Edin Višća

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 13:00

let3 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
Duljević je malj kakvog odavno nismo imali.
Juce mu upravo toliko osporavani Višća namjesti 100% šansu (najbolja naša šansa na utakmici), priogra ga sa desne strane, extra lopta, servirao mu sve na tacni i naravno da je govedo to promašilo.
Ali ne, hajmo srati po Višći, valjda je to danas popularno.

I da se razumijemo, kod normalnog trenera niti jedan ne bi igrao, ne bi se uopšte zamarali sa njima.
Zato krivim isključivo Roberta koji poziva te poluigrace.
To je to, niko ne proziva istinskog poluigraca sa 10 kila viska, koji je promasio prazan gol.
Sansu mu je namjestio "najgori igrac kojeg je reprezentacija ikada imala", Edin Visca. Isti Visca koji Grcima dade gol prije dva mjeseca.

Prog321
Postovi: 71
Pridružen/a: 08 apr 2019, 16:45
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Prog321 » 09 jun 2019, 13:58

babino je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Po cemu je to Duljevic bio bolji ?
pa od duljevica nista i ne ocekujemo dok s druge strane najbolji igrac turske lige obori glavurdu i centrira tamo gdje nema nasih igraca...o driblingu da ne pricamo, taj mene ne bi uzeo 1 na 1.
duljevic sam ne zna kako je uletio u prvih 11:-)
Ne znam šta gledaš ali utakmice sigurno ne.
Pa samo sinoć višća je proletio 7-8 puta pored dva, tri finska igrača.
Što nikoga nije bilo u šesnestercu pitaj sporog dzeksona koji je spavao.
I normalno, kada je vidio da nikoga nema onda je pri kraju prestao i praviti slalome.
Zadnja izmjena: Prog321, dana/u 09 jun 2019, 14:01, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 14:00

Da šta zna igrao bi za Borusiju
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Derdiyok » 09 jun 2019, 14:08

Osim13 je napisao/la:Da šta zna igrao bi za Borusiju
Na koju ste mislili Borusiju, ako smijem da pitam :?:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 14:20

visca pravio slalome dok nije skontao da nema s kim haha
kaze covjek za kojeg je visca vanserijski talent u 30. godini zivota..
eh et,nek ti gledas tekme ako je ne gledam.
garantujem ti da sam tog istog viscu gledao ove sezone samo, sto ti neces za cijelu njegovu karijeru.
vjerovatno isto tako nije imao s kim igrati u tekmi protiv galate nedavno, kada je trebalo stisnuti damu u borbi za titulu.

kao sto rekoh ranije, od grebenog duljevica se nema sta ni ocekivati, lik sam ne zna sta radi u prvih 11 repke.
svako ko ga je pratio kroz karijeru, zna da momak nije od golova i asistencija ali zato u odsustvu pjanica, od dva edina se ocekuje da preuzmu teret i odgovornost, jedan seta a drugi samo ceka kad ce je nabiti sto dalje od sebe,gdje,nije bitno.
kazete nastimao diluljevicu onu sansu, zar ona lopta nije napamet upucena kao i svaka ranije, te pukom slucajnosti dosla do duljevica, njega nije trazio 100%.
tj. netacno upucena lopta prema dzeki.

samo je belaj sto je na toj lopti bio levat duljevic a ne npr hajrovic ili vrancic pa da je pospreme u mrezu i da sada pricamo o jako dobroj asistenciji visce.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 14:31

babino je napisao/la:visca pravio slalome dok nije skontao da nema s kim haha
kaze covjek za kojeg je visca vanserijski talent u 30. godini zivota..
eh et,nek ti gledas tekme ako je ne gledam.
garantujem ti da sam tog istog viscu gledao ove sezone samo, sto ti neces za cijelu njegovu karijeru.
vjerovatno isto tako nije imao s kim igrati u tekmi protiv galate nedavno, kada je trebalo stisnuti damu u borbi za titulu.

