NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Mancini » 20 maj 2019, 22:16

HeliosIzDomzala je napisao/la:
Mancini je napisao/la:
nihad88 je napisao/la:Nisam stigao prije napisat o subotnjoj utakmici.
I ako je poraz ja sam kao dugogodisnji navijac ispunjen kao i 98% svijeta na tribinama,bio s ljudima iz Mostara i fino je cuti toliko pozitivni komentara o gradu i ljudima.
Velez je Velez i ono kad vidis koliko ljudi zive za to,samo mogu reci hvala ti Daso sto si dao ljudima pa da si uzeo milion.
Onda vidis toliko sretni ljudi i iz Mostara i iz Gracanice onda udjes na fb i natovari se 3-4 cojka kojima je to lose.
Pa pomogo si instituciji druze.
Onaj Dzafo novinar sa svojim komentarima mrtvi negativac sto se tice Bratstva i sve oko Bratstva.Zasto???
Tipicna Gracanica ali lijepo je kad te onoliko ljudi hvali i po fb i svakako ali zasto to negdje ne objavit???
Politika me kao cojka ne interesuje pa je mozda zato i Bratstvo i Rukomet kojeg pratim moji klubovi.
Malo o ekipi i imao sam osjecaj da se normalno igralo da bi Bratstvo dobilo utakmicu,bgm Nikic radi pravi poso djeluje da nista ne zna ali je extra trener jer realno nije Bratstvo kao raniji godina ali djeluju bolje u igri dosta,kad vidimo kakve ekipe su imali Sadikovic,Muslimovic,Grbesic i ostali a nista nisu napravili.
Od te ekipe su sad tu samo Musa,Jaganjac i Šuša ako se dobro sjecam i po mom misljenju Nikic mora ostat trener.
Jos jednom zelim puno srece Velezu u Pl i onako se voli klub i puno pozdrava Mostarcima jer znam da citaju Mirzi,Damiru i Arminu i njegovom sinčiću s kojima sam gledao utakmicu i sklopio iskreno prijateljstvo.
:lol: :lol: :lol:
Mancini, prvi smajlić podforuma Prva liga i naredne sezone s nama. :rol:
Mene bi bilo stid onako nešto napisati. :roll:
Sljedeće sezone bi trebali imati poseban doček na Otoci.
A i vi ste posebna priča. Najavljivali ste mjesecima nekakav bod ili tri boda. I šta bi ono!? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 maj 2019, 22:34

Pa ništa stari samo trpajte kad god možete, i eto na godinu u Tešnju opet vaj pomagaj Bajraktarevic i kompanija i opet nema bodova heheh. Simpatična sezona za sve, Velež će uokviriti titulu i ode u Premijer ligu , TOŠK historijski plasman u polufinale i plasman u prvih pet-6 ekipa što je bio i cilj. A olimpik drugo mjesto i pobjedu protiv toska od 6:1 hajajajahahah
Dobra vam sezona pravo, hahahah najdraže mi je što si i sljedeće sezone s nama bez tebe ne bi bilo zanimljivo ovako. A najgore vam što izgubiste najboljeg igrača u ove dvije godine, Nedima Fehratovica zvanog Pajdo, admina FB stranice Prva liga. Hahah p.s. pusa Ati Cratte

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 maj 2019, 22:43

I zaboravi ti napisati, ovo tvoje imacete poseban tretman na Otoci. Vidim sad i njima prijetis ko što si svima do sada. Pa bude 5 pionira olimpika, ona 2-3 igrača vaša što nisu u rosteru i 5 ljudi iz osiguranja hahahah koji tretman. Svi gore dolaze relaksirano. Veća šansa na Otoci je da te pojede tiranosaurus nego da budeš napadnut od nekoga,
Hahahhahahahahahahahhah

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Mancini » 20 maj 2019, 23:04

HeliosIzDomzala je napisao/la:Pa ništa stari samo trpajte kad god možete, i eto na godinu u Tešnju opet vaj pomagaj Bajraktarevic i kompanija i opet nema bodova heheh. Simpatična sezona za sve, Velež će uokviriti titulu i ode u Premijer ligu , TOŠK historijski plasman u polufinale i plasman u prvih pet-6 ekipa što je bio i cilj. A olimpik drugo mjesto i pobjedu protiv toska od 6:1 hajajajahahah
Dobra vam sezona pravo, hahahah najdraže mi je što si i sljedeće sezone s nama bez tebe ne bi bilo zanimljivo ovako. A najgore vam što izgubiste najboljeg igrača u ove dvije godine, Nedima Fehratovica zvanog Pajdo, admina FB stranice Prva liga. Hahah p.s. pusa Ati Cratte
Samo nastaviti "šupljirati" i dalje. A nastavi i otkrivati identitet i ubuduće. Sada traži općinu, ulicu i adresu. Ako treba i broj telefona ću postaviti. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Mancini » 20 maj 2019, 23:11

