FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
avenija
Postovi: 13634
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la avenija » 13 jun 2019, 11:51

moze li nam ovaj vas Sefkija Resic pomoci..? valjal sta ?
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

bistrik87
Postovi: 145
Pridružen/a: 18 maj 2019, 17:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bistrik87 » 13 jun 2019, 11:57

avenija je napisao/la:moze li nam ovaj vas Sefkija Resic pomoci..? valjal sta ?
ne znam sta da ti kazem, nije bas panj neki al nije ni igrac neki strasan, mlad je jos, mozda bas kod vas udje u neku top formu otkud znas

Avatar
ledesma
Postovi: 4997
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 13 jun 2019, 11:58

avenija je napisao/la:moze li nam ovaj vas Sefkija Resic pomoci..? valjal sta ?
Definitivno moze. Nek prođe dobre pripreme, bit ce top igrac. Kad je to doslo sta iz Sarajeva, a da nije valjalo?
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8156
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 13 jun 2019, 11:58

Treba i Hodzica u paketu sa Resicem poslat.

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 13 jun 2019, 11:59

avenija je napisao/la:moze li nam ovaj vas Sefkija Resic pomoci..? valjal sta ?
Momak ce biti odlican igrac, kod nas je dobro poceo sezonu, cak zabio i u evropskim takmicenjima, a onda naglo pao na kraj klupe, ponekad i na tribine. Vjerujem da ce se odlicno uklopiti u Celik i biti od pomoci u borbi za gornji dio tabele.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
Lecler
Postovi: 2429
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 13 jun 2019, 11:59

Kako lijepo igraju ovi što ih Krajina trenira u-17. Evo ima na sportklubu igraju protiv Vardara.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
benko21
Postovi: 2565
Pridružen/a: 17 mar 2016, 13:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko21 » 13 jun 2019, 12:21

Iskusni stručnjak je u razgovoru za zvaničnu stranicu Bordo kluba istakao da mu je drago što je ostao u Sarajevu, te da će se truditi da ekipa bude još bolja.

- Drago mi je što sam ostao u Sarajevu i nastavit ću se truditi da u narednom periodu budemo još bolji. Teško je održati poziciju kada si na vrhu, imam izazov u karijeri da budem još bolji tako da je i to vrsta pritiska koja nas tjera naprijed, rekao je Musemić nakon produženja ugovora.
Saraj'vu zakletvu ja sam dao i ponavljam ja nju svaki dan jer njemu ja vjecno cu biti odan
ko Šoja Stojan

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 13 jun 2019, 12:34

Sofranac znaci raskida
Resic na posudbu

Hodzic? handzic? sisic? mustafic?
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Napapijri
Postovi: 4584
Pridružen/a: 02 jan 2019, 15:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napapijri » 13 jun 2019, 12:36

Hodzica treba utusiti Celiku, barem neka mu platu pokriju do isteka ugovora. Kada bi nekako uspjeli naci zajednicki jezik sa Adukorom (menadzerom), rijesili bi stopersku poziciju i eventualnu potrebu za rjesenjem u vezi.
For those who have been involved, no explanation is needed. For those who haven't, no explanation is possible.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 13 jun 2019, 12:42

Ne mozes reci da je precijenjen nema sanse. Lik igra predobro na obje pozicije koje su mu dali, tako da to sto je ispao glup i vjerovao menadzeru, nema veze sa fudbalom. Po meni, stotinu puta bolje je osigurat provjereno dobrog lika. I to pod uslovom, posto je ispao glup nistamu ugovor ne poboljsavati, dati mu iste uslove i tjt.
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 13 jun 2019, 12:48

Kako javljaju crnogorski mediji, stoper Sarajeva Aleksandar Šofranac je blizu potpisa za ekipu Sutjeske.

Mjera,otvara se bas mjesta za strane igrace. :thumbup:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 13 jun 2019, 12:58

Na terenu se pokazao odlično, u glavi se pokazao kao najveći glupan koji je kročio u PL.
Bahati, bahati Željkan!
1946

fera
Postovi: 12813
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 13 jun 2019, 13:14

avenija je napisao/la:moze li nam ovaj vas Sefkija Resic pomoci..? valjal sta ?
Ako shvati ovo kao priliku da se naredne sezone izbori za prvi tim sarajeva itekako vam moze pomoci
Sto se adukora tice ja bi ga zadrzao ako on hoce da ostane, bolje mu je kod nas nego u tuzli, istrpio je polusezonu na tribinama nije se nista zalio sasvim profesionalno. Potpisati ga na dvije godine jer znamo sta moze i da je realno dobar igrac i svi bi bili na dobitku.
Pogrijesio jeste ali je tim najvise sebe ostetio a svi grijesimo ja bi volio da dobije drugu šansu s druge strane ako uskoro dođe dobar stoper onda me nista ovo sto sam pisao ne interesuje :mrgreen:
You are someone else I am still right here

