Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Prog321
Postovi: 71
Pridružen/a: 08 apr 2019, 16:45
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Prog321 » 09 jun 2019, 10:13

Edin viśća je za mene izvanserijski talent koji u BiH repki propada jer ga trener ne zna postaviti ili objasniti pravilno šta da radi.

Veći je problem što ga drugi edin ne može u napadu ispratiti i kasni uvijek za njim dva koraka.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8071
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Stroj1946 » 09 jun 2019, 10:53

Prog321 je napisao/la:Edin viśća je za mene izvanserijski talent koji u BiH repki propada jer ga trener ne zna postaviti ili objasniti pravilno šta da radi.

Veći je problem što ga drugi edin ne može u napadu ispratiti i kasni uvijek za njim dva koraka.
Paša moj, prestani pratit fudbal, nije to za tebe, ako ti je Višća izvaserisjki talenat sa 29 godina. Okreni se kriketu ili badmintonu.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 11:01

Nije Visca vanserijski igrac, ali jeste jedan od nasih boljih igraca, igrac koji moze nesto napraviti. Cini mi se da je on i asistirao kod one velike sanse za Duljevica kad je bilo 0-0.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 09 jun 2019, 11:02

Po cemu je to Duljevic bio bolji ?

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 11:07

jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
pa od duljevica nista i ne ocekujemo dok s druge strane najbolji igrac turske lige obori glavurdu i centrira tamo gdje nema nasih igraca...o driblingu da ne pricamo, taj mene ne bi uzeo 1 na 1.
duljevic sam ne zna kako je uletio u prvih 11:-)

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 11:13

jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
Ma uvjek je najlakse po Visci a momak je imao par solidnih situacija; sprint i ubacaj u kazneni prostor Finske u prvom poluvremenu. Nije Visca kriv sto su nam svi ostali igraci ko puzevi pa u drugom namjestio dosta dobro za Duljevica. Nije Visca kriv sto se Cimirot krije iza igraca, od kad pratim on je takav igrac, i ja bih izgledao simpatican pored Pjanica. Ljudi i sad ne znaju da je Cimirot bio na terenu. Besic veca opasnost prema nasem golu nego Pukki. Bezveze salje lopte nazad Sehicu, bezpotrebni prekrsaji, ali barem se trudio da nesto pokusa naprijed zato je ponekad i grijesio. Saric spor ko puz, moja rodjak koji igra u pionirima je brzi od njega. Nek ide u Dragovoljac pa neka tamo igra.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 09 jun 2019, 12:04

Turska liga je tesko sranje ko to malo prati zna da je tako. Vec sam spominjao da tu ligu jedini ozbiljno shvataju Basaksehir i Edin Visca. Visca je krilni igrac koji nema nista da bi igrao ozbiljnu ligu i sto se primjeti kada dođe u reprezentaciju, gdje je ubjedljivo najgori igrac jer BiH s njim u sastavu doživljava propast, ali glupi narod i selektori ostaju slijepi i ovaj poluigrac i dalje zauzima mjesto u prvih 11.

Da vam ukratko približim sta vam je Turska liga, pričajući sa dva igraca iz susjedstva koji su tamo. Kazu mi ljudi da 90% stranaca 3 put na dan uzme telefon u ruke da zove menadžere da ih vade iz te lige i države, ali uzmu ugovor u ruke pogledaju cifru i šute. Ovaj jedan ode do bankomata, digne sve pare sto imaju u bankomatu i poreda ih kuci po stolu da se smiri, pa sutradan u banku vraća pare na racun. :urnebes:

To vam je Turska liga i uspjeh Visce tamo je ravan 0, jer da je neki kvalitet vidio bi to neko iz Liga 5 i doveo ga.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la hurem » 09 jun 2019, 12:11

