Rukometna reprezentacija BiH

Moderator/ica: Pasha

Da li ste zadovoljni izborom Ivice Obrvana za novog selektora?

Super zadovoljan
45
24%
Zadovoljan
75
39%
Nemam stav
31
16%
Nezadovoljan
13
7%
Katastrofa
26
14%
 
Ukupno glasova: 190

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jun 2019, 23:34

Raonffa je napisao/la:Jedino uz neke kalkulacije možemo na EP, pobjeda protiv Češke je nerealna skroz.

Naravno, već unaprijed znam da ćemo odigrati kvalitetnu utakmicu, poprilično sam siguran da ćemo tijesno izgubiti u još jednoj historijskoj tekmi :)
To nam treba , poraz do 5 razlike mogao bi biti dovoljan ? No mi cemo tijsno izgubiti 10 razlike :urnebes:
Izvinjavam se rukometasima , dobri su to momci :bow: . Malo sale . :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Raonffa » 12 jun 2019, 23:46

Samozdravlje je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jedino uz neke kalkulacije možemo na EP, pobjeda protiv Češke je nerealna skroz.

Naravno, već unaprijed znam da ćemo odigrati kvalitetnu utakmicu, poprilično sam siguran da ćemo tijesno izgubiti u još jednoj historijskoj tekmi :)
To nam treba , poraz do 5 razlike mogao bi biti dovoljan ? No mi cemo tijsno izgubiti 10 razlike :urnebes:
Izvinjavam se rukometasima , dobri su to momci :bow: . Malo sale . :urnebes:
Ma biće to u gol-dva razlike vidjet ćeš.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 12 jun 2019, 23:57

Raonffa je napisao/la:
Samozdravlje je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Jedino uz neke kalkulacije možemo na EP, pobjeda protiv Češke je nerealna skroz.

Naravno, već unaprijed znam da ćemo odigrati kvalitetnu utakmicu, poprilično sam siguran da ćemo tijesno izgubiti u još jednoj historijskoj tekmi :)
To nam treba , poraz do 5 razlike mogao bi biti dovoljan ? No mi cemo tijsno izgubiti 10 razlike :urnebes:
Izvinjavam se rukometasima , dobri su to momci :bow: . Malo sale . :urnebes:
Ma biće to u gol-dva razlike vidjet ćeš.
Iskreno ima mjesta za optimizam , ako ne bude pokvarenih igara . Sada smo za 8 golova bolji od Rumuna . Oni imaju Portugal koji ih je dobio kuci +8 i Francusku kojoj idu u goste . Francuzi ako budu pri sutu mogu ih odrat , kao gosti ih dobili 10 razlike . E u kakvim sastavima ce igrati Portugalci i Francuzi i sa kakvim motivom ?
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Ahmerakaa1921
Postovi: 84
Pridružen/a: 29 sep 2018, 22:52
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Ahmerakaa1921 » 13 jun 2019, 00:11

Joj Bošnje kad krene svoju politiku, 90% su šanse i da izgubis sa 2-3 razlike gore da ideš dalje, hajde malo saburli

Avatar
no rules
Postovi: 2230
Pridružen/a: 06 avg 2008, 16:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la no rules » 13 jun 2019, 00:11

mi izgleda sa ovom ekipom nemožemo više pobijediti iole ozbiljnu Raprezentaciju ... glat smo izgubili od prosječnih Evropskih Reprezentacija i to na domaćem terenu (Češka i Bjelorusija)...

mi možda izgledamo ko' NATO protiv poluamaterskih Reprezentacija tipa Finska , Eastonija , Švicarska , Litvanija, ali bojim se da ako se ništa ne promijeni u i oko ekipe da bi mogli doživjeti debakl na Evropskom ...

mi odbranu više nemamo ... kod Markovića se znalo makar da igramo čvrstu odbranu i nije nas niko nadigrao ovako lako , pogotovo na domaćem terenu ...
po meni golmani nisu uopšte krivi za ovo rešetanje , odbrana "0" , hajde razumijem mlađe igrače kad ispadnu u odbrani , ali Terza , Pana i Burić su izgledali smiješni u pojedinim trenutcima ...

