FC Bayern München - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo

Da li podržavate transfer Havertza po cijeni od 80+ miliona?

1) Da
18
31%
2) Ne
41
69%
 
Ukupno glasova: 59

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BiOdiesel » 16 jun 2019, 00:19

Znate sta bi ovo moglo biti, kao sto je vec neko napisao ;

Puste Hummelsa u BVB,
BVB proda Sancha City-u,
City nama proda Sane-a.

:D

Bilo kako bilo, ovo vise nije komedija, vec Psiho Tragedija Drama :)

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 16 jun 2019, 00:22

Nestalo igrača sa smiješnim klauzulama i onih kojima ističe govor i odmah prc. Razmatraju se Ž opcije, ako onih prvih 10 ne mogu.

Ako Sane ne dođe ne trebaju nam ni drugi. Pa o Draxleru se priča, hljebe. (I ovo je dovoljna tuga da igrač koji ulazi sa klupe u drugom timu nama dođe spas).

Al danas prodati igrača za 20 mil je isto kao da si ga dao džaba. Čuj 20 miliona, pa to je rang Zukanovića.

Sad se i Bale spominje, posudba za džaba, al da mi preuzmemo čitavu platu (koja je 350 hiljada funti). Biće ovo na kraju i onda levat odmah bolnica 4 mjeseca.

Avatar
isakovich
Postovi: 1789
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la isakovich » 16 jun 2019, 00:37

Vec sve poznato,ne znam sto vas cude potezi Bayerna sto se transfera tice.Ko je doso doso je i to je to,
Ako Hummelsa prodaju, a Bou ostave onda tu ima prostora za psiholosko vjestacenje.
Samo nek se sjete kad su nam Kimich i Allaba u 1/2 lp igrali kao glavni stoperi
VOLIM BAYERN

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 16 jun 2019, 00:38

Sigurno je smiješna klauzula bila i za Hernandeza.
Čuj onog balavca malo provirio nos iz rupe da po uhodanom ritmu sve popljuje pa nazad u rupu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 jun 2019, 02:41

ledar je napisao/la:@shickeria

Pa Sane je izrazio želju da dođe, ali se klubovi ne mogu dogovoriti oko odštete. Jedni i drugi taktiziraju.
Vi znate da njima dolazi Joao Felix i da idu u pojačanje obrane pa bi mogli imati problema sa FFP-om, a također je poznato da Sane ima i defanzivne deficite zbog kojih Guardioli nije u prvom planu.
S druge strane oni znaju da nema vrhunskih krila na tržištu, da ste vi vrlo zagrijani i da su vam alternative ograničene. Odoi je upitan, ne toliko zbog produljenja ugovora koliko zbog moguće sklonosti povredama, jednom kad te ozbiljno načnu zna bit jako nezgodno, povijest je prepuna takvih slučajeva. Promjena sistema igre sa Dybalom je isto upitna ili sumnjiva mogućnost, radi se o radikalnoj promjeni a ovaj košta još više nego Sane. Pepe isto dosta košta obzirom da još nije iskušan na vrhunskom nivou.
Ja bih rekao da je to pat pozicija, čeka se prvi potez suparnika.
Daj link gdje je sane kazao otvoreno da zeli doci, ja sam citao samo da zeli se dobro odmoriti i razmisliti

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 jun 2019, 02:47

Odakle vam vijest da je transfer zavrsen, niti jedan portal nije to definitivno potvrdio

Kovac preferira brze igrace, vec od pocetka je odnos između Kovaca i njega nategnut nakon sto se saznalo da je Niko gradio igru u finalu kupa na izolaciji hummelsa s rebicem, Matsa je to povrijedilo i suzivot je bio tezak
Trebat ce nam u slučaju odlaska Matsa i Jeromea jos jedan obrambeni igrač iako dovodenjem rodria mozemo javia prekomandirati u stopera i broj je popunjen
Treba vidjeti kakva je situacija s hernandezom ali uvjeren sam da cemo s njim i suleom imati strasno dobar tandem. Kljucno je da Alaba izbjegne probleme s misicima

Ne treba zaboraviti da transferima hummelsa i boatenga rjesavamo 28 miliona wage budgeta za igrace ciji je vrhunac prosao i dosao je zadnji vlak da ih se unovci

