FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jun 2019, 13:51

Odlazak na pripreme u Sloveniju koji je bio zakazan za danas 20. juna, bit će realizovan nakon uspješnog realizovanja isplata uposlenicima, ali i drugih administrativnih aktivnosti poput rješavanja viza za predviđeno putovanje u Škotsku u skorom periodu.

Nije nam ovo trebalo.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 20 jun 2019, 13:51

A malo nam je falilo da uspijemo i propadosmo. Dosli taman do vode i sad se necemo napit, tuga :(
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 jun 2019, 13:51

BordoSarajevo je napisao/la:Ja nisam vjerovo ništa oko te priče al evo svi objaviše. Uredu, kasni se, tehničke prirode, ako je sve do sad bilo uredu, i ako im je rečeno za taj tehnički problem što nisu sjeli u autobus i otišli na pripreme? Ne mogu tek tako reć nećemo!
Zato jer sami sebe blamiraju. Ajde ti objasni sad nekom da par miliona treba da legne iz Vijetnama kakva je kontrola i procedura. Evo iz kluba sve objasnili a ovi nek ne ulazw u autobus marke im nikad duzni nisu ostali. Nek se jedu gnjide jer nema pare su na sigurnom nema ko nekad umrite gnide plave

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 20 jun 2019, 13:52

Pišnu vas malo zvanicna, a? Hajd neka, fino...

@seki brate :bih:

Rayo, traze iz kluba kontakt da ti mogu poslati odgovore i izvinili su ti se jer ti nisu prije odg.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 20 jun 2019, 13:52

Neki ozbiljno povjerovali da smo uzeli za Mujakica milion eura :lol:
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 20 jun 2019, 13:53

zagor1987 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Ja nisam vjerovo ništa oko te priče al evo svi objaviše. Uredu, kasni se, tehničke prirode, ako je sve do sad bilo uredu, i ako im je rečeno za taj tehnički problem što nisu sjeli u autobus i otišli na pripreme? Ne mogu tek tako reć nećemo!
Zato jer sami sebe blamiraju. Ajde ti objasni sad nekom da par miliona treba da legne iz Vijetnama kakva je kontrola i procedura. Evo iz kluba sve objasnili a ovi nek ne ulazw u autobus marke im nikad duzni nisu ostali. Nek se jedu gnjide jer nema pare su na sigurnom nema ko nekad umrite gnide plave
Zar se nije moglo odvojit za plate od transfera Mujakića, sponzora, ulaznica itd?
Zar je na računu kluba nakon promjene vlasnika ostala 0?

Malo mi je nejasno al ne sumnjam da će sve biti brzo izmireno.
Kako god, ovo nam je sad najmanje trebalo, ružna slika se šalje.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 20 jun 2019, 13:55

Pa rekli su da na racunu imamo para,nego knjizenje itd. Jel mislite da je glup Nam pa da pare od Mujakica pusti nasim tako bez kontrole? Kad sve znaju ovr lole nek nam napisu koliko para je leglo od Mujakica ili tek treba da legne?

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8126
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 20 jun 2019, 13:56

Ne bi ni ja nasim dao da upravljaju parama realno bez nadzora. Gdje ces nasima vjerovat, hem su lopovi hem su nesposobni :lol:

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 20 jun 2019, 13:57

Dobro ba ljudi sta vam je. Ruzna slika ili ne niko od nas to ne moze promjeniti.
Promjenili smo vlasnika i ko zna kakav je dogovor izmedju njega i Tana bio, mozda je na kraju dogovoreno da Mujakic ide free da bi ta neka njihova novcana razmjena bila manja.
Ja mislim da je dobro ovako nesto sto se desilo da se i mi malo spustimo n zemlju ali i da se iznenadimo onim sto slijedi.
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 20 jun 2019, 13:57

Ovi sto dizu medijkse hajke, kako ono bi...
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 20 jun 2019, 14:00

RAYO je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Zvanicna

Usred promjene većinskog vlasnika upravljačkih prava FK Sarajevo suočio se sa sporadičnom birokratskom procedurom zbog finansijskih transakcija iz Socijalističke Republike Vijetnam u Bosnu i Hercegovinu, koja se u prethodnom periodu intenzivno rješava.

Uzimajući u obzir veću količinu novca i činjenicu da se šalje prvi put na klupski račun, prilikom slanja novca od strane Vin grupacije, došlo je do ovih administrativnih procedura, jer je proces verifikacije znatno duži od očekivanog. Zbog nepovjerenja banaka na relaciji Vijetnam – Bosna i Hercegovina, novčana sredstva poslana od strane većinskog vlasnika upravljačkih prava već određeni vremenski period nisu raspoloživa, odnosno ne mogu leći na klupski račun, što je rezultiralo kašnjenjem plata svim uposlenicima.

