FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 11 jun 2019, 16:25

Plavi1987 je napisao/la:
Dokoljenko je napisao/la:
Plavi1987 je napisao/la:Gdje nam je golman, zar nije juce trebao biti predstavljen

Sad ce Skupstina, subota je Dan D za nas. Dosta je bilo javasluka, futavci odlazite iz naseg kluba, za 6 mjeseci niste bili u stanju jednu pisljivu uplatnicu popuniti na vrijeme i direktno ste nas ostetili za milion maraka
Rece tvoj gazda, to je samo jedna sezona. Sjecas se ono kada nismo izasli u evropu sa najskupljim timom u Željinoj istoriji. Jel namirio gazda milion tada?

Ja sam sam svoj gazda jer imam glavu i mozak pa razimsljam i donosim zakljucke na osnovu cinjenica. To sto TVOJE gazde nisu mogle prismrditi Grbavici par godina i koje su pisale svakakve tekstove da bi nastetili Zelji to nikom nista, te TVOJE gazde se danas vozikaju sa Amarom i dogovorajau sta ce i kako ce sta pisati.

A covjek kojeg spominjes i pored ne izlaska u evropu je uspio sa svojim ljudima i nama navijacima izgraditi stadion i povecati imovinu kluba za nekoliko miliona, istu tu imovinu koju TVOJE gazde pokusavaju sada rasparcati.

Kraj diskusije. Pozdrav
Al cuj gazde :D Samo gdje vi dobijate te informacije da se Amar vozika s nekim. Neko od vasih debila to izmisli i vi ko retardi to ponavljate nit vidjeli, niti ista.

Ja Amara vidim da se voz sam u crnom UP bas ga nikad nisam vidio da ga neko vozika. Al vi ste stvarno jako inteligentni forumasi, to je cinjenica. Kapa do poda...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2019, 16:31

slika

Dobra brojka naših u Torinu :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 11 jun 2019, 16:32

Najs
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

amarovac
Postovi: 77
Pridružen/a: 09 mar 2019, 23:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amarovac » 11 jun 2019, 17:26

danane... j.ebo ti burduš mamu kuravu u dupe... na vratniku.. odmah pored tatine ti kuće.. do džamije...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 11 jun 2019, 17:28

Raonffa je napisao/la:slika

Dobra brojka naših u Torinu :thumbup:
Zasto predosjecam neku bakljadu veceras da se zabiberi savezu :lol:

Svaka cast momci i na broju i na transparentu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2019, 17:29

Bezideja je napisao/la:Ma covjek Željovac, kakvi oni debili. I meni nije jasno odakle on na takvoj. Mislim da je radio u Telemahu ?
Nekoliko banaka, mikrokreditne organizacije, Telemach neka jača pozicija, trebalo bi biti da je sposoban čovjek, vidjet ćemo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 jun 2019, 17:49

Ja samo ne znam sta ce velika vecina Vas raditi na skupstini ili na tom okupljanju. Sve sto vi zastupate, citava grupa ( jug), 80% sjevera i ostalih zastupa i trazi sve suprotno od vas. Pa komplet grupa **** majke ovim trenutnim u upravi, Amar se proziva za stotinu stvari... a vi sve ijednog srcano do Allaha branite. Ne date zaustit kako je greska napravljena i kako je kasa ostecena za milion

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 11 jun 2019, 17:58

Manijaci19871921 je napisao/la:Ja samo ne znam sta ce velika vecina Vas raditi na skupstini ili na tom okupljanju. Sve sto vi zastupate, citava grupa ( jug), 80% sjevera i ostalih zastupa i trazi sve suprotno od vas. Pa komplet grupa **** majke ovim trenutnim u upravi, Amar se proziva za stotinu stvari... a vi sve ijednog srcano do Allaha branite. Ne date zaustit kako je greska napravljena i kako je kasa ostecena za milion
Ne lazi. Mozda grupa koju predvodi dupelizac danan koji bi opet u klub sa haverom tm8782... a jug je uvijek bio na strani kluba i sta bude najbolje za isti ce podrzati. Greska je napravljena i kasa ostecena. Mislim da je svako ko pise ovdje to i napisao. Nema vise kera misketa i lobotomije da brisu postove i banuju raju koja ne dize levata u nebeasa. Vidjelo se koliko se podrzavao taj ker kad je jedva 1000 ljudi doslo na finale kupa sto lobotomci predstavljaju kao ligu prvaka uz dva druga mjesta. Za koliko je doticni ostetio kasu? Samo sto nije svako supak i placenik pa je raja i tog idiota podrzala nakon sto nismo uspjeli ni europu izboriti. Treba gledati da se prvo rijesimo tog zla i pipaka jer cemo tek tad moci rekonstruisat klub na pravi nacin.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 jun 2019, 18:00

Ma pasa moj ovde vas ima 10 i vrtite istu pricu ahahah pa upali TMorg.. naravno neces jer nijedan od vas nema odobren akaunt jasno ko dan...

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 11 jun 2019, 18:02

Hotel Bristol zbog velikog interesa navijača otkazao organizaciju skupštine FK Željezničar

Menadžment hotela Bristol otkazao je organizaciju Generalne skupštine FK Željezničar koja je planirana za subotu zbog velikog interesa navijača Plavih.
Skupština FK Željezničar je zakazana za 15. juni kada se očekuju potvrde promjena u upravljačkoj strukturi kluba s Grbavice, a navijači Plavih u velikom broju najavili su dolazak ispred mjesta održavanja skupštine.

