FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Cevap » 13 jun 2019, 22:58

2009 nismo otisli u Evropu a uzeli smo titulu
Amar je spominje i vjerovatno zna ako hoće da se izvade za evropu mora bit titula

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 13 jun 2019, 23:04

Fakat.
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 13 jun 2019, 23:08

Joj lobotomaca sto mlate praznu slamu. Ubi megamix nekom patetikom, dici se najtrofejniji klub a ker mu izlija po forumu pise da su kupljene titule, pa se poslije priduzio ostatak psece grupe. Kao najuredjeniji klub, a zivili od megamixovih pozajmica za koje je uredno sebi i kamatu isplacivao. Samo mi nije jasno sta su uspjeli dokazati onim dokumentima koje lijepe po forume, valjda clanovi skupstine koji su i dalje za megamixa. Vjerujem da danan ima spisak koga je od misketovih uspio ugurati u skupstinu preko foruma. Lobotomci tacno ograniceni kao balkon. Pare od Bekricevog transfera uplacene na Amarov racun i ljudi naveli kao razlog da mu se vrati neki dug. Valjda su trebali reci na sudu e nama bio racun blokiran pa smo htjeli da vas zajebemo. :lol: Kakvi bolidi majko moja.
Realno bolje da Amar uzme odma 10 miliona iz kluba nego da misketovi streberi i kerovi opet prave talove sa slovenskim, srbijanskim menadjerima i slicnim probisvjetom. Koliko li su oni miliona iznjeli iz kluba raznim kanalima? Ostavili dugove i blokadu kluba na svim nivoima.
Najvece zlo nakon rata koje je snaslo klub.
Cuva Bog Zelju svog!

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Topnikus » 13 jun 2019, 23:09

Nije to vise onaj Amar. Vidi se to. Niti su to ona vremena. Zaboli me sto misli da je najbitniji I svemoguc. Nisi, Zeljo je veci od svih vas. I nisi Bogom dat. Ne stima nam nI omladinski pogon a on dovodi Klepaca kojem familije drzi pola komsiluka., itd itd... mi svi budale i slijepi. Nisam amarovac ni misketovac **** vas obojica! ZELJOVAC!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 23:14

Topnikus je napisao/la:Nije to vise onaj Amar. Vidi se to. Niti su to ona vremena. Zaboli me sto misli da je najbitniji I svemoguc. Nisi, Zeljo je veci od svih vas. I nisi Bogom dat. Ne stima nam nI omladinski pogon a on dovodi Klepaca kojem familije drzi pola komsiluka., itd itd... mi svi budale i slijepi. Nisam amarovac ni misketovac **** vas obojica! ZELJOVAC!
Uredu, ti se Zeljovac. Ali sto onda nebi Amaru dali podrsku kad su prijasnji imali dugi niz godina? Sto je Petrovic zasluzio podrsku a ne Amar koji ima puno vise titula od njega?

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 jun 2019, 23:16

Ovo vezano za tuzbu i ove pare Amaru. Fino kao sto je i rekao neka svako svoj interes brani na sudu. Ako ima papir nek mu klub isplati kako je najpogodnije za klub, ako nema pak dokaze i to ne treba ni fening dati iz kluba. To vazi za bilo koga da trazi nesto od kluba. Preko suda pa kako se tamo odluci. Ovo ostalo mi se pretjerano i ne svidja. Isti kalup kao i Misimovic samo malo opustenije prica. Fazon ja sam najbolji, to je tad bilo lose, sad je bolje. Samo jos da izgovore:”Zeljo je samo moj, mars svi od njeg.” Ja postujem i njihov trud i uspjeh i vrijeme ulozeno u Zelju, ali ne znam. Uradili su mnogo, a uz sav uspjeh napravili i stetu sto se tice podjela, amtosfere i svega. Zeljo nije jednako dva covjeka i nece nikad biti. Samo reci nek nam je Bog na pomoci i u buducnosti da nam da neke sposobne ljude koji bez puno pametovanja i neke izlozenosti “mahali” pomognu Zelji.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 13 jun 2019, 23:20

Iskoristio bih priliku da pozdravim mog brata Fanzija jer vidim da cita. Poruka primljena. Naravno da se ono nije odnosilo na njega ni, sada vec tamo rijetke, stare zeljovce. Pogledaj oko sebe i vidi ko sta pise, gdje je i sta radi stara ekipa i kada su prestali pisati na lobotomiji. Vjerujem da si dobro skontao ko je potpirivao podjele medju navijacima Zelje i ko ti je moderator. Ja sigurno nisam, pa ako skontas sifru javi se da vidis ko sam i sta sam potpirivao.
Cuva Bog Zelju svog!

