FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 22:30

VolimVelez je napisao/la:
staragarda je napisao/la:
nekoIzMostara je napisao/la:Sta bi sa Adukorom, jel potpisuje za vas?
Teško, kae da mu je za nekog velikana da odigra sezonu il dvije...pare mu nisu bitne...sloboda, ležve, likce..nebitno.....samo da osjeti taj huk punog stadiona i igranje pred 20 milja ljudi
Siminhance hazmirova izdrkotino nemoj tako, ipak nam je krivo gledat vas 17 na tribinama stadiona Tusanj - fudbalskog kluba Sloboda Tuzla. Znas onaj klub koji si volio do prije dvije god, dok ti nije hazmir kupio dvojni c i sendvic?????!! Usa sabane jedan , na njivu mazlume na njivu
Toliko neistina krenuvsi od Slobodinog stadiona,to totalno neumjesnih i bezveznih uvreda.Prepisat cemo ovo tvojoj nezrelosti,na sledeci post sa slicnim sadrzajem krece udaranje ono bas ispod pojasa :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 22:34

Potencionalno pojacanje i potencijalni macak u vreci. :kafa:
Novo pojačanje Tuzla Cityja prošao Lyonovu školu, igrao za omladinske selekcije Francuske
Zitouni dolazi u Tuzlu
Nassim Zitouni (25) mogao bi postati novo pojačanje FK Tuzla City.

Zitouni je stigao u Tuzlu i priključio se treninzima, te se u narednim danima očekuje da potpiše ugovor s bh. premijerligašem.

Radi se o igraču koji je prošao Lyonovu školu, igrao za omladinske selekcije Francuske.

Ovaj ofanzivac je posljednji put igrao za alžirski Constantine, a prethodno u Bugarskoj za Dunav i u Španiji za Cultural Areas.

Također, bio je i u Portugalu gdje je igrao za Porto B i Guimaraes. Za sada je nepoznanica za bh. prilike, no vrijeme će pokazati koliko je kvalitetan i koliko će biti od pomoći Tuzlacima ukoliko se ozvaniči saradnja.
Mogu se samo sloziti sa ovim da pojacava "konkurenciju",jer daleko je Dzenis od pojacanja :kafa:
Dženis Beganović pojačava konkurenciju u FK Tuzla City
Novo pojačanje u premijerligašu
Bh. transfer 'pijaca' radi ovih dana prekovremeno, a posljednji u nizu klubova koji se pojačao je Tuzla City.


Dženis Beganović pojačava konkurenciju u FK Tuzla City
Klub koji svoje utakmice Premijer lige igra na stadionu Tušanj, kako saznaje SportSport.ba, dogovorio je dolazak nekadašnjeg fudbalera Željezničara Dženisa Beganovića.

On će pojačati konkurenciju u napadu Tuzla Cityja, a u ovu ekipu dolazi iz Češke gdje je igrao za ekipu Znojma.

Inače, on bi se novom klubu trebao priključiti u petak na pripremama.

Tokom karijere ovaj 23-godišnji napadač je igrao i za Metalleghe te Kom Podgorica.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 22:38

Već sada je jasno da će Tuzla City u novu sezonu ući s dosta promijenjenom ekipom s obzirom da su neki dolasci već potrvđeni, ali i da je nekolicina fudbalera napustila klub.

SportSport.ba saznaje, istina nezvanično, da su čelnici Tuzla Cityja "bacili oko" na još dvojicu fudbalera - mladog golmana Kenana Topolovića i štopera Muamera Adžema.

Mladi Kenan Topolović iza sebe ima odličnu polusezonu u Borcu, ali će ovog ljeta promijeniti sredinu.

Već se pisalo o interesu Slobode i Radnika za usluge 21-godišnjeg čuvara mreže, ali sada ne bi čudilo da baš u Tuzla Cityju nastavi karijeru.

Kada je u pitanju Adžem, ovaj 26-godišnji štoper je prošle sezone branio boje tuzlanske Slobode, a prošlog mjeseca su se pojavile špekulacije da je za njega zainteresovan Čelik.

Sada se, međutim, u priču uključio i Tuzla City, pa će biti zanimljivo vidjeti gdje će Adžem nastaviti karijeru.
Ovog iz Borca nisam pratio,a Adzem mi licno nije neko pojacanje.Mozda eventualno da mijenja nekog stopera iz prve.Poprilicno kiks igrac.
"Hvala na svemu, vrijeme je za dalje, odluka je donesena. Ostanak u Slobodi se neće desiti. Svim pravim navijačima želio bih se zahvaliti. Također, saigračima i stručnom štabu na čelu sa šefom Nalićem. Sve najbolje u daljem radu", napisao je Hadžanović.

