NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Clutch » 11 jun 2019, 14:09

Sta mislite mogu li Warriorsi do preokreta?

Ja nekako i dalje naginjem da Toronto uzima
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 14:12

NEZALAGANJE je napisao/la:Kakve se sve ovdje gluposti pisu,pa to je za nepovjerovati. :facepalm:

Nikad mi nece biti jasno kako mozes komentarisati i pisati o necemu,a da ne iscitas sve dostupne informacije,pa onda. :oops:

Prvo,jos jutros rekoh da je ovo Ahilova.Jednostavno se na onom snimku vidjelo kako je pukla.

Druga stvar,NIKO GA NIJE NATJERAO DA IGRA!!Kakav Kawhi of prosle godine,ku.rci-palci.Decko je SAM zelio da se vrati,SAM testirao dvoje zdravlje i SAM odlucio da igra.To je to.

Trece,vratice se on.Lagan je,nikad nije nosio dodatnu masu,ali ce biti proces.To je sigurno.
Usput,na onakvoj kretnji inace i puca Ahilova,imao povredu ili ne.
Ma pusti to brate, samo se zapitaj ovo da je bilo 1-1, ili da je Golden vodio u seriji bil Kevin igrao sinoc, odgovor je ne. Onda nije trebao ni sinoc igrat, logika. Cisti ocajnicki potez, vecina ce igraca reci i htjeti igrati u ovakvoj situaciji, ali je na medincinskom osoblju i ekipi da mu ne dopuste svjesni rizika. Klayu nisu dali da igra game 3 bez obzira sto je htio, pusti to. Sta igrac zna o nalazima, mri itd. Nije doktor, receno mu fino da se povreda ova ne moze ponovit niti postat gora, juce Bob Myers lafo kaze ovo nije povezano sa orginalnom povredom, pa koga zaj.ebava
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 11 jun 2019, 14:15

Clutch je napisao/la:Sta mislite mogu li Warriorsi do preokreta?

Ja nekako i dalje naginjem da Toronto uzima
Ma Toronto ovo ne bi smio propustiti. Čak mislim da uzimaju narednu. Uzeli bi i sa zmijom, kamoli bez njega. Svi su bili svjesni da ne može, previše je soft da se tako naglo vrati, pogotovo isforsirano. Toronto je bolja ekipa 80% serije i bilo je realno da već završe ovo. Čini mi se da su bolji u gostima, manji pritisak osjećaju i ljepše igraju. The Truth zna. :kafa:
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Belmin6 » 11 jun 2019, 14:27

Uzima TOR sljedecu

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 11 jun 2019, 14:38

Po ekipe na njemu :kafa:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 14:41

Fake news :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Donnie Darko » 11 jun 2019, 14:48

BosniaBoston je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:Ako GSW osvoje(vjerovatno nece al eto) Thompson ce izgubiti zasluzen FMVP samo radi manjka dodira kojih ima.26 ppg na strasnu efikasnost+elitna odbrana.A umjesto njega ce uzet curry koji ima 30 ppg al zato 42% suta,prosjecnu odbranu i solidnu kolicinu izgubljenih lopti
izbriši ovo, babo alem ti je potrošio jedno 500 postova ovdje na to kako je 42% za beka i sasvim dobro, morat će ti vaspitnu jednu održat
Jel fetel zasluzio kaznu u kanadi? :kafa:
Ne.

Dovoljna mu je kazna sto nije dovoljno mentalno i vozacki jak da izdrzi pritisak Hamiltona duze od nekoliko krugova bez da izleti na travu. :kafa:

Avatar
Fowl95
Postovi: 2268
Pridružen/a: 03 apr 2019, 19:59
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Fowl95 » 11 jun 2019, 14:58

Mora te biti makar malo stid kad se raduješ nečijoj povredi.
Let's talk about SIX baby!

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 14:58

Kawhi opet pokazuje da je bio upravu.

A ovi igraci od sad nek idu za drugo, trece i cetvrto misljenje prije nego sto se vrate, ocigledno da fransize libo racku bitna je titula :kafa:
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
IlCapitano
Postovi: 16077
Pridružen/a: 17 sep 2012, 21:23
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la IlCapitano » 11 jun 2019, 15:17

Clutch je napisao/la:Sta mislite mogu li Warriorsi do preokreta?

