Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 18 jun 2019, 10:45

Daj vratite im pdf i stavite ustanika za moderatora, ovako nema prepucavanja na nacionalnoj osnovi :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 18 jun 2019, 10:46

Kaće Olimpik dobiti svoj pdf
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 18 jun 2019, 10:47

prisonbreak je napisao/la:
Penaltiky je napisao/la:Đe si Admine, kućo stara. Navrati na prepucavanja. Ako smiješ naravno, :kafa:
A sto vi be smijete ? :urnebes:
Tu smo al ne dolazimo zbig ŽeljA do izražaja.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la HeraklitMracni » 18 jun 2019, 10:47

Ustanik Borac nema na forumu clanova da su aktivni ni na Banjalukaforum , pogledaj i uvjeri se , zadjni dana ovdje bar post neki legna e od Schlagera i par njih , kako bude isla sezona vise ce biti a tamo ni jedan valjda od bojkota ...

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 18 jun 2019, 10:52

redbull93 je napisao/la:Daj vratite im pdf i stavite ustanika za moderatora, ovako nema prepucavanja na nacionalnoj osnovi :urnebes:
Ovo nije uopće na nacionalnoj osnovi barem ja to tako ne doživljavam! Držeći se pravila PDF je opravdano uklonjen (iako su razlozi koji su doveli do toga druge prirode al ne želim ponovo o tome). Al po istim kriterijima ostali su PDF-ovi Borca i Zrinjskog koji jednako ne zadovoljavaju kriterije! Kad si već na nacionalnom eto opet su Bošnjaci sigurni :mrgreen: vaši su PDF-ovi većinom aktivni pa nema problema :mrgreen: :salut:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 18 jun 2019, 10:57

Da se ti ne bi vise zajebao sa ovim adminima, aj ti predji na nas pdf i pocni navijati za Čelik. Vjeruj nece ti nista faliti, bit ces lijepo docekan.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
samocelik
Postovi: 6035
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samocelik » 18 jun 2019, 11:02

redbull93 je napisao/la:Da se ti ne bi vise zajebao sa ovim adminima, aj ti predji na nas pdf i pocni navijati za Čelik. Vjeruj nece ti nista faliti, bit ces lijepo docekan.
Svakako nam fali Hrvata :rol:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 18 jun 2019, 11:03

samocelik je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Da se ti ne bi vise zajebao sa ovim adminima, aj ti predji na nas pdf i pocni navijati za Čelik. Vjeruj nece ti nista faliti, bit ces lijepo docekan.
Svakako nam fali Hrvata :rol:
:urnebes:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 18 jun 2019, 11:07

samocelik je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Da se ti ne bi vise zajebao sa ovim adminima, aj ti predji na nas pdf i pocni navijati za Čelik. Vjeruj nece ti nista faliti, bit ces lijepo docekan.
Svakako nam fali Hrvata :rol:
Srba nama fali, treba vrbovat onog dencija :mrgreen:

A hrvata ima stvarno, samo sto u Zenici niko nikog ne gleda. 20% juga hrvati, bar je bilo dok sam ja na jug isao.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 18 jun 2019, 11:12

redbull93 je napisao/la:
samocelik je napisao/la:
redbull93 je napisao/la:Da se ti ne bi vise zajebao sa ovim adminima, aj ti predji na nas pdf i pocni navijati za Čelik. Vjeruj nece ti nista faliti, bit ces lijepo docekan.
Svakako nam fali Hrvata :rol:
Srba nama fali, treba vrbovat onog dencija :mrgreen:

A hrvata ima stvarno, samo sto u Zenici niko nikog ne gleda. 20% juga hrvati, bar je bilo dok sam ja na jug isao.
Jel se to plaća ili onako čisto iz ljubavi :mrgreen: Ma vi ste ok čim "naguzite" Pitare :lol: pa tko vam je dao bod na Pecari za opstanak :opaopa: :opaopa: :bih: hvala na podršci :mrgreen:
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Penaltiky » 18 jun 2019, 11:13

Nemoj Ustaniče ići tamo, čeka te Feno s nekim dugmetom čudnovatim.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la redbull93 » 18 jun 2019, 11:16

Mi sirimo samo ljubav :ljepota:

@penaliki tu je Jamak da balans pravi :urnebes:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Demi
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 mar 2019, 18:15
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Demi » 18 jun 2019, 11:20

A jest cojk navro na Borcev pdf,strahota :urnebes: jos ce nama i Zrinjskom obrisati pdfove,ostace samo Sarajvo i Zemljo a kad Zemljo ode pod zemlju,bice samo Sarajvin :urnebes: Ima na bl forumu,procitajte na prvim stranama odmah zasto je bio "egzodus"sa ovog foruma jos tamo prije 9 godina,da ja ne pricam, pa i da nam se obrise tema,ne bi se bunio niko vjerujem,jer sve bi nam bilo jasno....
" "!
1926

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la UstanikSBII » 18 jun 2019, 11:34

Penaltiky je napisao/la:Nemoj Ustaniče ići tamo, čeka te Feno s nekim dugmetom čudnovatim.
Njega samo malo "podšišati" treba :mrgreen: može odmah na rad u Švicu ili Švabsku ;)
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 18 jun 2019, 12:32

Plati pa se klati :kafa:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

admin
Site Admin
Postovi: 12015
Pridružen/a: 06 mar 2008, 10:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la admin » 18 jun 2019, 14:13

