FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Dokoljenko
Postovi: 1621
Pridružen/a: 18 feb 2019, 15:22
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Dokoljenko » 11 jun 2019, 22:53

Ma nije problem u tome, nego je ovo otislo predaleko. Nema smisla nikakvog!?

Meni licno niko ne moze reci ko je Amar i sta je Amar. Taj ne postoji. Deset yebenih trofeja sa Zeljom i dođe neko kaze krade, hoce da proda klub, dijeli imovinu. Ma ne zayebaji, nije tako i tacka. Amar je legenda i bit će Željin najtrofejniji trener, nema te price koja ce to promijeniti. Uz Želju je godinama, toliko smo radosti sa njim imali. Nemojte nam srat na Brku, jeste normalni sta vam je!? Dokazi sto tvrdis, na skupstinu pa tamo reci Amar lopov. Fuj sta se radi. Svadja iscenirana, huškanje 0/24, raja brani ali dok Amar ne progovori ovako ce biti.

Nije Amar Kostic, Petrovic, Krcmarevic, oni posebno, a ni Adzem, Mulalic, Odovic, uz svo postovanje zadnja trojica su nasi ljudi, ali Amar je Amar. Najtrofejniji trener lige, vise trofeja od pitara ima, sa njim smo ih u rupe tjerali! Mrze ga jer ih karo u bulju godinama. Neću da pričam na Brku kao što Njanje pričaju i to je to.
Mi smo Željini, Željo je naš!

"Samo je pitanje vremena, kada će se Željina lokomotiva ponovo okititi zastavama slave i uspjeha"

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 11 jun 2019, 22:58

Neces ti takvim debilima nikad objasniti sta je Amar jer on niti zna nit zeli da zna. Osim sto je poenta da trolaju.

Sizifov posao za takve. Bazirat se na njihove gluposti i ismijavati ih maksimalno. Dokle taj nivo inteligencije ide je za proucavanje. Kakvi su to mozgovo.

Dokle su forumi dosli da vise niko ne pise fudbalu, lijepim trenutcima od ranije itd.

Sad se pise koga treba otjerati, ko koliko ima para, koje clan u skupstini, koje direktor. Boze sacuvaj.

Evo gledaj ovog debila danana i njegovo postojanje na forumima. Covjek je takav retard da njegov svaki post nema veze s mozgom. On zna koje ukro, on bio tu, on ds ti kaze iz prve ruke... Fuj
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 11 jun 2019, 23:37

Ljudi pod broj jedan nisu dobro informisani ili ne zele da sagledaju cinjenice, pod dva su bezobrazni, naopaki. Klub skoro 100 star a na trenerskoj poziciji su ga obiljezile 3 osobe sto se tice rezultata a to su Milan Ribar, Ivica Osim, i Amar Osim. Amar Osim je toliko trofeja donio klub, i neko se poceo sprdati. Najlakse se sprdati kad nista drugo nemas da ponudis od argumenata. Gledas reprezentaciju veceras, 3 igraca je on trenirao; Edin Dzeko, Ibrahim Sehic, i Edin Visca. Nije to mala stvar, i po tom pitanju je rekorder. Osim toga je ranije bio i Mirsad Beslija, Bulent Biscevic sa nesto manjom minuazom, pa i u mladim selekcijama Colic, Kvesic, Zolotic, sigurno sam neke zaboravio. Sad neko pocne filozofirati kako mi moramo traziti talente kako ovo kako ono. Pa sto ovi do sada nisu nasli te talente. Evo 4-5 godina su imali vremena i kojeg su oni igraca afirmisali da kazes, e brate ovaj decko ce biti najbolji napadac Serie A, ili najbolji igrac Turske lige. Sto oni nisu upecali nekog talentiranog decka iz Olova. Zato me najvise i raduje sto se Amar Osim vratio, jer ce mo konacno poceti da vidimo kvalitet. Ako posmatras njegov CV iz svakog aspekta tu nema dileme.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Topnikus » 11 jun 2019, 23:55

Dobro ba sta vam je ljudi vise? Bitan je Zeljo, ovdje neki samo neke ratove. Ispade da se gasi klub ako ode Amar. Ne nece, bi s misimovicem, ni osimom.nit bilo.kim. pukli smo.ko narod skroz

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 12 jun 2019, 00:07

Nisu uspjeli agresori, a ne bi trebali ni dusmani iz nasih redova. Doslo je takvo vrijeme da se stihijski i potajno unosi nemir u klub preko undercover pitara i obicnih placenika, parazita.

