Manchester United FC - Transferi

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Koga bi od navedenih željeli kao pojačanje?

Morata
29
16%
Belotti
18
10%
Lukaku
21
11%
Lacazette
13
7%
Griezman
42
23%
neko drugi
14
8%
dovoljni su Rashford i Martial
49
26%
 
Ukupno glasova: 186

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 10 jun 2019, 22:37

Rooney88 je napisao/la:Ma vi nemate oci. Jesi valjale ove njegove tri godine u Unitedu? Treba da ovin budem zadovoljan mozda?

Kako smo se mi zajebali tako ce se zajebati I Real ako ga dovede.
Pa nije odigrao onako kako se ocekivalo. Ali pitanje je da li se ocekivalo previse? I mene je nervirao, bezbroj puta ove sezone ali..

"Men lie, women lie, numbers don't"

Statisticki, nas najbolji igrac ove sezone.
Istina, trpao je ove nejaci sa dna tabele, ali opet makar je to.. ali mozemo li ga kriviti protiv Citya, Poola i slicnih, kada iza sebe imas hodajuce zicere za protivnika, a naprijed uniste svaku iole korisnu loptu koju posaljes.

Ja nemam nista protiv toga da ode, iskreno, jer se ne vidi da igra srcem, ne bori se za klub. Ali tek onda kada pokrijes pozicije na kojima ti igraju Mata, Lingard, Young, Jones, Matic itd.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 11 jun 2019, 00:12

Rooney88 je napisao/la:Policajac

Ti kao da United prestaje postojati ako ode Pogba. Zasto zadrzavati tipa koji ne daje ocito sve od sebe za United? Pa samo mozemo biti bolji ako talav vise ne bude clan kluba. Niko sretniji od mene ako me demantuje u sljed sezoni. United bi u tom slucaju bio jaci. Ja samo smatram da do toga nece doci jer on nece uhvatiti jacu konstantu utakmica na visokom nivou. Odigrat ce par vrhunskih i masu prosjecnih. Fernandes vec moze imati vrhubsku sezonu na osnovu cega cemo profitirati vise. Ako ne onda nikom nista jer ni Pogba vjerujem nece. Ali o tome nema svrhe diskutovati. Nasi nisu bez razloga nabili ovoliku cijenu,znaju da to nece niko platiti tako da ovaj ostaje. Dolazak Fernandeza uopste ne mora znaciti odlazak Pogbe.

I da, naravno da on nije najveci problem. To je jos uvijek zadnja linija. Ali tu nemamo sta diskutovati. Dovedi beka, stopera i zavrsi pricu.
slika
Ovako izgledaju zadnje 3 sezone i to je cinjenica

Nece United prestati postojati ako ode Pogba ali od sredine Matic McT Pereira Fred vi raspravljate o prodaji Pogbe pa mislim o cemu pricamo
Desni bek Young stoperski par i ove sezone u puno utakmica Jones i Small vi raspravljate o prodaji Pogbe u napadu Lukaku i Rash koji su upropastili bruku asistencija upravo Pogbe koje bi drugi napadaci zatvorenih ociju pogadjali
10tku nam igra Lingard i pored svih ovih problema najveci nam "problem" igrac sredine koji u 3 sezone ima 26 asist. i 29 golova pa yebote jel se salite
Bio je jedan obećavajući period od jedno 6-7 utakmica Oleovog mandata, gdje je Pogba bio Pogba kakvom smo se svi nadali, ali nakon čega se brzo vratio ružnim navikama
Imao je on i pod Joseom takvih perioda ali morate shvatiti da su to vanserijske partije koje je nemoguce igrati konstantno citavu sezonu jer o kojim brojkama bi pricali na kraju sezone o vjerovatno 30 golova i 30 asist. i ne vrati se on kao sto kazes "ruznim navikama" nego se vrati na normalan nivo igraca sredine terena i sto je i dovelo do toga da imamo pricu medija i pundita na Skyu i BT kako je "totalno nekonstantan"

Pogba u sezoni ima 15% utakmica za zatvora ima 15% tih vanserijskih partija i ostalo igra kao svaki normalan igrac sredine terena ali njemu se to ne tolerise upravo zbog ovih 15% vanserijskih utakmica ljudi hoce to stalno e pa ne moze yebiga

