FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 12 jun 2019, 17:29

Samo me zanima koji su to prilivi trebali doci tacno i konkretno? Od cega, sto su prodali Jazvica ili ?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 17:37

Bezideja je napisao/la:Samo me zanima koji su to prilivi trebali doci tacno i konkretno? Od cega, sto su prodali Jazvica ili ?
Cekamo da Projic predje u Galatu :lol:

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Alipasino » 12 jun 2019, 17:39

Sam sebe sprcim ako smo mi vise uopste Zeljo.Ko papagaji jedni na druge i opet isto.Dok se drugi pojacavaju mi se izmedju zajebajemo jer to i jest cilj.Kost je bacena i to od buta tvrda jaka.Ovdje se najmanje radi o Zelji ovdje se hoce Zeljo iskoristit za vlastite interese.Zelje nema na mapi.

amertiger
Postovi: 1342
Pridružen/a: 25 feb 2009, 18:44
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amertiger » 12 jun 2019, 17:48

Bezideja je napisao/la:Samo me zanima koji su to prilivi trebali doci tacno i konkretno? Od cega, sto su prodali Jazvica ili ?
Zanima i mene, sto nisi izasli i iznjeli to javno... dal je trebalo biti ili nije... mozda nije fening trebak uci a mozda je trebalo uci da se sve pokrije.

Bilo je sigurno priliva nekih... moralo je biti koliko god mi osporavali proslu upravu u sportskom segmentu siguran sam da su u finansijskom znali sta rade i da su imali prilive koji su trebali uci u klub.

Problem je sto ne znamo, prica sw dug dug i dug zatekli nit ima sta su novi uradili da saniraji ali odjednom sanirase.. odakle dodjose pare sta je u pitanju... sigurno niko nije iz nove uprave dao svoje pare.
Mes Que Un Club

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 12 jun 2019, 17:57

amertiger je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Samo me zanima koji su to prilivi trebali doci tacno i konkretno? Od cega, sto su prodali Jazvica ili ?
Zanima i mene, sto nisi izasli i iznjeli to javno... dal je trebalo biti ili nije... mozda nije fening trebak uci a mozda je trebalo uci da se sve pokrije.

Bilo je sigurno priliva nekih... moralo je biti koliko god mi osporavali proslu upravu u sportskom segmentu siguran sam da su u finansijskom znali sta rade i da su imali prilive koji su trebali uci u klub.

Problem je sto ne znamo, prica sw dug dug i dug zatekli nit ima sta su novi uradili da saniraji ali odjednom sanirase.. odakle dodjose pare sta je u pitanju... sigurno niko nije iz nove uprave dao svoje pare.
Sto su pobjegli ko kurve i ostavili blokirane racune i sve nabrojane dugove? Zato sto su majstori manipulacije i to im se mora priznati. Vidjeli da je balon koji su puhali pukao, povukli svoje novce kojim su balon doveli pred puknuce. I sada umjesto da sute i pomognu oni preko analnih planinara odmazu.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 12 jun 2019, 18:02

Sabanadzovic nije ni otisao a vec se lova trosila, eto koliko je stabilno bilo. Onda napustili i sponzore povukli. Nema sta, ljestivca je visoko podignuta, jeste u trosenju.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 12 jun 2019, 18:05

Znali su se uvalit u dugove koje sad neko drugi mora placati. To su najbolje znali. Uvali se u kredit, uzmi malo od navijaca i palamudi kako si napravio istok, teren. Sto nisi nasao pare da to platis nije toliko vazno. Bolje pobjeci kao kuja iz kluba i preko poltrona pljuvati ljude koji pokusavaju da to vrate. Mozda trebaju Selimovic, Badzak i ostali iz svojih dzepova izvalit lovu da se glupi miske moze igrati graditelja boba. **** svoju mater jest nas uvalio s ovim projektima. Necemo se jos dugo iscupat iz dugova. Posebno jer je ekipa osakacena, prodato sve sto se imalo prodati pare potrosene i rastaljene s menadjerima, trenirima i igracima.
Treba **** mater i ovim pickama sto nisu javno iznjeli sve podatke. Koliko smo duzni za sve misketove pizdarije.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 18:29

