Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la onsarh » 26 jun 2019, 20:39

Tristan je napisao/la:
Darko Milunović: Rudar za pet godina želi da igra u Evropi


PRIJEDOR - Fudbalski klub Rudar Prijedor ući će u novu sezonu sa novim rukovodstvom koje je odmah na startu najavilo visoke ambicije, plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope po isteku petogodišnjeg plana.

Novi predsjednik Upravnog odbora Darko Milunovi, izabran je na tu funkciju na posljednjoj Skupštini kluba, a u razgovoru za “Glas Srpske” pojasnio je kakve su ambicije i planovi Rudar Prijedora.

- Želimo prije svega da oformimo respektabilan tim i omogućimo mu kvalitetne pripreme za novu sezonu. Osnovni sportski cilj je napad na prvo mjesto u Prvoj ligi i vjerujemo da ćemo uspjeti da ga ispunimo, te se vratimo u Premijer ligu - istakao je Milunović.

Osim takmičarskih ciljeva, Milunović se osvrnuo i na ključne aspekte sada mnogo ambicioznijih “rudara”.

- Napravili smo plan za narednih pet godina i nastojaćemo da ga se u potpunosti pridržavamo. U prvoj godini želimo povratak u Premijer ligu, da bi se u naredne tri prvo stabilizovali, a onda i podigli kvalitet ekipe. Konačno, u petoj godini nam je cilj plasman u kvalifikacije za Ligu Evrope, da li preko Kupa BiH ili plasmana na tabeli, potpuno svejedno - pojasnio je Milunović.

Naravno, novi predsjednik Prijedorčana je potpuno svjestan da ovako ambiciozan takmičarski plan mora da prati i mnogo viši standard infrastrukture na Gradskom stadionu u Prijedoru.

- Želimo da postavimo novu travu na glavnom terenu, a da na pomoćnom terenu postavimo podlogu sa plastičnom travom. Takođe, u planu je i izgradnja reflektora i semafora, te uređenje atletske staze. Namjera nam je da stadion bude maksimalno funkcionalan, postane potentan za sponzorski pul te profitabilan za marketing - otkriva Milunović.

Naravno, da bi se sve ovo i ostvarilo, potrebna su znatna sredstva i toga je nova uprava kluba i te kako svjesna. Rudar Prijedor već ima tri jaka sponzora, a Milunović najavljuje da će ih biti još.

- Ono što nas izdvaja od drugih klubova iz Prve lige jeste prilično stabilna situacija. Tri ključna klupska sponzora su Grad Prijedor, Rudnik željezne rude Ljubija i Arcelor Mital i oni omogućavaju nesmetano funkcionisanje. Međutim, za ambicije koje smo postavili trebaće nam i institucionalna podrška i drugih nivoa vlasti i novih sponzora, koje ovaj klub i grad zaslužuju - dodao je Milunović.

Čelnici Rudar Prijedora su, u skladu sa novim ciljevima, za tim-menadžera imenovali Igora Jankovića, dosadašnjeg trenera Kozare iz Gradiške, dok će Nedžad Žerić i dalje ostati u klubu.

Novi Upravni odbor
Skupština Rudar Prijedora izabrala je novi Upravni odbor na čijem čelu se nalazi Darko Milunović, pored njega, članovi su mladi i ambiciozni poslovni ljudi, Aleksandar Topić, Nenad Crnogorac, Ognjen Hrnjak i Aleksandar Savić. Prvi zadatak je deblokada žiro-računa kako bi se omogućilo nesmetano funkcionisanje i počeli otpisivati dugovi prema bivšim igračima koji, zajedno sa ostalim dugovima, iznose oko 150.000 KM. Za novog direktora imenovan je Saša Stević, a funkciju sekretara obavljaće Boris Srdić.
Ovo bi moglo zaziviti i da ne ostane samo prica. Milunovic je pametan lik, bio je kod nas najbolji clan uprave. Ima veze i u politici, a Rudar nema velikih dugova, imaju ok stadion, veliki grad, a njihovi omladinci su medju najboljima u BiH.
Tema je PL BIH, sprat niže je niželigaški fudbal ...
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

FoSte95
Postovi: 12650
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 27 jun 2019, 10:15

Jadni mali Fenan nisu mu druga htjeli dovesti u Čelik skupa da se igraju :urnebes:
Al pazi ovo kvazi stručnjaci iz dalekih zemalja, a ovi nasi su veliku stručnost pokazali od rata na ovamo
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la irfo » 27 jun 2019, 10:41