Da je Miske bio malo prisebniji, ko zna sta bi se desavalo. Samo da je ucio iz gresaka od prije. Opet, da si u klubu imao karakterne igrace, mangupe i hrabre igrace, nikada ne bi zijanio 5 utakmica za redom. Da ovaj savez nije kakav jeste, imao bi jos jednu ili dvije titule. Da se je podrska davala bivsim, itekako se davala, i ostavili su nesto lijepo Zelji, to je bez daljnjeg.

I onda dalje, da ga nisi primio sa centra u Bijeljini, da nisi sam sebi zabio 3 gola na derbiju (iz peterca), i da se je neko sjetio da uplati pisljivu cvanciku Salki, mi danas ne bi imali ovakvu situaciju kakvu imamo. Laganini evropa, babuka odradio svoj dio posla, pokoji igrac bi vec bio potpisan i lagano bi se spremali za napad na trofej.

Najgore od svega su ucestali napadi na Amara Osima. Izbrises njega i dobijes prosjecan premierligasko-bosanski klub. Tu bi se sva prica trebala zavrsiti.

Nema crno ili bijelo, istina je uvijek negdje izmedju. Uvijek je tako bilo. A ono sto me najvise brine su ove “nesrece” u svakoj polusezoni. Te ne izboris evropu, te sklopis ekipu a nemas igre, pa onda kao nesto igras i opet ne uzmes titulu, onda zijanis 5 za redom, onda se pretumba sve u klubu i odjednom babuka ne valja, pa onda igras solidno a nemas srece pa te jos i sudije zavale za 10-ak bodova, izboris se nekako i onda te savez zavali sa ovom igrankom oko licence. Ko da smo po mrvama gazali, ili je ovo kolektivna hajka na nas klub. Nisam pametan, svasta covjeku padne na um.

Ja se samo nadam da cu od jula ovdje pisati samo o potezima Ermina, Stilica, Dialibe, Welbecka, Barisica, Ordagica, picke materine petog ili desetog, ko god se spominjao, nije bitno. O fudbalu, omladincima, posjeti na stadionu, gol razlikom i na kraju - trofejom.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 12 jun 2019, 08:45

Topnikus je napisao/la:Dobro ba sta vam je ljudi vise? Bitan je Zeljo, ovdje neki samo neke ratove. Ispade da se gasi klub ako ode Amar. Ne nece, bi s misimovicem, ni osimom.nit bilo.kim. pukli smo.ko narod skroz
Nece naravno, ali mi smo potrosili sve ljude. Ispljuvali smo vise sve redom. To jeste botovi koji prema drustvrnih mrega truju raju. Danas je poenta doci na stadion psovati igracu, ismijavati, i to ozbiljni ljudi, ljudi u godinama. Zasto je tako, jer tribine su prazne, do izrazaja dolaze takci mutanti i samim tim igracima je teze igrati.

Tek kad stadion bude pun, kad se bude navijalo zbog cega se dolazi na utakmice, tad ce biti bolja situacija.

Do tada pravimo cirkus od kluba...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 11:42

Zna li neko kad mozemo ocekivati interviju sa Amarom?

Avatar
kerimatomic1921
Postovi: 3966
Pridružen/a: 14 maj 2018, 20:21
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kerimatomic1921 » 12 jun 2019, 12:27

Baja produzio sa Udineseom, posudba Konyasporu sljedece sezone.
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 12:52

Interesantan clanak na ****. Po mom misljenju Zdenko Jelic (vidi se da je gospodin covjek) najrealnije opisuje situaciju i problematiku, prije svega sto se odnosi na losu igru koja je vec tu godinama, ali isto tako na propuste sadasnje uprave. No ono sto je ocigledno, da u clanku svaki put one izreke sto govore protiv sadasnjih ljudi budu markirane. To je tako ocigledno. A nece da markiraju sta je gospodin Jelic prvo rekao, a to je sledece:
"Stalni sam posjetilac utakmicu, osim zadnje dvije. Zadnju dobru utakmicu sam gledao prije dvije godine protiv Zrinjskog, sve ostalo jad, bijeda, čemer. Šta je uzrok, gdje je problem? U Želji za mojih 36 godina nikada nije bilo više NK i PK fudbalera. Odakle oni u Želji, ko ih je skautirao, to je misterija?