Međutim, ovaj 26-godišnji veznjak neće daleko u potrazi za novim angažmanom.

SportSport.ba sazanaje da bi Adis Hadžanović karijeru trebao nastaviti u Tuzla Cityju.

Navodno je već postignut dogovor između Hadžanovića i Tuzla Cityja, a sada se čeka da on bude zvanično predstavljen u svom novom klubu.

Hadžanović je profesionalnu karijeru počeo u Olimpiku, da bi nakon toga igrao za Famos, estonski Nome Kalju, jemenski Al-Ahli, Istru, Segestu, Brežice, Iskru Danilovgrad, Vitez i Slobodu.
Sto se tice Hadzanovica,zahvalan igrac u svakom slucaju.Valjda potpise.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 22:40

Nassim Zitouni,Adukor,Beganovic,Hadzanovic,Brazilac,Topalovic,Adzem...Svasta je udrobilo.Neki su nepoznanica,neki su kvalitetni,neki nit smrde nit mirisu.

Za sad smo potpisali samo Mirsada Ramica i Borislava Terzica.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 11 jun 2019, 23:40

dvokorak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzlu ... /190611078

Utrpaćemo mi vas s njima i u Evropu idete.
:thumbup:
Čega se pametan stidi, budala se ponosi...bravo :clap: :clap: :clap: ....ovo samo o vama govori, šljamovi ljudski :puke:...ne bih više sa vama raspravljao...bravo tuljani još jednom...neki šukovi preko izbjeglica ,islama i migranata
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 23:43

dvokorak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzlu ... /190611078

Utrpaćemo mi vas s njima i u Evropu idete.
:thumbup:
Nemoj se ti sikirat za nas.Nekako cemo se izborit s svojom mukom.Nego cujem profa Husara vam ponovo spasava klub.Pravi covjek za pravi klub,ono bas dijeli manire i ljudske vrijednosti upravo kao i Sloboda.. :kafa: Nego da se vratimo zelenom terenu,koga ste izabrali da nosa cunjeve i zagrijava ekipu Smajicu :?
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 23:47

staragarda je napisao/la: Čega se pametan stidi, budala se ponosi...bravo :clap: :clap: :clap: ....ovo samo o vama govori, šljamovi ljudski :puke:...ne bih više sa vama raspravljao...bravo tuljani još jednom...neki šukovi preko izbjeglica ,islama i migranata
Ma pusti kraju garda,vidis da su u bunilu od silnih transfera i euforije povodom 100 godina kluba. :urnebes:
Ti sukovi i jesu njihov maksimum realno,za inteligenciju jedne fukare i vise nego dovoljno. :kafa:
"Hvala na svemu, vrijeme je za dalje, odluka je donesena. Ostanak u Slobodi se neće desiti. Svim pravim navijačima želio bih se zahvaliti. Također, saigračima i stručnom štabu na čelu sa šefom Nalićem. Sve najbolje u daljem radu", napisao je Hadžanović.
Pazi oprostaja igraca,ono kad covjek bjezi glavom bez obzira :rol:
Nego kako si zadovoljan ovim imenima koja su u opticaju da nas pojacaju.Samo da ne bude tresla se gora,rodio se mis :D
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la staragarda » 11 jun 2019, 23:49

BosanacGorstak je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Čega se pametan stidi, budala se ponosi...bravo :clap: :clap: :clap: ....ovo samo o vama govori, šljamovi ljudski :puke:...ne bih više sa vama raspravljao...bravo tuljani još jednom...neki šukovi preko izbjeglica ,islama i migranata
Ma pusti kraju garda,vidis da su u bunilu od silnih transfera i euforije povodom 100 godina kluba. :urnebes:
Ti sukovi i jesu njihov maksimum realno,za inteligenciju jedne fukare i vise nego dovoljno. :kafa:

Nego kako si zadovoljan ovim imenima koja su u opticaju da nas pojacaju.Samo da ne bude tresla se gora,rodio se mis :D
Ma ne znam šta bi ti rekao....puno nekih imena se vrti...nekako sam najnezadovljniji trenerskom pozicijom...nema Milenko to nešto u sebi za iskorak....pun mi je neke demagogije i šuplje...šta znam
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dvokorak » 11 jun 2019, 23:53

BosanacGorstak je napisao/la:
dvokorak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:https://www.klix.ba/vijesti/bih/u-tuzlu ... /190611078

Utrpaćemo mi vas s njima i u Evropu idete.
:thumbup:
Nemoj se ti sikirat za nas.Nekako cemo se izborit s svojom mukom.Nego cujem profa Husara vam ponovo spasava klub.Pravi covjek za pravi klub,ono bas dijeli manire i ljudske vrijednosti upravo kao i Sloboda.. :kafa: Nego da se vratimo zelenom terenu,koga ste izabrali da nosa cunjeve i zagrijava ekipu Smajicu :?
Jedino se sekiram o tome kad se vracate toliko voljenom podrinju, a o fudbalu sa bama necu sigurno raspravljati. PodrinjeCity do Evrope :bih:

