Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Koliko cemo bodova osvojiti u ove dvije utakmice?

0 bodova
84
27%
1 bod
55
18%
2 boda
3
1%
3 boda
69
22%
4 boda
75
24%
6 bodova
24
8%
 
Ukupno glasova: 310

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la hurem » 12 jun 2019, 01:03

*Rezultat - nerealan
*Sehic - odlican
*Todorovic - onako, poprilicno korektno,..preko te strane nam je i puhalo, ali dobro, ipak je tu Insigne, njihov najbolji igrac 1/1...svidja mi se Todor kad krene naprijed;
*Bicakcic + Zuka - korektno odradjen posao
*Civic - defanzivno ODLICAN, Berna se nije vidio sto znaci da je ovaj odlicno odradio svoj primarni zadatak..pojedinci bale neargumentovano;
*Besic - par kriticnih pasova i.naprijed i nazad, ali u globalu odradio tekmu na nivou;
*Pjanic - dobar, ali po meni ipak nije bio na svom nivou...vidi se da nije igrao preko 3 sedmice...imao par izgubljenih lopti nicim izazvan...u svakom slucaju vidi se koliko je bitan i da je srce ove ekipe;
*Saric - odradio zadatak koji se od njega trazi;
*Gojak - ODLICAN
*Visca - steta sto makar jedan nije zabio, inace bolji nego u prethodnim tekmama...ovo je njegova uloga,,blize Dzeki a ne kao klasicno krilo;
*Dzeko - komentar je suvisan.

Robi - odlicna postavka, opet kasnio s izmjenama...
Civic - Nastic ok
Gojak - Cimirot, razumljivo jedino da je ubacio i Duljevica umjesto Sarica...ovako ne.
Duljevic je morao dobiti priliku zadnjih 15-20 minuta jer je iz kontre onako svjez mogao napraviti probleme.

Nastavak kvala - jedina briga Armenija, ako njih dobijemo, vec smo 2.na tablici nakon duela s Finskom, 3 tekme prije kraja kvala!
Zadnja izmjena: hurem, dana/u 12 jun 2019, 01:06, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 01:04

Raonffa je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne znam ni ja što se ovoliko zamjera Todoroviću i Ćiviću, pa momci su maksimalno limitirali Chiesu, Bernandeskija i Insignea, pogotovo Ćivić ne znam da je ikako ispao protiv protivničkog krila, Todorović je pred kraj ispadao al' to nije toliko do njega nego zato što nam je vezni red pao, teško je braniti krila onakve klase 1 na 1, to teško da može ijedan igrač na svijetu.
Todorovic je ispao u prvih pola sata bar 4 puta i to tako ispo da ga je robj mogo odma izvest.

U drugom njje ispado jer ga nisu ni napadali nesto

Civic solidan
Ne znam, ja se ne sjećam nijednog tragičnog ispadanja.

Kako ga nisu napadali, pa sve im je išlo preko lijeve strane i Insignea, al' on i Bešić su odlično zatvarali njega i Emersona, ne znam da su ih dva puta izigrali za devedeset minuta.
E jbg sad ne sjecas...eto nadji snimak kad bude u prvih pola sta 3/4 puta se ko sivonja zaletio ovi ga na dupli pas izbace
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Rimes87
Postovi: 2010
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Rimes87 » 12 jun 2019, 01:06

*p!p!t@* je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Ovakav pristup ti garantuje 14/18 bodova do kraja. Smijem glavu na panj staviti da ćemo uzeti 14 bodova ako ovako svaku utakmicu odigramo.

Puno smo mi ovom utakmicom dobili, nismo ni svjesni još koliko. Gojak, čeličenje bekova, još jedna tekma Pjanića kao generala, Šehić dokazan, timska igra, dokaz da smo svima protivnik sa kojim neće biti lahko.

Euro će doći, nadam se direktno.
Odbrane jedan na jedan i šutevi svaka čast. Postavke prekida užas užasa...
Zaato bi golman postavljao prekide, osim u situacijama kada postavlja zivi zid?
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 01:08

Rimes87 je napisao/la:
*p!p!t@* je napisao/la:
Captain4 je napisao/la:Ovakav pristup ti garantuje 14/18 bodova do kraja. Smijem glavu na panj staviti da ćemo uzeti 14 bodova ako ovako svaku utakmicu odigramo.