HongKong je napisao/la:Znali su se uvalit u dugove koje sad neko drugi mora placati. To su najbolje znali. Uvali se u kredit, uzmi malo od navijaca i palamudi kako si napravio istok, teren. Sto nisi nasao pare da to platis nije toliko vazno. Bolje pobjeci kao kuja iz kluba i preko poltrona pljuvati ljude koji pokusavaju da to vrate. Mozda trebaju Selimovic, Badzak i ostali iz svojih dzepova izvalit lovu da se glupi miske moze igrati graditelja boba. **** svoju mater jest nas uvalio s ovim projektima. Necemo se jos dugo iscupat iz dugova. Posebno jer je ekipa osakacena, prodato sve sto se imalo prodati pare potrosene i rastaljene s menadjerima, trenirima i igracima.
Treba **** mater i ovim pickama sto nisu javno iznjeli sve podatke. Koliko smo duzni za sve misketove pizdarije.
Oni da su ostali servisirali bi obaveze po napravljenom programu. Cuj odes u radnju kupis sebi majicu od 2 glave pa dogovoris placanje u ratama, da bi budzet bio elasticniji. A ne da dogovoris placanje u ratama necega sto kosta 1.800.000BAM. Prvo da znas ista, znao bi da za dogovor placanja u ratama moras imat i neki rejting kod tog dobavljaca, izgraditi povjerenje... Nije to haj u rate nemoj zajebavat.. pa i taj dobavljac mora od neceg zivjeti i njemu gori za parama.. ovi hamali za 6mjeseci nisu mogli marku uplatit, retardi sjebali se kad su dosli i visjeli kako je tesko namaknut pare. Nego je ona skupstina u decembru bila da neuki ljudi misle ojj vidi sto nas zavalise, a sa svim dobavljacima su imali ugovorene aranzmane isplate na rate i u dogovorenom roku bi sve bilo zavrseno... siljak dobio direkciju kako ce iznosit informacije, pitaj ga sad nakon ovoga onako realno da kaze svoje misljenje. Zelim srecu narednoj upravi, da ima istu podrsku i vecu kao sto je bila za vrijeme Misimovica, da naprave u saradnji sa strucnim stabom ekipu kakva je bila 2012, i da svi sebi pogledamo u oci. Misumovic je bio dokaz da se uz pomoc navijaca i ideje moze maknuti iz nulte tacke, a Amar je dokaz da s njim Zeljo moze biti strah za protivnike.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 18:34

Manijaci19871921 je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Znali su se uvalit u dugove koje sad neko drugi mora placati. To su najbolje znali. Uvali se u kredit, uzmi malo od navijaca i palamudi kako si napravio istok, teren. Sto nisi nasao pare da to platis nije toliko vazno. Bolje pobjeci kao kuja iz kluba i preko poltrona pljuvati ljude koji pokusavaju da to vrate. Mozda trebaju Selimovic, Badzak i ostali iz svojih dzepova izvalit lovu da se glupi miske moze igrati graditelja boba. **** svoju mater jest nas uvalio s ovim projektima. Necemo se jos dugo iscupat iz dugova. Posebno jer je ekipa osakacena, prodato sve sto se imalo prodati pare potrosene i rastaljene s menadjerima, trenirima i igracima.
Treba **** mater i ovim pickama sto nisu javno iznjeli sve podatke. Koliko smo duzni za sve misketove pizdarije.
Oni da su ostali servisirali bi obaveze po napravljenom programu. Cuj odes u radnju kupis sebi majicu od 2 glave pa dogovoris placanje u ratama, da bi budzet bio elasticniji. A ne da dogovoris placanje u ratama necega sto kosta 1.800.000BAM. Prvo da znas ista, znao bi da za dogovor placanja u ratama moras imat i neki rejting kod tog dobavljaca, izgraditi povjerenje... Nije to haj u rate nemoj zajebavat.. pa i taj dobavljac mora od neceg zivjeti i njemu gori za parama.. ovi hamali za 6mjeseci nisu mogli marku uplatit, retardi sjebali se kad su dosli i visjeli kako je tesko namaknut pare. Nego je ona skupstina u decembru bila da neuki ljudi misle ojj vidi sto nas zavalise, a sa svim dobavljacima su imali ugovorene aranzmane isplate na rate i u dogovorenom roku bi sve bilo zavrseno... siljak dobio direkciju kako ce iznosit informacije, pitaj ga sad nakon ovoga onako realno da kaze svoje misljenje. Zelim srecu narednoj upravi, da ima istu podrsku i vecu kao sto je bila za vrijeme Misimovica, da naprave u saradnji sa strucnim stabom ekipu kakva je bila 2012, i da svi sebi pogledamo u oci. Misumovic je bio dokaz da se uz pomoc navijaca i ideje moze maknuti iz nulte tacke, a Amar je dokaz da s njim Zeljo moze biti strah za protivnike.
P.s moj post vezano za informaciju koja se pojavila da nam je racun opet blokiran, od strane Sport uniteda (izvodjaci radova novog terena)