Treneri su došli, a ja im ne znam ni imena izgovoriti. Renome ćemo čuvati, a ne da im mi pravimo reputaciju. Kako trenerima, tako i igračima. Moramo i to analizirati. Bez ljutnje, bez prepucavanja i stvaranja frakcija."

To je sustina. Normalno da je katastrofalno da kako stvari stoje ostali smo bez Evrope, i treba da se vidi ko je to zaista kriv. Ali sustinski problemi su gore iznad., Mulalic, Kostic, Petrovic, Adzem, Krcmarevic, pa opet Odovic. Sportski direktori, u prvom periodu ne znam ni koje bio sportski direktor. Onda jedan period nije ni postojao, pa onda Cenan, pa onda nema novog, pa Papac pa nema novog. Tu su sve problemi. U prosloj sezoni si imao 3 trenera; Krcmarevic, Odovic i Amar Osim. Da nije Amar Osim dosao, mogao se lahko predviditi sledeci scenariji, Odovic dobiva otkaz, novi trener pokusa i ne izbori Evropu, on na ljeto dobiva otkaz i pokusava se sve iz pocetka. Ovako barem sad imamo strucni stab za naredne godine, i oko toga se treba planirati.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 14:20

Evo isto jedan stariji interviju gdje Vedran Vukotic prica kod Muhameda Bikica.


Bikic ga direktno pita za sportske rezultate i silne promjene na trenerskoj poziciji, spominje sramotnu odluku da se tek tako poslije nekoliko utakmica rijese Vlada Capljica. Vukotic govori kako su sve analizirali i smatraju da je to najbolja odluka. Jos idiot govori kako su sportski rezultati maltene nebitni, da cemo mi ipak kao klub prosperirati, nikad u zivotu nisam cuo gluplju stvar. Onda nastavlja i govori kako je Mulalic njihova prva prava odluka, i da iza nje naravno trebaju da odgovaraju. Onda Mulalica smijene bez ikakvog obraza, i dolazi Kostic, koji je tu nekoliko kola, gdje je sve katastrofa, poraz na Grbavici protiv Viteza, katastrofa protiv Celika na strani. Onda Petrovic dolazi. Pa opet na ljeto Adzem, pa Krcmarevic, pa Odovic.....svaki put neko drugi kriv, a eto klub ide naprijed. To su sustinske greske u procjenama, odlukama koje se nagomilaju kao teret na ledjima i sve teze i teze bude da se iskoprcas. I svaka pogresna odluka mora da se finansira putem novih sponzora a oni su i sponzori ili njihovi prijatelji, nisu to sponzori kluba, jer da su sponzori kluba oni bi i nastavili to da budu nevezano koja je uprava. I sad ti neko dodje i povuce sponzore, i kaze snalazi te se sami, i ima te 6 mjeseci da pokaze te da mozete da obavljate isto ko sto smo mi za nekoliko godina.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 12 jun 2019, 15:25

Tristan10 je napisao/la:Evo isto jedan stariji interviju gdje Vedran Vukotic prica kod Muhameda Bikica.


Bikic ga direktno pita za sportske rezultate i silne promjene na trenerskoj poziciji, spominje sramotnu odluku da se tek tako poslije nekoliko utakmica rijese Vlada Capljica. Vukotic govori kako su sve analizirali i smatraju da je to najbolja odluka. Jos idiot govori kako su sportski rezultati maltene nebitni, da cemo mi ipak kao klub prosperirati, nikad u zivotu nisam cuo gluplju stvar. Onda nastavlja i govori kako je Mulalic njihova prva prava odluka, i da iza nje naravno trebaju da odgovaraju. Onda Mulalica smijene bez ikakvog obraza, i dolazi Kostic, koji je tu nekoliko kola, gdje je sve katastrofa, poraz na Grbavici protiv Viteza, katastrofa protiv Celika na strani. Onda Petrovic dolazi. Pa opet na ljeto Adzem, pa Krcmarevic, pa Odovic.....svaki put neko drugi kriv, a eto klub ide naprijed. To su sustinske greske u procjenama, odlukama koje se nagomilaju kao teret na ledjima i sve teze i teze bude da se iskoprcas. I svaka pogresna odluka mora da se finansira putem novih sponzora a oni su i sponzori ili njihovi prijatelji, nisu to sponzori kluba, jer da su sponzori kluba oni bi i nastavili to da budu nevezano koja je uprava. I sad ti neko dodje i povuce sponzore, i kaze snalazi te se sami, i ima te 6 mjeseci da pokaze te da mozete da obavljate isto ko sto smo mi za nekoliko godina.
Pa ti stvarno mislis da se to bezveze pise po forumu i da to nije ista klapa ljudi. I jos debilnije od toga, kad napisu jel tu Vukotic da nam on kaze, kao da je Papa ili u najmanju ruku Perez. Bolest..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 15:41

