Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9067
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 17 jun 2019, 01:00

Ja stvarno ne znam sta imate protiv Sarrija ali kad go se prica o njemu samo govorite da je kreten to je to nikakvi argumenti nista.
Uveo Rubena i Hudsona u prvu postavu.
Treci na tabeli u uzeo EL sa najvecom pobjedom u finalu od 90 i neke godine.
Protiv Arsenala se vidio njegov sistem cim je dobio 2 sedmice sa ekipom da malo radi.
Ekipa je sada tehnicki prejaka iznosimo loptu predobro iz odbrane i presing nam je daleko bolji sve stvari koje ce pomoci Franku.
Navijaci od pocetka protiv njega igraci uzasni ekipa nije imala napadaca pravog citavu sezoni jedini u top 6 smo koji nemaju dobrog makar napadaca.
I pored svega toga unaprijedio mlade igrace hazard najbolja sezona pedro isto statisticki odlican.
Cijele sezone se spominje uloga Kantea a covjek odigrao najbolju sezonu i u drugom dijelu sezonu odigrao fenomenalno u ovoj novoj ulozi.
Opet lik ne valja.
Nije ni bitno otisao je dovidjenja ali pricate nerealno.
Juve ce biti odlican sljedece sezone.

Avatar
Dzoni
Postovi: 11296
Pridružen/a: 23 feb 2012, 18:06
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Dzoni » 17 jun 2019, 08:33

Slicno sam i ja pitao nedavno bas na ovoj temi.
Covjek je bio treci na tabeli iza City i Liverpoola i nije bilo nikakve sanse da bude ispred njih sto zbog mnogo kvalitetnijeg igrackog kadra sto zbog cinjenice da su kombinovano osvojili skoro 200 bodova.
Nasao se ispred Tottenhama koji je igrao finale LP,osvojio jedan trofej,malo mu nedostajalo da uzme i drugi protiv istog onog Citija koji ih dobi 6:0 al nije bilo srece penali su odlucili i retardirani Kepa Arizabalaga.
Neki dan gledam klip na youtube pod nazivom:
"ovo je razlog sto Jorginho nije imao nijednu as8stenciju"

Ono sto su fulali "napadaci" Celzija je Boze sacuvaj trebao je imati bar 10.
A neki su govorili **** Jorginha.
Onda je,kao sto si rekao,stavio na fudbalsku mapu neke momke za koje se sad drugi klubovi interesuju i koji se spominju zajedno sa ciframa od 70-80 miliona.

Nista vise nije mogao izvuci iz ove ekipe,jos uprava Čelzija nije stala iza njeg...
i vise nego dobra sezona.

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Rooney88 » 17 jun 2019, 08:40

Slazem se sa oba posta iznad.

Chelsea je imao igru, definisan stil i to je uglavnom islo prilicno dobro. Gledao sam United, Chelsea, Arsenal i Spurse najvise. Chelsea je igrao najbolji fudbal od sve 4 ekipe. LFC i, pogotovo, City su jednostavno iznad zbog daleko jaceg kadra. I to sve nakon ne bas dobrih transfera gdje uprava ocito nije stala iza njega.

A vi ste stalno pljuvali Sarria. Nije mi bas jasno zasto.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
jose
Postovi: 8546
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 17 jun 2019, 09:05

O kojim mladim igračima vi pričate!? Lik je forsirao neku svoju postavku i dovodio i tražio igrače pred penziju, a ne davao mladim igračima šansu. Odoi je dobio značajniju minutažu tek pred kraj sezone i to samo zbog pritiska javnosti (i možda uprave), jer je postalo izvjesno da je mali nezadovoljan i odlučio da ide. RLC je dobio nešto više minuta, ali to je bilo i očekivano jer je on već odavno prošao fazu kaljenja (i opet nije igrao koliko je zaslužio kvalitetom).
Treće mjesto je osvojeno ne zahvaljujući dobroj igri u finišu prvenstva, nego katastrofalnoj igri i rezultatima konkurenata Arsenala i Manchester Uniteda.
Jedino gdje zaslužuje pohvale je osvajanje Lige Evrope i tu je Chelsea (bez obzira na lagan žrijeb) stvarno izgledao nadmoćno.
Nisam za mijenjanje trenera tako brzo, da je htio ostati bilo bi fer da mu se da još koja sezona, ali ne treba ga hvaliti za nešto što nije realno njeggova zasluga.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 17 jun 2019, 09:07

Mozda i jest igrao najbolji fudbal od nabrojanih,mozda i opet je bila potrebna ogromna doza srece da se uzme top4. Pa uzeo se top4 sa jednom pobjedom i par remija u zadnjih sest utakmica. Dajte ba ljudi :lol: Covjek je imao par utakmica u kojemu su se jasnije vidjeli obrisi njegove igre, ali je to bilo dosta slabo inace. Ne kazem da to naredne sezone ne bi izgledalo dosta bolje, al to necemo nikad saznat nit bi saznali i da je ostao obzirom na transfer ban.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 17 jun 2019, 12:23

Svaka mu cast za trofej ali da je ostao na klupi ubedjen sam da bi sledece sezone bio potop,ovako novi trener,drugaciji odabir igraca i taktika,imamo neke sanse za top 4.