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 12 jun 2019, 18:50

Aha. Jucer ti napisa da ovi ne mogu okrecit sto je levat miske napravio. Izgleda da ce ovi vise platiti teren nego je miske platio. Tj. Zeljo ce platiti u oba slucaja, ali ipak je miske napravio. :lol:
Koliko su botovi naprdjivali da megamix pravi europski klub, samoodrziv, transparentan na kraju ispade da se jedva krpilo i da se zivjelo od pozajmica doticnog koje je uredno vracao sebi uz kamatu.
Dosta su ovi placali misketove zajebancije od igraca preko trenera tribina do terena. Sto nije uredno servisirao plate za kraj prosle godine i doprinose? Teze malo islo kad je spickao sve Zeljine pare.
Nije on nista bolji od ovih samo sto je vise lagao narod, ostao nered za njim gdje se ne zna kome si vise duzan. Kako mislis da bi uredno servisirao? Od prodaje igraca? Od europe koja je rezultatski tada bila itekako upitna? Od novih kredita i pozajmica? Misli sta hoces ali takvo poslovanje nije odrzivo na duge staze i nije dobro za klub.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 18:57

HongKong je napisao/la:Aha. Jucer ti napisa da ovi ne mogu okrecit sto je levat miske napravio. Izgleda da ce ovi vise platiti teren nego je miske platio. Tj. Zeljo ce platiti u oba slucaja, ali ipak je miske napravio. :lol:
Koliko su botovi naprdjivali da megamix pravi europski klub, samoodrziv, transparentan na kraju ispade da se jedva krpilo i da se zivjelo od pozajmica doticnog koje je uredno vracao sebi uz kamatu.
Dosta su ovi placali misketove zajebancije od igraca preko trenera tribina do terena. Sto nije uredno servisirao plate za kraj prosle godine i doprinose? Teze malo islo kad je spickao sve Zeljine pare.
Nije on nista bolji od ovih samo sto je vise lagao narod, ostao nered za njim gdje se ne zna kome si vise duzan. Kako mislis da bi uredno servisirao? Od prodaje igraca? Od europe koja je rezultatski tada bila itekako upitna? Od novih kredita i pozajmica? Misli sta hoces ali takvo poslovanje nije odrzivo na duge staze i nije dobro za klub.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 19:07