HeliosIzDomzala je napisao/la:I zaboravi ti napisati, ovo tvoje imacete poseban tretman na Otoci. Vidim sad i njima prijetis ko što si svima do sada. Pa bude 5 pionira olimpika, ona 2-3 igrača vaša što nisu u rosteru i 5 ljudi iz osiguranja hahahah koji tretman. Svi gore dolaze relaksirano. Veća šansa na Otoci je da te pojede tiranosaurus nego da budeš napadnut od nekoga,
Hahahhahahahahahahahhah
Ti budi ubijeđen da su samo pioniri na utakmici. Znaju oni iz Tešnja što su bili jučer na velikoj tribini jesu li samo pioniri bili jučer. Ali odoše neki kući poslije šestog gola. A Bratstvo je najverovatnije zaslužilo da ima poseban tretman na Otoci. Neće im se tako lahko zaboraviti prethodna subota.
Edit: E čuj Pajdo jaran!? :lol:
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 20 maj 2019, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1394
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 20 maj 2019, 23:22

Mancini je napisao/la:
HeliosIzDomzala je napisao/la:I zaboravi ti napisati, ovo tvoje imacete poseban tretman na Otoci. Vidim sad i njima prijetis ko što si svima do sada. Pa bude 5 pionira olimpika, ona 2-3 igrača vaša što nisu u rosteru i 5 ljudi iz osiguranja hahahah koji tretman. Svi gore dolaze relaksirano. Veća šansa na Otoci je da te pojede tiranosaurus nego da budeš napadnut od nekoga,
Hahahhahahahahahahahhah
Ti budi ubijeđen da su samo pioniri na utakmici. Znaju oni iz Tešnja što su bili jučer na velikoj tribini jesu li samo pioniri bili jučer. Ali odoše neki kući poslije šestog gola. A Bratstvo je najverovatnije zaslužilo da ima poseban tretman na Otoci. Neće im se tako lahko zaboraviti prethodna subota.
Edit: E čuj Pajdo jaran!? :lol:
Huligani s Otoke, Gračanico cuvaj se, Vukovi vam prijete :plac:

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 21 maj 2019, 10:00

fender13 je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
GEC je napisao/la:Bratstvo danas bez standardnih Bajića,Buljića,Mujčića koji su imali slobodan dan ;) Veležu čestitke na pobjedi i navijačima koji žive za klub.Rođeni su institucija :bih:
Brato vidio si sve juce sta nam znaci Velez :salut: pozdrav za prijateljsku Gracanicu i svaka cast za ono gostoprimstvo. Rajski nema dalje. Vi i Tesanj carsija prava :tokralju: :bih:
Skinuli vam gaće pa dobre čaršije a sve vi pošteni :guz:
Nemoj lazi iznositi bez argumenata. Gracanica je pokazala gostoprimstvo i kada naidjes na takve ljude a predjes 300 kilometara onda moras imati rijeci hvale. Carsija jasta je nego carsija. U Tesnju smo dva puta odigrali nulu pa smo ih hvalili. Tako se respect zaradjuje. I da smo izgubili isto bi pisao
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la baltazar7 » 21 maj 2019, 17:47

Jedno je biti dobar domaćin i pokazati gostoprimstvo a sasvim je druga stvar skinuti gaće i naguziti se.

Realno nikada nikome u Gračanici nisu kidane noge i razbijane glave, tako se moglo i protiv Veleža. Pa kom opanci a kom obojci.

Gdje nestadoše ona vremena kad su se u Gračanici gazili svi prvaci redom, od Slobode, Zvijezde pa do drugih?

