FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

perodeformero
Postovi: 833
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 06 jun 2019, 22:14

Jedan je od najboljih na toj poziciji u ligi, mnogim i najbolji, u nas takvog nema ni blizu i bespotrebno je raspravljati uopste da li treba komentarisati, treba naravno pogotovo kada ga kaparise neko poput nekakve Tuzle City

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 06 jun 2019, 22:24

perodeformero je napisao/la:Jedan je od najboljih na toj poziciji u ligi, mnogim i najbolji, u nas takvog nema ni blizu i bespotrebno je raspravljati uopste da li treba komentarisati, treba naravno pogotovo kada ga kaparise neko poput nekakve Tuzle City
Koga boli neka stvar koga Azmir kapariše,al realno.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 07 jun 2019, 00:51

Nije baš “nekakva” Tuzla City nego Tuzla City tj. Husić koji je pun ko brod što je najbitnije. Rijetko ko mada prije mislim da niko u ovoj ligi ne može iskeširati igrača kao on, znam iz prve ruke koliko daje love igračima, frajeru je to pichkin dim. Ali polako nije da ni mi ne sastavljamo tim ili ne pregovaramo s igračima. I ja sam nestrpljiv ali očekujem da skoro imamo otprilike konture tima za narednu sezonu, što je izmedju ostalog uprava najavila u odgovoru na ona pitanja jučer. I naravno treba sačekat ove ozbiljnije igrače da vide hoće li moći naći šta u inostranstvu ili će doći kod nas, što je normalno.

perodeformero
Postovi: 833
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 07 jun 2019, 04:35

UBIPITAR je napisao/la:
perodeformero je napisao/la:Jedan je od najboljih na toj poziciji u ligi, mnogim i najbolji, u nas takvog nema ni blizu i bespotrebno je raspravljati uopste da li treba komentarisati, treba naravno pogotovo kada ga kaparise neko poput nekakve Tuzle City
Koga boli neka stvar koga Azmir kapariše,al realno.
Ne razumijem, pa koju ti ligu pratis?! Naravno da mnoge zanima ko koga kaparise, sta i to sad neki problem?!

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 07 jun 2019, 07:54

perodeformero je napisao/la:
UBIPITAR je napisao/la:
perodeformero je napisao/la:Jedan je od najboljih na toj poziciji u ligi, mnogim i najbolji, u nas takvog nema ni blizu i bespotrebno je raspravljati uopste da li treba komentarisati, treba naravno pogotovo kada ga kaparise neko poput nekakve Tuzle City
Koga boli neka stvar koga Azmir kapariše,al realno.
Ne razumijem, pa koju ti ligu pratis?! Naravno da mnoge zanima ko koga kaparise, sta i to sad neki problem?!
Odeš na temu transferi PL i tamo tipra ko koga kapariše,al ti je namjera očigledna da malo pljucneš na Željkana.
Od 300 postova u 295 crnjačiš.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 07 jun 2019, 09:36

braco je napisao/la:Nije baš “nekakva” Tuzla City nego Tuzla City tj. Husić koji je pun ko brod što je najbitnije. Rijetko ko mada prije mislim da niko u ovoj ligi ne može iskeširati igrača kao on, znam iz prve ruke koliko daje love igračima, frajeru je to pichkin dim. Ali polako nije da ni mi ne sastavljamo tim ili ne pregovaramo s igračima. I ja sam nestrpljiv ali očekujem da skoro imamo otprilike konture tima za narednu sezonu, što je izmedju ostalog uprava najavila u odgovoru na ona pitanja jučer. I naravno treba sačekat ove ozbiljnije igrače da vide hoće li moći naći šta u inostranstvu ili će doći kod nas, što je normalno.
Da istina je, sto se love tice, Azmir moze parirati vodecim klubovima lige. Nekada ce se mozda i desiti da nam 'uzme' igraca, ali to nije slucaj sa Adukorom. Nije nam uopste bio interesantan a nadovezao sam se samo zbog navijaca, da ne nasijedaju u price kako smo u kontaktu bas sa svakim yebenim igracem koji ima bilo kakav kvalitet i napravi transfer. Stvara se namjerno slika, kako igraci nece u Zelju i da nemamo para.

Trebat ce nam malo vremena da se naviknemo, na za nijansu drugaciju transfer politiku nego ranijih godina.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 07 jun 2019, 13:49

Nije se ni moglo puno vise napraviti protiv Sarajeva. Kad ti fali najbolji igrac omladinske lige, Durakovic. Beca bio na klupi. Uz to predhodno igras turnir u Rijeki gdje npr Hamza Gasal konstantno igra. Evidentno je da Sarajevo ima siri izbor igraca i to je presudno na ovakvim turnirima kad se svaki dan igraju utakmice.Isto tako fali pravi napadac u ovoj generaciji sto sam i ranije pisao. Sosic falio zbog crvenog a ovaj Aljic nema taj kvalitet, svaka lopta koja mu se uputi je izgubljena. Bekovi nam stvarno lice na bekove. Milicevic kvalitetniji golman od Muftica, i nije mi jasno sto se Muftic forsira.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 07 jun 2019, 13:58

Nemamo para larsonu za plate.. Propadamo.. ;)
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 jun 2019, 14:00

Turnir je nije je liga. Ovakvi turniri su dobri za iskustvo i da se druze sa ovom djecom iz regiona. Sto kazes puno je bilo utakmica u ove 2-3 sedmice, a jos ima i ove mladje raje. Za ovaj uzrast 2003 i 2002 godiste je velika fizicka razlika, a kamo li sta drugo. Nek su neki od ovih osvojili titulu gdje je trebalo i to je bitno. Veca paznja im se mora posvetiti svakako sto se tice ishrane i tih stvari. Valjda hoce nekad sta znam.