Finalno rješenje ove situacije se očekuje tokom dana, najkasnije do sutra, a svim uposlenicima se zahvaljujemo na ukazanom povjerenju i profesionalnosti. Svjesni da su naši uposlenici navikli redovno dobijati svoje plaće i posebne naknade, FK Sarajevo se unaprijed izvinjava zbog perioda koji su nametnule pomenute okolnosti.

Odlazak na pripreme u Sloveniju koji je bio zakazan za danas 20. juna, bit će realizovan nakon uspješnog realizovanja isplata uposlenicima, ali i drugih administrativnih aktivnosti poput rješavanja viza za predviđeno putovanje u Škotsku u skorom periodu.
:facepalm:

A nisu mogli na neki drugi nacin namiriti za plate i premije? posuditi i namaci sredstva ili jos bolje isplatiti igrace od 2.200.000 KM od navodnog transfera Mujakica? sve uraditi i sprijeciti nezadovoljstvo igraca a zatim i ovu bruku koja se salje u javnost, naravno da nisu
Ljudino, provaljen si. Haj sad nazad uz nogu Lutvo! Pare od Mujakica i sve ostale transfere uzima “vlasnik” i sa njima raspolaze, a one su vec potrosene.

Uz nogu Lutvane!
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Avatar
sekac
Postovi: 3321
Pridružen/a: 21 feb 2010, 10:22
Lokacija: sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sekac » 20 jun 2019, 14:01

YNWA je napisao/la:Neki ozbiljno povjerovali da smo uzeli za Mujakica milion eura :lol:
Nebitno ko je uzeo ali nije moj mrtvi ĆAĆA vratio dug koji smo imali i sad smeta ako je Tan uzeo te pare ili igrača đaba ne kontam nas . Dug Sarajeva 0 KM pusti poslovanje kamp nije onakav kakav je trebao biti zahvaljujuči lopovima u klubu (stara uprava) ali ima se gdje trenirati i igrati omladinci i SFK a ne plaćamo nikom ništa.Ma ne znam fakat šta hočemo pa sječa li se iko kad nam zabraniše pred utakmicu lige Europe trening na Koševu e hajde sad neka zabrane imamo mi gdje halo ba ljudi dozovite se malo šta vam je nije sve tako kako crnjačite.
Sarajevo ljubavi moja!

Avatar
Arnelv52
Postovi: 1531
Pridružen/a: 05 apr 2016, 14:46
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Arnelv52 » 20 jun 2019, 14:02

BordoSarajevo je napisao/la:
zagor1987 je napisao/la:
BordoSarajevo je napisao/la:Ja nisam vjerovo ništa oko te priče al evo svi objaviše. Uredu, kasni se, tehničke prirode, ako je sve do sad bilo uredu, i ako im je rečeno za taj tehnički problem što nisu sjeli u autobus i otišli na pripreme? Ne mogu tek tako reć nećemo!
Zato jer sami sebe blamiraju. Ajde ti objasni sad nekom da par miliona treba da legne iz Vijetnama kakva je kontrola i procedura. Evo iz kluba sve objasnili a ovi nek ne ulazw u autobus marke im nikad duzni nisu ostali. Nek se jedu gnjide jer nema pare su na sigurnom nema ko nekad umrite gnide plave
Zar se nije moglo odvojit za plate od transfera Mujakića, sponzora, ulaznica itd?
Zar je na računu kluba nakon promjene vlasnika ostala 0?

Malo mi je nejasno al ne sumnjam da će sve biti brzo izmireno.
Kako god, ovo nam je sad najmanje trebalo, ružna slika se šalje.
Postoje propisane procedure i dobre prakse oko novčanih tokova. Ne ide to sve na jedan račun ili ako i ide onda je stroga kontrola oko toga ko, koliko i koje pare smije uzeti. Govorim općenito o poslovanju, ne nužno o FK Sarajevu.

U idealnom scenariju i po dobroj poslovnoj praksi uvijek težiš tome da ono što potrošiš i ono što zaradiš vežeš na isto sredstvo. Pare od prodaje kokica mogu ići samo u nabavku kokica i stvari koje su vezane na nabavku i prodaju kokica, jer se tako prije svega dobija jasnija slika koji segment biznisa ti ide dobro, koji ne i općenito informacije koje ti mogu pomoći da unaprijediš ili ukineš taj poslovni segment.