Puno smo mi ovom utakmicom dobili, nismo ni svjesni još koliko. Gojak, čeličenje bekova, još jedna tekma Pjanića kao generala, Šehić dokazan, timska igra, dokaz da smo svima protivnik sa kojim neće biti lahko.

Euro će doći, nadam se direktno.
Odbrane jedan na jedan i šutevi svaka čast. Postavke prekida užas užasa...
Zaato bi golman postavljao prekide, osim u situacijama kada postavlja zivi zid?
Ma treba begovica zvat, on to toliko dobro postavlja da nikad u zivotu nije mrdno sa linije :lol: :lol:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la *p!p!t@* » 12 jun 2019, 01:09

Rimes87 je napisao/la:
Zaato bi golman postavljao prekide, osim u situacijama kada postavlja zivi zid?
Kod kornera bi valjda on trebao biti najsvjesniji da mu treba po čovjek na stativama. Ako su se već igrači koji su za to zaduženi negdje odlutali... Na ovakvim glupostima se i gube bodovi i utakmice. Al nije to slučaj sa Šehićem. I Begović je primao ovakve golove protiv Belgije i slično. Dosta se mi moramo uozbiljiti da ne dođemo sami sebi glave. Jer realno Talijani ništa bolji nisu bili, a opet su nas dobili...
Zadnja izmjena: *p!p!t@*, dana/u 12 jun 2019, 01:10, ukupno mijenjano 1 put.
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2019, 01:10

invincible1921 je napisao/la:
E jbg sad ne sjecas...eto nadji snimak kad bude u prvih pola sta 3/4 puta se ko sivonja zaletio ovi ga na dupli pas izbace
Nema veze, vjerujem ti, možda sam bio pod dojmom kvalitetne igre i taktike pa nisam primjećivao individualne greške, al' opet svejedno mu ne zamjeram puno. Dečko je mlad, nije imao neki veliki kontinuitet igranja fudbala ove sezone, nije previše igrao ni u klubu ni u repki, al' mislim da je neophodno da se istrpe ovakve stvari u ovako velikim utakmicama ako mislimo dobiti pravog desnog beka u budućnosti.

Ne kažem da ga ti tjeraš iz reprezentacije, al' sam pročitao poneki komentar kako bi momku već okončali reprezentativnu karijeru. Polako ljudi, ove mlađe momke poput Todorovića, Gojaka, Lončara, pa i Ćivića, te još neke koji će doći u budućnosti (Mujakić, Demirović, Pidro...) apsolutno treba istrpiti, pustiti ih da osjete kako je igrati na vrhunskom nivou, protiv vrhunskih igrača, sa vrhunskim igračima poput Pjanića i Džeke, jer za pet godina oni će nam biti okosnica reprezentacije i možda će neko učiti od njih kao što oni danas uče ili kao što su prije desetak godina učili Džeko i Pjanić.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2019, 01:11

Joj Pipita i na Šehu laje, a frajer u ove dvije utakmice spasio po dva čista gola minimalno u obje tekme :mrgreen:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la *p!p!t@* » 12 jun 2019, 01:14

Raonffa je napisao/la:Joj Pipita i na Šehu laje, a frajer u ove dvije utakmice spasio po dva čista gola minimalno u obje tekme :mrgreen:
Pročitaj kompletan post pa laj na mene :rol:

Znači svaka čast za odbrane, ali isto tako primamo amaterski go... I protiv Finaca smo imali istu situaciju samo što je onaj lik srećom levat pa fulio loptu. Insigne to već nije. I ako ćemo se voditi onom ma nema šanse da zabije e onda ga j.e.b.i to nije ta dimenzija...


I ne kažem da se Begović išta bolje pokazao od Šehića, jer je i on iste golove primao...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2019, 01:16

*p!p!t@* je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Joj Pipita i na Šehu laje, a frajer u ove dvije utakmice spasio po dva čista gola minimalno u obje tekme :mrgreen:
Pročitaj kompletan post pa laj na mene :rol:

Znači svaka čast za odbrane, ali isto tako primamo amaterski go... I protiv Finaca smo imali istu situaciju samo što je onaj lik srećom levat pa fulio loptu. Insigne to već nije. I ako ćemo se voditi onom ma nema šanse da zabije e onda ga j.e.b.i to nije ta dimenzija...
Ma normala, nego si svakom igraču vrčs hebo mamaru zbog nečeg :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7971
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la *p!p!t@* » 12 jun 2019, 01:18

Pa brate ako ćemo realno jedino sam Žutom nešto je.ba.o noćas. Jer ne vidi mrtvog igrača na terenu, sjebe se kad treba napravit izmjenu što je u jednom trenutku i kamera zabilježila i slično. Ne mogu se pomirit da primimo onakav go kralju. Je.bo igru i zalaganje i sve kad onakav go primiš...


