Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 10 jun 2019, 09:12

Hitno u Njemacku po Burnica!
Spremit tesiju baklave, dres sa brojem 8 i lijepo ga zamoliti da igra za nas.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la invincible1921 » 10 jun 2019, 09:16

Poslije brazila trebalo se polako stavljati ibisevica, spahica, medunjanina, lulica i jos njih u drugi plan a sto vise davati sansu mladima jer kad vec ti nemas uslove mozda bi se neko prodo pa napredovo mozda bi mu to iskustvo znacilo u karijeri....al jok jasi dokle moze. Da su navedeni htjeli igrat do 40te predpostavljam da bi ih i dns gledali u prvoj postavi.

Sto je najgore svi ste to podrzavali. Kao je.bo nasu ligu to se igra jer mora, daj samo repku guraj da se uzme para na dijaspori, daj nam vedu spahu i slicne sta ja imam od ovih anonimisa nekih...Pare od brazila smo bacili u vjetar.Zaiskali smo evo nam ga. Tu smo gdje smo.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 10 jun 2019, 09:18

invincible1921 je napisao/la:Poslije brazila trebalo se polako stavljati ibisevica, spahica, medunjanina, lulica i jos njih u drugi plan a sto vise davati sansu mladima jer kad vec ti nemas uslove mozda bi se neko prodo pa napredovo mozda bi mu to iskustvo znacilo u karijeri....al jok jasi dokle moze. Da su navedeni htjeli igrat do 40te predpostavljam da bi ih i dns gledali u prvoj postavi.

Sto je najgore svi ste to podrzavali. Kao je.bo nasu ligu to se igra jer mora, daj samo repku guraj da se uzme para na dijaspori....Pare od brazila smo bacili u vjetar.Zaiskali smo evo nam ga. Tu smo gdje smo.
Koji su to mladi kojima je trebalo dati sansu, a nisu je dobili?

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 10 jun 2019, 10:03

DrFilgud je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Ne brani njih niko vjeruj mi, ovi 'lokalci' što pokušavaju dokazati da u PL ima kvaliteta, nisu daleko od istine. Ima itekako čak i u ovakvim uslovima al' za nešto više mora se više i ulagati, to je sva pamet.

A što se tiče glavešina, to je posebna priča, al' ne možeš ti to ni rastjerati kad je sve to sa politikom povezano, nekidan sam pisao, nacionalni ključ i politika igraju ogromnu ulogu, to je pravo osinje gnijezdo.
Razumijemo se, ali oni upravo manipulisu situacijom i iskoristavaju slabosti sistema.
Kada bi navijaci kolektivno okrenuli ledja domacem fudbalu jednu sezonu, to bi kolovodjama bio znak da ova prica vise ne ide.
Ovako, oni imaju siguran prihod. Nije neka mega lova, ali se nista ne radi...
Navijaci su , nazalost, saucesnici u propadanju bh fudbala.
Ne tvrdim ja da mi mozemo dostici Dinamo ili Partizan, nismo nikada ni mogli.
Ono sto mozemo je da nase najbolje klubove dignemo na nivo Osijeka, Vojvodine, Olimpije...nismo valjda toliko slabi i neambiciozni, da ovaj cilj vidimo nedostiznim?
Ovo sto gledamo od rata na ovamo, je ispod svakog nivoa koji se moze tolerisati i za koji postoji opravdanje.
Steta desetina talenata koji su mogli obiljeziti protekle decenije, a propali su na ovim nasim oranicama.

Budzet Osijeka je otprilike ekvivalentan budzetu Sarajeva, Zelje i Zrinjskog ali zajedno.

Ja sam reako koji je problem BiH fudbala, isti onaj problem koji je problem drzave. Ljudi se ne zele prihvatiti rada, najlakse je bjezati od svega.
Ja licno nikog ne osudjujem, ni ja ne bih isao u neki klub. Za to treba sposobnost da se unesu pare u klub prije svega.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 10 jun 2019, 10:37

ASD je napisao/la: Budzet Osijeka je otprilike ekvivalentan budzetu Sarajeva, Zelje i Zrinjskog ali zajedno.

Ja sam reako koji je problem BiH fudbala, isti onaj problem koji je problem drzave. Ljudi se ne zele prihvatiti rada, najlakse je bjezati od svega.
Ja licno nikog ne osudjujem, ni ja ne bih isao u neki klub. Za to treba sposobnost da se unesu pare u klub prije svega.
Pa covjece, je li normalno da najveci BiH klub ima budzet 5 puta manji od prosjecnog hrvatskog kluba?
Ti to konstastujes kao nesto najnormalnije! :facepalm:
Je li normalno da mi imamo 100 km autoputa, a Kosovo i Makedonija su zavrsili te projekte!?
Ja ti govorim hiljaditi put, da je problem u tome sto vi ovo shvatate kao nesto sto je nepromjenjivo, nesto sto nam je sudbina, mirite se s tim!
Sposobni ljudi nece doci, sve dok vi pljescete i branite najgoru bagru stetocina.
Prepires se samnom danima, da bi opravdao nesto sto je najnakaradnije u Europi.
Sve dok je tako, nema nam napretka.