Onog dana kada na krilo vratimo Hajrovica povecat cemo posjed bar za 20%, to se jos od SP2014 govori.
U svakom slucaju, Visca je jako zahvalan igrac, uz sve svoje limitiranosti kao krilnog igraca...i zbog toga ga cijenim...meni bi bio opcija s klupe,,eventualno u slabijim tekmama kao desni bek, gdje mi napadamo 70% utakmice.
Izet je uvijek bio moj prvi izbor...i onda kada je sjedio na klupama u Werderu i Eibaru, a kamoli sada kada igra u Dinamu.
Ja volim igrace koji znaju lopte.
Meni je Medunjanin uvijek bio za prvih 11...i on je povecavao taj posjed u velikoj mjeri, a kad imas posjed, manje trčiš...pa ne igramo protiv Njemačke ili Engleske.
Misimovic nije trcao, ali je zlata vrijedan bio.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 12:17

hurem je napisao/la:Onog dana kada na krilo vratimo Hajrovica povecat cemo posjed bar za 20%, to se jos od SP2014 govori.
U svakom slucaju, Visca je jako zahvalan igrac, uz sve svoje limitiranosti kao krilnog igraca...i zbog toga ga cijenim...meni bi bio opcija s klupe,,eventualno u slabijim tekmama kao desni bek, gdje mi napadamo 70% utakmice.
Izet je uvijek bio moj prvi izbor...i onda kada je sjedio na klupama u Werderu i Eibaru, a kamoli sada kada igra u Dinamu.
Ja volim igrace koji znaju lopte.
Meni je Medunjanin uvijek bio za prvih 11...i on je povecavao taj posjed u velikoj mjeri, a kad imas posjed, manje trčiš...pa ne igramo protiv Njemačke ili Engleske.
Misimovic nije trcao, ali je zlata vrijedan bio.
Vise je dobrog napravio od Duljevica

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 12:23

Wandelanoite je napisao/la:Turska liga je tesko sranje ko to malo prati zna da je tako. Vec sam spominjao da tu ligu jedini ozbiljno shvataju Basaksehir i Edin Visca. Visca je krilni igrac koji nema nista da bi igrao ozbiljnu ligu i sto se primjeti kada dođe u reprezentaciju, gdje je ubjedljivo najgori igrac jer BiH s njim u sastavu doživljava propast, ali glupi narod i selektori ostaju slijepi i ovaj poluigrac i dalje zauzima mjesto u prvih 11.

Da vam ukratko približim sta vam je Turska liga, pričajući sa dva igraca iz susjedstva koji su tamo. Kazu mi ljudi da 90% stranaca 3 put na dan uzme telefon u ruke da zove menadžere da ih vade iz te lige i države, ali uzmu ugovor u ruke pogledaju cifru i šute. Ovaj jedan ode do bankomata, digne sve pare sto imaju u bankomatu i poreda ih kuci po stolu da se smiri, pa sutradan u banku vraća pare na racun. :urnebes:

To vam je Turska liga i uspjeh Visce tamo je ravan 0, jer da je neki kvalitet vidio bi to neko iz Liga 5 i doveo ga.
Sto onda Hajrovic tamo nije nesto pokazao? Ocigledno da vodis direktnu kampagnju protiv agencije koja Viscu zastupa. Mene licno boli stvar, ali tesko je opravdati prema igracu koji igra u kontinuitetu, proglasen najboljem igracu lige. Hajmo ubaciti Messnovica da se spasimo moze igrati i krilo, sav svoj talenat je pokazao ranije u Osijeku.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 09 jun 2019, 12:27, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 09 jun 2019, 12:24

babino je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
pa od duljevica nista i ne ocekujemo dok s druge strane najbolji igrac turske lige obori glavurdu i centrira tamo gdje nema nasih igraca...o driblingu da ne pricamo, taj mene ne bi uzeo 1 na 1.
duljevic sam ne zna kako je uletio u prvih 11:-)
Pa kako god bolji je od Duljevica. Viscu se tjera iz reprezentacije, dok Duljevica niko i ne spominje.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 12:25

"od njega se ništa ne očekuje"
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 09 jun 2019, 12:27

Tristan10 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Turska liga je tesko sranje ko to malo prati zna da je tako. Vec sam spominjao da tu ligu jedini ozbiljno shvataju Basaksehir i Edin Visca. Visca je krilni igrac koji nema nista da bi igrao ozbiljnu ligu i sto se primjeti kada dođe u reprezentaciju, gdje je ubjedljivo najgori igrac jer BiH s njim u sastavu doživljava propast, ali glupi narod i selektori ostaju slijepi i ovaj poluigrac i dalje zauzima mjesto u prvih 11.

