AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 10 jun 2019, 22:03

muxa je napisao/la:Kako kad je Giampaolo amater?
Nije amater nego mediokritet. :kafa:


Jedino mu se može priznati da mu je napadačka igra mnogo bolja nego Gatusova, gdje bi posebno mogao profitirati Pjontek.

Ja mislim da se čeka da se svi dovedu i da se svi odjednom zvanično predstave. Valjda malo ubrzaju, valja se raditi čitavo ljeto, a mi nemamo ni trenera ni direktora.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 10 jun 2019, 23:30

rope11 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:Massari nam je najblizi. Meni je on dobra opcija.
A što dobra? Ne napadam i ne kontriram, samo me onako zanima. :mrgreen:

Neću reći ni da je dobar ni loš, ali kada pogledaš njegov CV, vidiš da je samo bio pomoćnik Sabatiniju i Monchiju i kada je konačno dobio neku bitniju ulogu nakon odlaska Monchija, Roma ga nakon par mjeseci mjenja sa Petrachijem. Znači yebenoj Romi ne valja, a nama valja. :think:
Bio pomocnik ili single radio, u Romu su dosli Dzeko, Pjanic, Strotman,Salah, Naingolan, Benatia, Alisson i jos mnogi, znaci i vise nego puno iskustva.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Zenga » 11 jun 2019, 00:23

Bio je i Tassotti desna ruka Carlettu dok su se osvajale CL i titule, pa šta sad...

Jako je čudno i očigledno mi opet lutamo, koliko sam upratio, nije ni Maldini zvanično potpisao. Zvone, Giampaolo također ništa, srećom onaj šipak Tare ostaje, samo nam je još on falio.... :facepalm:

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jun 2019, 00:41

Za sve te gore igrače je prvenstveno zaslužan Sabatini. Bio je pomoćnik i Monchiju, koji je valjda 80% stvari pogrešno uradio. Sve u svemu, čini mi se da nije bio neki bitan faktor u oba slučaja.

Šta ja znam, meni je dovoljan razlog to što Roma vodi rat sa Torinom da ovi puste Petrachija, a imaju Massaru u upravi. I sad bi kao on trebao biti dobar čovjek za Milan, a tamo nekoj Romi ne valja, pa se ubiše da dovedu nekog drugog. Yebi ga, nešto mi se ovdje ne poklapa. :yawn:


Ali mislim da je ovo samo još jedna šuplja. Traži se sposoban, iskusan direktor koji bi radio uz Maldinija, a ne neko ko nikad u životu nije bio ništa drugo nego pomoćni SD.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2019, 01:30

Biće to na kraju daj šta daš, isto kao i za trenera, nemojmo se zavaravati ;)

Evo počela je treća sedmica kako je završeno prvenstvo, od svih poslova urađena su dva, Gatuzo je otjeran, a Leonardo je otišao :lol:

Meni je i sedam dana nakon otkaza Gatuzu, odlaska Lea, prenemaganja Maldinija (koji btw valjda još nije službeno ostao u klubu :lol: ) bilo jasno da je riječ o još jednom propalom projektu gdje se sve radi stihijski i neplanirano, al' eto neki me malo i napadoše :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

celikmilan
Postovi: 2962
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 11 jun 2019, 02:55

Ovo je baš prevršilo svaku mjeru. Opet se sve isto dešava. Čekali smo ponedeljak da se Giampaolo sastane sa Sampdorijom i da ode od njih a sad čekamo srijedu. U srijedu će pomjeriti za petak a tad će biti pomjeranje opet za ponedeljak.

I ovo za direktora ide na živce. Bio je Leonardo i uz njega Maldini da uči i pomaže. Kad je Leonardo otišao bilo je rečeno da će ga zamjeniti Maldini a sad najednom traže novoga a ne znaju ni sami koga će dovesti. Koja je uopšte i uloga Maldinija osim što će biti tu kao ime. Još ako i Boban dođe, šta će on biti u svemu tome kad nema nikakvog iskustva.

Ja samo čekam dan kada će stvarno početi sa radom.

