavno, puno manje je mahale u klubu a puno vise ozbiljnih ljudi i to je plod toga.


@josipmusa ni ti ni ja nismo gledali Hasanovica, a to sfo ima 15 zutih i 1 asistenciju govori da je klasicni destruktivac kao onaj Nikolic Marko npr. ima svoj zadatak, zadnji vezni i nit je njegovo da asistira ni da postize golove. Ne mozes procijenit nikako po statistici, evo npr Kulovic u tom istom GOSKU desetku nosi, 6 golova 4 asistencije a znamo i ti i ja da je mrtva kar.ina.

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 06 jun 2019, 22:17

ManciniLevatKlasican je napisao/la:.

Jesi li ga gledao pa znas da nije bolji? Ono sto je Osmic odigrao u ovih nekoliko utakmica, mogu slobodno reci da bi nas pola sa foruma bolje odigralo.
Hajmo po stoju da će proć ko i onaj što je ljubio grb svinja pa došao u nas , šta imam gledat lik za 30 tekmi ima jedan asist i 20 kartona jbt, pa ovoga bi se stoperi postitdili svi kolektivno

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 06 jun 2019, 22:25

josipmusa2 je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:.

Jesi li ga gledao pa znas da nije bolji? Ono sto je Osmic odigrao u ovih nekoliko utakmica, mogu slobodno reci da bi nas pola sa foruma bolje odigralo.
Hajmo po stoju da će proć ko i onaj što je ljubio grb svinja pa došao u nas , šta imam gledat lik za 30 tekmi ima jedan asist i 20 kartona jbt, pa ovoga bi se stoperi postitdili svi kolektivno
Nagadjas, nisi pogledao gosk ko ni ja, i nagadjas. Mozda je s tih 15 kartona spasio 13 cistih golova? Ne mozes znat al to je ono mostarski nase, pa brandau smo dalixprocjenu nakon sto je u prijateljskoj usao u 87. i rekli da ga odmah deportujemo u brazil. Zasto se i trudim objasnjavat

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.