Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
AdkoHz
Postovi: 415
Pridružen/a: 14 apr 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la AdkoHz » 10 jun 2019, 22:37

Jel istina da meljkan ostaje bez platoa na istoku ?Kazu sd ce neke zgrade pravit tu tako da ni jug nece moci gradit :rol:
1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 10 jun 2019, 22:43

Kakav Dodik i njegovi supljaci....
Borba za opastanak, da se ne ugasimo, do nekih sretnijih vremena.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 10 jun 2019, 22:59

AdkoHz je napisao/la:Jel istina da meljkan ostaje bez platoa na istoku ?Kazu sd ce neke zgrade pravit tu tako da ni jug nece moci gradit :rol:
Nije tacno,ne daju im istok pa hoce prema jugu,Amaw ker ih namjestio kod svojih prijatelja i SD

bistrik87
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 maj 2019, 17:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bistrik87 » 10 jun 2019, 23:04

zagor1987 je napisao/la:
AdkoHz je napisao/la:Jel istina da meljkan ostaje bez platoa na istoku ?Kazu sd ce neke zgrade pravit tu tako da ni jug nece moci gradit :rol:
Nije tacno,ne daju im istok pa hoce prema jugu,Amaw ker ih namjestio kod svojih prijatelja i SD
dozivio sam svakakvih kriza i Sarajva i zeljeznicara, al ne pamtim kad je zeljeznicar bio u ovakoj dubiozi, sve crnjak za crnjakom, ocel ista dobro da ih snadje

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 10 jun 2019, 23:15

bistrik87 je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:
AdkoHz je napisao/la:Jel istina da meljkan ostaje bez platoa na istoku ?Kazu sd ce neke zgrade pravit tu tako da ni jug nece moci gradit :rol:
Nije tacno,ne daju im istok pa hoce prema jugu,Amaw ker ih namjestio kod svojih prijatelja i SD
dozivio sam svakakvih kriza i Sarajva i zeljeznicara, al ne pamtim kad je zeljeznicar bio u ovakoj dubiozi, sve crnjak za crnjakom, ocel ista dobro da ih snadje
Ma sace doc onaj zeljin dorumas da ti objasni da mi ne znamo u kakvoj smo dubiozi,i da cemo tek vidjet :cry: tako ti je kad ti drzava poklanja pare i nacelnici stotine milja maraka,pa dodje na naplatu sve,mora se hotel gradit i tacka

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 10 jun 2019, 23:19

Grk1234 je napisao/la:Neko vjeruje Dodiku :pinokio: :pinokio: :pinokio: :crazy:
1. Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik obećao je sa vlasnikom kompanije “Komsar Enerdži” Rašid Serdarov izgradnju TE Ugljevik tri, ulaganje 700 miliona evra i 800 novih radnih mjesta. Danas, od HE “MRSOVO”, osim kamena temeljca postavljenog prije nekoliko godina nema ništa.

2. Farmlend je slučaj zbog kojeg je Dodik slagao obećanje na obećanje, laž na laž i na kraju, kad je njegov lični govedar isisao sve što se moglo od kreditnih i potsticajnih sredstava pustio i radnike i firmu niz vodu. Laž je koštala budžet Republike Srpske, kao i uvijek.

3. Vjerovatno jedno on najvećih obećanja i laži je mreža aerodroma u RS. Kako je to govorio Dodik: “U našim planovima je aerodrom na Sokocu, jedan funkcionalan, koji može da primi određenu vrstu letjelica i da uspostavimo bolju komunikaciju unutar RS i nakon toga ide modernizacija aerodroma u Bijeljini”. Naravno, tu je i neizostavni aerodrom u Trebinju.

4. Milorad Dodik rekao je da će Turistički centar “Klekovača” kod Drinića, kada bude izgrađen za 12 godina, biti jedan od najreprezentativnijih turističkih centara ovog dijela Evrope. Dodik je istakao da je ovaj impozantan projekat jedan od najvažnijih za Republiku Srpsku. Vrijednost projekta je trebalo da bude oko 280 miliona evra, ali se trenutno se na Klekovači odmaraju samo medvjedi.

5. Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da su u završnoj fazi pregovori o privatizaciji Banke Srpske i dokapitalizaciji od 300 miliona evra. Banka Srpske je u međuvremenu propala i postala ogroman finansijski uteg oko vrata građana RS.

6. Elektroautomobil iz RS je možda i jedna od najvećih laži Dodika kojom je manipulisao narodom i za milionski iznos oštetio RS, te omogućio ogromno bogatstvo sebi bliskim ljudima.

7. Dodik je obećao da će novi helikopter Vlade, za koji se Srpska zadužila 10 miliona KM, biti korišten samo za hitne slučajeve i intervencije koje se ne mogu drugačije sprovesti, da bi ga na kraju koristio u kampanji i pokazivao svojim omladincima na stranačkim skupovima.

8. Sljedeća laž je izgradnja Termoelektrane u Gacku. Helikopteri, ČEZ, baloni u nebu, veselje… sve je to Dodik obezbjedio ne bi li ubijedio narod u novu laž koju im je servirao. I uspio je, a nakon svih ovih godina ona je ostala samo laž, koja ni dalje ne blijedi. Jedino su Čehe zamjenili Kinezi.

9. “Referendum je 2018., tražićemo otcjepljenje. Usvojili smo i Deklaraciju naziva ‘Republika Srpska – slobodna i samostalna’”. Referendum je sproveden, ali ne o nezavisnosti već o Danu Republike, pa je i taj poništen i sveden na neku vrstu ankete, koji više niko ne spominje.

10. “Uskoro 70 miliona evra ruskog kredita”. Krediti nikad nisu došli, pa je u pomoć pristupio MMF sa svojim parama...
Nastavi niz, dodaj i ovu vijest za Borac :urnebes:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Riziko
Postovi: 5810
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 10 jun 2019, 23:23

Bravo Osim.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

bistrik87
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 maj 2019, 17:44
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la bistrik87 » 10 jun 2019, 23:47

zagor1987 je napisao/la: rumas da ti objasni da mi ne znamo u kakvoj smo dubiozi,i da cemo tek vidjet :cry: tako ti je kad ti drzava poklanja pare i nacelnici stotine milja maraka,pa dodje na naplatu sve,mora se hotel gradit i tacka
mi da nismo se otarasili Dine Feninga i neki ljudi bili bi isto u dubiozi, na vrijeme smo srecom reagovali, cim se neki sumljivi biznismeni motaju oko kluba i VIP loza tipa "Tigar" znao sam da se muti u Sarajvu, pa onda oni brazilci, pa Jesic, sreca uhvatili smo pravi pravac, jer smo istini u oci pogledali. A citam na onom tamo drugom forumu ljudi se neki halali sa klubom, ko da se ugasili jbg, a ovaj sto bi im mogao naslijedit Selimovica, meni se cini da covjek radi na stecajevima barem sam tako preko interneta skontao, mozda je drugi lik isto ime, al ako jest taj, covjek je ugodno sa korisnim spojio, kriminalci nece jer para nema, budala nece jer nije tolka budala, ovaj hoce jer covjek radi na stecajevima...

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la zagor1987 » 10 jun 2019, 23:53

bistrik87 je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la: rumas da ti objasni da mi ne znamo u kakvoj smo dubiozi,i da cemo tek vidjet :cry: tako ti je kad ti drzava poklanja pare i nacelnici stotine milja maraka,pa dodje na naplatu sve,mora se hotel gradit i tacka
mi da nismo se otarasili Dine Feninga i neki ljudi bili bi isto u dubiozi, na vrijeme smo srecom reagovali, cim se neki sumljivi biznismeni motaju oko kluba i VIP loza tipa "Tigar" znao sam da se muti u Sarajvu, pa onda oni brazilci, pa Jesic, sreca uhvatili smo pravi pravac, jer smo istini u oci pogledali. A citam na onom tamo drugom forumu ljudi se neki halali sa klubom, ko da se ugasili jbg, a ovaj sto bi im mogao naslijedit Selimovica, meni se cini da covjek radi na stecajevima barem sam tako preko interneta skontao, mozda je drugi lik isto ime, al ako jest taj, covjek je ugodno sa korisnim spojio, kriminalci nece jer para nema, budala nece jer nije tolka budala, ovaj hoce jer covjek radi na stecajevima...
Samo je kod nas drugacije,pokusali su sef zavrnuo ventile i sve ih rastjero to je razlika