@StaraRinaka mojne da lagis i izmisljas ovdje!
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 23:54

staragarda je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Čega se pametan stidi, budala se ponosi...bravo :clap: :clap: :clap: ....ovo samo o vama govori, šljamovi ljudski :puke:...ne bih više sa vama raspravljao...bravo tuljani još jednom...neki šukovi preko izbjeglica ,islama i migranata
Ma pusti kraju garda,vidis da su u bunilu od silnih transfera i euforije povodom 100 godina kluba. :urnebes:
Ti sukovi i jesu njihov maksimum realno,za inteligenciju jedne fukare i vise nego dovoljno. :kafa:

Nego kako si zadovoljan ovim imenima koja su u opticaju da nas pojacaju.Samo da ne bude tresla se gora,rodio se mis :D
Ma ne znam šta bi ti rekao....puno nekih imena se vrti...nekako sam najnezadovljniji trenerskom pozicijom...nema Milenko to nešto u sebi za iskorak....pun mi je neke demagogije i šuplje...šta znam
Ma realno i ja sam nezadovoljan izborom trenera.Da imamo nekog kao Husref ili eventualno Baka Sliskovic nekako bi lakse disao i sa slabijim pojacanjima,ovako nisam siguran sta ocekivati.Moze se desiti da zaredamo 5-6 tekmi s porazom i donji smo ostatak sezone.Ni sa pojacanjima nisam odusevljen,hadzanovic je solidan,adukor bi bio pojacanje..brazilac,ovaj tunizanin ali i ostali koji se spominju nisam siguran da bi bili pojacanja.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la BosanacGorstak » 11 jun 2019, 23:58

dvokorak je napisao/la: Jedino se sekiram o tome kad se vracate toliko voljenom podrinju, a o fudbalu sa bama necu sigurno raspravljati. PodrinjeCity do Evrope :bih:

@StaraRinaka mojne da lagis i izmisljas ovdje!
Sto cemo se vracati,lakse nam je "carsiju" poslati po misijim rupama dok momci Podrinja drze Tuzlanske ulice zajedno sa nasom bracom Sandzaklijama :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
dvokorak
Postovi: 2564
Pridružen/a: 17 apr 2017, 19:42
Lokacija: Den Haag
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la dvokorak » 12 jun 2019, 01:00



Povedi @StaraRinaka :opaopa:
? ? <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 12 jun 2019, 10:17

staragarda je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la:
staragarda je napisao/la: Čega se pametan stidi, budala se ponosi...bravo :clap: :clap: :clap: ....ovo samo o vama govori, šljamovi ljudski :puke:...ne bih više sa vama raspravljao...bravo tuljani još jednom...neki šukovi preko izbjeglica ,islama i migranata
Ma pusti kraju garda,vidis da su u bunilu od silnih transfera i euforije povodom 100 godina kluba. :urnebes:
Ti sukovi i jesu njihov maksimum realno,za inteligenciju jedne fukare i vise nego dovoljno. :kafa:

Nego kako si zadovoljan ovim imenima koja su u opticaju da nas pojacaju.Samo da ne bude tresla se gora,rodio se mis :D
Ma ne znam šta bi ti rekao....puno nekih imena se vrti...nekako sam najnezadovljniji trenerskom pozicijom...nema Milenko to nešto u sebi za iskorak....pun mi je neke demagogije i šuplje...šta znam

.....................


.....Ovoga Zejtunija( زيتوني arabski - Maslina)treba odmah, danas potpisat, odličan igrač.Naravno ,uz obavezan medicinski pregled.
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 12 jun 2019, 19:41, ukupno mijenjano 6 puta.

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la admin » 12 jun 2019, 10:46

Sramota je sta pojedinci rade od teme. Ali i do nas je, do moderacije. No, nikad nije kasno za uvesti red. Da bi se tema postala "normalna i da ne bismo bili supci red je da upozorimo. Tema je Tuzla City, svaki forumas koji se ne bude drzao teme bice odstranjen s foruma.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 12 jun 2019, 11:08

Novo pojačanje Tuzla Cityja prošao Lyonovu školu, igrao za omladinske selekcije Francuske

Zitouni dolazi u Tuzlu
Nassim Zitouni (25) mogao bi postati novo pojačanje FK Tuzla City.

SAZNAJEMO
E. Škorić
11.06.19. 18:06


slika

Zitouni je stigao u Tuzlu i priključio se treninzima, te se u narednim danima očekuje da potpiše ugovor s bh. premijerligašem.