Nervira i mene na momente ali kad vidim s kakvim igracima igra samo se zamislite da ste Pogba na terenu gdje god se okrenete vidite balvana, pored njega spori Matic ispred Lingard i veliki tehnicar Lukaku ljepota s njim nesto odigrati iza njega Small izbij nabij igrac pa onda bekovi(Shaw i Young) operisani od ofanzive i onda se preispituje njegova konstantnost
Igra on i predobro s kim igra
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 11 jun 2019, 00:21

Poenta je da bi Pogba bio konstantniji (ili bar tako djelovao) kad bi oko sebe imao normalne igrace da ga pokriju ako ovaj ima los dan. Jer budimo realni, Pogba kada ima los dan, to vecinom znaci poraz za nas. Tako da u svemu tome on izgleda ko glavni krivac, a ko to moze nositi kompletan tim na ledjima konstantno kroz citavu sezonu. I Messi ima los dan, ali se to cesto ne primijeti kad uvijek ima Suareza, Coutinha, Dembelea koji ce ga bez problema pokriti, bar protiv slabijih timova.

U svijetu gdje igraci vrijede 200+ miliona, mi od investicije od 105 mil ocekujemo da radi sve sam
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 11 jun 2019, 00:47

Pogba kada ima los dan, to vecinom znaci poraz za nas.
Ovo je kljucna recenica ali vecina nazalost nece to da prizna

On kad zabije 2 gola nasi navijaci se ponasaju kao da je to nesto normalno i ocekivano a ustvari to je na nivou kad Messi ili Ronaldo zabiju npr 3 gola i asist. na sta ljudi svrsavaju sedam dana a nasi navijaci takvu partiju ocjenjuju kao "ok je"
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 11 jun 2019, 08:28

Ja zaista od njega ne ocekujem da zabija svaki utakmicu, to si izvukao iz konteksta. Ja od njega ocekujem da ima velik uticaj na igru sto kada uradi United obicno i dobije utakmicu. Ali cemu forsiranje kada vidis da on to rijetko radi? Ne mrzim ga stvarno, mozda se stice takav dojam iz komentara. Pa veci uticaj na igru je imao Matic u prvoj sezoni nego PP u ove tri. Da se ne vracamo opet na mucan dio o Hendersonu I Wijnaldumu koji nemaju trun njegovog znanja a na terenu djeluju dosta bolje od njega. Graditi ekipu oko labilnog (pojam a ne nadimak) igraca je mac sa dvije ostrice, pa on i u Francuskoj repci precesto djeluje tromo, bezvoljno i sporo. Igrao je dobro kada se ejipa oslobodila Josea i kada su svi proigrali. I onda opet stao kada je... stalo. Od njega se ocekuje vise jednostavno, Matic ili Herrera se mogu kriti iza losijih saigraca ali Pogba nema taj luksuz. Stoji da nema najbolje saigrace ali je problem sto ti na njemu samom preecesto ne vidis nikakvu zelju za fudbalom.

Vidjet cemo, ja sam za prodaju jer takvog po meni nema smisla drzati u klubu i cekati da mu cijena totalno padne pa da dobijes jos jednog Alexisa.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 12 jun 2019, 09:10

Aaron Wan Bissaka tells Crystal Palace he wants Old Trafford move. [Metro]

:pray:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 12 jun 2019, 09:38

Daj boze, uz kvalitetnog stopera daleko najpotrebnije pojacanje.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la braco » 12 jun 2019, 14:40

The summer transfer window is about to heat up and day after day Romelu Lukaku looks more likely to leave the Premier League. The striker once again expressed his admiration for Antonio Conte while on retreat with the Belgian national team:”It’s a good thing that Conte went to Inter, for me he’s the best manager in the world. Regarding my future, I know it will be a long and busy summer, I have to wait until United but I already made my decision that I can’t communicate publicly out of respect for the contract I have with the Red Devils”

Lukaku went on:”I was on verge of joining Juventus in the past, but I sensed something was wrong. Two days later Conte left. Thank God I didn’t go. I’m a big fan of Serie A, those close to me know that I want to play in English and Italian league, I love Italy. Now Cristiano Ronaldo arrived, Sarri will go to Juventus, and Ancelotti is at Napoli: it will be an exciting Serie A”.
https://gianlucadimarzio.com/en/lukakuc ... -the-world

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 12 jun 2019, 15:23

E jest zagonetan u PM. :rol:

Realno nama treba bolji gol igrac od njega, nije to - to. Nije mi nimalo mrzak, bori se covjek kao lav ali ne mogu vise gledati ono odbijanje lopte od njega.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 12 jun 2019, 15:50

