Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
QUARTERBACK
Postovi: 13486
Pridružen/a: 04 nov 2013, 19:44
Lokacija: Behind the offensive line
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la QUARTERBACK » 12 jun 2019, 06:40

ja ne kontam kakav je to nivo duljevic onda ako je hajrovic joga bonito, bokteneyebo i znalci lik razliku pravio u dinamu u evropi bio jedan od glavnih igraca.. treba da zove uvijek najbolje igrace pogotovo na pozicijama gdje nemamo skoro nikakvog izbora.. ma nije ni skoro duljevic i zakaric su nikakav izbor od zla oca od gore matere

sto memisevic ne dobija priliku, frajer ce 30 napuniti bice prica treba iskusniji da igraju yebo te i zukanovic i bicakcic vise daj momku sansu..

sehic - todor - memisevic - sunjic - kolasinac - besic - pjanic - gojak - hajrovic - visca - dzeko i udri ba jbo te razne kombinacije kod nas vazda gluposti neke oko sastava ko ce doc ko nece ko glumi ko je povrijedjen smijesno vise ccc
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la gazijabih » 12 jun 2019, 09:30

Sinoć smo dobro igrali i dobro stajali jer smo imali sredinu terena. Talijani u prvom poluvremenu su imali inicijativu, ali zbog našeg veznog reda uvijek je izostajao taj završni pas. Na poluvremenu su talijanski komentatori upravo o tome pričali. Robi je skoro pa izveo formaciju 4-4-2 i konačno prekinuo prokletstvo duplanja bekova i krila na uštrb sredine terena. Mi smo se sa talijanima nosili na sredini terena, i to je sinoć naš najveći dobitak. Samo da smo imali bekove koji mogu istrčati po boku povremeno prema naprijed mi bi dobili talijane jer bi njihova zadnja linija morala niže ostajati i ne bi bilo većeg pritiska na sredini terena u nastavku. Ono što moramo izmisliti u narednom periodu su bekovi. Lijevo i imamo Kolašinca koji je nepouzdan (što hoće-neće ili su uvijek neke povrede), ali tamo gdje opasno škripi je desni bek. Eh taj Mujdža...kako je znao zatvoriti desnu stranu, otići naprijed, probiti, nabaciti. Mi ako nemamo u našoj bazi takvog, onda daj da izvršimo naturalizaciju kakvu jbmu. Na to imamo pravo!
Ja nemam kritiku na sinoćnju Robertovu postavku, ali imam na igrače. Pa majku mu, nađite kakve klubove gdje ćete igrati. Nama je snage nestalo u 70-toj minuti. Drugi gol je čisti plod pada koncentracije i nedostatka snage. Trebamo biti iskreni i reći od onih 11 koji su istrčali, koliko njih ima u posljednja 3 mjeseca prosjek minuta u svojim klubovima? Isto pogledati za prvih 11 protiv Finske. Ne može se visok ritam igre pratiti a sjediti na klupi mjesecima u matičnim klubovima, pogotovo protiv talijana!

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la xavi26 » 12 jun 2019, 10:29

gazijabih je napisao/la:Sinoć smo dobro igrali i dobro stajali jer smo imali sredinu terena. Talijani u prvom poluvremenu su imali inicijativu, ali zbog našeg veznog reda uvijek je izostajao taj završni pas. Na poluvremenu su talijanski komentatori upravo o tome pričali. Robi je skoro pa izveo formaciju 4-4-2 i konačno prekinuo prokletstvo duplanja bekova i krila na uštrb sredine terena. Mi smo se sa talijanima nosili na sredini terena, i to je sinoć naš najveći dobitak. Samo da smo imali bekove koji mogu istrčati po boku povremeno prema naprijed mi bi dobili talijane jer bi njihova zadnja linija morala niže ostajati i ne bi bilo većeg pritiska na sredini terena u nastavku. Ono što moramo izmisliti u narednom periodu su bekovi. Lijevo i imamo Kolašinca koji je nepouzdan (što hoće-neće ili su uvijek neke povrede), ali tamo gdje opasno škripi je desni bek. Eh taj Mujdža...kako je znao zatvoriti desnu stranu, otići naprijed, probiti, nabaciti. Mi ako nemamo u našoj bazi takvog, onda daj da izvršimo naturalizaciju kakvu jbmu. Na to imamo pravo!
Ja nemam kritiku na sinoćnju Robertovu postavku, ali imam na igrače. Pa majku mu, nađite kakve klubove gdje ćete igrati. Nama je snage nestalo u 70-toj minuti. Drugi gol je čisti plod pada koncentracije i nedostatka snage. Trebamo biti iskreni i reći od onih 11 koji su istrčali, koliko njih ima u posljednja 3 mjeseca prosjek minuta u svojim klubovima? Isto pogledati za prvih 11 protiv Finske. Ne može se visok ritam igre pratiti a sjediti na klupi mjesecima u matičnim klubovima, pogotovo protiv talijana!
nisu bitna zadnja tri mjeseca, skoro svi nasi ne treniraju od sredine maja, to je najveci problem junskog termina..
Volim te Bosno!!!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 10:36

