FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 10 jun 2019, 13:18

Pa Spaha bi bio logicno rjesenje, ako vec sad traže trenera :D Žele forsirat potencijal iz juniorskog tima, Spaha sad najbolje poznajte te igrače i sigurno može "gurnut" nekog. Ne može petorica takvih da se razumijemo, jer ako budemo imali pet juniora, pet iz federalne, odosmo mi u picku materinu
Niko, niko, samo Sloboda

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 10 jun 2019, 13:34

- Sada su na red došli treneri i igrači. Svi ćemo raditi kao Sloboda i niko neće biti iznad kluba. One koji nam budu prigovarali na ovakvom radu tretirat ćemo kao da su protiv Slobode – rekao je potpredsjednik Brandalik.
Niko, niko, samo Sloboda

crvenocrnitz
Postovi: 852
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 10 jun 2019, 13:40

MMA075 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:@Skver sta mislis hoce li napisati o tome clanak, naravno da nece.
O Slobodi se pise samo kad se plati clanak, ili kad treba popljuvat.
Sve sto bude pozitivno i negativno ce bit. Sto se tice placenih, prihodi od Slobode 0 KM. Tako ce i ostat
A prihodi od Refika Musica i Admira Husarica?
Senada Mujkanovica i sina mu?
i snahu mu :lol:
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 10 jun 2019, 13:44

katarakta je napisao/la:odosmo mi u picku materinu
Druze, da se ne lazemo, vec smo mi tamo odavno.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 10 jun 2019, 13:49

Da skratimo, propali smo kao gurbeti strumfovi
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 10 jun 2019, 13:58

katarakta je napisao/la:"Ponovo se pojavila ta bol u leđima i to je razlog zbog kojeg ne mogu nastaviti raditi. Sta će biti sa šefom stručnog štaba doista vam ne mogu reći. Ja sam bio taj tim menadžer koji je trebao voditi brigu o svim selekcijama. Nažalost, stari problemi s leđima su se ponovo javili", rekao je za SportSport.ba Smajić.
Nije pretjerano želio govoriti zašto je prošle sezone napustio Slobodu, ali je indirektno rekao da ipak nije bilo problema sa leđima.

Šta je bio prošle godine, to je prošlost. Ne bih se vraćao na tu epizodu. To što se desilo to se desilo. U fudbalu postoje neke stvari koje prihvatite ili ne prihvatite.

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 10 jun 2019, 14:00

Patokarska faca ne ulijeva nadu brate. :urnebes:

Imamo vise tim menadzera, nego igraca pod ugovorom. Ali on ce to sve srediti sad, zato su ga i doveli. I sta kazu, ne cure informacije. Sta ima curiti kad je ko tuki sve.

Ja ovdje napisao za Nalu da odlazi, par puta nagovjestio i Katarakta rekao ne odlazi, zato sam ga pitao poslije odlazi li ;) jel tamo Sariele, sjecas se PP :mrgreen:

Tako i za Smajica smo znali da dolazi, pa i sa kim dolazi ali ne citate ljudi dragi.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 10 jun 2019, 14:07

Beduin je napisao/la:Patokarska faca ne ulijeva nadu brate. :urnebes:

Imamo vise tim menadzera, nego igraca pod ugovorom. Ali on ce to sve srediti sad, zato su ga i doveli. I sta kazu, ne cure informacije. Sta ima curiti kad je ko tuki sve.

Ja ovdje napisao za Nalu da odlazi, par puta nagovjestio i Katarakta rekao ne odlazi, zato sam ga pitao poslije odlazi li ;) jel tamo Sariele, sjecas se PP :mrgreen:

Tako i za Smajica smo znali da dolazi, pa i sa kim dolazi ali ne citate ljudi dragi.
Pa Nalica naguzili ovi strucnjaci. Ustari ne smije se protiv njih govorit.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 10 jun 2019, 14:08

katarakta je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Patokarska faca ne ulijeva nadu brate. :urnebes:

Imamo vise tim menadzera, nego igraca pod ugovorom. Ali on ce to sve srediti sad, zato su ga i doveli. I sta kazu, ne cure informacije. Sta ima curiti kad je ko tuki sve.

Ja ovdje napisao za Nalu da odlazi, par puta nagovjestio i Katarakta rekao ne odlazi, zato sam ga pitao poslije odlazi li ;) jel tamo Sariele, sjecas se PP :mrgreen:

Tako i za Smajica smo znali da dolazi, pa i sa kim dolazi ali ne citate ljudi dragi.
Pa Nalica naguzili ovi strucnjaci. Ustari ne smije se protiv njih govorit.
Odgovarajući na pitanja o razlazu sa Zlatanom Nalićem, kazao je da nije otpušten, nego da uprava nije smjela ući u rizik angažovanja trenera koji je od 99 mogućih bodova u sezoni osvoji 38, zbog čega se opredijelila da potraži drugog stručnjaka.