UstanikSBII je napisao/la:
admin je napisao/la:
UstanikSBII je napisao/la:Ponovo administracija foruma primjenjuje dvostruka mjerila kad je u pitanju postavljanje tema za pojedine klubove. Recimo temu Širokog su odmah uklonili (po njihovim pravilima moglo bi se reći opravdano. Iako nitko od moderatora i navijača Sarajeva koji su trolali temu nije kažnjen za svoje postupke, na kraju smo samo mi uskraćeni za svoj PDF.) Ali što je sa temama drugih klubova koji jednako nemaju navijača (mislim na one prijavljene na ovom forumu!) I nitko ne piše na njihovim temama ali su i dalje zadržali svoj PDF a neki su čak i dodani! Primjer HŠK Zrinjski njihovi navijači su isto većim djelom napustili forum, a mali broj gotovo da je neaktivan na forumu po svoj logici stvari i obrazloženju zašto je ukinuta tema NK Široki Brijeg i tema Zrinjskog bi trebala biti uklonjena ali nije! Druga stvar dodali su Borac čija tema je mjesecima u nazad gotovo neaktivan i koji na ovom forumu nema ni 5 svojih navijača koji bi pisali na toj temi! I oni su dodani što takoder nema opravdanja niti u jednom argumentu koji administracija koristi kako bi nekom dodijelila PDF (aktivnost i broj navijača na forumu). Nema smisla da pravila uvijek primjenjujete selektivno, isto kao što je bio slučaj i kod uništenja naše teme kad nitko od konstantnih trolova nije banovan!!!!
Ne kontam sta zelis? Da vratim forum da mozes bojkotovati temu na izdvojenom forumu?

Pa Nisam ja neka tinejdzerka da je vi ostavljate, a da ja placem... pa tako sebi rejting u raji da dizete.

Ako zelite forum da pisete o klubu, nije problem. Ako ne zelite, nije ni to problem.

A ako zelite u biti samo napraviti problem i taj problem napraviti sto uocljivijim, to ne moze.


I molim te, vise mene nemoj prozivati. Vrata su ti otvorena kao i svima. Kao i svi ostali, mozes I uci i izaci, meni je svejedno
Ne prozivan osobno tebe nego ljude koji su moderatori tvoja krivica je u manjem dijelu. Osobno ću ostati na forumu zbog masu dobrih forumaš, "budale" ili na ignor ili ih ubiti argumentima. Al evo samo još jedno pitanje tebi kao adminu i da zaključimo ovu temu o kojoj više ni slova neću napisati!!!! Po kojoj logici Zrinjski i (na novo sad) Borac imaju svoj PDF jednako nemaju aktivnih forumaš ovdje. Toliko od mene što se tiče ove teme. Pozzz
Ja sam moderator tu, znači, prozivaš mene. Nisam vidio problem koji je bio na temi, jer imam bar 100 tema na kojim imam duplo veći intenzitet pisanja. Upravo zato i nije zgodno da se tema koja nije previše posjećena izoluje u zaseban podforum. OK, greška je moja, pokušavam da je ispravim.

ti se ponasas kao da je na neki način kaznom podforum Širokog prebacen u temu. A nije. forumaši koji su pisali, javno se deklarisali da više ne žele tu da pišu, izdogovarali bojkot (ja pogriješio, nisam to vidio), prestali pisati, a pošto generalno ima interesa za diskusije o Širokom, tema je prebacena tamo gdje o njoj mogu diskutovati svi koji žele (uključujući i tebe i eventualno ekipu koja je i ranije bila zainteresovana). Zrinjski, pa ima par likova koji pišu, a nema nikakvih problema, ne gubimo energiju... Borac, dajmo im priliku... Niko nije rekao da mora ostati na ovom. Možda će povratkom Veleža u PL i biti jednostavnije da za Zrinjski izbacim podforum na kojem moram stražariti po cijeli dan radi dva-tri lika. A možda će se podići interes za diskusijama. Možda se podigne interes za temu Širokog pa je ponovo vratimo u podforum.

Mene samo interesuje da uz što jednostavnije moderiranje imam što više što kvalitetnijih diskusija. Na žalost, u našem društvu svemu se pridaje neki nacionalni prizvuk, a to u ovom slučaju nema nikakve veze, mi smo ovdje stroga komercijala.

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la kinder_jaje » 18 jun 2019, 14:19

Sad Zelji Musija seljak sto covjek hoce pare za ovog malog.
Tacno ih nema ni u pm uvijek im je neko drugi kriv za sve u i oko Zelje.
Zato im se i desava sve ovo a iskreno zao mi je sto su se doveli na ove grane da samo sto ne prose.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 18 jun 2019, 14:26

kinder_jaje je napisao/la:Sad Zelji Musija seljak sto covjek hoce pare za ovog malog.
Tacno ih nema ni u pm uvijek im je neko drugi kriv za sve u i oko Zelje.
Zato im se i desava sve ovo a iskreno zao mi je sto su se doveli na ove grane da samo sto ne prose.
Ne znam gdje si vidio da neko krivi covjeka koji trazi pare za igraca koji ima ugovor. Bar po forumima nisam procitao takav post.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Osim13 » 18 jun 2019, 14:32

LjoZee je napisao/la: Ne znam gdje si vidio da neko krivi covjeka koji trazi pare za igraca koji ima ugovor. Bar po forumima nisam procitao takav post.
Malo ti to bolje provjeri momak :njanjanja:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la LjoZee » 18 jun 2019, 14:35

Osim13 je napisao/la:
LjoZee je napisao/la: Ne znam gdje si vidio da neko krivi covjeka koji trazi pare za igraca koji ima ugovor. Bar po forumima nisam procitao takav post.
Malo ti to bolje provjeri momak :njanjanja:
De svrati na nasu temu da nesto porazgovaramo :kafa:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 1921ljoze i 31 gost.