QUARTERBACK je napisao/la:ja ne kontam kakav je to nivo duljevic onda ako je hajrovic joga bonito, bokteneyebo i znalci lik razliku pravio u dinamu u evropi bio jedan od glavnih igraca.. treba da zove uvijek najbolje igrace pogotovo na pozicijama gdje nemamo skoro nikakvog izbora.. ma nije ni skoro duljevic i zakaric su nikakav izbor od zla oca od gore matere

sto memisevic ne dobija priliku, frajer ce 30 napuniti bice prica treba iskusniji da igraju yebo te i zukanovic i bicakcic vise daj momku sansu..

sehic - todor - memisevic - sunjic - kolasinac - besic - pjanic - gojak - hajrovic - visca - dzeko i udri ba jbo te razne kombinacije kod nas vazda gluposti neke oko sastava ko ce doc ko nece ko glumi ko je povrijedjen smijesno vise ccc
Hajrovic je joga bonito jer...sutnuce u kontri 4 na 1 sa 30 metara, jer ne gleda nista osim kako da pripali, jer ga slabo ima nazad, its itd. Nisam ja reko da je duljevic bolji igrac, ali korisniji svakako.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 12 jun 2019, 10:39

Zukanovića trebaju zvat ko statistu u usporenim scenama
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 12 jun 2019, 10:41

invincible1921 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ja ne kontam kakav je to nivo duljevic onda ako je hajrovic joga bonito, bokteneyebo i znalci lik razliku pravio u dinamu u evropi bio jedan od glavnih igraca.. treba da zove uvijek najbolje igrace pogotovo na pozicijama gdje nemamo skoro nikakvog izbora.. ma nije ni skoro duljevic i zakaric su nikakav izbor od zla oca od gore matere

sto memisevic ne dobija priliku, frajer ce 30 napuniti bice prica treba iskusniji da igraju yebo te i zukanovic i bicakcic vise daj momku sansu..

sehic - todor - memisevic - sunjic - kolasinac - besic - pjanic - gojak - hajrovic - visca - dzeko i udri ba jbo te razne kombinacije kod nas vazda gluposti neke oko sastava ko ce doc ko nece ko glumi ko je povrijedjen smijesno vise ccc
Hajrovic je joga bonito jer...sutnuce u kontri 4 na 1 sa 30 metara, jer ne gleda nista osim kako da pripali, jer ga slabo ima nazad, its itd. Nisam ja reko da je duljevic bolji igrac, ali korisniji svakako.
I opet ti treba za izmjenu. Npr protiv Finske na 0-0 ili 1-0 se ubio da udje. I nek je lila sa 30 metara, svejedno niko drugi nije imao nesto pametnije.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 10:44

Madal je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
QUARTERBACK je napisao/la:ja ne kontam kakav je to nivo duljevic onda ako je hajrovic joga bonito, bokteneyebo i znalci lik razliku pravio u dinamu u evropi bio jedan od glavnih igraca.. treba da zove uvijek najbolje igrace pogotovo na pozicijama gdje nemamo skoro nikakvog izbora.. ma nije ni skoro duljevic i zakaric su nikakav izbor od zla oca od gore matere

sto memisevic ne dobija priliku, frajer ce 30 napuniti bice prica treba iskusniji da igraju yebo te i zukanovic i bicakcic vise daj momku sansu..

