Rekonstrukcija stadiona u BiH

FSB
Postovi: 1639
Pridružen/a: 01 jun 2017, 00:51

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la FSB » 24 jun 2019, 12:23

.
Zadnja izmjena: FSB, dana/u 31 okt 2019, 03:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la irfo » 24 jun 2019, 13:00

https://www.radio.sarajevo.ba/sport/nog ... 7wOw-Lcq3Y
izbrisite tacku

Jel moguce da su to sto su pokosili travu predstavili kao nekim radovima na stadionu :crazy:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la GradKamena2 » 24 jun 2019, 14:14

FSB je napisao/la:Nova rasvjeta za stadion pod Bijelim brijegom

https://www.****/sport/nogomet/ ... gom/277228
Reflektori,kamere,brojaci,wc -ovi. . .

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la onsarh » 24 jun 2019, 14:26

irfo je napisao/la:https://www.radio.sarajevo.ba/sport/nog ... 7wOw-Lcq3Y
izbrisite tacku

Jel moguce da su to sto su pokosili travu predstavili kao nekim radovima na stadionu :crazy:
:lol:
Iz njegove fotogalerije može se vidjeti da se trenutno radi na šišanju trave
Koliko smiješno toliko i jadno, za plakati, dobili su love koliko i mi za teren a nista nisu napravili ni uradili, prvenstveno jer uz kanton sve to nije popratio i klub i CSR ...

Inace sve pohvale za BB., realno totalno cudna rasvjeta bila, jacina i boja svjetla, samo ovo brojanje u dolarima malo cudno :mrgreen:
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la onsarh » 24 jun 2019, 15:49

FK Željezničar raspisuje javni poziv za dostavljanje ponuda u svrhu natkrivanja istočne tribine Stadiona Grbavica

FK Željezničar raspisuje javni poziv zainteresovanim kompanijama za dostavljanje ponuda u svrhu natkrivanja istočne tribine Stadiona Grbavica.

Zainteresovane kompanije trebaju najkasnije do 4. jula 2019. godine elektronskim putem na mail [email protected] ili putem pošte kontaktirati administraciju Kluba u svrhu preuzimanja tenderske dokumentacije.

Klub će uvažavajući zainteresovanost javnosti, a prije svega navijača Kluba, u narednom periodu putem zvanične stranice, javnost informisati o najznačajnijim aktivnostima na projektu izgradnje krova istočne tribine na Stadionu Grbavica.

Mi smo Željini, Željo je naš!
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AtlaZ » 24 jun 2019, 17:53

Hajde vala da se i taj krov vise napravi..

slika

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 24 jun 2019, 18:07

meni se čini da je predviđeno 5 a ne 7 stubova, ali nisam stoposto siguran, morao bi potražiti slike a nemam sad vremena

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17813
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 jun 2019, 18:16

Neka ga nikako ne rade ako ce sa stubovima
Don't believe the hype.

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la onsarh » 24 jun 2019, 18:18

Sedam stubova, ovo je fotografija idejnog projekta, npr. sjeverna tribina samo u dva coska ima osam stubova, bez onih na sredini
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
AtlaZ
Postovi: 926
Pridružen/a: 31 jan 2019, 14:21
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la AtlaZ » 24 jun 2019, 18:27

akisarajevo92 je napisao/la:Neka ga nikako ne rade ako ce sa stubovima
Nista, aki rekao. Zeljovci zaboravite krov :lol: :lol: :lol:

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la onsarh » 24 jun 2019, 18:30

Glupa i nepotrebna priča totalno, istocna tribina kada se gradila ostavili su namjenski prostora za stubove krova, nesto sto se zna da ce biti od prvog dana, ništa novo, i sada se podgrijava i na to gleda kao neki problem sa nekom vrstom averzije, smiješno ...
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17813
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la akisarajevo92 » 24 jun 2019, 18:37

To se vise nigdje ne radi tako, ali sta bosnjo zna, dovoljno da moze sjesti i da ne prokisnjava kako god to izgledalo, ionako cijeli stadion lici na stare farmerke koje krpis x puta
Don't believe the hype.