Druze oko kamata uzmi pogledaj zakon Ugovora o pozajmicama. Zakonska obaveza je kamata, a kamata je vracana kroz sponzorstvo. I dalje stojim iza toga da ne mogu odrzat i okrecit sta su oni napravili, dovoljno je uzet slike grbavice 2014 i sad. Mislim stvarno moras biti dzoner teski i reci da je to tu negdje. Svi doslovno smo se radovali izgradnji Grbavice nevjerovatno, raja live stream pravila izgradnje istoka, a ovo sa strane mini projekata more pisalo se vec o tome. Ne znam stvarno kako bi nastavili servisirati, ali cinjenica je da su za 4-5 godina servisirali i znali generisati prihode raznim potezima. Pa uzmi slike iz 2010,11,12 pogledaj platno sa sponzorima. Code i jos par. Citava uprava i administracija, pogotovo marketing dio je doveo do toga da su platna puna sponzora i da se godisnje od njih uzme preko milion maraka. Ovi sadasnji **** te najavljuj fasadu sjevera od kako su dosli, pa **** te nemoj je ni najavljivati ako nema vjere u to. Zajebavas i za rezultate, dva puta smo zaredom gubili titule u zadnjim kolima, neko ce reci zrinjskom u bijeljini sviran onakav penal zajebali nas oni, nije nas niko zajebo sami smo sebe da si dobio u krupi ili imo remi s kitarima mrtvim. Druge godine 0:3 87’, na kraju znas sta nas je snaslo. I te godine samo kup uzmemo. Znas i ti da su nam se tih godina desile nevjerovatne stvari, da smo gotovo titulu gubili, ne mozes reci da je mirso siljak kriv sto dole gube titulu u zadnjem kolu. Znaci da se pogodilo s ekipom jer ta ekipa do kraja sezone je bila u plusu par bodova i tako se osramote. Fuj! Imam svoje misljenje i stvarno mi je bitno da Zeljo krene dalje, sa bilo kim sposobnim. Imam svoje misljenje i o proslim i o ovim, moje je i legitimno je. Pozdrav za Zeljovce.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 12 jun 2019, 19:14

Napisa ti covjek prodali Sabana,a nije ni otisao potrosili pare? Sve to nakon 4 god. Pa da su radili kako treba mi bi poslije 4 god poslovali u plusu 3 miliona.

O cemu vi spinujete? Pa ko god prati Zelju intezivno jasno je da su se pare izvukle iz kluba preko menadzara? Nekih izmisljenih pozicija za Cenana,Papca,niko ne zna sta su radili u klubu ili znate?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 jun 2019, 19:17

Manijaci19871921 je napisao/la:Druze oko kamata uzmi pogledaj zakon Ugovora o pozajmicama. Zakonska obaveza je kamata, a kamata je vracana kroz sponzorstvo. I dalje stojim iza toga da ne mogu odrzat i okrecit sta su oni napravili, dovoljno je uzet slike grbavice 2014 i sad. Mislim stvarno moras biti dzoner teski i reci da je to tu negdje. Svi doslovno smo se radovali izgradnji Grbavice nevjerovatno, raja live stream pravila izgradnje istoka, a ovo sa strane mini projekata more pisalo se vec o tome. Ne znam stvarno kako bi nastavili servisirati, ali cinjenica je da su za 4-5 godina servisirali i znali generisati prihode raznim potezima. Pa uzmi slike iz 2010,11,12 pogledaj platno sa sponzorima. Code i jos par. Citava uprava i administracija, pogotovo marketing dio je doveo do toga da su platna puna sponzora i da se godisnje od njih uzme preko milion maraka. Ovi sadasnji **** te najavljuj fasadu sjevera od kako su dosli, pa **** te nemoj je ni najavljivati ako nema vjere u to. Zajebavas i za rezultate, dva puta smo zaredom gubili titule u zadnjim kolima, neko ce reci zrinjskom u bijeljini sviran onakav penal zajebali nas oni, nije nas niko zajebo sami smo sebe da si dobio u krupi ili imo remi s kitarima mrtvim. Druge godine 0:3 87’, na kraju znas sta nas je snaslo. I te godine samo kup uzmemo. Znas i ti da su nam se tih godina desile nevjerovatne stvari, da smo gotovo titulu gubili, ne mozes reci da je mirso siljak kriv sto dole gube titulu u zadnjem kolu. Znaci da se pogodilo s ekipom jer ta ekipa do kraja sezone je bila u plusu par bodova i tako se osramote. Fuj! Imam svoje misljenje i stvarno mi je bitno da Zeljo krene dalje, sa bilo kim sposobnim. Imam svoje misljenje i o proslim i o ovim, moje je i legitimno je. Pozdrav za Zeljovce.
Kroz koje sponzorstvo? Megamix zadnjih godinu dana dok je Misimovic bio u klubu nije uopste bio sponzor, a redovno su im se vrtile reklame na novim LED-ovima ;)
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 19:20

Bezideja je napisao/la:Napisa ti covjek prodali Sabana,a nije ni otisao potrosili pare? Sve to nakon 4 god. Pa da su radili kako treba mi bi poslije 4 god poslovali u plusu 3 miliona.