I ne može me niko ubijediti da igrač koji umre u 50' na terenu na bekovskoj poziciji jeste dobar igrač i da mu nemaš šta zamjeriti. To je isto ko da za veznjaka kažeš ne zna dodat loptu...

O veznom redu neću ni da pričam, editujem se ko budala. Meljaj loptu do zla Boga, kad ne znaš šta ćeš sa njom gurni je Pjaniću na kome su već dvojica i koji realno mora prodati loptu... Odoh spavat, pametnije mi je...
Zadnja izmjena: *p!p!t@*, dana/u 12 jun 2019, 01:23, ukupno mijenjano 1 put.
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Monolog » 12 jun 2019, 01:21

hurem je napisao/la:*Rezultat - nerealan
*Sehic - odlican
*Todorovic - onako, poprilicno korektno,..preko te strane nam je i puhalo, ali dobro, ipak je tu Insigne, njihov najbolji igrac 1/1...svidja mi se Todor kad krene naprijed;
*Bicakcic + Zuka - korektno odradjen posao
*Civic - defanzivno ODLICAN, Berna se nije vidio sto znaci da je ovaj odlicno odradio svoj primarni zadatak..pojedinci bale neargumentovano;
*Besic - par kriticnih pasova i.naprijed i nazad, ali u globalu odradio tekmu na nivou;
*Pjanic - dobar, ali po meni ipak nije bio na svom nivou...vidi se da nije igrao preko 3 sedmice...imao par izgubljenih lopti nicim izazvan...u svakom slucaju vidi se koliko je bitan i da je srce ove ekipe;
*Saric - odradio zadatak koji se od njega trazi;
*Gojak - ODLICAN
*Visca - steta sto makar jedan nije zabio, inace bolji nego u prethodnim tekmama...ovo je njegova uloga,,blize Dzeki a ne kao klasicno krilo;
*Dzeko - komentar je suvisan.

Robi - odlicna postavka, opet kasnio s izmjenama...
Civic - Nastic ok
Gojak - Cimirot, razumljivo jedino da je ubacio i Duljevica umjesto Sarica...ovako ne.
Duljevic je morao dobiti priliku zadnjih 15-20 minuta jer je iz kontre onako svjez mogao napraviti probleme.

Nastavak kvala - jedina briga Armenija, ako njih dobijemo, vec smo 2.na tablici nakon duela s Finskom, 3 tekme prije kraja kvala!
Bešić ubjedljivo najgori na terenu; ali je haman onom petom uspio zamaskirati jednu od najkriminalnijih predstava. Imao je možda tri-četiri dobra poteza na meču, sve ostalo je kasnio, birao užasna rješenja, gurao u vatru igrače koji su u gorim pozicijama + pokriveni čuvarima. Mume se mora dozvati. Ovo što on pokazuje nije za prvih 11 i sreća njegova što su Cimirot i Sarić nikakva konkurencija, jer bi u protivnom bio na klupi.

Realno, Džeko, Šeha, Pjana i Gojak dobro odradili posao. Pjanić posebno dobar u prvom poluvremenu; kako je dobro iznosio loptu osim u posljednjih nekoliko minuta kad smo zbog jedne njegove loše procjene mogli i primiti gol. Sve ostalo u tom poluvremenu bilo je za fudbalskih udžbenika.

Šeha je odbranio što se odbraniti moglo (pa i više od toga). Skinuo je tri čista zicera (Quagliarelin šut u prvom i dva pokušaja glavom Insignea i Chiellinija u drugom poluvremenu). Golove koje je primio nije mogao odbraniti i to je to.

Gojak nije pokazao strah i to raduje. Ona pirueta u prvom poluvremenu, onaj Zidaneov trademark samo pokazuje kako puca od samopouzdanja. I mimo toga odigrao je dobru utakmicu.