Avatar
svrakino1921
Postovi: 15897
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 24 jun 2019, 19:38

JaskoBiH je napisao/la:slika

slika

slika

slika
To je ta naj perspektiva :clap: :wave: :kafa:

Avatar
Varg
Postovi: 2627
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Varg » 24 jun 2019, 20:46

akisarajevo92 je napisao/la:To se vise nigdje ne radi tako, ali sta bosnjo zna, dovoljno da moze sjesti i da ne prokisnjava kako god to izgledalo, ionako cijeli stadion lici na stare farmerke koje krpis x puta
obzirom koliko je skuplje bez stubova ne bi ga pokrili nikad, ovo je premija

nemamo nijedan citav pokriven stadion u drzavi jer nam smetaju stubovi
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1142
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la theKuPuS » 25 jun 2019, 01:52

JaskoBiH je napisao/la:slika

slika

slika

slika
Kakav je ovo render? Pa valjda ako krov izgleda ovako, s ovim vanjskim držačima, neće imati stubove? Ne ide i jedno i drugo

Avatar
JaskoBiH
Postovi: 297
Pridružen/a: 13 jan 2017, 20:37
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JaskoBiH » 25 jun 2019, 09:04

Posto je Grbavica u vlasnistvu Zeljeznicara i nerealno je ocekivati da ce neko uloziti novac u nastavak izgradnje ovog stadiona a da ne dobije nesto. Za zelju je to preskup projekt da bi ga sami zavrsili barem u neko skorije vrijeme.
Sad ja ne znam da li bi bilo pravno moguce da se napravi dogovor izmedju zelje i fudbaskog saveza BiH po kojem bi zeljo prepustio 50 % vlasnistva stadiona savezu a da savez pokusa povuci neke pare iz FIFE i UEFE za zavrsetak ovog stadiona recimo nekih 10 miliona eura.
Korisnik stadiona bi bio zeljo a reprezentacija bi dobila svoj stadion za domace utakmice i ne bi morali razmisljti gdje ce i kako igrati i naravno ne bi placali stadion.Za zelju se ne bi nista promijenilio oni bi bili vlasnici stadiona u utakmicama u kojima su oni organizatori.Reprezentacija bi dobila svoj stadion sa recimo 4 om kategorijom i nekim kapacitetom cc 22k +.
To je za mene najpovoljnije rjesenje i najjeftinije a stadion bi bio iskoristen maximalno.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 25 jun 2019, 10:31

onsarh je napisao/la:Sedam stubova, ovo je fotografija idejnog projekta, npr. sjeverna tribina samo u dva coska ima osam stubova, bez onih na sredini
u pravu si, 7 će biti

slika

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la irfo » 25 jun 2019, 10:32

JaskoBiH je napisao/la:Posto je Grbavica u vlasnistvu Zeljeznicara i nerealno je ocekivati da ce neko uloziti novac u nastavak izgradnje ovog stadiona a da ne dobije nesto. Za zelju je to preskup projekt da bi ga sami zavrsili barem u neko skorije vrijeme.
Sad ja ne znam da li bi bilo pravno moguce da se napravi dogovor izmedju zelje i fudbaskog saveza BiH po kojem bi zeljo prepustio 50 % vlasnistva stadiona savezu a da savez pokusa povuci neke pare iz FIFE i UEFE za zavrsetak ovog stadiona recimo nekih 10 miliona eura.
Korisnik stadiona bi bio zeljo a reprezentacija bi dobila svoj stadion za domace utakmice i ne bi morali razmisljti gdje ce i kako igrati i naravno ne bi placali stadion.Za zelju se ne bi nista promijenilio oni bi bili vlasnici stadiona u utakmicama u kojima su oni organizatori.Reprezentacija bi dobila svoj stadion sa recimo 4 om kategorijom i nekim kapacitetom cc 22k +.
To je za mene najpovoljnije rjesenje i najjeftinije a stadion bi bio iskoristen maximalno.
Cuj da damo 50% vlasnistva savezu :lol:
daj ba drug ne pisi gluposti
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la jestamaji » 25 jun 2019, 10:35

JaskoBiH je napisao/la:Posto je Grbavica u vlasnistvu Zeljeznicara i nerealno je ocekivati da ce neko uloziti novac u nastavak izgradnje ovog stadiona a da ne dobije nesto. Za zelju je to preskup projekt da bi ga sami zavrsili barem u neko skorije vrijeme.
Sad ja ne znam da li bi bilo pravno moguce da se napravi dogovor izmedju zelje i fudbaskog saveza BiH po kojem bi zeljo prepustio 50 % vlasnistva stadiona savezu a da savez pokusa povuci neke pare iz FIFE i UEFE za zavrsetak ovog stadiona recimo nekih 10 miliona eura.
Korisnik stadiona bi bio zeljo a reprezentacija bi dobila svoj stadion za domace utakmice i ne bi morali razmisljti gdje ce i kako igrati i naravno ne bi placali stadion.Za zelju se ne bi nista promijenilio oni bi bili vlasnici stadiona u utakmicama u kojima su oni organizatori.Reprezentacija bi dobila svoj stadion sa recimo 4 om kategorijom i nekim kapacitetom cc 22k +.
To je za mene najpovoljnije rjesenje i najjeftinije a stadion bi bio iskoristen maximalno.
ti majkemi nisi normalan :wave:

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.