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Topnikus » 13 jun 2019, 23:22

LjoZee je napisao/la:Ovo vezano za tuzbu i ove pare Amaru. Fino kao sto je i rekao neka svako svoj interes brani na sudu. Ako ima papir nek mu klub isplati kako je najpogodnije za klub, ako nema pak dokaze i to ne treba ni fening dati iz kluba. To vazi za bilo koga da trazi nesto od kluba. Preko suda pa kako se tamo odluci. Ovo ostalo mi se pretjerano i ne svidja. Isti kalup kao i Misimovic samo malo opustenije prica. Fazon ja sam najbolji, to je tad bilo lose, sad je bolje. Samo jos da izgovore:”Zeljo je samo moj, mars svi od njeg.” Ja postujem i njihov trud i uspjeh i vrijeme ulozeno u Zelju, ali ne znam. Uradili su mnogo, a uz sav uspjeh napravili i stetu sto se tice podjela, amtosfere i svega. Zeljo nije jednako dva covjeka i nece nikad biti. Samo reci nek nam je Bog na pomoci i u buducnosti da nam da neke sposobne ljude koji bez puno pametovanja i neke izlozenosti “mahali” pomognu Zelji.
Upravo to! Nebitni are amare I ti i miske. Ajd napravite posao. Uspjeh bar pola ko c.zvezda ili sta znam... 4 si u najgoroj ligi na svijetu I pun price. Ja, ja, ja ave ostalo ****. Ne moze tako

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 13 jun 2019, 23:23

Topnikus je napisao/la:Nije to vise onaj Amar. Vidi se to. Niti su to ona vremena. Zaboli me sto misli da je najbitniji I svemoguc. Nisi, Zeljo je veci od svih vas. I nisi Bogom dat. Ne stima nam nI omladinski pogon a on dovodi Klepaca kojem familije drzi pola komsiluka., itd itd... mi svi budale i slijepi. Nisam amarovac ni misketovac **** vas obojica! ZELJOVAC!
Cuj ne stima OP,pa sto otjera Grande onda Dogana,nije mu valjo,znao je on kako treba voditi OP.
Za ove ublehase je on Svemoguci sto se fudbala tice.
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2019, 23:29

Odlican intervju. Ko je shvatio shvatio je, ko nije nikad nece. Koliko moras biti debilan i bezobrazan da kazes Amar krade Zelju. Ko je izazvao podjelu navijaca? Ko dva dana pred skupstinu izbacuje na forumu papire od Bekricevog transfera i s tim pokusava nesto napraviti. Idioti glupi da su pare leglena Zeljin racun bile bi proslijedjene negdhe drugo sto nam tad nije odgovaralo. Zna ptica na grani da su radi blokiranih racuna kluba legle na Amarov racun. I kao on sebi uzeo. Kako smo funkcionisali bolesnici jedni bolesni. Najtuzniji dan u istoriji kluba je dan kada je Ublehas Misimovic krocio na Grbavicu. Jedemo i jest cemo jos dugo godina njegova ****.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2019, 23:34

Ko je stvarno "nafilovao" Jug da se prodaje klub?

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 13 jun 2019, 23:35

plavousrcu je napisao/la:Odlican intervju. Ko je shvatio shvatio je, ko nije nikad nece. Koliko moras biti debilan i bezobrazan da kazes Amar krade Zelju. Ko je izazvao podjelu navijaca? Ko dva dana pred skupstinu izbacuje na forumu papire od Bekricevog transfera i s tim pokusava nesto napraviti. Idioti glupi da su pare leglena Zeljin racun bile bi proslijedjene negdhe drugo sto nam tad nije odgovaralo. Zna ptica na grani da su radi blokiranih racuna kluba legle na Amarov racun. I kao on sebi uzeo. Kako smo funkcionisali bolesnici jedni bolesni. Najtuzniji dan u istoriji kluba je dan kada je Ublehas Misimovic krocio na Grbavicu. Jedemo i jest cemo jos dugo godina njegova ****.
:thumbup: :thumbup: za citav post

Za podvuceno- zapravo, treba proslavom obilježavati dan kada je faraon Miske napustio klub kojeg je strovalio na dno.
U pravu si, jest cemo još neko vrijeme njegova gov.na koja je posijao iza sebe, ali i tome ce doci kraj.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 13 jun 2019, 23:37

Nece ovom doci kraj. Ovo su kompleksasi, dobro napaceni likovi. Jadna nam majka...
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Zeljo92
Postovi: 3284
Pridružen/a: 04 dec 2016, 17:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zeljo92 » 13 jun 2019, 23:39

kako rece za one sto palamude oko stadiona sa rijesenjima ili sa onim sto je furka medju rajom "jesam vam reko.."? Jel ono bjese bezserviseri ili ti ga na njemackom besserwisser? :mgreen:
Aldin Cenan aka "familija Zeljeznicar"

Miss Kovaceva Sela nas sarajlija zvani Djipac.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 13 jun 2019, 23:41