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 22 maj 2019, 19:36

nihad88 je napisao/la:Nisam stigao prije napisat o subotnjoj utakmici.
I ako je poraz ja sam kao dugogodisnji navijac ispunjen kao i 98% svijeta na tribinama,bio s ljudima iz Mostara i fino je cuti toliko pozitivni komentara o gradu i ljudima.
Velez je Velez i ono kad vidis koliko ljudi zive za to,samo mogu reci hvala ti Daso sto si dao ljudima pa da si uzeo milion.
Onda vidis toliko sretni ljudi i iz Mostara i iz Gracanice onda udjes na fb i natovari se 3-4 cojka kojima je to lose.
Pa pomogo si instituciji druze.
Onaj Dzafo novinar sa svojim komentarima mrtvi negativac sto se tice Bratstva i sve oko Bratstva.Zasto???
Tipicna Gracanica ali lijepo je kad te onoliko ljudi hvali i po fb i svakako ali zasto to negdje ne objavit???
Politika me kao cojka ne interesuje pa je mozda zato i Bratstvo i Rukomet kojeg pratim moji klubovi.
Malo o ekipi i imao sam osjecaj da se normalno igralo da bi Bratstvo dobilo utakmicu,bgm Nikic radi pravi poso djeluje da nista ne zna ali je extra trener jer realno nije Bratstvo kao raniji godina ali djeluju bolje u igri dosta,kad vidimo kakve ekipe su imali Sadikovic,Muslimovic,Grbesic i ostali a nista nisu napravili.
Od te ekipe su sad tu samo Musa,Jaganjac i Šuša ako se dobro sjecam i po mom misljenju Nikic mora ostat trener.
Jos jednom zelim puno srece Velezu u Pl i onako se voli klub i puno pozdrava Mostarcima jer znam da citaju Mirzi,Damiru i Arminu i njegovom sinčiću s kojima sam gledao utakmicu i sklopio iskreno prijateljstvo.
Kao prvo on nije ni N od novinara a kao drugo razumljivo je svima u čaršiji zašto je lik isfrustriran i ujeda koga stigne. Hanumu mu je pola Malešića a i dobar dio općine pregazilo dok je bila cura a i sad joj nije mrsko potražit sa strane. Velež je institucija i zaslužuje PL.
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5305
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GracanicaAA » 22 maj 2019, 23:18

Bajic :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Kakva povreda i ta sranja. :rol:

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la jasminka » 23 maj 2019, 15:59

nadam se da je Nasel dobio dres od mostaraca , bezveze bi bilo da noije, covjek je bio spreman i gu.ice dati onaj dan samo da dobije bilo sta :D

7aprildomemoj ...previse je ono sranja pa cak i od tebe,sumnjam da bi bas gluposti smjeo u lice novinaru da istreses,
ali hajdi imas taststuru glumi frajera

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la KonjicBOY » 25 maj 2019, 18:49

:clap: :clap: :clap:
Support your local club !

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la studeni » 25 maj 2019, 19:21

KonjicBOY je napisao/la::clap: :clap: :clap:
Zar si ocekivao drugi rezultat

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la KonjicBOY » 25 maj 2019, 19:23

studeni je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la::clap: :clap: :clap:
Zar si ocekivao drugi rezultat
Nisam
Support your local club !

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la baltazar7 » 25 maj 2019, 19:35

Gdje su ovi moji sugrađani što slave poraze :(

Pa šta rade od kluba...fuj

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 26 maj 2019, 18:37

baltazar7 je napisao/la:Gdje su ovi moji sugrađani što slave poraze :(

Pa šta rade od kluba...fuj
Nasela još čmar boli koliko je davo guzice a bez vazelina sve :urnebes:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
ASD
Postovi: 26217
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la ASD » 09 jun 2019, 22:05


Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Topnikus » 10 jun 2019, 01:12

Helic ko cr. Majko mila u ligi u kojoj su prodali 3 tekme.

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la baltazar7 » 15 jul 2019, 13:17

Mladost DK-Bratstvo 4:0
Alfa Modriča-Bratstvo 2:1
Bratstvo-Sloga D. 4:1

Za vikend ekipa učestvuje na turnirima u Stjepan Polju i Jelahu. Nakon toga je Doboj Istok a nakon toga prvenstvo.

Uglavnom, ekipu su napustila tri mlada domaća igrača (Helić, Širbegović, Piragić) koji su trebali konkurisati za ekipu, Poturalić i Kalesić su također u drugim ekipama ali zato je navučeno svega i svačega pa ćemo vidjeti na šta će to ličiti. Iskreno, ne sikiram se za Bratstvo ali ova politika kluba me apsolutno ne privlači na tribinu. Dođeš na utakmicu i ne znaš dva igrača + ovo sa puštanjem, prodajom (šta već), 3 za 3 itd...šta gledati, za koga i zašto navijati...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7aprildomemoj » 15 avg 2019, 19:39

Mulahusejnović, Vehabović, Mustafić, Poturalić, Helić naša djeca koju smo pustli za žvake ili za Brkin džep. Sa njima uz Šerbečića za kojeg nije bilo mjesta u Gračanici pa je ponikao u Gradačcu imali bi tim za PL.
Brko trpaj nam ga jače, naši čmarovi to mogu podnijeti.
PS: Nasel to najbolje zna :urnebes:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Beduin i 8 gostiju.