RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la josipmusa2 » 06 jun 2019, 22:33

drakensang je napisao/la:.
Nagadjas, nisi pogledao gosk ko ni ja, i nagadjas. Mozda je s tih 15 kartona spasio 13 cistih golova? Ne mozes znat al to je ono mostarski nase, pa brandau smo dalixprocjenu nakon sto je u prijateljskoj usao u 87. i rekli da ga odmah deportujemo u brazil. Zasto se i trudim objasnjavat[/quote]

Pa guza je došao u 2. ligu najgore lige u Europi sa prknom ko Lisa Ann i deset kila viška, i gradio se godinama, sad nije vrijeme da se od nekih poluproizvoda pravi igrač, plus ne vidim da ovaj istisne nekoga od trenutnih, a iskreno sam očekivao nekoga u paru s Mešom, a da Zeljković ulazi da mjenaj nekog od te dvojice. Pogodili smo mi par transfera ali svi zaboravljaju one užasne tipa Bebanića, Vinjatija, Rodriga, palačinkara i ostale raje, Hajmo realno, misliš isto što i ja al se nadaš najboljem

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 06 jun 2019, 23:01

josipmusa2 je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:.

Jesi li ga gledao pa znas da nije bolji? Ono sto je Osmic odigrao u ovih nekoliko utakmica, mogu slobodno reci da bi nas pola sa foruma bolje odigralo.
Hajmo po stoju da će proć ko i onaj što je ljubio grb svinja pa došao u nas , šta imam gledat lik za 30 tekmi ima jedan asist i 20 kartona jbt, pa ovoga bi se stoperi postitdili svi kolektivno
Sergio Busquets utakmice;35 golovi:0 asistencije;1 ista statistika ne vidi se na terenu ne igra ljepo za ok kao messi npr. ali opet jedan od glavnih igraca Barcelone to je taka pozicija gdje je defanziva najbitnija i protok lopte prema ofanzivnim veznim igracima ili napadacima

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 06 jun 2019, 23:18

josipmusa2 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:.
Nagadjas, nisi pogledao gosk ko ni ja, i nagadjas. Mozda je s tih 15 kartona spasio 13 cistih golova? Ne mozes znat al to je ono mostarski nase, pa brandau smo dalixprocjenu nakon sto je u prijateljskoj usao u 87. i rekli da ga odmah deportujemo u brazil. Zasto se i trudim objasnjavat
Pa guza je došao u 2. ligu najgore lige u Europi sa prknom ko Lisa Ann i deset kila viška, i gradio se godinama, sad nije vrijeme da se od nekih poluproizvoda pravi igrač, plus ne vidim da ovaj istisne nekoga od trenutnih, a iskreno sam očekivao nekoga u paru s Mešom, a da Zeljković ulazi da mjenaj nekog od te dvojice. Pogodili smo mi par transfera ali svi zaboravljaju one užasne tipa Bebanića, Vinjatija, Rodriga, palačinkara i ostale raje, Hajmo realno, misliš isto što i ja al se nadaš najboljem[/quote]

Bebanic apsolutno nije relevantan jer znamo i ti i ja kad je igrao. Vinjati ok, promasaj al ne skup, rodrigo promasaj isto tako ne skup, mi smo stari pravili ekipu iz nicega i Kad dovedes 20ak igraca, moras omasit par, i oni otpwdaju u putu ne jer si lose skautirao nego jer se jednostavno nisu uklopili u taj stil igre ili u ekipu.

Naravno da se nadam najboljem, jer je najlakse nekog otpisat jer nije "ime". Neko je i tog Dinu, ako je istina, skautirao i sigurno ibro ne dovodi igrace na eci peci pec. Skautiran je, ako je kontaktiran a pod ugovorom je, znaci da ima nesto, nesto sto Ibro misli da mu treba. Ako omasi, moze bit zbog hiljadu razloga, ali ako omasi sa sva 4 pojacanja, e onda je do selekcije i loseg skautinga. Dosad smo imali sigurno oko 90% pogodjenih transfera,

i zakljucak je zasto bih ja bio skeptik ako pogledam samo transfermarkt i budem nezadovoljan golovima i asistencinama zadnjeg veznog? pustit cu prvo da vidim momka makar u pripremnoj, pa cu dat poslije toga sud o njemu, a i tad cu to reci s rezervom, al cu znat kalav je s loptom, s pozicioniranjem i svim ostalim sto treba jednom DM

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 06 jun 2019, 23:24

drakensang je napisao/la:
josipmusa2 je napisao/la:
drakensang je napisao/la:.
Nagadjas, nisi pogledao gosk ko ni ja, i nagadjas. Mozda je s tih 15 kartona spasio 13 cistih golova? Ne mozes znat al to je ono mostarski nase, pa brandau smo dalixprocjenu nakon sto je u prijateljskoj usao u 87. i rekli da ga odmah deportujemo u brazil. Zasto se i trudim objasnjavat
Pa guza je došao u 2. ligu najgore lige u Europi sa prknom ko Lisa Ann i deset kila viška, i gradio se godinama, sad nije vrijeme da se od nekih poluproizvoda pravi igrač, plus ne vidim da ovaj istisne nekoga od trenutnih, a iskreno sam očekivao nekoga u paru s Mešom, a da Zeljković ulazi da mjenaj nekog od te dvojice. Pogodili smo mi par transfera ali svi zaboravljaju one užasne tipa Bebanića, Vinjatija, Rodriga, palačinkara i ostale raje, Hajmo realno, misliš isto što i ja al se nadaš najboljem
Bebanic apsolutno nije relevantan jer znamo i ti i ja kad je igrao. Vinjati ok, promasaj al ne skup, rodrigo promasaj isto tako ne skup, mi smo stari pravili ekipu iz nicega i Kad dovedes 20ak igraca, moras omasit par, i oni otpwdaju u putu ne jer si lose skautirao nego jer se jednostavno nisu uklopili u taj stil igre ili u ekipu.