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la DaVinci » 13 jun 2019, 01:06

Koliko god ga kritikovali, bi mi zao Sumana kad ga kamera prikaza kod -8 ... bolna grimasa na faci oda da je svjestan da ih vise ne mozemo stic ... i da mu nije jasno kako se ovako zavrsilo ... a vjerujem da je bio ubjedjen da ce veceras ga njegovi 'veterani' uciniti ponosnim ... i kao mnogo puta do sada oni su opet zakazali i ostavili nas sviju 'nasmijane' ... ja sam ovaj ishod ocekivo tako da mi je lako palo ali vidim svi ste u sjebu i sad kalkulisete ... ja necu jer ocekujem da od nedelje necemo vise biti medju 4 najbolja treceplasirana ... rezultati nam se nece poklopit ... :arrow:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 13 jun 2019, 01:58

Ova utakmica se izgubila,možda i odemo na prvenstvo, možda dobijemo Česku ali sve to nije bitno jer Bilal nema vizije niti sistemski rad.Previše loše selektiranih i potrošenih igrača.Spora tranzicija u oba smjera. Previše Terze u napadu. Nemože Hamidovič iz premijer lige odmah na Bjelorusiju. Nije šut sve u rukometu ima i drugih elemenata igre.Pa on u Gračanici ne igra odbranu pa šta se čudite što je pet puta propao u odbrani. Nemože nas Burič svaki put vaditi. Mandič- Herceg????? Itd.Sa ovakvom rosterom nemamo šta raditi na prvenstvu. Podmladi pa šta bude ali nema Bilal muda za to jer je bezmudovič.

zlatnidjecaci
Postovi: 269
Pridružen/a: 11 jan 2014, 18:04
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la zlatnidjecaci » 13 jun 2019, 02:08

I neznam šta Terza lupeta o suđenju. Suđenje je bilo korekno.

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Juventinisimo » 13 jun 2019, 03:17

Jos jedna tekma historijska...malo nam falilo.. :bih: :crazy:
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

gigun
Postovi: 573
Pridružen/a: 20 mar 2013, 17:56

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la gigun » 13 jun 2019, 08:40

Vazda us*ru kad ne bi trebali. :puke:

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la baltazar7 » 13 jun 2019, 08:47

JohnCleese je napisao/la:
baltazar7 je napisao/la:Ne znam što ljudima treba ono bubanje ko će igrati, kome se plaća i sl. sranja...evo ponovo se pokazalo da pojedinci na forumu samo bacaju bombe :crazy:
Jesi vidio kako sad Herceg neofirno ubaci fesliju Sumanu u zadnji dzep, a ovaj ga odmah gurni u vatru?
Ma ne'a ba
Lijepo bi bilo barem da onaj što je s..o o ovim stvarima dođe i napiše - jbg ljudi, bubam, jedem g...a, pravim se pametan a nisam :D

Burić se sinoć svađa sa publikom (golman). Može bošnjo postati predsjednik svijeta i svemira ali onaj naš pesinluk nikad izbaciti iz sebe. Omrzo mi je od sinoć jedno 90% :puke:

Ko što reko Pjana neku noć. Ili dođi i igraj ili nemoj. A ako i kad već dođeš, odradi to jbg kako treba. Eto barem kao u klubu...

Pilindalo
Postovi: 72
Pridružen/a: 17 feb 2018, 20:11
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Pilindalo » 13 jun 2019, 09:22

Meni do dan danas nije jasno kako smo mi njih tamo pobijedili. Ovo sinoc je odraz stanja u rukometu - tanka liga, nikakav savez, bez novca. I ovo je, ono sto kazu, elhamdulilah. Ako se plasiramo, a hocemo garant, bojim se dvocifrene razlike protiv nekih ekipa koje budu tamo igrale.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5737
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la JohnCleese » 13 jun 2019, 09:46

baltazar7 je napisao/la:
JohnCleese je napisao/la:
baltazar7 je napisao/la:Ne znam što ljudima treba ono bubanje ko će igrati, kome se plaća i sl. sranja...evo ponovo se pokazalo da pojedinci na forumu samo bacaju bombe :crazy:
Jesi vidio kako sad Herceg neofirno ubaci fesliju Sumanu u zadnji dzep, a ovaj ga odmah gurni u vatru?
Ma ne'a ba
Lijepo bi bilo barem da onaj što je s..o o ovim stvarima dođe i napiše - jbg ljudi, bubam, jedem g...a, pravim se pametan a nisam :D

Burić se sinoć svađa sa publikom (golman). Može bošnjo postati predsjednik svijeta i svemira ali onaj naš pesinluk nikad izbaciti iz sebe. Omrzo mi je od sinoć jedno 90% :puke:

Ko što reko Pjana neku noć. Ili dođi i igraj ili nemoj. A ako i kad već dođeš, odradi to jbg kako treba. Eto barem kao u klubu...
Znam ja nas, j.. ti nas :bih:
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la hz1987 » 13 jun 2019, 10:04

kraljevi smo kalkulacija. ako ovaj ovog, onaj onog i ako se desi ovo i ono sa ovim i onim scenarijem......e ondaaaa imamo sanse.
sinoc nisam mogao gledati osobe od 30 i vise godina kako prave prve rukometne korake kao kakvi madji kadeti. to borba sa dodavanjem, koracima, osnovnim pravilima, sutanjem...
mozda je bolje da ne idemo na to evropsko, da se ne brukamo bezveze.

ham19
Postovi: 656
Pridružen/a: 26 maj 2017, 20:17
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la ham19 » 13 jun 2019, 10:53

Bilale :puke:

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la boomerang5 » 13 jun 2019, 14:15

Sta pricate vi, kakav poraz 2-3 razlike...