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 11 jun 2019, 00:25

smanjili smo dugovanja Borca za više od devet miliona KM, čime smo riješili 70 odsto problema koji su opterećivali klub u prošlosti. Ovo što prezentujemo danas, nisu fraze i puste želje, već smo dosadašnjim potezima stvorili uslove da Borac postavimo tamo gdje mu je mjesto, da bi bio ambasador kako Banjaluke, tako i Republike Srpske", dodao je prvi čovjek "crveno-plavih"
Ako ima istine u ovome da se sav dug sveo na 2 mil to bi bila odlicna vijest, ali sve kod nas treba uzeti sa rezervom...pa i ova pompezno najavljena 2 miliona koja nam trebaju leci od Grada i Ministarstva Sporta do kraja sledece sezone.

Nego, zna li neko ista u vezi prenosa utakmica sledeće sezone? Hoće li Arena moći ući ili i dalje oni strimovi Moje tv imaju monopol?
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 11 jun 2019, 08:15

Nije provokacija jer nisam u toku. Ovo se Sloboda bazira ove sezone na Rastoki Osmankovicu i nekim pojacanjima iz federalne. Vidim otislo im nekoliko igraca iz prve postave
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
redbull93
Postovi: 14403
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 11 jun 2019, 08:31

Rade isto sto i mi prije par godina, pojacanja iz federalne ne mogu odgovoriti pl. Ako ne budu imali pravih pojacanja ispast ce, a zaboravljaju da oni nisu Čelik i da mogu ispasti.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 11 jun 2019, 14:47

Tan :D Mujakic :D Kortjak :D Sarajevo :D

Pas vas **** jeste jaki zna li se ko pije ko plaća ?

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 11 jun 2019, 14:51

Marke nisu naplatili za Mhjakica :tokralju: :tokralju:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

FoSte95
Postovi: 12614
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 11 jun 2019, 14:55

ja se iskreno nadam da ovo nije istina, pa ne možeš takva budala ispasti :urnebes:
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 11 jun 2019, 14:59

Prvo sam konto koja ce budala za igraca iz ove lige dat tolike novce,pa kontam ajde logicno je tako je najlakse upumpat pare u klub preko transfera a oba tvoja kluba,a na kraju ovi nista nisu dobili.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 11 jun 2019, 15:00

prisonbreak je napisao/la:Marke nisu naplatili za Mhjakica :tokralju: :tokralju:
GradKamena2 je napisao/la:Prvo sam konto koja ce budala za igraca iz ove lige dat tolike novce,pa kontam ajde logicno je tako je najlakse upumpat pare u klub preko transfera a oba tvoja kluba,a na kraju ovi nista nisu dobili.
:urnebes:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 11 jun 2019, 15:02

MortemHz je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Marke nisu naplatili za Mhjakica :tokralju: :tokralju:
GradKamena2 je napisao/la:Prvo sam konto koja ce budala za igraca iz ove lige dat tolike novce,pa kontam ajde logicno je tako je najlakse upumpat pare u klub preko transfera a oba tvoja kluba,a na kraju ovi nista nisu dobili.
:urnebes:
Jel i u vas gore ćelopek ko i u nas ovde na jugu?

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la drakensang » 11 jun 2019, 15:05

Otkud sad da nisu nista dobili

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54267
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 11 jun 2019, 15:05

GradKamena2 je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Marke nisu naplatili za Mhjakica :tokralju: :tokralju:
GradKamena2 je napisao/la:Prvo sam konto koja ce budala za igraca iz ove lige dat tolike novce,pa kontam ajde logicno je tako je najlakse upumpat pare u klub preko transfera a oba tvoja kluba,a na kraju ovi nista nisu dobili.
:urnebes:
Jel i u vas gore ćelopek ko i u nas ovde na jugu?
Užas, ja ne podnosim sunce toliko.. baš ne volim, ima preko 30 stepeni
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 42 gosta.