Avatar
harden
Postovi: 23530
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la harden » 16 jun 2019, 03:07

schickeria je napisao/la: Ne treba zaboraviti da transferima hummelsa i boatenga rjesavamo 28 miliona wage budgeta za igrace ciji je vrhunac prosao i dosao je zadnji vlak da ih se unovci
Nit je Hummelsu prosao vrhunac niti cemo ga toliko dobro unovciti. 30 godina za stopera, pa ima jos najmanje 3 vrh sezone.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 jun 2019, 03:35

harden je napisao/la:
schickeria je napisao/la: Ne treba zaboraviti da transferima hummelsa i boatenga rjesavamo 28 miliona wage budgeta za igrace ciji je vrhunac prosao i dosao je zadnji vlak da ih se unovci
Nit je Hummelsu prosao vrhunac niti cemo ga toliko dobro unovciti. 30 godina za stopera, pa ima jos najmanje 3 vrh sezone.
On vec dvije sezone ne moze uhvatiti formu i kontinuitet kakav je imao nekad, nogomet je strahovito napredovao i njegov nedostatak brzine je ogroman problem,Lucas je brzi igrac i bolji u presingu sto je osnova Kovaceve igre
Ispao je iz reprezentacije.
Zar ti nije cudno da za stopera koji kosta 20 miliona i ima jos 3 godine fore nema interesa jednog uniteda, arsenala, psg, atletica a fali im stoper

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 16 jun 2019, 08:23

Odlaskom Boatenga i Hummelsa se priprema teren za de Ligta :mrgreen:

Avatar
Saurman
Postovi: 29498
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Saurman » 16 jun 2019, 09:56

Upravu je @schickeria za Hummelsa jer zadnje dvije sezone je u strelovitom padu forme doduše i takav je bolji od Boatenga.Ako odu obojica jedan stoper se mora dovesti.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Osim13 » 16 jun 2019, 09:59

Lovren je na prodaju :kafa
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
BiOdiesel
Postovi: 56
Pridružen/a: 22 maj 2019, 13:55
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la BiOdiesel » 16 jun 2019, 10:16

Osim13 je napisao/la:Lovren je na prodaju :kafa
To bi bio šlag(anfall) na kraju :)

Bundesliga
Postovi: 11479
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Bundesliga » 16 jun 2019, 10:58

Hummels kakav god da je vrijedi mnogo vise od 20 miliona i bit ce sramotno ako ga puste za te pare.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Klare
Postovi: 4302
Pridružen/a: 24 jun 2010, 12:28

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Klare » 16 jun 2019, 11:17

Humels je igračina i vrhunski stoper. Koliko god imao oscilacija uvijek je bio vrhunski igrač, tako i ove sezone.

Boateng svakako ide, to je završena priča, ne znam otkud nekim logika da će se prodati Humels a ostaviti Boa? Pe.deri ne izmišljajte priču.

Ima tu još jedna strana priče, Bayern se riješava onih koji su završili rep karijeru. Ide se u novu budučnost. Često je znalo i isplivati kako Humels radi nešto, nekakvo nezadovoljstvo i pobuna.
Humelsu ja neću suditi, ima onih koji su njemu bliski, oni najbolje znaju, a presudili su da se vrati gdje je najbolje igrao. Jedno je sigurno njegov fudbalski kvalitet nikad nije bio upitan, i moram reći da sam uvijek volio način na koji igra, divio sam se tom načinu i ove sezone čak. Nije mi drago što ide, ali kad se nešto mora onda neka tako bude.

Doveli su 2 igrača, najbolja 2 mlada odbrambena igrača, to su defanzivci bez petljanja. Uzmi loptu nabij očisti, počisti. Takvi namazani igrači nisu fer, često i pretjeraju, ali ko te pita, finoćom se ne osvajaju titule, ni svijet nije fin.