Nije da nije istina.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 10 jun 2019, 14:11

katarakta je napisao/la:- Sada su na red došli treneri i igrači. Svi ćemo raditi kao Sloboda i niko neće biti iznad kluba. One koji nam budu prigovarali na ovakvom radu tretirat ćemo kao da su protiv Slobode – rekao je potpredsjednik Brandalik.
Eto vidis nas insajderu, iz omladinskog pogona je zadovoljio samo Spaha po UO, ostali nek sebi osnuju klub i spoje sa sa Dzerzelezom, nece par klosara ucjenjivati Slobodu i ne pisi gluposti da odosmo u mp3, to sto ode par igraca koji su mudo od igraca, nek palamude u drugim klubovima i igraju za platu od par hiljada maraka i nek ih tamo boli racku hoce li tamo zaraditi ko u Slobodi sto ih je bolio. Usput Brandaleku ti igraci ne znace nista, covjek je operisan od fudbala i nije mu problem **** igrace i menadzere im koji su uzimali 5 i vise hiljada maraka a na terenu mudo. Iskreno bolje da im je SIPA usla nego ovaj Brandalek, frajer ce ih razbucat sve zajedno sa advokatom Konjicem i sve njihove talove koje imaju i koje su imali u Slobodi. I ne siri gluposti da odosmo u neku stvar.
🔴⚫️

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 10 jun 2019, 14:16

Još nije odlučeno ko će biti trener ima njih tu par,sliv najbliži su Mulalic i Spahic mada prije ni reko da će izabrat mulalica,a da će spaha i dalje voditi juniore,a svi znamo da momak radi odličan posao sa njima,čovjek je donio neki mir red u juniorima nema kod njeg da donese kovertu i de mi stavi sina da igra ko sto je bilo prije a bogami ima i sad toga u mlađim kategorijama tako da vjerovatno Mulalic
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 10 jun 2019, 14:28

Pa koji ce nam onda ovaj kur *ac ako nece biti trener. Joj samo se uhljebljavaju a igraci iz federalke :puke:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la vedoz » 10 jun 2019, 14:28

Joj na šta ćemo mi ličit sljedeće sezone strah me, znači ovo se ne zna ko koga... mada to nije ništa novo

Avatar
Beduin
Postovi: 16325
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 10 jun 2019, 14:33

Skver je napisao/la:
katarakta je napisao/la:- Sada su na red došli treneri i igrači. Svi ćemo raditi kao Sloboda i niko neće biti iznad kluba. One koji nam budu prigovarali na ovakvom radu tretirat ćemo kao da su protiv Slobode – rekao je potpredsjednik Brandalik.
Eto vidis nas insajderu, iz omladinskog pogona je zadovoljio samo Spaha po UO, ostali nek sebi osnuju klub i spoje sa sa Dzerzelezom, nece par klosara ucjenjivati Slobodu i ne pisi gluposti da odosmo u mp3, to sto ode par igraca koji su mudo od igraca, nek palamude u drugim klubovima i igraju za platu od par hiljada maraka i nek ih tamo boli racku hoce li tamo zaraditi ko u Slobodi sto ih je bolio. Usput Brandaleku ti igraci ne znace nista, covjek je operisan od fudbala i nije mu problem **** igrace i menadzere im koji su uzimali 5 i vise hiljada maraka a na terenu mudo. Iskreno bolje da im je SIPA usla nego ovaj Brandalek, frajer ce ih razbucat sve zajedno sa advokatom Konjicem i sve njihove talove koje imaju i koje su imali u Slobodi. I ne siri gluposti da odosmo u neku stvar.
Sto se igraca tice neka odlaze, nemas za skoro kim zaliti kad su odigrali ko kita. Ako mi icega nije zao, onda su to igraci koji sramote klub mi.
Za sve ostalo cemo vidjet, amin da bude tako, ali cisto sumnjam. Price o novom i uredjenom OP, advokatu i kontratuzbama i slicno mi je poznato od ranije pa ne mogu vjerovati u istu pricu samo od drugih ljudi. Ali se svi mozemo nadati da je ipak neko sposoban to sprovesti u djelo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 10 jun 2019, 14:35

Ovom Katarakti nije smetao Mujkanovic i Karic dok su bili, inace poznati i prizanti sportski radnici, sad odjednom odosmo u neku stvar. Kao da su bili Perez i onaj Monchi ili kako se vec zove pa sad dosli neki amateri koji pojma nemaju.
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 10 jun 2019, 14:45

Beduin je napisao/la: Sto se igraca tice neka odlaze, nemas za skoro kim zaliti kad su odigrali ko kita. Ako mi icega nije zao, onda su to igraci koji sramote klub mi.
Za sve ostalo cemo vidjet, amin da bude tako, ali cisto sumnjam. Price o novom i uredjenom OP, advokatu i kontratuzbama i slicno mi je poznato od ranije pa ne mogu vjerovati u istu pricu samo od drugih ljudi. Ali se svi mozemo nadati da je ipak neko sposoban to sprovesti u djelo.
Pa nebi ljudi ulazili u klub da ne zele, ne mogu uraditi nesto, ne zavise ni od kakvih tendera, ne trebaju im nikakvi talovi, ne moze ih niko kupiti, ljudi su posteni. Ne bi bezveze angazovali Rifata Konjica iskusnog advokata prije nego su i usli u klub. Ovaj katarakta kaki na kvadrat, ispada da su Ademir Smajlovic i Admir Smajic od juce u fudbalu, pa ljudi su ljudske gromade i giganti za ono cickovo ulje.
🔴⚫️

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 10 jun 2019, 15:15

Muhamed(hajmo bit pozitivni)Konjic
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 10 jun 2019, 15:19

Kereće **** je gigant i gromada za čičkovo ulje.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Slobodas
Postovi: 3474
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Slobodas » 10 jun 2019, 15:45

slika
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 10 jun 2019, 15:47

Brcanskamalta je napisao/la:Muhamed(hajmo bit pozitivni)Konjic
Sta s njim @solinas?
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.