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 17 jun 2019, 13:13

jose je napisao/la:O kojim mladim igračima vi pričate!? Lik je forsirao neku svoju postavku i dovodio i tražio igrače pred penziju, a ne davao mladim igračima šansu. Odoi je dobio značajniju minutažu tek pred kraj sezone i to samo zbog pritiska javnosti (i možda uprave), jer je postalo izvjesno da je mali nezadovoljan i odlučio da ide. RLC je dobio nešto više minuta, ali to je bilo i očekivano jer je on već odavno prošao fazu kaljenja (i opet nije igrao koliko je zaslužio kvalitetom).
Treće mjesto je osvojeno ne zahvaljujući dobroj igri u finišu prvenstva, nego katastrofalnoj igri i rezultatima konkurenata Arsenala i Manchester Uniteda.
Jedino gdje zaslužuje pohvale je osvajanje Lige Evrope i tu je Chelsea (bez obzira na lagan žrijeb) stvarno izgledao nadmoćno.
Nisam za mijenjanje trenera tako brzo, da je htio ostati bilo bi fer da mu se da još koja sezona, ali ne treba ga hvaliti za nešto što nije realno njeggova zasluga.
ma ljudi nesto gotive sarrija, gledaju vazda onu zadnju utakmicu i po tome sude

pa da bayern nije trazio odoija, ovaj ne bi imao 5 utakmica pod nogama u chelsiju ove sezone.

čitavu sezonu dosadan fudbal, spora igra, loše kretanje igrača, legendardne šablonske izmjene.


Ja kako pratim Chelsea, nikad do sada nisam vidio trenera oko kojeg se ovoliko bilo podijelilo misljenje, isto tako, sa Sarrijem nikad nije bilo neke euforije kao sa prethodnim trenerima.

Avatar
SoulEclipsee
Postovi: 640
Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la SoulEclipsee » 17 jun 2019, 15:37

Ja sam se iznenadio za Sarria da je samo tako otisao u Juve ali hajde daj boze da nam Frank dodje ili Mourinho :mrgreen:

Ljudi jel istina ovo sto povezuju Coutinha sa Chelsea ?

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9067
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 17 jun 2019, 16:52

Odoi nije bio spreman.
Jel vi kontate da je Engleska liga ne BIH premier liga da smo morali uzeti top 4 da je to osnovni cilj kluba bio.
Momak ima 18 godina i dobio je sansu cim je takticki i defanzivno sazrio i igrao je dosta tekmi i ustalio se u prvu do povrede.
Ja bih njega stavio ranije naravno jer pedro i willian su bili ocajni ali covjek je imao razloge zasto nije u pocetku i kada je dobio sansu onda je Odoi bio spreman odmah je iskoristio.
Sarri bi rubena igrao u sve i jednoj utakmici ali momak ima problema sa ledjima spomenuto milion puta od strane Sarrija na presicama.
Od svih trenera koje smo imali ko je u jednoj sezoni ustalio dva momka iz akademije u prvu postavu i to u svojoj prvoj sezoni.
Da je Mourinho tu Odoi bi vec imao pola sezone odradjeno u Bayernu.
Sarri je imao svojih gresaka prije svega to sto je htio presing citavu utakmicu sa ekipom koja to nije u stanju sa starim krilima i jednim krilom koji niti igra odbranu niti vrsi presing (hazard).
Onda one sablonske izmjene koje istina ima i toga da je ekipa jednostavno prelosa toliko prosjecnih igraca da nemas koga ubaciti.
Ide u najbolji klub u Italiji uzet ce Ligu lagano a LP ce napadati ja garantujem da ce Juve sada biti daleko jaci jos ce mu dati pare i uloziti u igrace.
Jorginho treba ostati puno vise treba jorginho sarriju nego obratno.
Sto covjek rece ukucajte na youtube da vidite pasove koje fulaju nasi napadaci postavio sam ja taj klip prije par mjeseci pa je bio skinut.
On je igrac koji moze igrati i kod Franka jer ce Frank sigurno igrati sa 3 igraca na sredini.
Willian ce izgleda dobiti novi ugovor na 2 godine ne znam sta bih rekao dobra rezerva :P.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 17 jun 2019, 22:17

Cudno da se njegova takticka zrelost desila bas kad je momak zaprijetio da ce ic iz kluba ako ne pocne igrat :lol: Ruben ti takodje nije igrao do novembra bukvalno iako je bio fizicki spreman.Tek kad je i on zaprijetio da ce ic ukoliko ne dobije sansu,ovaj ga je poceo stavljat i tvrdio da je sada takticki zreo.Cudno kako se ta takticka zrelost uvijek potrefi u isto vrijeme kad i najavljeni odlazak iz kluba :lol:

Ja ne znam sta ti ne razumijes ovdje majke mi.Klub je vjerovatno htio da Sarri ostane u to sam siguran.Al covjek je sam od sebe **** na prvi poziv Juventusa a ko i ne bi.Vratit ce se kuci,citam tamo roditelji su mu jos zivi i dosta stari,bit ce s njima.Usput ce bit u najboljem klubu u Italiji,ima vec sigurnu Seriu A,a vrlo vjerovatno ce moc napast i Ligu sampiona i uz to sve ce jos bit dobro placen i ponavljam bit kod kuce :lol: Ti tu ne mozes nista uradit osim covjeka pustit ili ga drzat tu na silu sto nikom ne odgovara.