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 11 jun 2019, 08:44

Sad ce haman i pripreme poceti, a mi jos nemamo ni trenera, ni direktora nit para nit ista :D

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 11 jun 2019, 09:51

rope11 je napisao/la:Za sve te gore igrače je prvenstveno zaslužan Sabatini. Bio je pomoćnik i Monchiju, koji je valjda 80% stvari pogrešno uradio. Sve u svemu, čini mi se da nije bio neki bitan faktor u oba slučaja.

Šta ja znam, meni je dovoljan razlog to što Roma vodi rat sa Torinom da ovi puste Petrachija, a imaju Massaru u upravi. I sad bi kao on trebao biti dobar čovjek za Milan, a tamo nekoj Romi ne valja, pa se ubiše da dovedu nekog drugog. Yebi ga, nešto mi se ovdje ne poklapa. :yawn:


Ali mislim da je ovo samo još jedna šuplja. Traži se sposoban, iskusan direktor koji bi radio uz Maldinija, a ne neko ko nikad u životu nije bio ništa drugo nego pomoćni SD.
Dobro sad, sta onda pomocnik radi, sjedi kraj sefa i divi se njegovim transferima bez ikakve sugestije, zadataka, skeniranja i prijedloga igraca?
Hajmo realno sagledati, kakve je to bajne veleigrace dovodio Petrachi? Je kazem da nije znao ubosti, ali nista to spektakularno nije kao sto je npr. Campos radio.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jun 2019, 13:51

Pa ne kažem da ne bi znao raditi svoj posao, ali spasti sa Leonarda na jednog Massaru koji je čitavu karijeru proveo kao pomoćni SD i kojeg i jedna Roma tjera nakon par mjeseci je žalosno.

Za Petrachija ne znam kakav je niti je on uopšte tema, to pitaj ove iz Rome.


Jedino dobro u svoj ovoj priči je da je Maldini ostao i da dolazi Boban.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 11 jun 2019, 14:25

braco, kakva je situacija, imal pojacanja

rope, sta kazu insajderi, kace cetalj :kafa:

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 11 jun 2019, 14:40

Kao i proteklih godina ocekuje nas ljeto u kojem mi gledamo Inter i Juve kako se napucavaju dok se u Milanu ne zna ni ko je trener a kamoli da se dovedu pojacanja prije priprema.

memaga
Postovi: 1689
Pridružen/a: 08 feb 2017, 23:17
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la memaga » 11 jun 2019, 15:32

Fantasista je napisao/la:Kao i proteklih godina ocekuje nas ljeto u kojem mi gledamo Inter i Juve kako se napucavaju dok se u Milanu ne zna ni ko je trener a kamoli da se dovedu pojacanja prije priprema.
100 posto si upravu....i onda ce dovesti otpad kojeg se ne mozes rijesiti....tesko je biti navijac i simpatizer milana zadnjih godina....

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 11 jun 2019, 17:21

Sta se bunite ni Juventus nema trenera :)
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 11 jun 2019, 17:43

Dolazi grande Sensi. :cool:


Ako ga vide kao backup igrača, onda super, uspjeli su nekako smanjiti cijenu na 15m+bonusi što faktički dođe kao Lokateli+bonus. Solidan igrač i nije drvosječa, mogao bi biti od koristi, pogotovo jer će se pola veznjaka rasprodati.

Ako ga vide kao prvotimca onda blago nama. EL, evo nas opet i dogodine. :yawn:
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 12 jun 2019, 08:54

Ozbiljno se spominje Lovren, neka me neko upuca :oops:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SiamoNoi » 12 jun 2019, 17:32

Raonffa je napisao/la:Evo počela je treća sedmica kako je završeno prvenstvo, od svih poslova urađena su dva, Gatuzo je otjeran, a Leonardo je otišao :lol:
I prema svemu sudeci otima Barceloni De Ligta i dovodi ga u PSG.

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 12 jun 2019, 18:00

Veliko umijeće ponuditi duplo veću platu od Barcelone :crazy:
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jun 2019, 19:20

Ja evo ne vjerujem da smo doveli Krunica

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 12 jun 2019, 19:21

Motaj kablove i gasi mjesalicu. Ja pojacanja i karine.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16628
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 12 jun 2019, 19:25

Haj dobro, malo sam dosao sebi :)

Ako je back up, nije losa opcija, dobar je bio ove godine, a i nas je :)

E sad ono drugo, pocece nasa raja vise pratiti Milan, sto mi bas nije drago :)

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.