Bezideja je napisao/la:Nece ovom doci kraj. Ovo su kompleksasi, dobro napaceni likovi. Jadna nam majka...
Onog momenta kad i Amar i Misimovic ne budu imali dodira sa klubom u smislu nekih funkcija price, podjele, ova kao podapinjanja ce prestati. Sad kad bi u subotu usli neki novi, nepoznati ljudi i neki tamo novi trener niko ne bi mogao reci fazon kao sad e dusman, e jesi vidio itd. Ali, za takvo nesto treba vremena i voljnih ljudi. Kad dodju takva vremena bar sto se tice ovog ambijenta oko kluba i toga bit ce bolje. Zasad jedino je rjesenje da Amar bude tu makar jednu sezonu da se nesto pokusa. Ako se ne poprave stvar bar na terenu jbg.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

let3
Postovi: 29041
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la let3 » 13 jun 2019, 23:44

Bezideja je napisao/la:Nece ovom doci kraj. Ovo su kompleksasi, dobro napaceni likovi. Jadna nam majka...
Uozbilji se ;)
Željo kao klub je prošao miliona puta teže stvari od faraona Misketa i njegove internet bot brigade koja se raširila po raznim društvenim mrežama.
Pisat ce još godinu - dvije, pokušavati da bacaju koske, koprcati se nešto i na kraju odustati :salut: ...ko im yebe pleme nenormalno, ne treba im davati ni sekund pažnje.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2019, 23:45

let3 je napisao/la:
plavousrcu je napisao/la:Odlican intervju. Ko je shvatio shvatio je, ko nije nikad nece. Koliko moras biti debilan i bezobrazan da kazes Amar krade Zelju. Ko je izazvao podjelu navijaca? Ko dva dana pred skupstinu izbacuje na forumu papire od Bekricevog transfera i s tim pokusava nesto napraviti. Idioti glupi da su pare leglena Zeljin racun bile bi proslijedjene negdhe drugo sto nam tad nije odgovaralo. Zna ptica na grani da su radi blokiranih racuna kluba legle na Amarov racun. I kao on sebi uzeo. Kako smo funkcionisali bolesnici jedni bolesni. Najtuzniji dan u istoriji kluba je dan kada je Ublehas Misimovic krocio na Grbavicu. Jedemo i jest cemo jos dugo godina njegova ****.
:thumbup: :thumbup: za citav post

Za podvuceno- zapravo, treba proslavom obilježavati dan kada je faraon Miske napustio klub kojeg je strovalio na dno.
U pravu si, jest cemo još neko vrijeme njegova gov.na koja je posijao iza sebe, ali i tome ce doci kraj.
Hajde sto je ostavio krater u klubu, hajde sto ni Istok nije bio placen, ali ovo raditi klubu u ovakvim vremenima. Stotinu je Uprava bilo i otislo tako i predsjednika, ali neka mi neko napise ime onog a pogotovo ovi analni planinari, koji je nakon odlaska kopao i nogama i rukama da klubu zlo nacini. I po tome smo jedinstveni. **** li ga drug Begic.

Avatar
plavousrcu
Postovi: 3602
Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la plavousrcu » 13 jun 2019, 23:47

LjoZee je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Nece ovom doci kraj. Ovo su kompleksasi, dobro napaceni likovi. Jadna nam majka...
Onog momenta kad i Amar i Misimovic ne budu imali dodira sa klubom u smislu nekih funkcija price, podjele, ova kao podapinjanja ce prestati. Sad kad bi u subotu usli neki novi, nepoznati ljudi i neki tamo novi trener niko ne bi mogao reci fazon kao sad e dusman, e jesi vidio itd. Ali, za takvo nesto treba vremena i voljnih ljudi. Kad dodju takva vremena bar sto se tice ovog ambijenta oko kluba i toga bit ce bolje. Zasad jedino je rjesenje da Amar bude tu makar jednu sezonu da se nesto pokusa. Ako se ne poprave stvar bar na terenu jbg.
Amar ima ugovor jos tri godine. Nadam se produzenju jos cetiri. Sto je Alex za United Amar je za naseg Zelju. I shodno tome ovaj treci mandat neka bude dugovjecan kao Alexov jedini.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 13 jun 2019, 23:48

Moze li se Dogan vratiti u klub? Covjek radi odlican posao sa Radnikom, sa takvim klubom je u stanju da lansira reprezentativce u omladinskim selekcijama.

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 13 jun 2019, 23:52

let3 je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Nece ovom doci kraj. Ovo su kompleksasi, dobro napaceni likovi. Jadna nam majka...
Uozbilji se ;)
Željo kao klub je prošao miliona puta teže stvari od faraona Misketa i njegove internet bot brigade koja se raširila po raznim društvenim mrežama.
Pisat ce još godinu - dvije, pokušavati da bacaju koske, koprcati se nešto i na kraju odustati :salut: ...ko im yebe pleme nenormalno, ne treba im davati ni sekund pažnje.
Mislio sam uskoro. Godina je dug period. Ovo su dobro bolesni likovi, neke cak poznajem licno. Sta im se desilo pojma nemam. Trovanje raje se nastavlja vjerujte..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: AjkulaCekicarka, sarann, segasega1 i 25 gostiju.