Zato bgti prestani sa tim pricama o njemu.Lik je dosao,imao par dobrih utakmica i bruku losih.Uglavnom nije neko za kim treba plakat u svakom slucaju.

I na kraju krajeva,svi bi zvali za njegovu glavu da kojim slucajem nismo imali srece epskih razmjera u zadnjih par kola PL.Pa ljudi moji jeste li vi svjesni da smo mi zavrsili treci sa jednom pobjedom u zadnjih 6 utakmica i par remija,al da su to United,Tottenham i Arsenal uspjeli nadmasit i u tom periodu imat cak i gore rezultate od nas :lol: I na kraju Europa liga sa Frankfurtom kao jedinim ozbiljnim protivnikom prije finala.I pogadjate,jedini pravi izazov u citavoj kampanji nismo mogli proc bez penala :lol: Finale sa Arsenalom nam je rezultatski laskalo.Nismo bili toliko bolji da dobijemo 4-1,al eto vas je nekako ta jedna utakmica uspjela zavarat i da zaboravite haman sve lose sto se desilo ove sezone :D

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 17 jun 2019, 22:36

Kepu za menadzera

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 17 jun 2019, 23:04

@darker,tako je pa odoi je bio nas najbolji igrac na pripremama tu ga je bajern i video,ma sari je dosta losih stvari uradio treba reci da je pojedine igrace skroz izbrisao kao da ne postoje a mogli su da posluze u zgusnutom rasporedu bilo je dovoljno utakmica za sve njih,najbolje mi je objasnjenje za drinkwatera da ne igra dobru u sistemu sa 3 ali da je odlican igrac u formaciji sa 2 cm-a,ali izvukao se kao sto kazes na kraju,hteo je da ostane u celsiju poljubio bi dupe on romanu da alegri nije otisao i juve da ga nije pozvao,tako da su svi ti izgovori smesni.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 18 jun 2019, 06:56

Odbijena ponuda od 35 mil funti za williana-sky sports

Steta bana, mogli smo ga tusnuti dobro barci
pi.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 18 jun 2019, 13:32

Tweeds_10 je napisao/la:Odbijena ponuda od 35 mil funti za williana-sky sports

Steta bana, mogli smo ga tusnuti dobro barci
Ne bi ga prodali ni onda,kada smo odbili prosle godine 70 miliona,izgleda da uprava ima koristi od njegovog ostanka.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9067
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 18 jun 2019, 15:25

@darker Za rubena to nije istina sam je momak imao intervju gdje rekao da ga je sarri cuvao i da je bio u pravu zbog ledja malo youtube vjeruj mi.
Odoi je 18ogodisnjak koji igra u najjacoj ligi na svijetu tako da startanje od pocetka sezone nije imalo smisla.
Sarri je otisao idemo dalje.
Makelele izgleda ce biti zaduzen za igrace sa posudbe.
Znaci Cech Tecnical director onda Makelele posudbe a Lampard trener a Jody Morris pomocnik :).
Dobar posao nema sta samo jos Terrya i Drogbu nekako vratiti get the gang back together :).

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 18 jun 2019, 15:59

ZOGLI je napisao/la:
Tweeds_10 je napisao/la:Odbijena ponuda od 35 mil funti za williana-sky sports

Steta bana, mogli smo ga tusnuti dobro barci
Ne bi ga prodali ni onda,kada smo odbili prosle godine 70 miliona,izgleda da uprava ima koristi od njegovog ostanka.
mislim da je ta proslogodisnja odluka da se odbiju te pare, najdebilnija odluka ikada jednog vodstva top kluba u historiji fudbala.
pi.

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 21 jun 2019, 11:12

Jedna legenda back :kralj:

slika

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9067
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 21 jun 2019, 15:12

Soba je napisao/la:Jedna legenda back :kralj:

slika
Jos Makelele za igrace sa posudbe drogba da cisto bude tu :) i naravno super Frank.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 21 jun 2019, 23:44

Lepo je videti legende opet u klubu,valjda ce za neki dan i lampsa zavrsiti.

aqarius
Postovi: 3881
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la aqarius » 22 jun 2019, 08:37

Ako se sve te legende skupe,dati im dva mjeseca treninga i odmah na teren ,imali bi ekipu za top 3...Frenki i Didije + Makelele i sa 40 godina bi bolje izgledali na terenu od mnogih naših...

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.