kao sto rekoh ranije, od grebenog duljevica se nema sta ni ocekivati, lik sam ne zna sta radi u prvih 11 repke.
svako ko ga je pratio kroz karijeru, zna da momak nije od golova i asistencija ali zato u odsustvu pjanica, od dva edina se ocekuje da preuzmu teret i odgovornost, jedan seta a drugi samo ceka kad ce je nabiti sto dalje od sebe,gdje,nije bitno.
kazete nastimao diluljevicu onu sansu, zar ona lopta nije napamet upucena kao i svaka ranije, te pukom slucajnosti dosla do duljevica, njega nije trazio 100%.
tj. netacno upucena lopta prema dzeki.

samo je belaj sto je na toj lopti bio levat duljevic a ne npr hajrovic ili vrancic pa da je pospreme u mrezu i da sada pricamo o jako dobroj asistenciji visce.
Dobro je da priznajes da je Visca jedan od 2-3 najbolja igraca ove reprezentacije.
Sto bi trebalo znaciti da bas i nije taraba , kako se pokusava prestaviti.
Nazalost, on nije igrac koji ce potezom rijesiti utakmicu, to u ovoj generaciji mogu Dzeko i Pjanic.
Ironicno, Visca je sinoc bio nas najbolji igrac. Imao barem 4-5 upotrebljivih ubacaja, od kojih je jedan bio 100% sansa za Reusa.
Ono malo sto smo napravili, to je bilo preko desne strane, gdje su dvije najvece "tarabe" i najgori igraci Visca i Bicakcic.
Zadnja izmjena: DrFilgud, dana/u 09 jun 2019, 14:35, ukupno mijenjano 1 put.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Wandelanoite » 09 jun 2019, 14:33

Visca nije ni među 10 igraca ove reprezentacije po kvaliteti i ničim ne zaslužuje biti ispred Hajrovica na tom desnom krilu.

Spominje se taj Basaksehir pa i tamo čim je Galata malo stisla, premirala protivnike nije se vidio ni on ni njego Basaksehir.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 14:44

filgude, hajrovic je za njega robben:-)
ali da se u onako losem izboru igraca jucer, nesto ocekivalo od najboljeg igraca turske lige, naravno.
recimo, da je vrancic jucer igrao, vise bih od njega ocekivao nego od visce.

sto neko napisa jutros, u ovako oslabljenom sastavu, da su jucer igrali todorovic na desnom beku,bicakcic na halfu umjesto sunjica, nastic umjesto civica, vrancic i gojak umjesto sarica i cimirota, mi bi one hokejase otresli, glatko.
vrijeme je da se proba i taj memisevic na halfu,losiji od ove dvojice ne moze biti.

meni je zao sto krunica nije bilo jucer ali vjerujem da bi i on ostao na klupi i da bi saric igrao svakako.
tako da bi i to bila samo jos jedna greska u nizu.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 14:56

babino je napisao/la:filgude, hajrovic je za njega robben:-)
ali da se u onako losem izboru igraca jucer, nesto ocekivalo od najboljeg igraca turske lige, naravno.
recimo, da je vrancic jucer igrao, vise bih od njega ocekivao nego od visce.

sto neko napisa jutros, u ovako oslabljenom sastavu, da su jucer igrali todorovic na desnom beku,bicakcic na halfu umjesto sunjica, nastic umjesto civica, vrancic i gojak umjesto sarica i cimirota, mi bi one hokejase otresli, glatko.
vrijeme je da se proba i taj memisevic na halfu,losiji od ove dvojice ne moze biti.

meni je zao sto krunica nije bilo jucer ali vjerujem da bi i on ostao na klupi i da bi saric igrao svakako.
tako da bi i to bila samo jos jedna greska u nizu.
Ne tvrdim ja da je Hajrovic losiji, samo se ne slazem sa hajkom na Viscu.
Po meni je on bio jedan od boljih igraca kada je god igrao. A da nije klasa, pa nije, niti ce on rijesavati utakmice.

Ovo ostalo sto si napisa, ide na jedinu pravu adresu kojoj treba ispostaviti racun za poraz. To je selektor.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la jasmin10 » 09 jun 2019, 14:58

Najbolje je igrati bez krila. 3-5-2 i igraj

Prog321
Postovi: 71
Pridružen/a: 08 apr 2019, 16:45
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Prog321 » 09 jun 2019, 15:07

Hajrović je samo dobra ideja.
Odavno ne igra za repku i pitanje je kako bi se uklopio.
Puno znači trener. Kako ga postavi i koje zadatke da radi.
I višća je puno bolji u svom timu.