I ne zavaravajte se ciframa, Bayernu ništa ne znače, ako treba na stol će staviti i 500 mil. Tako da nekakve priče o 20 mil. više manje ostavite za sebe. Radi se o motivu, principu i moralu.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8089
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la muhamedhulk » 16 jun 2019, 12:07

Slabije imam vremena pa ne citam haman nista na netu o Bayernu, osim ovdje..
Ako se misli igrati sa dva stopera nazad, Süle-Hernandez je idealno, mladi su i mogu samo napredovati u karijeri. To nije slucaj za Matsa i JBa, koji ce svake godine opadati..opet sa tri stopera nazad, Mats bi mogao igrati u sredini komotno.
20m je sica, ali igrac je garant htio ostati u DE i to je to.
Niste svjesni koliko ce se osloboditi prostora od plata Robberyja, Matsa i JBa. Pih.
Bale na free posudbu? Moze. Samo mu platu smanjiti..previse je tih 350k ako je istina.
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la sljivo » 16 jun 2019, 12:23

Nece nasi pristat zbog plate, koja je skoro dupla u odnosu na sada najplacenijeg, a on nece na manju platu, tako da tesko da on dodje.

Avatar
phily
Postovi: 4121
Pridružen/a: 19 jun 2013, 22:23
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la phily » 16 jun 2019, 12:34

slika
:kafa:
FK Željezničar
FC Bayern Munchen
Philadelphia 76ers--->#TrustTheProcess
DARIO ŠARIĆ----->ROY-- 2016/17

#CarloOut

Avatar
Balance
Postovi: 378
Pridružen/a: 05 nov 2011, 15:00
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la Balance » 16 jun 2019, 13:39

Izgledalo je da konacno imamo rijesenu bar obranu za iducu sezonu kad ono ovakva vijest.
Nadam se i dalje da ce Hummels ostati jer bolje, iskusnije i kvalitetnije zamjene za Sulea i Lucasa ne mozemo dobiti, a biti ce dovoljno utakmica da svi igraju.

Prosle god nismo centa potrosili i bili smo prema transfermarktu u plusu 84 mil samo od prodaje igraca. Znaci transfer Lucasa smo pokrili jos tad i prema tome ispada da smo ove sezone ulozili ukupno tek nekih 40 tak mil na Pavarda i Daviesa.
Novaca trenutno ima i nisu problem, problem ih je dati. Ako Sane zeli doci, pa daj 10 15 mil i vise ako treba, to je igrac s kojim si godinama rjesio krilnu poziciju, a uvijek ga mozes i prodati bar za te novce.
Problem bi bio da Sane ima 28 kao Hazard, tad nikad ne bi dao vise.

Uz Sanea jos neki kapitalalac za DM, a sljedece sezone Havertz (do tada nek Goretzka i Muller krpaju tu poziciju) i imamo ekipu za velike stvari.
Prodati Boatenga i Sanchesa, cak bi se i Javiju zahvalio ako bi njegov odlazak donio neko top pojacanje na njegovu poziciju.

Avatar
ledar
Postovi: 3811
Pridružen/a: 08 mar 2013, 00:51
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la ledar » 16 jun 2019, 14:43

schickeria je napisao/la: Daj link gdje je sane kazao otvoreno da zeli doci, ja sam citao samo da zeli se dobro odmoriti i razmisliti
Normalno je da on to neće javno reći pa da, ako se transfer izjalovi, dođe u još lošiju poziciju u Cityju. Ipak on tamo ima značajnu minutažu i zašto bi je dovodio u pitanje. Ali mediji navode:
- "However, the Germany international has, so far, rebuffed City's attempt to extend his contract, which is currently due to expire in 2021."
- "the Munich club have stepped aside in the race for Werner, and will focus all their attentions on the unsettled City man."

Dakle, prema prvom navodu, oteže sa potpisivanjem novog ugovora, što znači da su neke druge mogućnosti u tijeku. Da misli ostati nema razloga za taktiziranje.
A prema drugom navodu, ne vjerujem da bi se vi toliko fokusirali na nekoga koji uopće ne želi doći.

schickeria
Postovi: 2078
Pridružen/a: 06 jul 2016, 11:47
Kontakt:

Re: FC Bayern München

Post Postao/la schickeria » 16 jun 2019, 15:43

Coman rovit, gnabry djelomično, Bale drugi Coman novi Robben. Ne hvala preskup je da bi ponovno igrali polufinala i cetvrtfinala sa priučenim krilnim igracima

Zaključano

Natrag na “FC Bayern München”

Online

Trenutno korisnika/ca: Huske i 11 gostiju.