Upravo zbog toga, prvobitna lokacija Generalne skupštine FK Željezničar - hotel Bristol, zbog sigurnosti ostalih gostiju, okupiranosti oko hotela i mogućnošću bilo kakvog incidenta u i oko hotela, odlučio je otkazati organzaciju ovog događaja.

Tim povodom kontraktirali smo PR službu FK Željezničar odakle su nam potvrdili ovu informaciju, a kako su nam istakli, tačno vrijeme i nova lokacija će biti poznati u naredna 24 sata.
Klix

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 11 jun 2019, 18:04

Manijaci19871921 je napisao/la:Ma pasa moj ovde vas ima 10 i vrtite istu pricu ahahah pa upali TMorg.. naravno neces jer nijedan od vas nema odobren akaunt jasno ko dan...
Sta je pasa zavrnuta pipa i odma panika? :lol:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 18:06

Manijaci19871921 je napisao/la:Ma pasa moj ovde vas ima 10 i vrtite istu pricu ahahah pa upali TMorg.. naravno neces jer nijedan od vas nema odobren akaunt jasno ko dan...
Vidjecemo i to. U subotu ce se sve samo kazati.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 11 jun 2019, 18:07

Manijaci19871921 je napisao/la:Ma pasa moj ovde vas ima 10 i vrtite istu pricu ahahah pa upali TMorg.. naravno neces jer nijedan od vas nema odobren akaunt jasno ko dan...
Ma nema org je toliko bitna karika, oni biraju uprave, igrace, stvarno samo za mozgove kao ti bilo koji forum moze bitan.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 11 jun 2019, 18:09

Skupstina i jeste tu da se ustanovi ko je kriv za uplatu, i neka odgovara za to(i ako ja licno mislim da je klub radio according to good faith, i nadam se da cemo dobiti tu presudu ako smo je uputili). Ali neka odgovara za to. Stvarno je amaterski ispao. Ja licno ne zivim u BiH, i analizirajuci nasu situaciju, smatram da nam uopste nije zdravo da se vracaju oni ljudi koji su sami napustili prije 6 mjeseci. To je moje licno misljenje, mislim da su uradili dobro sto se tice stadionu, osim toga su zestoko usrali, tako da ne smatram da je zdravo za klub, igrace, navijace da se oni vrate. Imali su dug period da uspostave zdrave temelje za sportski uspjeh ali oni to nisu. Meni se tu ne radi o titulama, titula ne titula, to mogu sitnice da odluce, ali kod njih se sve vrti ukrug, novi treneri, novi igracima, novi sportski direktor, a nikad da se opamete. Barem sad mogu fino spavati i znati ko nam je trener i strucni stab. To nismo dozivili prosli 4-5 ljeta.
Zadnja izmjena: Tristan10, dana/u 11 jun 2019, 18:10, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 11 jun 2019, 18:09

Lobotomac se ubacio da sjebe temu. Ne treba ga uzimati ozbiljno, klasicni isprani mozak. Kad ima obraza slagati da je jug protiv Amara sve je jasno.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 11 jun 2019, 18:13

HongKong je napisao/la:Lobotomac se ubacio da sjebe temu. Ne treba ga uzimati ozbiljno, klasicni isprani mozak. Kad ima obraza slagati da je jug protiv Amara sve je jasno.
Pa kako ce znati sta mislis jug kad uopce ne ide na utakmice, nego cita forume. Retardi
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 18:15

Ne treba Jug petljati u priču uopšte. Jug uvijek treba da je uz Želju a ne Amara, Misimovića ili bilo koju upravu. Doći u subotu na okupljanje i ispoštovati klub koji će nadam se ako bude veliko interesovanje otvoriti kapije stadiona.

Meni je najiskrenije žao što ne možemo da zaustavimo priče i podjele a sve radi par kerova koji su sebi umislili da su Željo. Umjesto da nas dođe pun stadion i pokažemo zube svima, tako pomognemo klubu, mi se hrvemo sa desetak debila po interenetu. Razyebali su nas da valja i nikad im ovo halalit ne treba!

Edit. Takođe, ne treba ni zaboraviti šta su Ti isti pisali za Jug kada su skandirali uprava napolje.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 jun 2019, 18:19

HongKong je napisao/la:Lobotomac se ubacio da sjebe temu. Ne treba ga uzimati ozbiljno, klasicni isprani mozak. Kad ima obraza slagati da je jug protiv Amara sve je jasno.
Hahahah kakav si ti dundjer... pasukan, crni, sinovi bosne komplet, jovanovic ivan ma jezivo koliko su ljudi manijaci a javno amara prozivaju.. ma sta ja tebi pricam.. ti ces mi reci sta sam ja, ja e lobotomac hahahaha

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 11 jun 2019, 18:21

Nisu nista umislili nego su placeni za to. Sad se vise ne moze uzimati od kluba pa panika. Kad udju pravi ljudi u klub i kad krenu rezultati i sve ostalo kao da ce biti bitno sta 10 placenika pise. To su likovi koji su se uvukli u supak, kapalo od onih levata da se pise po forumima, neka djecurlija iz Varesa i slicno. Ovi da nisu ispali levati s uplatnicom i da igram europu kao da bi neko vise i obracao paznju na poltrone. Sami su ih odrzali iznad vode, ali nece jos dugo.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 11 jun 2019, 18:23

Razumijem ove iz Bristola. Nikad ne znas sta moze biti kad dodje vise ljudi, a pogotovo navijaci u ovakvoj atmosferi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sambiliong, zeljooo13 i 13 gostiju.