Avatar
hurem
Postovi: 8614
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 10 jun 2019, 11:45

invincible1921 je napisao/la:Poslije brazila trebalo se polako stavljati ibisevica, spahica, medunjanina, lulica i jos njih u drugi plan a sto vise davati sansu mladima jer kad vec ti nemas uslove mozda bi se neko prodo pa napredovo mozda bi mu to iskustvo znacilo u karijeri....al jok jasi dokle moze. Da su navedeni htjeli igrat do 40te predpostavljam da bi ih i dns gledali u prvoj postavi.

Sto je najgore svi ste to podrzavali. Kao je.bo nasu ligu to se igra jer mora, daj samo repku guraj da se uzme para na dijaspori, daj nam vedu spahu i slicne sta ja imam od ovih anonimisa nekih...Pare od brazila smo bacili u vjetar.Zaiskali smo evo nam ga. Tu smo gdje smo.
Cuj u drugi plan a ljudi maltene u najboljim fudbalskim godinama tada bili.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8314
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Rosicky » 10 jun 2019, 12:02

hurem je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Poslije brazila trebalo se polako stavljati ibisevica, spahica, medunjanina, lulica i jos njih u drugi plan a sto vise davati sansu mladima jer kad vec ti nemas uslove mozda bi se neko prodo pa napredovo mozda bi mu to iskustvo znacilo u karijeri....al jok jasi dokle moze. Da su navedeni htjeli igrat do 40te predpostavljam da bi ih i dns gledali u prvoj postavi.

Sto je najgore svi ste to podrzavali. Kao je.bo nasu ligu to se igra jer mora, daj samo repku guraj da se uzme para na dijaspori, daj nam vedu spahu i slicne sta ja imam od ovih anonimisa nekih...Pare od brazila smo bacili u vjetar.Zaiskali smo evo nam ga. Tu smo gdje smo.
Cuj u drugi plan a ljudi maltene u najboljim fudbalskim godinama tada bili.
I gdje su nas doveli?

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 10 jun 2019, 12:18

DrFilgud je napisao/la:
ASD je napisao/la: Budzet Osijeka je otprilike ekvivalentan budzetu Sarajeva, Zelje i Zrinjskog ali zajedno.

Ja sam reako koji je problem BiH fudbala, isti onaj problem koji je problem drzave. Ljudi se ne zele prihvatiti rada, najlakse je bjezati od svega.
Ja licno nikog ne osudjujem, ni ja ne bih isao u neki klub. Za to treba sposobnost da se unesu pare u klub prije svega.
Pa covjece, je li normalno da najveci BiH klub ima budzet 5 puta manji od prosjecnog hrvatskog kluba?
Ti to konstastujes kao nesto najnormalnije! :facepalm:
Je li normalno da mi imamo 100 km autoputa, a Kosovo i Makedonija su zavrsili te projekte!?
Ja ti govorim hiljaditi put, da je problem u tome sto vi ovo shvatate kao nesto sto je nepromjenjivo, nesto sto nam je sudbina, mirite se s tim!
Sposobni ljudi nece doci, sve dok vi pljescete i branite najgoru bagru stetocina.
Prepires se samnom danima, da bi opravdao nesto sto je najnakaradnije u Europi.
Sve dok je tako, nema nam napretka.
Da li se ti miris? sta radis po tome pitanju?

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 10 jun 2019, 12:24

ASD je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
ASD je napisao/la: Budzet Osijeka je otprilike ekvivalentan budzetu Sarajeva, Zelje i Zrinjskog ali zajedno.

Ja sam reako koji je problem BiH fudbala, isti onaj problem koji je problem drzave. Ljudi se ne zele prihvatiti rada, najlakse je bjezati od svega.
Ja licno nikog ne osudjujem, ni ja ne bih isao u neki klub. Za to treba sposobnost da se unesu pare u klub prije svega.
Pa covjece, je li normalno da najveci BiH klub ima budzet 5 puta manji od prosjecnog hrvatskog kluba?
Ti to konstastujes kao nesto najnormalnije! :facepalm:
Je li normalno da mi imamo 100 km autoputa, a Kosovo i Makedonija su zavrsili te projekte!?
Ja ti govorim hiljaditi put, da je problem u tome sto vi ovo shvatate kao nesto sto je nepromjenjivo, nesto sto nam je sudbina, mirite se s tim!
Sposobni ljudi nece doci, sve dok vi pljescete i branite najgoru bagru stetocina.
Prepires se samnom danima, da bi opravdao nesto sto je najnakaradnije u Europi.
Sve dok je tako, nema nam napretka.
Da li se ti miris? sta radis po tome pitanju?
Pa evo barem na forumu ukazujem na problem, bojkotujem domaci fudbal, ucestvovao sam na svim protestima. Dosta
J.ebi ga, ti ih pravdas kao da radis za njih.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 10 jun 2019, 12:29

DrFilgud je napisao/la: Pa evo barem na forumu ukazujem na problem, bojkotujem domaci fudbal, ucestvovao sam na svim protestima. Dosta
J.ebi ga, ti ih pravdas kao da radis za njih.
Da, na forumu. :urnebes:

Koga konkretno pravdam? nisu svi isti.
Meni nije problem u lice reci ako smatram da nesto ne stima u mom klubu, a jako sam upoznat sta sve ne stima.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dinoze » 10 jun 2019, 17:05

Ali ova je jaka, treba bojkotovati utakmice a u prosjeku dodje 100 navijaca na tekmu. I njima da povecaju ulaznice za marku ni oni nebi dolazili.
Kao da koga zanimaju navijaci, premijerligasi uopste ne zive od navijaca koji placaju jeftine ulaznice, kupuju fals salove i dresove na pijaci i bacaju baklje u teren pa vise stete naprave nego sto karte plate.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la DrFilgud » 10 jun 2019, 17:09

dinoze je napisao/la:Ali ova je jaka, treba bojkotovati utakmice a u prosjeku dodje 100 navijaca na tekmu. I njima da povecaju ulaznice za marku ni oni nebi dolazili.
Kao da koga zanimaju navijaci, premijerligasi uopste ne zive od navijaca koji placaju jeftine ulaznice, kupuju fals salove i dresove na pijaci i bacaju baklje u teren pa vise stete naprave nego sto karte plate.
Pa nije bas tako, napravili su haos slaveci titulu.
Ali generalno mislim na bojkot interesa za domaci fudbal.

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la dinoze » 10 jun 2019, 17:24

DrFilgud je napisao/la:
dinoze je napisao/la:Ali ova je jaka, treba bojkotovati utakmice a u prosjeku dodje 100 navijaca na tekmu. I njima da povecaju ulaznice za marku ni oni nebi dolazili.
Kao da koga zanimaju navijaci, premijerligasi uopste ne zive od navijaca koji placaju jeftine ulaznice, kupuju fals salove i dresove na pijaci i bacaju baklje u teren pa vise stete naprave nego sto karte plate.
Pa nije bas tako, napravili su haos slaveci titulu.
Ali generalno mislim na bojkot interesa za domaci fudbal.
Jesu, unistili su travu na stadionu.

Ma vjeruj da taj interes se moze mjeriti u promilima, vecina momaka ode na tekmu da se opije, nagudra i nekome **** mater. Nema tu nekog interesa za fudbal. Kazem ti neka poskupe ulaz za marku, pola ih nece doci.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Unknown2 » 10 jun 2019, 19:26

Mateo Susic potpisao za CFR Cluj

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Maestro » 10 jun 2019, 21:29

Jel ono onaj vahid selimovic postao a reprezentativac luxemburga :D i to jos klupa u luxemburgu :rol:
A ovdje smo pricali kako treba da se dovede pod nasu zastavu :D
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la babino » 10 jun 2019, 22:17

Maestro je napisao/la:Jel ono onaj vahid selimovic postao a reprezentativac luxemburga :D i to jos klupa u luxemburgu :rol:
A ovdje smo pricali kako treba da se dovede pod nasu zastavu :D
dovodili smo mi i vahida hambu:-)
salanovica too:-)

Avatar
invincible1921
Postovi: 10132
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la invincible1921 » 10 jun 2019, 22:46

DrFilgud je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:Poslije brazila trebalo se polako stavljati ibisevica, spahica, medunjanina, lulica i jos njih u drugi plan a sto vise davati sansu mladima jer kad vec ti nemas uslove mozda bi se neko prodo pa napredovo mozda bi mu to iskustvo znacilo u karijeri....al jok jasi dokle moze. Da su navedeni htjeli igrat do 40te predpostavljam da bi ih i dns gledali u prvoj postavi.

Sto je najgore svi ste to podrzavali. Kao je.bo nasu ligu to se igra jer mora, daj samo repku guraj da se uzme para na dijaspori....Pare od brazila smo bacili u vjetar.Zaiskali smo evo nam ga. Tu smo gdje smo.
Koji su to mladi kojima je trebalo dati sansu, a nisu je dobili?
Bilo koji...moglo se probat dat par tekmi sansu nekome, ali stvarno dati mu sansu, a ne da udje 10 min i pojede ga pritsiak i nogiras ga iz kombinacija. Sta znas mozda bi neko i isplivo prodo se napredovo...

@hurem nisam misio da ih se nogira odma, ali od brazila se imalo 2 3 godine da e nesto pokusa. Naravno ista greska bila i sa safetom i mesom. Drzi ih dok ne ode sve u tri lijepe...Da smo imalo normalna repka ko sto nismo Mesa je trebao dobit oktaz nakon irske jer se vidjelo da nema veze sa zivotom, al jok uzmi nam dusu pa onda idi.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 11 jun 2019, 17:26

Evo Jajalo i zvanicno u Udinese. Sretno Mato.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la miky_hz » 11 jun 2019, 20:06

Vucevich je napisao/la:Evo Jajalo i zvanicno u Udinese. Sretno Mato.
Ta'ce on igra u Seriji A.

Moze Koreja i druga Engleska izgurat kvalifikacije :kafa:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Varg
Postovi: 2619
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 13 jun 2019, 12:53

menalo na novoj posudbi u olimpiji
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.