Helem nejse, dobro bi nam došao.
Mi nemamo toliko igrača da možemo birati.
Ali za mene je višća brži i prodorniji..dok hajrović puno više može sam pred golom.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 15:22

Prog321 je napisao/la:Hajrović je samo dobra ideja.
Odavno ne igra za repku i pitanje je kako bi se uklopio.
Puno znači trener. Kako ga postavi i koje zadatke da radi.
I višća je puno bolji u svom timu.

Helem nejse, dobro bi nam došao.
Mi nemamo toliko igrača da možemo birati.
Ali za mene je višća brži i prodorniji..dok hajrović puno više može sam pred golom.
ti mora da si viscin amidza,nema druge:-)

kako ces reci za viscu da je prodorniji od hajrovica ako covjek u zivotu nije predriblao protivnickog beka.

jedina prednost visce u odnosu na hajrovica je sto je brzi i sto se zna bolje ubacivati u prazan prostor..e sad sto tu uglavnom samo izbori korner, to je drugi belaj.
s druge strane hajrovicu to ne treba jer ce sam sebi kreirati sansu, otresti ce protivnika u 2 od 3 slucaja.
sut mu je bolji od viscinog puno.
sebican zna biti ali bas zbog toga sto zna ako dribling prodje da ce imati priliku da odvali bombu prema golu.

trebaju nam obojica, tu je sva poenta, u zavisnosti od potrebe i protivnika nek pocinju. evo i jucer,hajrovic bi sa klupe, odmoran, zadnjih po sata radio dar mar ovim hokejasima...jedna bi po onoj kisi legla 100%:-)
kazem sa klupe u najgorem slucaju, iako bi meni poceo u prvih 11 al grebi ga,ja sam samo pacenik za tastaturom a robert bere novac. da li ga je zaradio,govori trenutni pogled na tabelu.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la ASD » 09 jun 2019, 17:06

babino je napisao/la:filgude, hajrovic je za njega robben:-)
ali da se u onako losem izboru igraca jucer, nesto ocekivalo od najboljeg igraca turske lige, naravno.
recimo, da je vrancic jucer igrao, vise bih od njega ocekivao nego od visce.

sto neko napisa jutros, u ovako oslabljenom sastavu, da su jucer igrali todorovic na desnom beku,bicakcic na halfu umjesto sunjica, nastic umjesto civica, vrancic i gojak umjesto sarica i cimirota, mi bi one hokejase otresli, glatko.
vrijeme je da se proba i taj memisevic na halfu,losiji od ove dvojice ne moze biti.

meni je zao sto krunica nije bilo jucer ali vjerujem da bi i on ostao na klupi i da bi saric igrao svakako.
tako da bi i to bila samo jos jedna greska u nizu.
Sa onakvim pristupom da ti je Maradona igrao ne bi mogao nista uraditi.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la babino » 09 jun 2019, 17:13

ko je kriv za pristup?
ciji je posao da se igraci pripreme fizicki i psihicki za tekmu?
ciji je posao da mijenja u toku tekme ako vidi da igraci ne odgovaraju njegovim zamislima?
ko treba izbaciti nekoga iz igre ako mu pristup nije pravi?
itd itd...
nas robi gleda sta se desava, ne izvrsi izmjene na vrijeme,zaboravi da ima jos jednu a i one koje je uradio-bolje da nije...i nakon svega kaze da ne treba dramiti:-)

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 17:15

Ja mislim da je Višća kriv za pristup
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 17:17

Postoji samo jedna osoba o kojoj se treba diskutovati nakon sinocnjeg poraza- Robert Prosinecki.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 17:34

Ma da je na nasoj klupi sjedio Klopp, ni on ne bi smio ( ili ne bi htio :mrgreen: ) izvesti jucerasnjeg Dzeku zbog posljedica u slucaju negativnog rezultata...
Pogotovo sto kada pogleda prema klupi vidi Bajica, Prevljaka ili nebitno koga bi hipoteticki Klopp jos pozvao.