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 13 jun 2019, 13:19

ledesma je napisao/la:
MaroonBjelave je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Koliko vas se sjeća forumaša @duškajurišić i da li ste za povratak dotičnog? Dobro razmislite! S jedne strane je imao fantastične postove i analize, s druge je bio veliki demagog što je posljedica druženja sa Amarom Osimom!
Kad smo kod sjecanja, zna li iko gdje je brat koji je ili zivio ili povremeno radio u Americi, a znao je kupiti kartu nekom ko zeli i cini mi se i dresove da je nudio?
Mislis na @pitarbordo
Jeste brate to je taj, hvala. Taj covjek me odusevio nekim potezima prema braci i svaka mu cast.
@joker90 hvala i tebi buraz.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 13 jun 2019, 13:28

fera je napisao/la:
avenija je napisao/la:moze li nam ovaj vas Sefkija Resic pomoci..? valjal sta ?
Ako shvati ovo kao priliku da se naredne sezone izbori za prvi tim sarajeva itekako vam moze pomoci
Sto se adukora tice ja bi ga zadrzao ako on hoce da ostane, bolje mu je kod nas nego u tuzli, istrpio je polusezonu na tribinama nije se nista zalio sasvim profesionalno. Potpisati ga na dvije godine jer znamo sta moze i da je realno dobar igrac i svi bi bili na dobitku.
Pogrijesio jeste ali je tim najvise sebe ostetio a svi grijesimo ja bi volio da dobije drugu šansu s druge strane ako uskoro dođe dobar stoper onda me nista ovo sto sam pisao ne interesuje :mrgreen:
Ma nije problem u ugovoru, koliko znam ima ponudu na stolu, ali je uslov da se riješi tog uhljupa od menadžera. To mu je Hadžija i rekao. Adukor je ispao glup samo zbog njega, vjerujem da bi on potpisao. Značio bi nam dosta kad bi ostao, ali isto tako se znaju granice i da nema više ebavanja Kluba kako ko stigne.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 13 jun 2019, 13:57

Meni je Sofranac enigma,trazimo stopera a on je sigurno bolji od toga sto bi mi doveli,sta je bilo sa Sofrancem jos mi jasno nije

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54348
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 13 jun 2019, 14:01

miky_hz je napisao/la:
Kako javljaju crnogorski mediji, stoper Sarajeva Aleksandar Šofranac je blizu potpisa za ekipu Sutjeske.

Mjera,otvara se bas mjesta za strane igrace. :thumbup:
Ovo bi bilo odlično!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Jadnimi
Postovi: 1463
Pridružen/a: 02 mar 2019, 13:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jadnimi » 13 jun 2019, 14:05

AlfredNobel je napisao/la:
fera je napisao/la:
avenija je napisao/la:moze li nam ovaj vas Sefkija Resic pomoci..? valjal sta ?
Ako shvati ovo kao priliku da se naredne sezone izbori za prvi tim sarajeva itekako vam moze pomoci
Sto se adukora tice ja bi ga zadrzao ako on hoce da ostane, bolje mu je kod nas nego u tuzli, istrpio je polusezonu na tribinama nije se nista zalio sasvim profesionalno. Potpisati ga na dvije godine jer znamo sta moze i da je realno dobar igrac i svi bi bili na dobitku.
Pogrijesio jeste ali je tim najvise sebe ostetio a svi grijesimo ja bi volio da dobije drugu šansu s druge strane ako uskoro dođe dobar stoper onda me nista ovo sto sam pisao ne interesuje :mrgreen:
Ma nije problem u ugovoru, koliko znam ima ponudu na stolu, ali je uslov da se riješi tog uhljupa od menadžera. To mu je Hadžija i rekao. Adukor je ispao glup samo zbog njega, vjerujem da bi on potpisao. Značio bi nam dosta kad bi ostao, ali isto tako se znaju granice i da nema više ebavanja Kluba kako ko stigne.
Logično, i tom "MANAGERU", zauvijek zatvorit vrata, za nauk ostalim. A Aduka je dobro riješenje, samo ako prođe kod Morte :oops:

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 13 jun 2019, 14:06

AngelDiMaria je napisao/la:Ne mozes reci da je precijenjen nema sanse. Lik igra predobro na obje pozicije koje su mu dali, tako da to sto je ispao glup i vjerovao menadzeru, nema veze sa fudbalom. Po meni, stotinu puta bolje je osigurat provjereno dobrog lika. I to pod uslovom, posto je ispao glup nistamu ugovor ne poboljsavati, dati mu iste uslove i tjt.

Sto se pokazalo jako nadoknadiv igrac.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 13 jun 2019, 14:27

Kamuflazn je napisao/la:
AngelDiMaria je napisao/la:Ne mozes reci da je precijenjen nema sanse. Lik igra predobro na obje pozicije koje su mu dali, tako da to sto je ispao glup i vjerovao menadzeru, nema veze sa fudbalom. Po meni, stotinu puta bolje je osigurat provjereno dobrog lika. I to pod uslovom, posto je ispao glup nistamu ugovor ne poboljsavati, dati mu iste uslove i tjt.

Sto se pokazalo jako nadoknadiv igrac.
Svaki pojedinac je nadoknadiv! Apsolutno svaki! Čak i najbolji pojedinac, u svakoj firmi, radnom kolektivu, sportskoj ekipi je nadoknadiv. A to što sad neko mlati da Adukor nije dobar igrač, ja to ne mogu shvatiti da to može reći odrasla osoba. Ko biva ispo je pakaš, sad ne valja. Da je Milanović otišo u Zrinjski isto bi takav neko pričao da je tanak igrač.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”