O cemu vi spinujete? Pa ko god prati Zelju intezivno jasno je da su se pare izvukle iz kluba preko menadzara? Nekih izmisljenih pozicija za Cenana,Papca,niko ne zna sta su radili u klubu ili znate?
Pa **** te imas li kakve pameti, jesi li ikad radio u bilo kakvoj firmi da znas sta je finansijska konstrukcija isplate obaveza. Sad uzimas moje rijeci i od tog pravis kontekst koji tebi odgovara. Ja ti govorim da smo imali velike plate, da su svima isplacivane plate i doprinosi sto je novina za nasu ligu, napravio repogram duga gdje se svaki mjesec placalo 11 hiljada necega sto su oni zatekli, a pored toga izvodili su se razni projekti. A to za talove menadzera to je nasa balijska/bosnjacka ko god ima zeru vise od onog kolko ti mislis da treba imati odma ide prica kako je tal, kako je ukro itd. Niko od vas nije naveo da je komplet uprava sve godine volonterski radila bez marke neke zarade.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 19:26

Kroz koje sponzorstvo? Megamix zadnjih godinu dana dok je Misimovic bio u klubu nije uopste bio sponzor, a redovno su im se vrtile reklame na novim LED-ovima ;)[/quote]
Daj dokaz toga haha, ti sam sebi ne vjerujes u tu pricu... **** te otkud toliki otrovi za stvari koje su banalne. Ima firmu koja godisnje prihoduje 60 miliona i sad cete prisivati da je s menadzerima se talio po 4 milje, i da nije davao nista za Zelju.. bjezi majke ti de malo objektivnosti nista vise, ne mirises ih postujem ali ajmo malo pricati realno. Mislim da bi trebali prijasnje prestat spominjati i u dobro i losem. Ono sto je dobro od njih uzeti i koristiti za nove koji dolaze kao neki nas navijacki zahtjev i ocekivanje. Ne valja nam ovo ponasanje nista, ni moje ni tvoje. Zeljo ispasta. ABd da izadjemo jaci iz ovoga

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 jun 2019, 19:29

Manijaci19871921 je napisao/la: Daj dokaz toga haha, ti sam sebi ne vjerujes u tu pricu... **** te otkud toliki otrovi za stvari koje su banalne. Ima firmu koja godisnje prihoduje 60 miliona i sad cete prisivati da je s menadzerima se talio po 4 milje, i da nije davao nista za Zelju.. bjezi majke ti de malo objektivnosti nista vise, ne mirises ih postujem ali ajmo malo pricati realno. Mislim da bi trebali prijasnje prestat spominjati i u dobro i losem. Ono sto je dobro od njih uzeti i koristiti za nove koji dolaze kao neki nas navijacki zahtjev i ocekivanje. Ne valja nam ovo ponasanje nista, ni moje ni tvoje. Zeljo ispasta. ABd da izadjemo jaci iz ovoga
Izaci ce klub sa dokazima uskoro, ne moram ti ja nista davati, nadam se vec na skupstini
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 12 jun 2019, 19:35

Manijaci19871921 je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Napisa ti covjek prodali Sabana,a nije ni otisao potrosili pare? Sve to nakon 4 god. Pa da su radili kako treba mi bi poslije 4 god poslovali u plusu 3 miliona.