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 20 jun 2019, 14:02

RAYO je napisao/la:Neko barem nesto? :facepalm:

1. Zasto je nasoj javnosti predstavljen iznos transfera Mujakića?

2. Zasto su se oglasili Belgijanci na transfermarktu da se izbrise iznos transfera jer za njega nisu nista platili?

3. Kako to da dvije godine za redom poslujemo u minusu od 4 miliona maraka (dvije godine osam miliona)

4. Kako to da se igracima duguju i premije od duple krune mimo redovnih plata?

5. Ako je Tan dao od sebe da se nebi platio porez zar to nije krivicno djelo i nelegalno poslovanje?

6. Kako to da su igraci sve nezadovoljniji sto su i jucerasnjom utakmicom protiv Mladosti i pokazali i dali do znanja kao i danasnjim bojkotom odlaska u Sloveniju samo su to potvrdili


Mnogo zasto a ni jednog odgovora

Svi se ušutili
eto zato
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Avatar
giannini
Postovi: 704
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la giannini » 20 jun 2019, 14:02

RAYO je napisao/la:Neko barem nesto? :facepalm:

1. Zasto je nasoj javnosti predstavljen iznos transfera Mujakića?

2. Zasto su se oglasili Belgijanci na transfermarktu da se izbrise iznos transfera jer za njega nisu nista platili?

3. Kako to da dvije godine za redom poslujemo u minusu od 4 miliona maraka (dvije godine osam miliona)

4. Kako to da se igracima duguju i premije od duple krune mimo redovnih plata?

5. Ako je Tan dao od sebe da se nebi platio porez zar to nije krivicno djelo i nelegalno poslovanje?

6. Kako to da su igraci sve nezadovoljniji sto su i jucerasnjom utakmicom protiv Mladosti i pokazali i dali do znanja kao i danasnjim bojkotom odlaska u Sloveniju samo su to potvrdili


Mnogo zasto a ni jednog odgovora

Svi se ušutili
eh evo tebi cemo lutvo objasnjavati :tralala:

duplakruna46
Postovi: 408
Pridružen/a: 16 maj 2019, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la duplakruna46 » 20 jun 2019, 14:02

YNWA je napisao/la:Neki ozbiljno povjerovali da smo uzeli za Mujakica milion eura :lol:
Ma jok, nismo.
RAYO zna. :clap:
“Znate, kada su u Parizu i Londonu izmet istresali kroz prozor na ulice mi smo u Sarajevu imali kanalizaciju, vodovod i šadrvan sa 16 česama. On je imao sistem za zagrijavanje vode tako da ste mogli usred zime na Baščaršiji uzeti abdest toplom vodom.”

Anex
Postovi: 2758
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 20 jun 2019, 14:03

Ko ovdje piše a nije navijač FKS DOBRO MU SE NAYEBEM MAJKE

Avatar
collector
Postovi: 2543
Pridružen/a: 15 avg 2008, 23:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la collector » 20 jun 2019, 14:03

ko si ti da se tebi odgovara na pitanja ili da ih postavljas, treba ovo procistiti hitno, svega se nakotilo...
Istina za Vedrana !!! 1946 !!!

Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015, 2018/2019, 2019/2020
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014, 2018/2019, 2020/2021
Superkup - 1996/1997

Anex
Postovi: 2758
Pridružen/a: 23 avg 2014, 23:23
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Anex » 20 jun 2019, 14:05

RAYO je napisao/la:
sekac je napisao/la:
YNWA je napisao/la:Neki ozbiljno povjerovali da smo uzeli za Mujakica milion eura :lol:
Nebitno ko je uzeo ali nije moj mrtvi ĆAĆA vratio dug koji smo imali i sad smeta ako je Tan uzeo te pare ili igrača đaba ne kontam nas . Dug Sarajeva 0 KM pusti poslovanje kamp nije onakav kakav je trebao biti zahvaljujuči lopovima u klubu (stara uprava) ali ima se gdje trenirati i igrati omladinci i SFK a ne plaćamo nikom ništa.Ma ne znam fakat šta hočemo pa sječa li se iko kad nam zabraniše pred utakmicu lige Europe trening na Koševu e hajde sad neka zabrane imamo mi gdje halo ba ljudi dozovite se malo šta vam je nije sve tako kako crnjačite.
FK Sarajevo posljednje dvije godine poslovao u minusu 8,6 miliona KM

Nije dug Sarajeva vec vlasnika jelde? :lol:
Ali smo dobili licencu Yebo ti lutvo majku :tralala:

Avatar
AngelDiMaria
Postovi: 2109
Pridružen/a: 22 avg 2018, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AngelDiMaria » 20 jun 2019, 14:06

Moderator da zove deratizaciju...
"Ćiro je trenirao svjetske igrače, ali je Safet Sušić neponovljiv, jedan i jedini. On je bio umjetnik!"

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: boki86, Bordo10, Jadnimi, kupus army, supervizor i 40 gostiju.