sehic - todor - memisevic - sunjic - kolasinac - besic - pjanic - gojak - hajrovic - visca - dzeko i udri ba jbo te razne kombinacije kod nas vazda gluposti neke oko sastava ko ce doc ko nece ko glumi ko je povrijedjen smijesno vise ccc
Hajrovic je joga bonito jer...sutnuce u kontri 4 na 1 sa 30 metara, jer ne gleda nista osim kako da pripali, jer ga slabo ima nazad, its itd. Nisam ja reko da je duljevic bolji igrac, ali korisniji svakako.
I opet ti treba za izmjenu. Npr protiv Finske na 0-0 ili 1-0 se ubio da udje. I nek je lila sa 30 metara, svejedno niko drugi nije imao nesto pametnije.
Svakako zlata vrijedan dzoker s klupe, alj kao sto rekoj hajrovic na klupi je bomba u svlacionici...ubijedjen sam da je to glavni razlog sto ga ne zove.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 12 jun 2019, 10:47

Ovo je nasa standardna prica. Neozbiljnost, javasluk, onda bljesnemo tek toliko da se vidi da mozemo.
Sinosnja dobra igra (ne rezultat) nije selektorova zasluga, nego suprotno.
Pokazalo se da ne kontrolise situaciju i da igraci igraju onda kada im se igra.
Nadam se da ce se Veliki Kruti uozbiljiti, prestati da izigrava mangupa i da vodi bahatu kafansku politiku.
Da ce pozvati najbolje igrace, izmiriti se sa Begovicem i Kolasincem i poceti da radi ozbiljno.
Kiks Grcke nas je vratio u igru. Prosinecom se pruzila prilika za popravni, ima tri mjeseca da razmislja.
Konacno se vidjelo kako trebamo igrati i valjda se necemo vratiti u mod S.Irska, Grcka, Finska. Ljudski je nadati se.

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 12 jun 2019, 10:49

invincible1921 je napisao/la:
Svakako zlata vrijedan dzoker s klupe, alj kao sto rekoj hajrovic na klupi je bomba u svlacionici...ubijedjen sam da je to glavni razlog sto ga ne zove.
Ma slažem se ja u suštini s tobom, divlji je igrač i ne pomaže odbrani. Meni bi Višća opet bio prvo krilo. Nas najpodcjenjeniji i najkonstantniji igrač. I uvijek je borben. Samo sto ga raja hejta očekujući da ima poteze kao De Bruyne. A i običnom navijaču Hajrovic je atraktivniji, jbg puca i zabija. Slabo ko primjeti Viscin trud.
Moguće da ga ne poziva zbog svlačionice, ali ako ti ta budala razjebe svlačionicu, onda nam ni ta svlačionica nije necemu.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Sveti
Postovi: 10186
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 12 jun 2019, 10:50

Madal je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Svakako zlata vrijedan dzoker s klupe, alj kao sto rekoj hajrovic na klupi je bomba u svlacionici...ubijedjen sam da je to glavni razlog sto ga ne zove.
Ma slažem se ja u suštini s tobom, divlji je igrač i ne pomaže odbrani. Meni bi Višća opet bio prvo krilo. Nas najpodcjenjeniji i najkonstantniji igrač. I uvijek je borben. Samo sto ga raja hejta očekujući da ima poteze kao De Bruyne. A i običnom navijaču Hajrovic je atraktivniji, jbg puca i zabija. Slabo ko primjeti Viscin trud.
Moguće da ga ne poziva zbog svlačionice, ali ako ti ta budala razjebe svlačionicu, onda nam ni ta svlačionica nije necemu.
Visca nije krilo
naprijed rejal

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Madal » 12 jun 2019, 10:58

Ma da, jasno, krilni napadač je. Opet nećeš na terenu u normalnoj formaciji imati i krilo i krilnog napadača. Ni Hajrovic nije krilo onda. Jedino pravo krilo koje imamo je Miroslav Stevanovic. Ne znam sta je s njim, ali ako je imalo u formi treba ga pozivati.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 11:08

@QUARTERBACK i ja bi volio vidjeti memisevica umjesto recimo bicakcica ili zukanovica
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Adnan89 » 12 jun 2019, 11:56

let3 je napisao/la:Samo 4 boda u 4 utakmice. Bod po utakmici. Finci nam vec pobjegli 5 bodova :rol: imaju 9. Peti smo na tabeli, iza nas je samo Lihtenštajn.
Imali smo dvije domacinske utakmice i dva gostovanja. Od toga jedno teško (Italija).