Da vam ukratko približim sta vam je Turska liga, pričajući sa dva igraca iz susjedstva koji su tamo. Kazu mi ljudi da 90% stranaca 3 put na dan uzme telefon u ruke da zove menadžere da ih vade iz te lige i države, ali uzmu ugovor u ruke pogledaju cifru i šute. Ovaj jedan ode do bankomata, digne sve pare sto imaju u bankomatu i poreda ih kuci po stolu da se smiri, pa sutradan u banku vraća pare na racun. :urnebes:

To vam je Turska liga i uspjeh Visce tamo je ravan 0, jer da je neki kvalitet vidio bi to neko iz Liga 5 i doveo ga.
Sto onda Hajrovic tamo nije nesto pokazao? Ocigledno da vodis direktnu kampagnju protiv agencije koja Viscu zastupa. Mene licno boli stvar, ali tesko je opravdati prema igracu koji igra u kontinuitetu, proglasen najboljem igracu lige.
Pa tamo ni Franck Ribery nije nista pokazao i puno je vise evropskih igraca koji su nisu nista uradili u tom sranju. Hajrovic je klasa za Viscu i to dokazuju i utakmice u dresu nase repke, dovoljno je uzeti i pogledati utakmice repke sa Izetom, pa uporediti s ovim proljevom kada igra Visca.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Tristan10 » 09 jun 2019, 12:31

Wandelanoite je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Turska liga je tesko sranje ko to malo prati zna da je tako. Vec sam spominjao da tu ligu jedini ozbiljno shvataju Basaksehir i Edin Visca. Visca je krilni igrac koji nema nista da bi igrao ozbiljnu ligu i sto se primjeti kada dođe u reprezentaciju, gdje je ubjedljivo najgori igrac jer BiH s njim u sastavu doživljava propast, ali glupi narod i selektori ostaju slijepi i ovaj poluigrac i dalje zauzima mjesto u prvih 11.

Da vam ukratko približim sta vam je Turska liga, pričajući sa dva igraca iz susjedstva koji su tamo. Kazu mi ljudi da 90% stranaca 3 put na dan uzme telefon u ruke da zove menadžere da ih vade iz te lige i države, ali uzmu ugovor u ruke pogledaju cifru i šute. Ovaj jedan ode do bankomata, digne sve pare sto imaju u bankomatu i poreda ih kuci po stolu da se smiri, pa sutradan u banku vraća pare na racun. :urnebes:

To vam je Turska liga i uspjeh Visce tamo je ravan 0, jer da je neki kvalitet vidio bi to neko iz Liga 5 i doveo ga.
Sto onda Hajrovic tamo nije nesto pokazao? Ocigledno da vodis direktnu kampagnju protiv agencije koja Viscu zastupa. Mene licno boli stvar, ali tesko je opravdati prema igracu koji igra u kontinuitetu, proglasen najboljem igracu lige.
Pa tamo ni Franck Ribery nije nista pokazao i puno je vise evropskih igraca koji su nisu nista uradili u tom sranju. Hajrovic je klasa za Viscu i to dokazuju i utakmice u dresu nase repke, dovoljno je uzeti i pogledati utakmice repke sa Izetom, pa uporediti s ovim proljevom kada igra Visca.
Super, neka Izet pokaze sav svoj talenat negdje drugo osim NHL. Sad postade Ribery.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 12:42

Ljudi ostavte Viscu malo na miru. On je ovdje izgleda dezurni krivac?
Valjda bi on trebao da rjesava unaprijed izgubljene utakmice, da nadoknadi nepostojuci vezni red?
Visca je kriv i kada da gol, i kada Dijamant i Mali Princ setaju po terenu, i kada Veliki Zuti postavi taktiku, pa Finci djeluju k'o Spanci.
Ne znam sta hocete od njega, dao je gol Grcima, igra onako kako moze da igra. Ko je Viscu gledao u Turskoj, zna da mu dueli 1 na 1 nisu jaca strana. Dobro se otkriva, utrcava u prostor, ima sjajnu realizaciju. To je ono sto od njega mozemo ocekivati.

Jucer je Duljevic propustio 100% sansu u prelomnom trenutku, pa ga niko ne spominje. Sam sebe driblao.
Besic je mentalno na nivou reprezentacije nekog popravnog doma za maloljetnike.
O Saricu i Cimirotu je bespotrbno ista pricati, onaj anonimni crnac je izgledao kao Makelele pored njih.
Opet, kriv je Visca, kao nekad Hasan, Lulic, Kolasinac...dok se bukvalno trecerazredni igraci slepaju i prolaze neokrznuti.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 09 jun 2019, 12:47

Niko nista i ne očekuje od tih propaliteta koje je Robi doveo u repku, s druge strane vrijeme je da se i ovaj poluigrac skloni jer repka doživljava sunovrat za vrijeme njegovih igara.