Bezideja je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:Evo isto jedan stariji interviju gdje Vedran Vukotic prica kod Muhameda Bikica.


Bikic ga direktno pita za sportske rezultate i silne promjene na trenerskoj poziciji, spominje sramotnu odluku da se tek tako poslije nekoliko utakmica rijese Vlada Capljica. Vukotic govori kako su sve analizirali i smatraju da je to najbolja odluka. Jos idiot govori kako su sportski rezultati maltene nebitni, da cemo mi ipak kao klub prosperirati, nikad u zivotu nisam cuo gluplju stvar. Onda nastavlja i govori kako je Mulalic njihova prva prava odluka, i da iza nje naravno trebaju da odgovaraju. Onda Mulalica smijene bez ikakvog obraza, i dolazi Kostic, koji je tu nekoliko kola, gdje je sve katastrofa, poraz na Grbavici protiv Viteza, katastrofa protiv Celika na strani. Onda Petrovic dolazi. Pa opet na ljeto Adzem, pa Krcmarevic, pa Odovic.....svaki put neko drugi kriv, a eto klub ide naprijed. To su sustinske greske u procjenama, odlukama koje se nagomilaju kao teret na ledjima i sve teze i teze bude da se iskoprcas. I svaka pogresna odluka mora da se finansira putem novih sponzora a oni su i sponzori ili njihovi prijatelji, nisu to sponzori kluba, jer da su sponzori kluba oni bi i nastavili to da budu nevezano koja je uprava. I sad ti neko dodje i povuce sponzore, i kaze snalazi te se sami, i ima te 6 mjeseci da pokaze te da mozete da obavljate isto ko sto smo mi za nekoliko godina.
Pa ti stvarno mislis da se to bezveze pise po forumu i da to nije ista klapa ljudi. I jos debilnije od toga, kad napisu jel tu Vukotic da nam on kaze, kao da je Papa ili u najmanju ruku Perez. Bolest..
Iskreno pojma nemam, sad ce neko misliti da sam ja ovde izmisljena osoba, sto nije tacno. Nego samo gledam realno situaciju, i sam sam ucestvovao u izgradnji istocne tribine. Dobar je projekat bio i imati cemo od toga koristi u buducnosti. Ali osim toga, oni pojma nemaju, oni su krivi za haos, jer su donosili pogresne odluke vezano za sportske rezultate, a to je primarno. Normalno da nisu to namjerno cinili, nego zato sto su amateri, i bolje bi bilo samo da sad sute, nego da dodatno otezavaju.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 12 jun 2019, 15:56

Blokirani racuni, dugovi za plate pola miliona, dug za istocnu tribinu, dug za teren, grijace i hibrid. Dug Petrovicu i jos hrpa ostalih se ne racunaju. Napumpane plate igracima, nerijesen spor sa SD, generalni sponzor 100.000 i dug prema generalnom. Ugrubo su novi zatekli u klubu. I imaju obraza trovati raju.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 12 jun 2019, 16:13

Poenta ti je kad seljaku das da nesto vodi a oni misli da jedini na svijetu i najpametniji. Svi ostali su lopovi, nemaju pojma, a ja sam jedini pametan. Ta ce Amar kupovao titule, ta ce Amar ostavio dugove i jos bezobrazan trazi pare. Nego daj meni, ja sam najpametniji da trosim tudje pare, jer ne trosi svoje, kao volontira.Nema sta, ubise se od volontiranja i rada iz ljubavi.