Roberte, vi ste i statistički najslabija karika. Zbogom.
PA dobro brate ali Finska je pobjedila Lichenstein koji ce mo svi u grupi sigurno pobjediti pa to odmah mozes vec smanjiti pojene a mi Nismo njih jos igrali. Finska je kiks bila ali Nismo imali Pjanica (nebranim poraz ali kad nas gledam I ako je Finska on nama treba jer drugi nisu dovoljno dobri. Pjanica jedino protiv Lichenstajna ne treba a Finska isto ima igrace u solidnim klubovima) Grcku isto kao Finska smo se syebali sa 10igraca a taj igrac Pjanic koji nam najbolje drzi posjed lopte.

Stvarno se nebrinem cak smo najbolje od sviju odigrali protiv italija a mogli bi ih u Zenici pobjediti ili remi nikad se ne zna. Jedino je sto cu tvrditi je da ako nam Pjanke nebude igrao u ovim tekmama osim Lichenstajna nemamo sta trazti za drugo mjesto.
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 12 jun 2019, 12:03

Ja sam bio spreman da sinoc idem pred OHR, s transparentom "Odlazi horoze žuti!".
Dzaba, izvukao se i valja nam ga trpiti do kraja kvalifikacija.
Do sada se nije pokazao ni kao strucnjak, ni karakter, valjda ce iz ovog zadnjeg okupljanja izvuci neke pouke i sloziti stvari.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 12:32

DrFilgud je napisao/la:Ja sam bio spreman da sinoc idem pred OHR, s transparentom "Odlazi horoze žuti!".
Dzaba, izvukao se i valja nam ga trpiti do kraja kvalifikacija.
Do sada se nije pokazao ni kao strucnjak, ni karakter, valjda ce iz ovog zadnjeg okupljanja izvuci neke pouke i sloziti stvari.
Kakav da je, veci je duplo i strucnjak i karakter od papeta, a o mesi levatu necu ni da pricam
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

samoposmatram
Postovi: 5358
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposmatram » 12 jun 2019, 13:10

invincible1921 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Ja sam bio spreman da sinoc idem pred OHR, s transparentom "Odlazi horoze žuti!".
Dzaba, izvukao se i valja nam ga trpiti do kraja kvalifikacija.
Do sada se nije pokazao ni kao strucnjak, ni karakter, valjda ce iz ovog zadnjeg okupljanja izvuci neke pouke i sloziti stvari.
Kakav da je, veci je duplo i strucnjak i karakter od papeta, a o mesi levatu necu ni da pricam
Seres proljev.
Igra je isti carina kao i kod Mese. Samo Dzeko i Sehic igraju svoje pozicije, ovo ostalo po starom. I ptice na grani znaju da je Dzeko selektor od Brazila pa do sada.

Treba ustati i reci: Italia, mama mia, Robi karam te i ja.


Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 12 jun 2019, 13:12

Ooooo Lorenzooo Insiiigneeeee
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la vest » 12 jun 2019, 14:09

U najlaksoj grupi ikada gdje su ti konkurencija Armenija koja ima jednog igraca i 10 borata, nikad losija grcka koja gubi od borata i finska cija je glavna zvijezda iz engleskog drugoligasa pukki ti si na tabeli iza njih.
Ma zgadilo mi se sve, dabogda vam sponzoruse hljeb pojele i na ulicu izbacile. Sram vas bilo djubrad jedna!
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la Osim13 » 12 jun 2019, 14:12

Ni blizu najlakše grupe ikad.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
invincible1921
Postovi: 10131
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Robert Prosinečki - selektor fudbalske reprezentacije BiH

Post Postao/la invincible1921 » 12 jun 2019, 14:15

samoposmatram je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:Ja sam bio spreman da sinoc idem pred OHR, s transparentom "Odlazi horoze žuti!".
Dzaba, izvukao se i valja nam ga trpiti do kraja kvalifikacija.
Do sada se nije pokazao ni kao strucnjak, ni karakter, valjda ce iz ovog zadnjeg okupljanja izvuci neke pouke i sloziti stvari.
Kakav da je, veci je duplo i strucnjak i karakter od papeta, a o mesi levatu necu ni da pricam
Seres proljev.
Igra je isti carina kao i kod Mese. Samo Dzeko i Sehic igraju svoje pozicije, ovo ostalo po starom. I ptice na grani znaju da je Dzeko selektor od Brazila pa do sada.

Treba ustati i reci: Italia, mama mia, Robi karam te i ja.

Ako je tebi ovo isto ko i sa mesom i ako ne vidis da konacno igramo mesto sto lici na moderni fudbal.o da pratis rep od prije godinu dana...
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: MostarskiSin, RaZuti, ronaldo99 i 38 gostiju.