A u slucaju da mislite kako Dzeko i druzba nikad ne bi imali ovako los pristup kod nekih drugih "kvalitetnijih i zvucnijih " selektora koji se ne zovu Pape, Mesa ili Robi.... Mislim stvarno :mrgreen:

Pa postoje dokazi jer Dzeku vec niz godina vode elitni strucnjaci pa kad -kad bude sklisko, a nekad bude i rupa od po nekoliko mjeseci. Pri tome treba istaci da tamo jos igra za pare, egzistenciju i daleko je od prijatelja i rodnog kraja.
Vjerujem da mu ni Bielsa, kad bi nas vodio, ne bi mogao zbraniti da poslije 3 mjeseca poslusa par lakih nota u Bosni, niti da zabrani bajramskih baklava...
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la DrFilgud » 09 jun 2019, 18:08

JohnCleese je napisao/la:Ma da je na nasoj klupi sjedio Klopp, ni on ne bi smio ( ili ne bi htio :mrgreen: ) izvesti jucerasnjeg Dzeku zbog posljedica u slucaju negativnog rezultata...
Pogotovo sto kada pogleda prema klupi vidi Bajica, Prevljaka ili nebitno koga bi hipoteticki Klopp jos pozvao.

A u slucaju da mislite kako Dzeko i druzba nikad ne bi imali ovako los pristup kod nekih drugih "kvalitetnijih i zvucnijih " selektora koji se ne zovu Pape, Mesa ili Robi.... Mislim stvarno :mrgreen:

Pa postoje dokazi jer Dzeku vec niz godina vode elitni strucnjaci pa kad -kad bude sklisko, a nekad bude i rupa od po nekoliko mjeseci. Pri tome treba istaci da tamo jos igra za pare, egzistenciju i daleko je od prijatelja i rodnog kraja.
Vjerujem da mu ni Bielsa, kad bi nas vodio, ne bi mogao zbraniti da poslije 3 mjeseca poslusa par lakih nota u Bosni, niti da zabrani bajramskih baklava...
A ovo su, biće, utemeljeni, istiniti navodi, koji se baziraju na suhim činjenicama? :roll:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la Osim13 » 09 jun 2019, 18:10

Višću proglasiti personom non grata, ukinuti mu pasoš i državljanstvo. Usput mu napakovat i da je Gulenovac.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Edin Višća

Post Postao/la JohnCleese » 09 jun 2019, 18:24

DrFilgud je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:Ma da je na nasoj klupi sjedio Klopp, ni on ne bi smio ( ili ne bi htio :mrgreen: ) izvesti jucerasnjeg Dzeku zbog posljedica u slucaju negativnog rezultata...
Pogotovo sto kada pogleda prema klupi vidi Bajica, Prevljaka ili nebitno koga bi hipoteticki Klopp jos pozvao.

A u slucaju da mislite kako Dzeko i druzba nikad ne bi imali ovako los pristup kod nekih drugih "kvalitetnijih i zvucnijih " selektora koji se ne zovu Pape, Mesa ili Robi.... Mislim stvarno :mrgreen:

Pa postoje dokazi jer Dzeku vec niz godina vode elitni strucnjaci pa kad -kad bude sklisko, a nekad bude i rupa od po nekoliko mjeseci.
Pri tome treba istaci da tamo jos igra za pare, egzistenciju i daleko je od prijatelja i rodnog kraja.
Vjerujem da mu ni Bielsa, kad bi nas vodio, ne bi mogao zbraniti da poslije 3 mjeseca poslusa par lakih nota u Bosni, niti da zabrani bajramskih baklava...
A ovo su, biće, utemeljeni, istiniti navodi, koji se baziraju na suhim činjenicama? :roll:
Ovo su suhe cinjenice. Mnogo razlicitih trenera, sto domacih sto stranih, se promijenilo i ukupan dojam oko pristupa utakmicama se iskristalisao.
Sad ne znam da li treba promijeniti bas svakog moguceg selektora/trenera da bi se to bas dokazalo.

Mislim da sam na pogresnoj temi ovo pisao.
Kod ovog nije primarni problem pristup, ovaj vazda pomalo zuji, nego je ovaj nevjerovatno jednodimenzionalan (za svoju poziciju pogotovo) i upotpunosti zavisi od sistema :thumbdown:
Visca nikad ne mijenjaj klub
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.