O Džeki je suvišno pričati. Imam osjećaj da može dobiti svaki duel.

Timski se loše branimo i to je problem. Ranije se to "nije primjećivalo" jer nas je služila sreća, ali sad kad se moramo osloniti isključivo na naše kvalitete - nema nas nigdje. Prvi gol je amaterski primljen i može Prosinečki govoriti da se onakav gol jednom prima, činjenica je da su čak tri reprezentativca Italije bila na povratnoj lopti iz kornera i da je bilo ko dobio od njih loptu, imao bi dovoljno prostora i vremena da potegne volej (pa i da primi loptu i namjesti se).

Činjenica je da smo stajali bolje nego protiv Finske (što je bilo i za očekivati, jer onakav meč se rijetko kad ponovi u razmaku od nekoliko dana). Prosinečki je kasnio s izmjenama; po meni je pogriješio prilikom ubacivanja Cimirota u svakom slučaju, jer Gojko još ništa nije pokazao u svojim nastupima za naš A tim. Ništa. Ali, to je već neka druga priča.

U biti, ne računajući ovu večerašnju utakmicu, igramo loše, tromo, bezidejno. Oslanjamo se na dozu inspiracije naših najboljih igrača. Nisam to očekivao od Prosinečkog. Sreća pa nam je grupa tarlašika (izuzev Italije) te se možemo nadati plasmanu na Euro, ali ovo je debelo ispod mojih očekivanja. Prvenstveno mislim na igru.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3526
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Alminjo99 » 12 jun 2019, 01:29

Yebo ti nas kad poslije 4 utakmice počnu računice. Dobro nije sve izgubljeno, imamo šanse, uz pristup kakav je bio veceras. Ali mi cemo to zajebat.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2019, 01:32

*p!p!t@* je napisao/la:Pa brate ako ćemo realno jedino sam Žutom nešto je.ba.o noćas. Jer ne vidi mrtvog igrača na terenu, sjebe se kad treba napravit izmjenu što je u jednom trenutku i kamera zabilježila i slično. Ne mogu se pomirit da primimo onakav go kralju. Je.bo igru i zalaganje i sve kad onakav go primiš...


I ne može me niko ubijediti da igrač koji umre u 50' na terenu na bekovskoj poziciji jeste dobar igrač i da mu nemaš šta zamjeriti. To je isto ko da za veznjaka kažeš ne zna dodat loptu...

O veznom redu neću ni da pričam, editujem se ko budala. Meljaj loptu do zla Boga, kad ne znaš šta ćeš sa njom gurni je Pjaniću na kome su već dvojica i koji realno mora prodati loptu... Odoh spavat, pametnije mi je...
Ja nisam govorio o kvalitetu Ćivića, njegovi limiti su očigledni svakoj budali. Al' fazon je što je on najbolje što imaš na toj poziciji (Nastić i on, u pet deka je to, možda je Nastić malo opasniji ofanzivno), bolje nemamo od njih.

Dok Kolašinac hoda po vjenčanjima, ti se nerviraj zbog Ćivića, tako ti je kako ti je :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Tekashi
Postovi: 15867
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Tekashi » 12 jun 2019, 01:39

Ala serete... Izgubili i to je to.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 01:51

Civic nema sta traziti u prvoj postavi, kad bi se Kolasinac vratio, onda ispada u siri spisak ako se gleda na kvalitet. Nikad on nece imati ozbiljan kvalitet i moze samo da mijenja timove slicnog ranga gdje trenutno igra. Jednostavno ne zna, moze se svako truditi. Nastic naspram njega lici i jeste kvalitetniji bek. Kad ga vidis, vidis da izgleda ko bek i tako se ponasa, to Civic nije. Nazalost opet smo zakazali sa izmjenama. Po mom misljenju je trebao Duljevica ubaciti jer je to igrac koji moze da zadrzi loptu i iznudi prekrsaj u momentima kad je bitno umiriti igru i sacuvati vrijeme. Sve u svemu odlicno zalaganje, ali isto poslije 4 utakmice imamo dva velika kiksa. Necu bezveze da hvalim igru i zalaganje, jer zalaganje treba ocekivati protiv svake reprezentacije, a ne samo kad ti je ceif ili gdje se dobro mozes pokazati, gdje si u fokusu. Gojak je vec trebao da igra protiv Finske, ili barem da je odma usao poslije 45 min kad se vidilo da ne ide. Da je on igrao bila bi i ta 3 boda, a ne onakva pixkasta postava. Ovako imamo to sto imamo, valja nam se boriti.