Ko je ono pisao ovaj Hadzic 19828383 % nas? Dobri mu izvori :mrgreen:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Kompromis » 07 jun 2019, 15:18

Mi smo igrali na turniru sa kadetima (generacija 2002. koja je osvojila kadetsko prvenstvo BiH) i to bez najboljeg kadeta Bosne i Hercegovine... najmlađa smo ekipa na turniru jer su ostali igrali sa mladjim juniorima (2001. godiste) uz naravno ponekog i mladjeg.... pa tako isto i sarajevo je igralo sa juniorima... zasto su se nasi odlucili na takav potez da salju kadete ne znam... ali se nisu obrukali...

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 jun 2019, 15:20

Vidjelo se da ima talenta kod nas, par igraca ce sigurno za godinu, dvije biti u prvom timu, rezultat u omladinskim kategorijama nikad ne treba biti prioritet vec razvoj igraca
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Alipasino
Postovi: 7876
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 07 jun 2019, 17:23

Sa je ovo ko nama nije niko interesantan a sve sto imalo valja rasproda se po Celiku Zrinjskom City Tuzli,mojne suplje da ih mi nebi uzeli.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 jun 2019, 17:25

Alipasino je napisao/la:Sa je ovo ko nama nije niko interesantan a sve sto imalo valja rasproda se po Celiku Zrinjskom City Tuzli,mojne suplje da ih mi nebi uzeli.
Money, money nemamo ih.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15102
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 07 jun 2019, 17:27

Imamo novca samo sto dovodimo planski igrace, nece se vise dovodit po 15 igraca u prelaznom roku, ko dodje igrat ce u prvoj postavi.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 07 jun 2019, 17:27

Interesantno kad je Galic zavrsio u Zapresicu, onda je Slinanovicev mediji plasirao, kako je izabrao taj klub umjesto Zelje, a fakticki pojma nemamo da li je postojao interes, a sad kad je Corluka zavrsio u Domzale, nisu naveli kako je Zrinjski izgubio. Tako da treba pustiti komentarisati dok nemamo listu odlazak i dolazaka igraca.

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 07 jun 2019, 17:37

LjoZee je napisao/la:
Alipasino je napisao/la:Sa je ovo ko nama nije niko interesantan a sve sto imalo valja rasproda se po Celiku Zrinjskom City Tuzli,mojne suplje da ih mi nebi uzeli.
Money, money nemamo ih.
Kako znas da nemamo love?

Prvi igrac za kojeg smo pokazali nesto interesovanja je Hadzic. Mogu ti potvrditi sa teme par momaka, za njega se znalo prije tri mjeseca. Tri mjeseca se razmsljalo o njemu kao potencijalno interesantnom a ne kao sigurno novom igracu Zelje. Skautiran min pet puta. Odustali prije petnaestak dana jer nemamo namjeru igraca koji jednu sezonu pokazuje "neki" kvalitet, placati kao kapitalca koji pravi razliku. Posebno jer taj "kvalitet" nije u kontinuitetu vec kako rekoh tek solidna sezona.

Tako ce se od sada raditi. Za koga struka procijeni da nam treba, a ne Ja, Ti, ili bilo ko drugi od navijaca.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 jun 2019, 17:42

Ne kazem ja nista sto nije doveden ovaj ili onaj nego ne nadam se nekim dobrim igracima. A to za lovu pretpostavljam jer po ovim pricama kad sklopis sve imas nekakvih dugova pa pare od Anela potrosene pa vracaj dug nekakvoj banci, nema Evrope. Da li cemo nekog prodati to ne znam, ali ne vidim drugi nacin da kakvu lovu namaknemo. Od posjete znacajnijih para nece biti osim da bas naredamo pobjeda pa narod “zaboravi” licencu i ovu svu losu atmosferu. Od ovih klubova u ligi mislim da smo u najzaebanijoj situaciju sto se tice svega. Od atmosfere do broja bogalja.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 07 jun 2019, 17:56

Eno sad, od svih u ligi mi u najzayebanijoj poziciji. :mrgreen:

Hajde, vidjecemo.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 07 jun 2019, 18:05

Ne bi po meni bilo lose kaparisat na posudbu 1 sezonu onog Marijana Cavara sto je iz zrinjskog otiso u Eintracht... poznaje ligu, izvrsna tehnika, moze donijeti novu energiju u timu,a placat ce ga Njemci... mada opet ce neki reci (slazem se i ja) taman kad se profilise i udje u formu kakva nam treba vratice ga gore...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 jun 2019, 18:12

Dokoljenko je napisao/la:Eno sad, od svih u ligi mi u najzayebanijoj poziciji. :mrgreen:

Hajde, vidjecemo.
Ma mislim na ove sto im je minimum minimuma Evropa. Ne mislim na Zvijezdu i te sto se bore za opstanak.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.