Ja nekako i dalje naginjem da Toronto uzima
Ja sinoć rekoh ako GS pobijedi preokreću, ali to je bilo sa zdravim Durantom. Sad vjerujem da ide u 7, a poslije toga :silent:
★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★★★ ★★★★★★★★

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Edviin » 11 jun 2019, 15:19

alemsa je napisao/la:Kawhi opet pokazuje da je bio upravu.

A ovi igraci od sad nek idu za drugo, trece i cetvrto misljenje prije nego sto se vrate, ocigledno da fransize libo racku bitna je titula :kafa:
Ko misli drugacije mora da je naivan ili stvarno nema pojma, reci da je kd sam odlucio da igra, bez ikakvog pritiska sa strane ratnika je najvecja moguca glupost, nije kd jedini sportista sto se je “sam” odlucio da igra, u nfl ljudi gubili miljone i zdravlje zbog odluke da “sami” hoce da igraju. Covjek odradi jedan trening i bace ga u vatru u najvaznijoj utakmici sezone i sad se svi prave engleze.

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 15:45

Edviin je napisao/la:
Ko misli drugacije mora da je naivan ili stvarno nema pojma, reci da je kd sam odlucio da igra, bez ikakvog pritiska sa strane ratnika je najvecja moguca glupost, nije kd jedini sportista sto se je “sam” odlucio da igra, u nfl ljudi gubili miljone i zdravlje zbog odluke da “sami” hoce da igraju. Covjek odradi jedan trening i bace ga u vatru u najvaznijoj utakmici sezone i sad se svi prave engleze.
Upravo tako

Vecina ce reci da hoce da igra s obzirom na momenat, koga libo sta on hoce, nije doktor, jos mu dodali pritisak iz GSW da se vrati, indirektno poceli pravit scenu kao da on nece da se vrati.

Siguran sam da bi 95% se igraca vratilo da igra nakon potresa mozga kao da nista bilo, istu tekmu, u NFL-u je godinama bilo tako, kae kakav potres mozga, malo se umije i vrati se na teren, a 20 godina kasnije lik ne zna jel otiso u prodavnicu ili kafanu, ne zna se kuci vratit. Pusti ti momente i "htio je". Patka obicna

uzmi boxere jebte lika kad protivnik lupa, njegovo osoblje baca peskir, 98% boxera ce reci da nisu trebali, da su trebali nastavit match
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Brokula
Postovi: 31002
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 11 jun 2019, 15:49

Joj on sad poredi potres mozga za koji postoji poseban protokol :lol:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 15:50

Brokula je napisao/la:Joj on sad poredi potres mozga za koji postoji poseban protokol :lol:
Ma ne poredim, samo ti kazem da ce 98% igraca reci da ce igrat, da hoce da se vrate istu tekmu da je do njih/da se oni pitaju, svatas.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la AshburtonG » 11 jun 2019, 15:52

Ne zelim uopce ulazit u to, da li je bio "natjeran" da igra ili ne, ali definitivno ona fake pressica i suze GMa Warriorsa je toliko cringe...

Avatar
JHam
Postovi: 9047
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la JHam » 11 jun 2019, 15:52

De ga banujte zivi bili, opra lik s tim jel htio igrat il nije...Opet dogodine ispadate od GSW s KD-em, znam da ti je krivo al jbg takav vam grah pao, da nije igrao vjerovatno bi otisao iz GSW, ovako propade bradi jos jedna godina..

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la AshburtonG » 11 jun 2019, 15:55

JHam je napisao/la:De ga banujte zivi bili, opra lik s tim jel htio igrat il nije...Opet dogodine ispadate od GSW s KD-em, znam da ti je krivo al jbg takav vam grah pao, da nije igrao vjerovatno bi otisao iz GSW, ovako propade bradi jos jedna godina..
Brada sa ovim saigracima ne bi uzeo titulu, ni u slucaju da ode KD. Ne mozes dat CPu onakav ugovor, i nadat se tituli. :nene:

Avatar
alemsa
Postovi: 23940
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la alemsa » 11 jun 2019, 15:56

Valja se vratit od ahilove prvo

Rakete nisu tema danasnje emisije, nego gsw forsiranje kevina nazad i direktna krivica istih za ovu povredu
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Sarmelino » 11 jun 2019, 16:15

Alem napokon prica fakte
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

vedoz
Postovi: 1335
Pridružen/a: 25 jun 2014, 23:16
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la vedoz » 11 jun 2019, 16:15

Trebao ili ne, gotivio ih ili ne, realno žao mi je lika... pokazao je želju, doprinjeo je u pobjedi, ali si je možda napravio jako veliki problem

Navijači Raptorsa bruka

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.