Radi se o igraču koji je prošao Lyonovu školu, igrao za omladinske selekcije Francuske.

Ovaj ofanzivac je posljednji put igrao za alžirski Constantine, a prethodno u Bugarskoj za Dunav i u Španiji za Cultural Areas.

Također, bio je i u Portugalu gdje je igrao za Porto B i Guimaraes. Za sada je nepoznanica za bh. prilike, no vrijeme će pokazati koliko je kvalitetan i koliko će biti od pomoći Tuzlacima ukoliko se ozvaniči saradnja.

...........................................................BUDI I TI TUZLA CITY
...............................................................slika
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 12 jun 2019, 12:09, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 12 jun 2019, 11:22

Tuzla City "mjerka" Topolovića i Adžema

Premijerligaš traži pojačanja
Tuzla City je uspio izboriti opstanak u svojoj prvoj sezoni Premijer lige BiH, a sada čelnici kluba kroje ekipu za novu.

SAZNAJEMO
R. Pašić
11.06.19. 10:54


slika

Već sada je jasno da će Tuzla City u novu sezonu ući s dosta promijenjenom ekipom s obzirom da su neki dolasci već potrvđeni, ali i da je nekolicina fudbalera napustila klub.

SportSport.ba saznaje, istina nezvanično, da su čelnici Tuzla Cityja "bacili oko" na još dvojicu fudbalera - mladog golmana Kenana Topolovića i štopera Muamera Adžema.

Mladi Kenan Topolović iza sebe ima odličnu polusezonu u Borcu, ali će ovog ljeta promijeniti sredinu.

Već se pisalo o interesu Slobode i Radnika za usluge 21-godišnjeg čuvara mreže, ali sada ne bi čudilo da baš u Tuzla Cityju nastavi karijeru.

Kada je u pitanju Adžem, ovaj 26-godišnji štoper je prošle sezone branio boje tuzlanske Slobode, a prošlog mjeseca su se pojavile špekulacije da je za njega zainteresovan Čelik.

Sada se, međutim, u priču uključio i Tuzla City, pa će biti zanimljivo vidjeti gdje će Adžem nastaviti karijeru.

Portal SportSport.ba pratite putem Facebooka ili Instagrama.
Isključivo najzanimljivije vijesti iz Premijer lige BiH pratite na našoj Facebook stranici Premijer liga BiH.

...........................................................BUDI I TI TUZLA CITY
...............................................................slika
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 12 jun 2019, 12:08, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 12 jun 2019, 11:51

Joachim Adukor napušta FK Sarajevo, ali ostaje u Premijer ligi BiH?

Na meti Tuzla Cityja
Joachim Adukor će na kraju ovog mjeseca postati slobodan igrač jer mu ističe ugovor sa FK Sarajevo.

E. Čaušević
03.06.19. 11:17

slika


Adukor je od dolaska u bordo klub bio jedan od najstandardnijih igrača, ali se to promijenilo sredinom ove sezone kada je odbio da produži ugovor sa Sarajevo.

Ovaj defanzivac je većinu utakmica u drugom dijelu sezone posmatrao s klupe za rezervne igrače ili tribina jer Husref Musemić nije računao na njegove usluge.

Adukor je jasno poručio da će napustiti klub na kraju sezone i u nekoliko navrata je odbio potpisati nastavak saradnje. No, kako nezvanično saznaje SportSport.ba on bi mogao ostati u Premijer ligi jer se nalazi na meti Tuzla Cityja.

...........................................................BUDI I TI TUZLA CITY
...............................................................slika
Zadnja izmjena: tuzlacity2017, dana/u 12 jun 2019, 12:07, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlacity2017
Postovi: 753
Pridružen/a: 02 mar 2019, 12:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlacity2017 » 12 jun 2019, 12:01

.................................

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la admin » 12 jun 2019, 20:33

NebeskoPlavi je napisao/la:Kako da ja stavim sliku ovdje u forum to neznam.profil mije napravila zaova ona sad otisla i nemoze da mi pokaze.kad ona doce jacu ovdje staviti sliku kad sam bijo na utaknici da narod vidi.vejsil.pozdrav
Reci zaovi da sam te banovao.

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Goosman » 12 jun 2019, 20:41

admin je napisao/la:
NebeskoPlavi je napisao/la:Kako da ja stavim sliku ovdje u forum to neznam.profil mije napravila zaova ona sad otisla i nemoze da mi pokaze.kad ona doce jacu ovdje staviti sliku kad sam bijo na utaknici da narod vidi.vejsil.pozdrav
Reci zaovi da sam te banovao.
I nek se javi ako nije loša.
💩💩

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.