Naravno da se nadam najboljem, jer je najlakse nekog otpisat jer nije "ime". Neko je i tog Dinu, ako je istina, skautirao i sigurno ibro ne dovodi igrace na eci peci pec. Skautiran je, ako je kontaktiran a pod ugovorom je, znaci da ima nesto, nesto sto Ibro misli da mu treba. Ako omasi, moze bit zbog hiljadu razloga, ali ako omasi sa sva 4 pojacanja, e onda je do selekcije i loseg skautinga. Dosad smo imali sigurno oko 90% pogodjenih transfera,

i zakljucak je zasto bih ja bio skeptik ako pogledam samo transfermarkt i budem nezadovoljan golovima i asistencinama zadnjeg veznog? pustit cu prvo da vidim momka makar u pripremnoj, pa cu dat poslije toga sud o njemu, a i tad cu to reci s rezervom, al cu znat kalav je s loptom, s pozicioniranjem i svim ostalim sto treba jednom DM[/quote]

Ma ko nas je uvijek sve na prvu, bez pravog objasnjenja. Ko je god gledao momka kaze da je dobar igrac, jak na nogama ko beton, pravi zadnji vezni samo je malo cvoknut u glavi ali nije nista sto se ne moze popraviti. Mislim da nakon svega u ove 3 godine treba imati puno povjerenje u Ibru, Dzemila i Semsu
Forzza Velez

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 06 jun 2019, 23:33

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:14, ukupno mijenjano 1 put.

fudbalfudbal
Postovi: 2491
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la fudbalfudbal » 06 jun 2019, 23:36

Malo imamo previse veznjaka ali haj, nije moje da mislim o tome :D
Ti si naša ljubav jedina!

nekoIzMostara
Postovi: 4035
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la nekoIzMostara » 06 jun 2019, 23:41

:kafa: :kafa: Citam i ne vjerujem da je istina. :facepalm:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 07 jun 2019, 00:20

fudbalfudbal je napisao/la:Malo imamo previse veznjaka ali haj, nije moje da mislim o tome :D
Bit ce i odlazaka, samo nije jos vrijeme za to. Vidjet cemo sve kad zvanicno pocne prelazni rok.
Forzza Velez

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 07 jun 2019, 00:30

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:13, ukupno mijenjano 1 put.

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 07 jun 2019, 00:37

FSB je napisao/la:Taso na N1 reče da pripreme počinju 10.6.
Tako nekako, ali cisto sumnjam da ce svi taj dan biti tu. Pretpostavljam da ce Brandao i ostali koji nisu odavde dobiti malo duzi odmor.
Forzza Velez

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la FSB » 07 jun 2019, 00:39

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 04:13, ukupno mijenjano 1 put.

StarmoCity
Postovi: 392
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la StarmoCity » 07 jun 2019, 00:52

Ovi sa manjom minutazom krecu 10 a ostali 17.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Topnikus » 07 jun 2019, 01:00

Sigurno je da Rahimic ostaje trener?

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la drakensang » 07 jun 2019, 01:04

Topnikus je napisao/la:Sigurno je da Rahimic ostaje trener?
Sigurno ko da necemo pustit Travniku one godine kad si govorio da hocemo :D

Ibro ostaje, jer Ibro voli ovaj klub k'o i svaki navijac koji ga je pratio po svim opstinama BiH. Ibro toliko voli Velez da ce se sam povuci ukoliko vidi da nije to to, i apsolutno je zadnja osoba kojoj se treba skidat glava ikad.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Wandelanoite » 07 jun 2019, 01:07

Hasanovic vam je pravi pitbull nesto kao Nigel de Jong za sirotinju i sigurno zahvalan igrac, skautirao sam ga jos od oml. kategorija u Zelji i mogu reci da je imao pravog trenera da radi s njim da bi daleko dogurao.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Rodeni
Postovi: 369
Pridružen/a: 09 avg 2010, 06:13
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la Rodeni » 07 jun 2019, 02:32

Hasanovic je isti igrac Kao I Majkic trkac pokriva prostor I veliki borac na terenu i svaki klub treba imati par takvi igraca na timu koji rade prljave poslove u sredini

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 08 jun 2019, 03:02

Od kakvog je igraca menadzer danas bio na pregovorima u Mostaru, daj boze da se uspiju dogovoriti, cisto sumnjam da mozemo dovesti boljeg igraca. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :opaopa:
Forzza Velez

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 08 jun 2019, 08:05

ManciniLevatKlasican je napisao/la:Od kakvog je igraca menadzer danas bio na pregovorima u Mostaru, daj boze da se uspiju dogovoriti, cisto sumnjam da mozemo dovesti boljeg igraca. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :opaopa:
jeli ovo opet loza ili?

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la shaman7 » 08 jun 2019, 08:48

DembaBa21 je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:Od kakvog je igraca menadzer danas bio na pregovorima u Mostaru, daj boze da se uspiju dogovoriti, cisto sumnjam da mozemo dovesti boljeg igraca. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :opaopa:
jeli ovo opet loza ili?
Nije ovo loza

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: RSD Velež - Igrački kadar i transferi

Post Postao/la DembaBa21 » 08 jun 2019, 10:01

shaman7 je napisao/la:
DembaBa21 je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:Od kakvog je igraca menadzer danas bio na pregovorima u Mostaru, daj boze da se uspiju dogovoriti, cisto sumnjam da mozemo dovesti boljeg igraca. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :opaopa:
jeli ovo opet loza ili?
Nije ovo loza[/quote koji je igrac moze li pp?

Odgovori

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.