FoSte95 je napisao/la:Jadni mali Fenan nisu mu druga htjeli dovesti u Čelik skupa da se igraju :urnebes:
Al pazi ovo kvazi stručnjaci iz dalekih zemalja, a ovi nasi su veliku stručnost pokazali od rata na ovamo
Pa tu je u pravu covjek sto se turaka tice, ni jedna nacija nije vise ulozila u fudbal a da ima manje za pokazat od njih. Pa Fener duguje 600 miliona eura a jedva do grupnih faza uspjeli dogurat
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 10:51

simpatićni zenićani, trazili beganovica ostali bez jurine, do kosti sto bi rekli :oops:

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 27 jun 2019, 10:58

Sariel1987 je napisao/la:simpatićni zenićani, trazili beganovica ostali bez jurine, do kosti sto bi rekli :oops:
Mos mislit mi posudili takvog igraca koji bi kod vas bio daleko najbolji a kod nass 3 ili 4 opcija e sad uporedi kvalitet nasa dva tima :mrgreen:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:00

convict3583 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:simpatićni zenićani, trazili beganovica ostali bez jurine, do kosti sto bi rekli :oops:
Mos mislit mi posudili takvog igraca koji bi kod vas bio daleko najbolji a kod nass 3 ili 4 opcija e sad uporedi kvalitet nasa dva tima :mrgreen:
Cisto sumnjam da si ti nekog nekome posudio, uglavnom gazda vam ponudi prst a sijece komplet saku hehe
bub ode i dila auuuu sad je vec kritićno :mrgreen:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:03

odose na instagram i fejsbuk ganjat igrace za kakav info :lol:

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la budimo_realni » 27 jun 2019, 11:06

irfo je napisao/la:
FoSte95 je napisao/la:Jadni mali Fenan nisu mu druga htjeli dovesti u Čelik skupa da se igraju :urnebes:
Al pazi ovo kvazi stručnjaci iz dalekih zemalja, a ovi nasi su veliku stručnost pokazali od rata na ovamo
Pa tu je u pravu covjek sto se turaka tice, ni jedna nacija nije vise ulozila u fudbal a da ima manje za pokazat od njih. Pa Fener duguje 600 miliona eura a jedva do grupnih faza uspjeli dogurat
Ma svi znaju da je Turska liga "najjača" po pitanju neregularnosti - namještanja utakmica tako da...

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 27 jun 2019, 11:06

Sariel1987 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:simpatićni zenićani, trazili beganovica ostali bez jurine, do kosti sto bi rekli :oops:
Mos mislit mi posudili takvog igraca koji bi kod vas bio daleko najbolji a kod nass 3 ili 4 opcija e sad uporedi kvalitet nasa dva tima :mrgreen:
Cisto sumnjam da si ti nekog nekome posudio, uglavnom gazda vam ponudi prst a sijece komplet saku hehe
bub ode i dila auuuu sad je vec kritićno :mrgreen:
Hahhahaha jadniku ako i ode Dila doce samo bolji a imamo Aganspahica Hajdarevica znaci trenutni i bivsi mladi reprezentativac ima Okic i Mahmutovic .Sve top napadaci kakve vi samo mozete sanjati.
GOLEM SI CELIK :opaopa:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:07

jadniĆe... kaje se
ko li je sljedeci?
zasto si se uznemirio?

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:11

a evo ga okoli...
nismo dugo cekali...
Okoli: Niko me nije pozvao u kamp, želim ostati u Čeliku, ali ne pitam se ja ništa u ovoj situaciji
Rekao sam Effeu da mi riješi pitanje vize, ali on to nije uradio i ne odgovara na moje pozive. Volio bih popričati s Aydinom Olgunom oko moje situacije, ali nemam njegov broj" kaže Okoli.
dajte covjeku broj fontelea :cry:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:17

ni vizu ne zele rijesit, ni na telefon se javit cccc sramotan odnos :roll:

Avatar
onsarh
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 jun 2019, 13:09
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la onsarh » 27 jun 2019, 11:17

Sariel1987 je napisao/la:a evo ga okoli...
nismo dugo cekali...
Okoli: Niko me nije pozvao u kamp, želim ostati u Čeliku, ali ne pitam se ja ništa u ovoj situaciji
Rekao sam Effeu da mi riješi pitanje vize, ali on to nije uradio i ne odgovara na moje pozive. Volio bih popričati s Aydinom Olgunom oko moje situacije, ali nemam njegov broj" kaže Okoli.
dajte covjeku broj fontelea :cry:
+387 (0)33 772952
Slava rodu, slava Svarogu, Slava Perunu, SLAVA SLAVENSKOM RODU !

