FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 12 jun 2019, 10:49

Niko ne dolazi ispod dvije godine, sto je ekstra. Opet to je mac s dvije ostrice, ako bude sranje od igraca onda ga ti valja placat 2 godine haha, ali pohvale za ugovore ako nista drugo.
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 12 jun 2019, 11:13

Dodig je isto solidan igrac, tacno gdje nam treba. 2 godine potpis
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 12 jun 2019, 11:18

Serete oko Husarica ko da su svi ovi igraci njegovi a ne samo Husic koji je korektan i D.Hodzic nase djete.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 12 jun 2019, 11:19

MakabiTuzla je napisao/la:Dodig je isto solidan igrac, tacno gdje nam treba. 2 godine potpis
Pa lik godinu nije utakmice odigrao, prije toga treća Hrvatska
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

MakabiTuzla
Postovi: 1213
Pridružen/a: 27 dec 2017, 14:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MakabiTuzla » 12 jun 2019, 11:22

Penaltiky je napisao/la:
MakabiTuzla je napisao/la:Dodig je isto solidan igrac, tacno gdje nam treba. 2 godine potpis
Pa lik godinu nije utakmice odigrao, prije toga treća Hrvatska
U pravu si, pomiješao sam. Sada pregledao TM, izgleda joj jedan za šišu
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 12 jun 2019, 11:33

Gusara će nam sklopiti ekipu neće možda biti 3 4 igrača da nisu njegova ljudi moji neka nam je sa srećom ovu sezonu
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 12 jun 2019, 11:43

saltcrew je napisao/la:Gusara će nam sklopiti ekipu neće možda biti 3 4 igrača da nisu njegova ljudi moji neka nam je sa srećom ovu sezonu
I sta sto su Husarini igrači, na stranu sto su prosječnog kvaliteta?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3282
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 12 jun 2019, 11:51

Ma ne mogu Husaru ko čovjeka nit ću ikad, al svi menadžeri su vnago samo se postavi kako treba. Dobrim ugovorima ti ne može Raiola ništa a kamoli Husara. Ispoštuj sve stavke uredno i daj procenat menadžeru kod eventualnog transfera međutim ono što najviše bode oči svima je - da li se uprava tali sa Srebreničkim macanom?

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 11:52

Pa nista, uvaljuje nam sto nigdje drugo uvalit ne moze, likove koji ne igraju i po godinu dana, povrijedjene likove, i tako to...mozda i proigraju kod nas. Jebte momak dobar a pola golova dao fakat iz penala u olimpiku u federalci, a znamo svi sta i kako je u federalci, bar pretpostavljamo jelde :roll:
Doduse sad je svaki ugovor na 2 godine, tako su i prosli put govorili, pa ono njonjo ako proigra saznamo da je na 1+1 i tako u krug. Razigra se i ode dalje- sluzimo likovima da se vrate na terene i u formu, plus i ne zaradimo nista PRAVO alanfordovski.
mislim daj da se zajebavamo i ja sam za to, al ne ovako vazda na nas racun :lol: :facepalm:

Plus sto smo s njim ono zavrsili jelte :lol:
Kae nece ovi da cuju za Husaru :lol: da je manga tu mu skidam kapu :facepalm: :lolno:

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 12 jun 2019, 11:54

Madal je napisao/la:
saltcrew je napisao/la:Gusara će nam sklopiti ekipu neće možda biti 3 4 igrača da nisu njegova ljudi moji neka nam je sa srećom ovu sezonu
I sta sto su Husarini igrači, na stranu sto su prosječnog kvaliteta?
Pa i sam vidiš kakve ti igrače dovodi bas one sto niko neće čovjek će nas samo u propast odvest
kažem vam ovu sezonu neka nam je Bog na pomoći
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 12 jun 2019, 11:56

Sariel1987 je napisao/la:Pa nista, uvaljuje nam sto nigdje drugo uvalit ne moze, likove koji ne igraju i po godinu dana, povrijedjene likove, i tako to...mozda i proigraju kod nas. Jebte momak dobar a pola golova dao fakat iz penala u olimpiku u federalci, a znamo svi sta i kako je u federalci, bar pretpostavljamo jelde :roll:
Doduse sad je svaki ugovor na 2 godine, tako su i prosli put govorili, pa ono njonjo ako proigra saznamo da je na 1+1 i tako u krug. Razigra se i ode dalje- sluzimo likovima da se vrate na terene i u formu, plus i ne zaradimo nista PRAVO alanfordovski.
mislim daj da se zajebavamo i ja sam za to, al ne ovako vazda na nas racun :lol: :facepalm:

Plus sto smo s njim ono zavrsili jelte :lol:
Kae nece ovi da cuju za Husaru :lol: da je manga tu mu skidam kapu :facepalm: :lolno:
Eto čovjek je dovoljno rekao
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 11:56

vrijeme ce pokazati ko je bio u pravu.
ko i svaki put. :salut:

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 12 jun 2019, 11:57

saltcrew je napisao/la:
Madal je napisao/la:
saltcrew je napisao/la:Gusara će nam sklopiti ekipu neće možda biti 3 4 igrača da nisu njegova ljudi moji neka nam je sa srećom ovu sezonu
I sta sto su Husarini igrači, na stranu sto su prosječnog kvaliteta?
Pa i sam vidiš kakve ti igrače dovodi bas one sto niko neće čovjek će nas samo u propast odvest
kažem vam ovu sezonu neka nam je Bog na pomoći
Pa nemamo para, hoce li ti doći prosječan igrač kojem je menadžer Husara ili neko drugi, ne vidim razliku. U suštini nisu ovi odroni teški, fini igrači i ako ih se spremi kako treba moguće je da sklopimo solidnu ekipu pa čak i prodati uskoro nekog od ovih mladjih.
Meni lično Husic bolji napadač od Vidovića.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:00

A sto nemamo para?
Onda dodjemo do poze 69 u kojoj se kaze ko nas finansira i ko odlucuje pravila igre.
Aonda dodjemo do toga fale sponzori, i navijaci koji nece da podrze opet dupla poza 69, orgija jebte.

drug nemoj se ljutit to sto je tebi bolji licno, nama nista ne znaci u slobodnom padu kluba. a u padu smo.
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 12 jun 2019, 12:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 12 jun 2019, 12:00

Osmanovic nije Husarin, i manite se komentare navijaca Veleza velikih postenjacina.

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 12 jun 2019, 12:01

Sariel1987 je napisao/la:A sto nemamo para?
Trebao nas Abramovič preuzeti ali ne dade se. Jbg valjda bude još zainteresovan za Slobodu kada se otvori mjesto predsjednika UO.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:01

ma care prosla su vremena kad se moglo rec manite se, necu da se manem nicega sto smatram da nije ok.
samo argumentovano, bujrum...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:03

Madal je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:A sto nemamo para?
Trebao nas Abramovič preuzeti ali ne dade se. Jbg valjda bude još zainteresovan za Slobodu kada se otvori mjesto predsjednika UO.
jos jedan jeftin spin, istina je mnogo jednostavnija i po nas bolnija. kakvi abramovici i suplje price..nece niok? nece niko ozbiljan da igra po tudjim pravilima,i da preuzima blanko svu odgovornost na sebe...
to sto ne zelimo da je vidimo to je nas problem..

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 12 jun 2019, 12:05

Kakvo argumentovano, bujrum, ispade nesto ti samaras ljude po forumu. Pitam sta je problem sto je Husara menadžer? Jel sto je seljak, kriminalac, ološ? Jeste, sve je to. I sta sad? Od kad smo mi neki gospodski klub koji ne želi sa takvim da surađuje? Pa i prošle predsjednike nam krase isti epiteti koji opisuju Husaru.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 12:13

joj samaram,kakvo argumentovano vazda ta prica glasnije manjine po fejsu i ulici.
nije samo o husari rijec, nego o komplet percepciji kluba..i stvari koje se rade oko istog.

jasta brate neg je argumentovano, branio se skoro svaki potez i to slijepo makar i na nasu stetu.
argumentovano je da su rekli nece husara prismrdit klubu a ono husara nam dovodi igrace. i nek dovodi, a dovodi sve husarini zasad, jel nije igro lik, jel ovaj povrijedjen, jesu ovi iz federalke :thumbup: (jel odma isla prica hejteri samo pljujete bili su i ovi prosli iz federalke pa kuka i motik,a jesu bili zato smo se i borili na kraju za opstanak)
argumenotvano je da su rekli sponzor milioni folovi golovi nidje nista kae nisam reko, koj reko, zeko reko :lol: :facepalm:
, izgradnja tribine, stadion spreman za euro utakmice i da ne smaram sam sebe vise.
svaki put je bilo stae hejteri. smajica da istrpimo makar razorili ekipu.prodacemo ga. al ga prodadosmo,jedini ostade :lol:
najavljivani trofeji jedva u ligi ostali. a najavljivani su. pa evropa pa odosmo.
najavljivano svasta nesto za 100 godina, sad izgleda ostala samo ona slikovnica monografija , i mozda nam dJeko dodje u posjetu.
treba jednom pocet iskreno pricat. a ne samo sta hocemo cuti.
tu sam ja care opet s vama i na tusnju, al ne mogu rec za nesto da je dobro kad nije.
cirkus kolorado nazalost. :facepalm:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.