I meni po zalaganju jedan od drazih igraca u ovih zadnjih 9 godina. momak ima srce ali sta ces kad njegovi nastupi jednostavno nisu na nivou
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 12 jun 2019, 17:23

Nista od sportskog izgleda, nista se nece mijenjati i Ed ostaje na tronu. Strasno zaista, tip ce nakon svih promasaja zadrzati apsolutnu moc.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

tajger
Postovi: 6400
Pridružen/a: 23 okt 2014, 12:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la tajger » 12 jun 2019, 23:42

Kakvi sljamovi u pm,pa do sada su već trebali završiti bar tri pojačanja
Pa mamu vam jbm jel moguće da se jos nadmudruje sa ponudama,pa znas koja ti pozicija škripi uzmi kofer za sto sa igračem koga si pikirao i znas il ga imas il traži drugog,pa u nas svako ko dolazi nešto se skriva,ceka pa ko ste pm
Real podbaci jednu sezonu imaju odličnu ekipu i opet u nepuno mjesec 5 igrača dovedu,a mi 6 i znas da ti škripi pet pozicija ako ne i vise,oni lagano ima vremena,pa Edu idi vodi banku jbt korijen od kojeg potičeš

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 13 jun 2019, 15:56

Mislim da su slijedeci igraci koji dolaze Maguire i AWB . Ja volim Maguierea,samo dat 70 miliona za njega je ludost cista ali hajde a ne i bilo lose uopste,mislim igracki.
Zeljeznicar! 1921 !

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 13 jun 2019, 16:06

Nije on meni uopste los stoper, doduse cijena jeste golema ali trziste je sve ludje i ludje iz godine u godinu tako da me ne cudi. Jos samo da nadjemo nekog ko zna dobro centrirati i to je to. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la SMR187 » 13 jun 2019, 16:09

Englishmen United :crazy:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
Policeman
Postovi: 8578
Pridružen/a: 20 avg 2014, 20:49
Lokacija: Manchester
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Policeman » 13 jun 2019, 19:43

Rooney88 je napisao/la: Jos samo da nadjemo nekog ko zna dobro centrirati i to je to. :D
slika
"I am who I am:confident, arrogant, dominant and honest"
Sir Alex Ferguson:“Once the player thinks he's bigger than the manager, he has to go.”
We are Manchester United:Hated, adored, never ignored.
MrUnited,OfficialAgent.

Avatar
516MK
Postovi: 676
Pridružen/a: 27 jan 2014, 19:08
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la 516MK » 13 jun 2019, 22:01

Policeman je napisao/la:
Rooney88 je napisao/la: Jos samo da nadjemo nekog ko zna dobro centrirati i to je to. :D
slika
:nene: :nene: :nedam:
slika
Zadnja izmjena: 516MK, dana/u 13 jun 2019, 22:03, ukupno mijenjano 1 put.
06.02.1958. Munich air disaster
01.07.2011. United signed Lingard
19.05.2014. Van Gaal was confirmed as the new manager
27.05.2016. Dolaskom Mourinha zabija se zadnji ekser u kovčeg Fergusonovog Uniteda

---NAJCRNJI DANI U HISTORIJI MANCHESTER UNITEDA!---

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Rooney88 » 13 jun 2019, 22:03

Young bi cak i mogao, u nekom ludom svijetu gdje nas sama njegova pojava na terenu ne zivcira. :D
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Daduli
Postovi: 673
Pridružen/a: 10 avg 2016, 14:30
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Daduli » 15 jun 2019, 15:57

Bice to ok valjda ako uspijemo dovest neke igrace kroz kupovinu i jos neke kroz trampu (Lukaku - Skriniar, Alexis - Dybala, i Pogba, Ddg - Bale). Ako ne jadna nam majka sa Fredom, Dalotom i Mctominayom.

Moja neka zelja : Oblak - Wan Bissaka, Tuanzebe, Skriniar, Young - Rakitic, Matic - Fernandes - Bale, Dybala, Martial
Glory Glory Man United

Avatar
Format
Postovi: 3588
Pridružen/a: 04 feb 2014, 13:04
Kontakt:

Re: Manchester United FC - Transferi

Post Postao/la Format » 15 jun 2019, 18:32

Druze ova odbrana je gram slabija od sadasnje,kakav Skriniar crni boze sacuvaj i Dybala a i Bale,izvini al bolje da nisi nista napisao.
Zeljeznicar! 1921 !

Odgovori

Natrag na “Manchester United FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.