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 27 jun 2019, 11:18

Sariel1987 je napisao/la:a evo ga okoli...
nismo dugo cekali...
Okoli: Niko me nije pozvao u kamp, želim ostati u Čeliku, ali ne pitam se ja ništa u ovoj situaciji
Rekao sam Effeu da mi riješi pitanje vize, ali on to nije uradio i ne odgovara na moje pozive. Volio bih popričati s Aydinom Olgunom oko moje situacije, ali nemam njegov broj" kaže Okoli.
dajte covjeku broj fontelea :cry:
Isto si neki debil Allaha mi.
Jurina je otisao, al kod nas je bio 3-4 opcijs tek, sigurno ne bih bio ji blizi prvih 11. Jer njegove igre uopste nisu ostavile neki dojam, a i na nasoj temi se vidjelo da je velikoj vecini svejedno sto ide.

Pitanje hocel Dila igdje, a i ak ode imamo 3 zsmjenu napadacu bolju od vase.

Prosli trener je odlucio da Okoli nije kvalitet, i da nam nije potreban,tako da nije sve oko njrgs gotovo, ja mislim da bi nam dobro dosao, mogli bi ga prospijrditi u Slobodu na posdbu,bio bi daleko vas najbolji igrac.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 27 jun 2019, 11:18

:opaopa:
Sariel1987 je napisao/la:jadniĆe... kaje se
ko li je sljedeci?
zasto si se uznemirio?
Hahha vidis jado da smo posudili Jurinu a koliko smo jaki mislimo se i za Okolija .
PREMOCNI CELIK

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:19

ne umijes normalno komunicirati? plus vrijedjas i spominjes boga u istoj recenici nevjerovatno :crazy: :lol:
aha jurina vam treca opcija a sta je bila prva henderson jeli? zenićki bogaam :rol:
zasto ste se uznemirili? :)

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:21

convict3583 je napisao/la::opaopa:
Sariel1987 je napisao/la:jadniĆe... kaje se
ko li je sljedeci?
zasto si se uznemirio?
Hahha vidis jado da smo posudili Jurinu a koliko smo jaki mislimo se i za Okolija .
PREMOCNI CELIK
jedino mocno u vezi ćelika je taj neki efe izgleda, mocno vas salta :urnebes:

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la prisonbreak » 27 jun 2019, 11:22

Sariel1987 je napisao/la:ne umijes normalno komunicirati? plus vrijedjas i spominjes boga u istoj recenici nevjerovatno :crazy: :lol:
aha jurina vam treca opcija a sta je bila prva henderson jeli? zenićki bogaam :rol:
zasto ste se uznemirili? :)
Ko se uznemirio?
Izgleda ti najvise :D klub ti u raspadu, a nama se nasladjujes sto smo visak igraca proslijedili drugom klubu, brsvo majmune evo banana. :rol:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la convict3583 » 27 jun 2019, 11:23

prisonbreak je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:a evo ga okoli...
nismo dugo cekali...
Okoli: Niko me nije pozvao u kamp, želim ostati u Čeliku, ali ne pitam se ja ništa u ovoj situaciji
Rekao sam Effeu da mi riješi pitanje vize, ali on to nije uradio i ne odgovara na moje pozive. Volio bih popričati s Aydinom Olgunom oko moje situacije, ali nemam njegov broj" kaže Okoli.
dajte covjeku broj fontelea :cry:
Isto si neki debil Allaha mi.
Jurina je otisao, al kod nas je bio 3-4 opcijs tek, sigurno ne bih bio ji blizi prvih 11. Jer njegove igre uopste nisu ostavile neki dojam, a i na nasoj temi se vidjelo da je velikoj vecini svejedno sto ide.

Pitanje hocel Dila igdje, a i ak ode imamo 3 zsmjenu napadacu bolju od vase.

Prosli trener je odlucio da Okoli nije kvalitet, i da nam nije potreban,tako da nije sve oko njrgs gotovo, ja mislim da bi nam dobro dosao, mogli bi ga prospijrditi u Slobodu na posdbu,bio bi daleko vas najbolji igrac.
Neka prisone i prosle god smo ih karali a niko nam nije otisao oni sw raspali.Mi doveli 10 top pojacanja oni sabiru iz prve lige kantonalni itd .Santica potpisuju Livancica jos im oni kao najbolji hahahahhha ti kod nas ni loptu iza gola nemogu dodavat.
PREMOCNI SMO :opaopa:

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Sariel1987 » 27 jun 2019, 11:24

tipićno zenićki, kulturno i ljudski nadasve :)
visak igraća, to vas sad muntaju na tu pricu :D
mada se nazire razlog dolaska olguna, filijala nekakvom škupiju :rol:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Balorda, Pitarsam, POBJECIuCG i 59 gostiju.