NBA Playoffs & Finals

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Ko ce biti MVP finala?

Steph Curry
48
35%
Klay Thompson
2
1%
Draymond Green
4
3%
KD
7
5%
Kawhi Leonard
62
45%
Pascal Siakam
9
7%
Kyle Lowry
3
2%
Neko drugi
2
1%
 
Ukupno glasova: 137

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la BosniaBoston » 17 jun 2019, 23:34

Mago je napisao/la:Ma car bgm. Iskreno ne vjerujem da ce ostat. Al ova parada i cijela sezona su nevjerovatni. Nema sanse da ce igdje dozivit ovakvu ljubav i ovakve navijace. Tako da se nadam da ce biti : HE STAY!

Od Cartera mi nije bio drazi jedan igrac. I da ode navijam za njega.
Zaboravio sam cestitati :thumbup: A sto se tice Kawhia ispast ce sisa ako ode IMO,nadam se da ce ostati kod vas.Bili ste mi antipaticni al sljedece sezone poslije Celticsa na dalekom drugom mjestu najdrazih ekipa
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Mago » 17 jun 2019, 23:43

Uzeo titulu ekipi kojoj je niko drugi ne bi mogao uzet. Sta god da uradi Kawhi je car. Ne vjerujem da ce mu iko zamjerit.
Zamisli da ti je neko prije godinu, dvije reko da ce Raptorsi uzet titulu? Prvi ja bih puko od smijeha. Al kawhi :tokralju: :ljepota:
P. S. thanks :)
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la japa » 18 jun 2019, 00:20

Mago je napisao/la:Uzeo titulu ekipi kojoj je niko drugi ne bi mogao uzet. Sta god da uradi Kawhi je car. Ne vjerujem da ce mu iko zamjerit.
Zamisli da ti je neko prije godinu, dvije reko da ce Raptorsi uzet titulu? Prvi ja bih puko od smijeha. Al kawhi :tokralju: :ljepota:
P. S. thanks :)
Polako sa tom mitomanijom da je bio Durant zdrav uzeo bi mudo labudovo ko James i Cleveland zadnje dvije sezone...ali opet svaka mu cast Wariorse bez Duranta i Thompsona takodjer nije lako dobiti evo brada, Ljiljard i Westbruk bi i od ovakvih ratnika izgubili seriju :rol:

Avatar
TonySosa
Postovi: 7219
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la TonySosa » 18 jun 2019, 00:25

Klivlend, dis iz for juu. :urnebes: :facepalm:
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Mago
Postovi: 6327
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Mago » 18 jun 2019, 00:27

japa je napisao/la:
Mago je napisao/la:Uzeo titulu ekipi kojoj je niko drugi ne bi mogao uzet. Sta god da uradi Kawhi je car. Ne vjerujem da ce mu iko zamjerit.
Zamisli da ti je neko prije godinu, dvije reko da ce Raptorsi uzet titulu? Prvi ja bih puko od smijeha. Al kawhi :tokralju: :ljepota:
P. S. thanks :)
Polako sa tom mitomanijom da je bio Durant zdrav uzeo bi mudo labudovo ko James i Cleveland zadnje dvije sezone...ali opet svaka mu cast Wariorse bez Duranta i Thompsona takodjer nije lako dobiti evo brada, Ljiljard i Westbruk bi i od ovakvih ratnika izgubili seriju :rol:
SBBKB

Aj zdravo!

P.S. KAWHIIIIIIIIIIIIII
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la japa » 18 jun 2019, 00:29

Nije to sbb kbb to je cinjenica jedina dilema je da li bi bila metla ili 4-1...

Avatar
Lillard
Postovi: 26297
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Lillard » 18 jun 2019, 00:37

gledaj paćenika
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la japa » 18 jun 2019, 00:44

kmekac

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Donnie Darko » 18 jun 2019, 11:06



:urnebes: :tokralju:

Avatar
Brokula
Postovi: 30984
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Brokula » 18 jun 2019, 11:43

CP3 i Harden :urnebes: :urnebes: :urnebes: :rol:
slika
slika
slika
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Bobadilla » 18 jun 2019, 11:49

japa je napisao/la:Nije to sbb kbb to je cinjenica jedina dilema je da li bi bila metla ili 4-1...
Da je Kawhi bio ma 100%, metla bi bila za raptorse
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la KK_Bosna » 18 jun 2019, 11:49

da bi neko imao pravo pametovat mora biti bolji i uspjesniji od toga kome pametuje.

guess what? cp3 nije ni jedno, ni drugo. i plus je dosao u hardenovu ekipu, a ne harden u njegovu. kakav ljigavac.
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la japa » 18 jun 2019, 11:52

Bobadilla je napisao/la:
japa je napisao/la:Nije to sbb kbb to je cinjenica jedina dilema je da li bi bila metla ili 4-1...
Da je Kawhi bio ma 100%, metla bi bila za raptorse
:lol: :lol: nije bio na 100% zato je propustio toliko utakmica u finalnoj seriji i odigrao tako mali broj minuta :rol:

Avatar
S-Y-L-A-R
Postovi: 8763
Pridružen/a: 08 avg 2009, 18:17
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la S-Y-L-A-R » 18 jun 2019, 14:20

japa je napisao/la:
Bobadilla je napisao/la:
japa je napisao/la:Nije to sbb kbb to je cinjenica jedina dilema je da li bi bila metla ili 4-1...
Da je Kawhi bio ma 100%, metla bi bila za raptorse
:lol: :lol: nije bio na 100% zato je propustio toliko utakmica u finalnoj seriji i odigrao tako mali broj minuta :rol:
Finale je u pitanju. Nećeš ga propustiti jer nisi na 100%, šta ti je. Pa i KD ti je primjer. Ko misli da je Kawhi bio na maksimumu u finalu i da je ono ćoškarenje dok se lomi tekma njegov nivo, nek se kani košarke.
41.21.1.