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la ItsRamiz » 12 jun 2019, 02:01

Kako ide sa barazom mi sad koji god da budemo van top 2 nije bitno jer smo obezbjedili baraz kroz ligu nacija?
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la leorey » 12 jun 2019, 02:13

Donnie Darko je napisao/la:Sva sreća pa će ova agonija biti gotova za par mjeseci, ljudima bi mozak progorio od kalkulacija da je sad novembar, a da se završavaju kvalifikacije godinu kasnije, kao što je bilo.

Ljudi hladno računaju nas da možemo maksimalne bodove uzeti, a Finska nas silovala nema par dana.
Bošnjo je to. Nakon što ubije tabane za 400 stoje.
27.10.2020

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la let3 » 12 jun 2019, 02:52

Monolog je napisao/la:
Bešić ubjedljivo najgori na terenu; ali je haman onom petom uspio zamaskirati jednu od najkriminalnijih predstava.[/u] Imao je možda tri-četiri dobra poteza na meču, sve ostalo je kasnio, birao užasna rješenja, gurao u vatru igrače koji su u gorim pozicijama + pokriveni čuvarima. Mume se mora dozvati. Ovo što on pokazuje nije za prvih 11 i sreća njegova što su Cimirot i Sarić nikakva konkurencija, jer bi u protivnom bio na klupi.
Baš loš veceras. Ni ta peta ni zamaskirala svu njegovu lošinu. Dosta grešaka u predaji, neprecizni pasovi, nepromišljeni startovi, precijenjuje svoje mogucnosti.
Bešić mora na klupu.

Avatar
harden
Postovi: 23555
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la harden » 12 jun 2019, 02:54

let3 je napisao/la:
Monolog je napisao/la:
Bešić ubjedljivo najgori na terenu; ali je haman onom petom uspio zamaskirati jednu od najkriminalnijih predstava.[/u] Imao je možda tri-četiri dobra poteza na meču, sve ostalo je kasnio, birao užasna rješenja, gurao u vatru igrače koji su u gorim pozicijama + pokriveni čuvarima. Mume se mora dozvati. Ovo što on pokazuje nije za prvih 11 i sreća njegova što su Cimirot i Sarić nikakva konkurencija, jer bi u protivnom bio na klupi.
Ubjedljivo najgori igrac na terenu. Ni ta peta ni zamaskirala svu njegovu lošinu. Dosta grešaka u predaji, neprecizni pasovi, nepromišljeni startovi, precijenjuje svoje mogucnosti.
Bešić mora na klupu.
Kako prije pete syeba dva dobra napada, na 20ak metara od gola umjesto da dadne odmah loptu on neke laznjake baca, prvi napad gurnu Visci loptu ne bi je 3 Ronalda ustopala :tokralju: :rol:

Vrhunac njegovog nastupa veceras je ona lopta Sehi, pa i Neuer bi se prepao da mu je igrac onako vrati ... izvuce Seha to, pola minute kasnije Dzeko je sa centra zavrnu u korner :tokralju:
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

let3
Postovi: 29036
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Finska - BiH / Italija - BiH (08.06 & 11.06.2019)

Post Postao/la let3 » 12 jun 2019, 03:00

harden je napisao/la: Kako prije pete syeba dva dobra napada, na 20ak metara od gola umjesto da dadne odmah loptu on neke laznjake baca, prvi napad gurnu Visci loptu ne bi je 3 Ronalda ustopala :tokralju: :rol:
E jbg, kad su mu kokurencija Cimirot i Sarić onda može raditi to što radi.
Mislim da je trebao biti prvi izmijenjen, mada je Robi kasio sa izmjenama totalno.

Ako je išta veceras bilo dobro, to je Gojak :thumbup: dobili smo dobrog igraca u jednoj jakoj utakmici.

I zna li neko šta je Pjanke mislio sa onim "Ili se želi ili ne želi igrati za reprezentaciju" :roll: ovo lici na prozivku nekih igraca. Možda na racun Kolasinca ili Begovića :think:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.