Svim treba biti jasno da oni s ovim pokusavaju da pricu okrenu na drugu stvari da se ne bi pisalo o stvarnim dugovima, problemima i ostalom. Oni da su ljudi bili bi na primopredaji i iznijeli sta su uradili i sta su ostavili, taj evropski projekat, a ne bi pobjegli ko najvece pic.ke.

Ja dalje krivim ove ljude sto nisu jasno i glasno izasli s podatcima i stanjem u klub. Da se sve zna.

Kako su ovi ranije polako, kad osjete da nisu sigurni popljuju i optuze obavezno nekoga preko svojih botova.

Samo glup covjek ne moze neke stvari shvatiti...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 16:15

Fakticki ispostavilo se da su trosili vise nego sto se moze podnijeti. Da nije bilo transfera igraca, vecinom realizovano od ranijih igraca (Hadziahmetovic, Bajic, Dzeko i ostalih), klub nebi mogao da funkcionise. I sad neka kaze prvo klub, pa fudbal. Nego, nego prvo fudbal pa klub, dovedi prave igrace, napravi rezultate, ostvari transfere i tako napreduj. Sad imamo strucan stab koji je kompetentant za sportske rezultate, i stvarno ima se jedinstvena prilika da se nesto vise napravi.

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Azpi » 12 jun 2019, 16:23

momci moze kakva tekma historija zelje i uprave bivse zelje pa se raspisite, yebo vas i oni i ovi novi zajedno eto jednom da zajedno nesta rade

yebo vas i drugi forum pisite tamo boli nas qurac sta se pise tamo, vas zanima pa citajte i pisite tamo i ne uvlacite amara u price oko skupstine i uprave
na skupstini se razmastra sudbina ovih bogalja trenutnih ne strucnog staba
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Admir74
Postovi: 3447
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 12 jun 2019, 16:24

Dobar stručni štab sa (za sad) nesposobnim ljudima koji stoje iza njih i pružaju im podršku. Nadam se da će Skupština donijeti ulazak svježih, novih ljudi u Klub.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 12 jun 2019, 16:26

Trebas imati dobre i jake ljude u upravi,a ne pi.cke kao Selimovic. Koji ce raditi i koji ce imati plan, a ne doci samo tek tako. Zato po meni je dzaba strucni stab, kad ti nemas ljude koji su sposobni i imaju muda sve iznijeti a ne supljirati ja pozivam sve koji zele da pomognu da suradjujemo.

A ovamo ne smijes iznijeti kakva sranja imas od ranije i sta te docekalo. Totalno smo lose uredjen klub, a kako to sad sve urediti pred sezonu pojma nemam. Cak sam mozda siguran da nema nista od toga... ;)

Do sad su u klubu bile sve same PI.CKE!!
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 12 jun 2019, 16:31

Raspad sistema u svakom segmentu.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

amertiger
Postovi: 1347
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amertiger » 12 jun 2019, 17:26

plavousrcu je napisao/la:Blokirani racuni, dugovi za plate pola miliona, dug za istocnu tribinu, dug za teren, grijace i hibrid. Dug Petrovicu i jos hrpa ostalih se ne racunaju. Napumpane plate igracima, nerijesen spor sa SD, generalni sponzor 100.000 i dug prema generalnom. Ugrubo su novi zatekli u klubu. I imaju obraza trovati raju.
Odmah u startu, ne branim upravu koja je bila prije ove. Radili su neke dobre stvari oko Zelje... sportski dio nisu znali i to je svima jasno.... ali

Zar stvarno mislis da je nova uprava namakla pare da rjesi te dugove iz nekih novih sredstava koje su sami nasli... jesu ali malo morgen... svw su to pare koje su svakako trebale doci u klub od prije.... niko nije izasaonod ove uprave i rekao duf je bio taj taj i taj ali isto tako su trebale stici pare od tog tog i tog....

Ne znam pricam na pamet ali po onom sto vidim nova uprava nije sama namakla ni feninga samo su iskoristili prilive kojinsu trebali svakako doci i naravno srezali su troskove plata od januara i za to imaju aposlutnu podrsku ali svaka prica ima dvije strane medalje pa tako i ta oko dugova
Mes Que Un Club

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”