Vrijeme je za Izeta na desnom krilu davno bilo, a odlaskom Robija to vrijeme aBd i dolazi :bih:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la let3 » 09 jun 2019, 12:53

jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
Duljević je malj kakvog odavno nismo imali.
Juce mu upravo toliko osporavani Višća namjesti 100% šansu (najbolja naša šansa na utakmici), priogra ga sa desne strane, extra lopta, servirao mu sve na tacni i naravno da je govedo to promašilo.
Ali ne, hajmo srati po Višći, valjda je to danas popularno.

I da se razumijemo, kod normalnog trenera niti jedan ne bi igrao, ne bi se uopšte zamarali sa njima.
Zato krivim isključivo Roberta koji poziva te poluigrace.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 09 jun 2019, 12:55

let3 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
Duljević je malj kakvog odavno nismo imali.
Juce mu upravo toliko osporavani Višća namjesti 100% šansu (najbolja naša šansa na utakmici), priogra ga sa desne strane, extra lopta, servirao mu sve na tacni i naravno da je govedo to promašilo.
Ali ne, hajmo srati po Višći, valjda je to dans popularno.

I da se razumijemo, kod normalnog trenera niti jedan ne bi igrao, ne bi se uopšte zamarali sa njima.
Zato krivim isključivo Roberta koji poziva te poluigrace.
Ma Visca ne moze nista 1 na 1. Lik ima nenormalno dobra utrcavanja i zbog toga i zabija toliko golova u Turskoj. Ali ko da mu kod nas gurne loptu, Saric ili Cimirot. :rol:
Imas na klupi Gojaka i Vrancica, ali ne, hajmo protiv yebenih Finaca sa 3 zadnja vezna.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 12:55

Wandelanoite je napisao/la:Niko nista i ne očekuje od tih propaliteta koje je Robi doveo u repku, s druge strane vrijeme je da se i ovaj poluigrac skloni jer repka doživljava sunovrat za vrijeme njegovih igara.

Vrijeme je za Izeta na desnom krilu davno bilo, a odlaskom Robija to vrijeme aBd i dolazi :bih:
Visca nije poluigrac. U sistemu koji mu odgovara, je odlican.
Definitivno jedan od najboljih igraca nase reprezentacije u posljednjih par godina. Nazalost mi smo daleko od ekipe iz 2014. i to nije krivica Edina Visce.
Da li bi Hajrovic bio bolji? Mozda bi, mozda ne bi, treba probati.
Svejedno, ovo kontinuirano prozivanje Visce nije ni tacno , ni posteno.

let3
Postovi: 28692
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la let3 » 09 jun 2019, 12:59

jasmin10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
Duljević je malj kakvog odavno nismo imali.
Juce mu upravo toliko osporavani Višća namjesti 100% šansu (najbolja naša šansa na utakmici), priogra ga sa desne strane, extra lopta, servirao mu sve na tacni i naravno da je govedo to promašilo.
Ali ne, hajmo srati po Višći, valjda je to dans popularno.

I da se razumijemo, kod normalnog trenera niti jedan ne bi igrao, ne bi se uopšte zamarali sa njima.
Zato krivim isključivo Roberta koji poziva te poluigrace.
Ma Visca ne moze nista 1 na 1. Lik ima nenormalno dobra utrcavanja i zbog toga i zabija toliko golova u Turskoj. Ali ko da mu kod nas gurne loptu, Saric ili Cimirot. :rol:
Imas na klupi Gojaka i Vrancica, ali ne, hajmo protiv yebenih Finaca sa 3 zadnja vezna.
Zato što u Turskoj igra u sistemu koji maximalno istice njegove neke kvalitete, a potpuno sakriva sve njegove igracke mane.
Kod Roberta Prosineckog je sve obratno :lol: njemu Messija da dovedu izgledao bi kao Višća, jer je sve nakaradno : od sistema igre, formacije, izbora igraca, forme tih igraca itd.
Pa ljudi moj, nas Finska koja ima jednog jedinog pristojnog igraca (btw. koji se zovu Teemu Pukki :tokralju: ) potpuno nadigra i rutinski pobjedi 2-0 :facepalm: jbm ti trenera koji to dozvoli sebi.
Zadnja izmjena: let3, dana/u 09 jun 2019, 13:00, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.