25.05.2013. - First treble
23.08.2020. - First (*) treble
11-0-0. The first team ever to win the Champions League with a perfect record. #HansiFlick

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Pirke » 18 jun 2019, 17:16

Mago je napisao/la:Ma car bgm. Iskreno ne vjerujem da ce ostat. Al ova parada i cijela sezona su nevjerovatni. Nema sanse da ce igdje dozivit ovakvu ljubav i ovakve navijace. Tako da se nadam da ce biti : HE STAY!

Od Cartera mi nije bio drazi jedan igrac. I da ode navijam za njega.
Mislim da ide na 1+1. Load management ce ga osigurati protiv povreda, i imace mogucnost da potpise neki super duper max poslije.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la japa » 18 jun 2019, 17:20

Ma ja vidim vi ste mu fitness testove radili pa znate jel bio na 100% frajer igrao odlicno bio MVP i sace mi jos reci igrao sa 30% mogucnosti, klasicna mitomanija, jedina dva igraca koja su igrala povrijedjena i nisu bili na 100% su Thompson i Durant ono malo sto ej igrao i to je odlucilo seriju. Svaka cast Torontu ali dosta vise mitomanije, da su ova dva bila zdrava to bi billo 4-1 za GSW.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Pirke » 18 jun 2019, 17:27

japa je napisao/la:
Mago je napisao/la:Uzeo titulu ekipi kojoj je niko drugi ne bi mogao uzet. Sta god da uradi Kawhi je car. Ne vjerujem da ce mu iko zamjerit.
Zamisli da ti je neko prije godinu, dvije reko da ce Raptorsi uzet titulu? Prvi ja bih puko od smijeha. Al kawhi :tokralju: :ljepota:
P. S. thanks :)
Polako sa tom mitomanijom da je bio Durant zdrav uzeo bi mudo labudovo ko James i Cleveland zadnje dvije sezone...ali opet svaka mu cast Wariorse bez Duranta i Thompsona takodjer nije lako dobiti evo brada, Ljiljard i Westbruk bi i od ovakvih ratnika izgubili seriju :rol:
Da su obije ekipe zdrave i u punom sastavu, bilo bi vjerovatno 4-2, mozda 4-3, za Warriorse.

Kod Raptorsa je falio Anunoby (odbranbeni igrac sa klupe, svijez igrac koji moze na Duranta ili Thompsona) a Lowry je imao dislociran palac, Kawhi problema sa koljenom.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la japa » 18 jun 2019, 17:56

Uz duzno postovanje ali taj Anunoby sigurno ne bi bio neki bitan faktor pogotovo ne na jednom Durantu a Lowry i Leonard su imali probleme ali ne tolike da ne mogu sa stisnutim zubima dati 100% tako da je i to minorno. Sumnjam da bi protiv KD Wariorsa mogli doci i do druge pobjede, ne znam mozda bi ali bila bi to glat serija za ratnike no dobro sta je tu je povrede su sastavni dio sporta, desila se velika nesreca u najgorem mogucem trenutku i to je to, Toronto je zasluzeno osvojio.

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Pirke » 18 jun 2019, 18:01

japa je napisao/la:Uz duzno postovanje ali taj Anunoby sigurno ne bi bio neki bitan faktor pogotovo ne na jednom Durantu a Lowry i Leonard su imali probleme ali ne tolike da ne mogu sa stisnutim zubima dati 100% tako da je i to minorno. Sumnjam da bi protiv KD Wariorsa mogli doci i do druge pobjede, ne znam mozda bi ali bila bi to glat serija za ratnike no dobro sta je tu je povrede su sastavni dio sporta, desila se velika nesreca u najgorem mogucem trenutku i to je to, Toronto je zasluzeno osvojio.
Anunoby je bio nas drugi najbolji wing defender poslije Leonarda. Stvarno nije bio bez veze igrac. Baci ga, eto na Thompsona i Green je odmoran u napadu.

U biti, niko nije neki faktor Durantu hehe

Ali eto, povrede su dio sporta, mogli su i Warriorsi odmarati glavne igrace tokom sezone.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: NBA Playoffs & Finals

Post Postao/la Epidaurus » 18 jun 2019, 18:07

Tesko da su Warriorsi mogli odmarat igrace u RS kad su im nakon velike cetvorke ekipu cinili il antikosarkasi il veterani koje si morao maksimalno dozirat za PO. Boogieev les ne treba ni racunat. Toronto s druge strane imao kud i kamo vise opcija i bez vecih problema su mogli redovno odmarat Kawhija. Koliko se sjecam cak su imali i neki brutalan score u utakmicama gdje su odmarali Kawhija.

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brokula i 15 gostiju.