O cemu vi spinujete? Pa ko god prati Zelju intezivno jasno je da su se pare izvukle iz kluba preko menadzara? Nekih izmisljenih pozicija za Cenana,Papca,niko ne zna sta su radili u klubu ili znate?
Pa **** te imas li kakve pameti, jesi li ikad radio u bilo kakvoj firmi da znas sta je finansijska konstrukcija isplate obaveza. Sad uzimas moje rijeci i od tog pravis kontekst koji tebi odgovara. Ja ti govorim da smo imali velike plate, da su svima isplacivane plate i doprinosi sto je novina za nasu ligu, napravio repogram duga gdje se svaki mjesec placalo 11 hiljada necega sto su oni zatekli, a pored toga izvodili su se razni projekti. A to za talove menadzera to je nasa balijska/bosnjacka ko god ima zeru vise od onog kolko ti mislis da treba imati odma ide prica kako je tal, kako je ukro itd. Niko od vas nije naveo da je komplet uprava sve godine volonterski radila bez marke neke zarade.
Nenormalno velike plate za nase uslove uz menadzerske komisije za igrace sumnjive kvalitete su jedan od razloga sto sad nemamo za kifle. Koliko su napravili samoodrziv klub govori i to da je nakon Ublehasvog uzimanja pozajmice od Uefinih para u klubu ostao krater. Zar je tesko shvatiti da su Ublehas i njegovi analni planinari u klubu zatekli vise od 3 miliona kesa a ostavili su dug. Napravljen istok uz veliku pomoc nas navijaca a kako napravljen da prokisnjavaju prostori ispod i ne mozes ih izdavati. Napravljen teren i isplacen 20 posto. Dvije plate duga igracima, tri poreza na plate. Sracunaj koliki je to dug. Uprave i treba da rade volonterski, biti u Upravi Zelje znaci i drustveni status. To se novcima ne moze platiti.

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 12 jun 2019, 19:36

irfo je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la: Daj dokaz toga haha, ti sam sebi ne vjerujes u tu pricu... **** te otkud toliki otrovi za stvari koje su banalne. Ima firmu koja godisnje prihoduje 60 miliona i sad cete prisivati da je s menadzerima se talio po 4 milje, i da nije davao nista za Zelju.. bjezi majke ti de malo objektivnosti nista vise, ne mirises ih postujem ali ajmo malo pricati realno. Mislim da bi trebali prijasnje prestat spominjati i u dobro i losem. Ono sto je dobro od njih uzeti i koristiti za nove koji dolaze kao neki nas navijacki zahtjev i ocekivanje. Ne valja nam ovo ponasanje nista, ni moje ni tvoje. Zeljo ispasta. ABd da izadjemo jaci iz ovoga
Izaci ce klub sa dokazima uskoro, ne moram ti ja nista davati, nadam se vec na skupstini
Najpoštenije i najbolje bi bilo da to bude već na ovoj skupštini. Ali neka to uradi neko od skupatinara, nekom kome svi navijaci Zelje vjeruju. A ne neko od trebutnih u upravi.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 12 jun 2019, 19:39

Manijaci19871921 je napisao/la: Niko od vas nije naveo da je komplet uprava sve godine volonterski radila bez marke neke zarade.
Svaka uprava u svakom klubu u Bosni i Hercegovini radi volonterski. Sta mislis, da nekog placaju jer je u upravi kluba???
Manijaci19871921 je napisao/la:
irfo je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la: Daj dokaz toga haha, ti sam sebi ne vjerujes u tu pricu... **** te otkud toliki otrovi za stvari koje su banalne. Ima firmu koja godisnje prihoduje 60 miliona i sad cete prisivati da je s menadzerima se talio po 4 milje, i da nije davao nista za Zelju.. bjezi majke ti de malo objektivnosti nista vise, ne mirises ih postujem ali ajmo malo pricati realno. Mislim da bi trebali prijasnje prestat spominjati i u dobro i losem. Ono sto je dobro od njih uzeti i koristiti za nove koji dolaze kao neki nas navijacki zahtjev i ocekivanje. Ne valja nam ovo ponasanje nista, ni moje ni tvoje. Zeljo ispasta. ABd da izadjemo jaci iz ovoga
Izaci ce klub sa dokazima uskoro, ne moram ti ja nista davati, nadam se vec na skupstini
Najpoštenije i najbolje bi bilo da to bude već na ovoj skupštini. Ali neka to uradi neko od skupatinara, nekom kome svi navijaci Zelje vjeruju. A ne neko od trebutnih u upravi.
Kako ce podatke iznositi neko iz skupstine ako nema uvid u njih??? Znas li uopste kako skupstina funkcionise? Nije neki skupstinar ukljucen u stalni rad kluba pa da ima na uvid takve podatke i da ih iznosi u ime kluba, vec uprava i zaposlenici kluba predstavljaju skupstionarima stanje u klubu.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: samocelik i 12 gostiju.