1. Bih 2b ....-10
2. CG 2b .... -15
3. Srbija 1b ...-9
4. Holandija 0b ..-12
5. Poljska 0b .. -14

Ako u zadnjem kolu svi dobiju kuci (cg-ukrajina, srb-svi, holandija-latvija, poljska -izrael - A FAVORITI SU - cak srbija i cg mogu i nerijeseno, a mi izgubimo, znaci da bi bilo dovoljno da poljska dobije 3 razlike ako mi izgubimo samo jedan u sto cisto sumnjam. Dakle s porazom mi def ispadamo, a kad se sjetim glupih novinarcica koji su nakon dvomeca sa finskom rekli da smo osigurali plasman loool.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 13 jun 2019, 15:31

Al ove zvukove Demirovica nikad zaboravit necu 9:00 :lol:


Avatar
Husika
Postovi: 4138
Pridružen/a: 05 nov 2014, 21:09
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Husika » 13 jun 2019, 17:35

Okanite se te Tuzle i rukometa vise!
Domace utakmice igrati u Visokom, rukometni grad i energija!
Safet Susic=Propast BiH fudbala...
BiH je drzava koja ima najvise selektora u ovom trenutku-Safet, Sead, bezbroj menađera, bezbroj menađerskih agencija, Usanovic...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QqjDqtqf7pY

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la Samozdravlje » 13 jun 2019, 17:37

boomerang5 je napisao/la:Sta pricate vi, kakav poraz 2-3 razlike...

1. Bih 2b ....-10
2. CG 2b .... -15
3. Srbija 1b ...-9
4. Holandija 0b ..-12
5. Poljska 0b .. -14

Ako u zadnjem kolu svi dobiju kuci (cg-ukrajina, srb-svi, holandija-latvija, poljska -izrael - A FAVORITI SU - cak srbija i cg mogu i nerijeseno, a mi izgubimo, znaci da bi bilo dovoljno da poljska dobije 3 razlike ako mi izgubimo samo jedan u sto cisto sumnjam. Dakle s porazom mi def ispadamo, a kad se sjetim glupih novinarcica koji su nakon dvomeca sa finskom rekli da smo osigurali plasman loool.
Upravo se igra utakmica od koje bi mi mogli profitirati . Rumunija : Portugal , Pobjeda Rumunije sa manjom gol-razlikom bi nam bila vrlo vazna . Naravno remi i pobjeda Portugala jos bolje . Portugalci na kladari bili favoriti . Nemoj se ljutiti , ali nisi najbolje upratio ovo oko 4 najbolje treceplasirane ekipe . Inace nisam neki poznavalac takticko-tehnickih varijacija u rukometu . :bih: :bih: :bih:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Rukometna reprezentacija BiH

Post Postao/la delinjo » 13 jun 2019, 18:18

Samozdravlje je napisao/la:
boomerang5 je napisao/la:Sta pricate vi, kakav poraz 2-3 razlike...

1. Bih 2b ....-10
2. CG 2b .... -15
3. Srbija 1b ...-9
4. Holandija 0b ..-12
5. Poljska 0b .. -14

Ako u zadnjem kolu svi dobiju kuci (cg-ukrajina, srb-svi, holandija-latvija, poljska -izrael - A FAVORITI SU - cak srbija i cg mogu i nerijeseno, a mi izgubimo, znaci da bi bilo dovoljno da poljska dobije 3 razlike ako mi izgubimo samo jedan u sto cisto sumnjam. Dakle s porazom mi def ispadamo, a kad se sjetim glupih novinarcica koji su nakon dvomeca sa finskom rekli da smo osigurali plasman loool.
Upravo se igra utakmica od koje bi mi mogli profitirati . Rumunija : Portugal , Pobjeda Rumunije sa manjom gol-razlikom bi nam bila vrlo vazna . Naravno remi i pobjeda Portugala jos bolje . Portugalci na kladari bili favoriti . Nemoj se ljutiti , ali nisi najbolje upratio ovo oko 4 najbolje treceplasirane ekipe . Inace nisam neki poznavalac takticko-tehnickih varijacija u rukometu . :bih: :bih: :bih:

drug vodi portugal....jel nam to prija ? :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Rukometna reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: EastwichTown i 16 gostiju.